Zaufali nam

WASZA SATYSFAKCJA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

Już ponad 1 milion klientów skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Jeżeli chcesz się podzielić opinią na temat naszych produktów, napisz do nas na adres bok@natural.pl

opinie naszych klientów

Karolina – socjolog z Torunia

11 kwietnia 2019

Jestem żoną Jarka, mamą dwóch synów: Mateusza i Kacpra. Z wykształcenia jestem socjologiem.

Od 2008 roku pracuję w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Toruniu na stanowisku: starszego inspektora  Działu Analiz i Programowania. Opracowuję analizy i dokumenty strategiczne w zakresie polityki społecznej dla naszego województwa. Dawniej uczęszczałam na jogę i pilates. Aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim. W wolnych chwilach jeżdżę rowerem. Poza tym interesuje mnie psychologia, medycyna naturalna oraz zagadnienia związane z ewaluacją. Najbardziej zagłębiam się w literaturę związaną z mechanizmami zachowania człowieka. Lubię też kryminały.

Z tego względu, że chce dbać o swoje zdrowie (a obecnie jestem też mamą karmiącą) od 2017 roku przyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals.

Barbara- gospodyni domowa, z zawodu kucharka z Gielniowa

25 marca 2019

Pochodzę z Gielniowa i tutaj mieszkam. Uczyłam się w technikum gastronomicznym, z zawodu jestem kucharką. Aktualnie pełnię rolę gospodyni domowej i opiekuje się swoją niepełnosprawną siostrą i szwagrem. W wolnej chwili czytam książki lub oglądam filmy, najczęściej historyczne. Mam również ogród, który pochłania mnie sporo czasu. Razem z mężem uwielbiamy zwierzęta. Mamy psa i koty. Wychodzimy z nimi na spacer, na który przeznaczamy około 2 godzin. Mimo tylu obowiązków pamiętam o tym, by wspierać swój organizm suplementami Natural Pharmaceuticals. Dzięki regularnej suplementacji OmegaMarine FORTE+ i Witaminy K2+ czuję się naprawdę świetnie!

Piotr – ochroniarz z Nowego Dworu Mazowieckiego

25 marca 2019

Mam 64 lata. Mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim. Na co dzień jestem ochroniarzem na stacji benzynowej w Warszawie. Codziennie dojeżdżam do pracy samochodem. Oprócz tego lubię wybierać się motorem w podróż w nieznane. Latem zdecydowanie częściej organizuję sobie takie wycieczki. Głównie są to dłuższe trasy nawet do 150 km. Przy okazji zwiedzam nowe miejsca i czasami fotografuję obiekty, które są dla mnie interesujące. Jednak, aby zachować dobrą kondycję i dbać o swoje zdrowie suplementuję OmegaMarine FORTE+. To dobry suplement, który wzmacnia mój organizm.

Bożena – księgowa z Torunia

25 marca 2019

Mam 74 lata. Od 1989 roku pracuję w ognisku muzycznym, w dziale księgowości w godz. 16:00 – 19:00. Mieszkam w odległości 3 km od miejsca zatrudnienia, jednak codziennie do pracy chodzę pieszo. Uważam, że ruch to zdrowie, dlatego nie potrzebuję samochodu, czy komunikacji miejskiej. Lubię spędzać czas ze swoimi wnuczkami. Uwielbiam chodzić na spacery. W wolnych chwilach czytam gazety i książki. Najczęściej są to kryminały. Interesuję się również polityką. O swoje zdrowie dbam każdego dnia. Wspieram swój organizm suplementem BergenOMEGA-3, z którego jestem bardzo zadowolona.

Ewa – nauczycielka z Radomia

25 marca 2019

Dużo słyszałam o znaczeniu kwasów Omega-3 i Witaminy D dla naszego organizmu. Gdy zadzwoniła do mnie konsultantka z propozycją otrzymania darmowego miesięcznego zapasu OmegaMarine Forte+, zrozumiałam, że mimo, że wiem jak ważne są kwasy Omega-3, niewiele z tą wiedzą robię. Zgodziłam się i tak poznałam Natural Pharmaceuticals. Suplementy Natural Pharmaceuticals są sprawdzone i pewne. Co więcej produkty są produkowane w Norwegii. Bardzo cenię sobie jakość, czystość produktów w swoim składzie, nieskażone środowisko Norwegii oraz podejście Norwegów do zdrowia. Produkty Natural Pharmaceuticals z czystym sumieniem poleciłam już w swojej rodzinie i będę polecać każdemu.

« Poprzednia12345Nastepna»

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla naszych Klientów.

Cenne nagrody czekają.

 

Przejdź do strony konkursowej.

_________________________________________________________________________

Od dnia 01.02.2019 nowy adres naszej firmy to:

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

ul. Domaniewska 28 

02-672 Warszawa