Zaufali nam

WASZA SATYSFAKCJA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

Już ponad 1 milion klientów skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Jeżeli chcesz się podzielić opinią na temat naszych produktów, napisz do nas na adres bok@natural.pl

opinie naszych klientów

Anna – ekolog z Ciechanowa

04 grudnia 2018

Z wykształcenia jestem ekologiem. W latach 80. pracowałam w Terenowym Organie Administracji Państwowej na stanowisku Inspektor ds. ochrony środowiska. Aktualnie od 1990 roku zajmuje się rolnictwem i mieszkam na wsi. Jest to bardzo czasochłonna praca i wymagająca wiele wysiłku. Przy gospodarstwie wspomagają mnie moi synowie. Ja natomiast w ciągu dnia opiekuję się wnuczkami.

Dawniej  trenowałam tenis ziemny i łyżwiarstwo figurowe. Teraz wolne chwile spędzam z książką. Uwielbiam czytanie i bardzo cieszę się, że powraca moda na to zajęcie. Mój każdy dzień przepełniony jest różnymi obowiązkami, zależy mi na moim zdrowiu, dlatego codziennie stosuję OmegaMarine FORTE+ i Multivitaminę+.

Mirosław – trzykrotny Mistrz Polski w trójboju oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w dwuboju, pracownik siłowni oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Pułtuska

04 grudnia 2018

Mam 51 lat. Mimo swojego wieku cały czas jestem aktywnym człowiekiem. Pracuję na siłowni i w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Dawniej byłem trzykrotnym Mistrzem Polski w trójboju i brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w dwuboju. Uwielbiam sport od dziecięcych lat. W wieku 16 lat rozpocząłem swoją przygodę z siłownią. Swoją pasją zaraziłem syna, który swoimi osiągnięciami bije mnie na głowę! Nasz tryb życia związany jest z ciągłą aktywnością fizyczną, dlatego postawiliśmy na OmegaMarine FORTE+, by mieć siłę każdego dnia.

Grażyna – emerytka z Krzyżyka Iłowskiego

04 grudnia 2018

Mam 61 lat. Przez 40 lat pracowałam w mleczarni. Byłam odpowiedzialna za produkcję twarożków. Aktualnie przebywam na emeryturze. Mieszkam z mężem w domku jednorodzinnym. Mamy działkę, o którą wspólnie dbamy. Nie narzekam na brak ruchu, ponieważ praca przy gospodarstwie domowym pochłania dużo czasu i związana jest z wysiłkiem. Mamy warzywa, kwiaty, zwierzęta, które wymagają ciągłej uwagi. W wolnych chwilach lubię czytać. W szczególności interesują mnie książki katolickie. Życie na wsi wiąże się z wieloma obowiązkami, aby wzmocnić swój organizm, oboje z mężem suplementujemy OmegaMarine FORTE+.

Tadeusz – informatyk, administrator baz danych z Krakowa

31 października 2018

Mam 64 lata. Z zawodu jestem informatykiem. Pracuję w straży miejskiej Krakowa na stanowisku administrator baz danych. Po pracy zajmuję się swoim psem. Wychodzę z nim na spacery. Oprócz tego jeżdżę rowerem. Jeśli pogoda nie sprzyja, w domu mam rowerek stacjonarny, na który poświęcam około 45 minut. Lubię również pływać. Dodatkowo chętnie wybieram się na przechadzki po lesie. Jestem aktywnym człowiekiem i dbam o swoje zdrowie. OmegaMarine FORTE+ daje mi pewność, że dostarczam organizmowi niezbędne kwasy Omega-3, których nie może zabraknąć w mojej diecie.

Renata – pracownik stowarzyszenia zrzeszającego producentów wind i schodów ruchomych z Nowej Iwicznej

31 października 2018

Mam 42 lata. Jestem żoną i mamą dwóch synów. Na co dzień pracuję w stowarzyszeniu zrzeszającym producentów wind i schodów ruchomych. Wolne chwile spędzam z rodziną. Od jakiegoś czasu jeździmy na mecze piłki nożnej. Wykupiliśmy karnet rodzinny i regularnie kibicujemy naszej drużynie. Rozgrywki odbywają się w różnych miastach, dlatego często organizujemy sobie również nocleg, by mieć czas na zwiedzanie. Jesteśmy aktywni i dbamy o swoje zdrowie każdego dnia z Omega Marine FORTE+.

« Poprzednia12345Nastepna»

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla naszych Klientów.

Cenne nagrody czekają.

 

Przejdź do strony konkursowej.

_________________________________________________________________________

Od dnia 01.02.2019 nowy adres naszej firmy to:

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

ul. Domaniewska 28 

02-672 Warszawa