Zaufali nam

WASZA SATYSFAKCJA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

Już ponad 1 milion klientów skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Jeżeli chcesz się podzielić opinią na temat naszych produktów, napisz do nas na adres bok@natural.pl

opinie naszych klientów

Eugeniusz – pracownik drukarni z Ostródy

25 września 2018

W trosce o zdrowie moich rodziców zamawiam suplementy Natural Pharmaceuticals. Widząc ich pozytywny wpływ m.in. na samopoczucie, spróbowałem również i ja. Nie żałuję! Pracuję w firmie, która wykonuje nadruki na koszulkach i nie zawsze mam czas na regularne posiłki, czy przygotowywanie zdrowych dań. Postawiłem na Omega Marine Forte+ oraz ProstaXin Plus, by wspomóc swój organizm. Moja dieta jest uboga w ryby, dlatego suplementacja jest najprostszym sposobem wzmocnienia swojego zdrowia cennymi składnikami, które zawarte są w Omega Marine Forte+.

Iwona – przedstawiciel handlowy z Warszawy

25 września 2018

Od 14 lat jestem przedstawicielem handlowym i niestety tryb mojej pracy nie pozwala mi poświęcać wystarczająco dużo czasu na zdrowe gotowanie. Jestem jednak świadoma, że suplementacja jest dobrym uzupełnieniem mojej diety, dlatego zdecydowałam się na Bergen Omega-3. Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, dlatego postawiłam na ten suplement, gdyż zawiera on kwasy Omega-3, które wspomagają oczy. Uważam, że produkty Natural Pharmaceuticals są wysokiej jakości i mogę polecić je każdemu! Mimo mojego napiętego grafiku w ciągu tygodnia, w wolnych chwilach uprawiam nordic walking.

Paweł – pracownik służby zdrowia z Pruszkowa

25 września 2018

Jestem fanem koncertów rockowych. Jak tylko znajdę ciekawą imprezę, wykupuję bilet i zajmuje się organizacją wyjazdu. Z tego względu, że lubię również podróżować i poznawać nowe miejsca, staram się za każdym razem zwiedzać okolicę, w której jestem. Mimo że dosyć często wyjeżdżam – nie zapominam o swoich suplementach Natural Pharmaceuticals. Stanowią dla mnie dobrą bazą każdego dnia. Dzięki nim mam energię i siłę na koncerty, na które jeżdżę. A przecież tego potrzebuję najbardziej!

Marzena – gospodyni domowa z Letniska – Nowy Jadów

25 września 2018

Rodzina to skarb. Opiekuję się niepełnosprawnym synem, jestem wsparciem dla męża i dumną matką córki. Kuchnia i to, co w niej przygotowuję, jest dla mnie bardzo ważna. Stawiam na wszystko, co naturalne, a przede wszystkim zdrowe. W sezonie jesiennym robię m.in. przetwory z warzyw i owoców znajdujących się w ogrodzie. Samopoczucie moich domowników jest dla mnie priorytetem, dlatego też w naszym domu stale goszczą suplementy Natural Pharmaceuticals!

Irena – emerytowana nauczycielka z Pobiedzisk

25 września 2018

O sobie mówię, że jestem aktywną emerytką. Dlaczego? Mimo to, że nie mam stałej pracy, żyję intensywnie. Nie wyobrażam sobie swojej codzienności bez aktywności fizycznej! Śmieję się, że rower to moja trzecia noga! Przemierzam długie trasy, nawet zimą! Oprócz tego dużo pływam, uwielbiam chodzić na basen. Czas spędzony w wodzie to dla mnie relaks, reset i totalne wyciszenie. Prowadzę rehabilitację w wodzie z elementami nauki pływania dla chorych dzieci. Dodatkowo prywatnie uczę pływać osoby starsze. Bardzo lubię kontakt z innymi ludźmi. Pływanie to moja pasja, dlatego ogromną radością jest dla mnie to, że mogę dzielić się z innymi swoimi umiejętnościami. Mimo że moje tempo życia jest bardzo szybkie, to codziennie budzę się z niesamowitą energią! A to wszystko dzięki Omega Marine FORTE+! Polecam każdemu!

« Poprzednia12345Nastepna»

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla naszych Klientów.

Cenne nagrody czekają.

 

Przejdź do strony konkursowej.