Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów
diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii.
Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

★ ★ ★ ★ ★

Bardzo zależy mi na zachowaniu sprawności

10 lutego 2020

"Mam 73 lata. Bardzo zależy mi na zachowaniu sprawności, dlatego codziennie się gimnastykuję, wychodzę na spacery z psem i pilnuję diety. Piję soki, unikam mięsa, jem duże ilości warzyw, staram się też – co najmniej raz w tygodniu – sięgać po świeże ryby. A ponieważ nie zawsze mi się to udaje, każdego ranka zażywam OmegaMarine. Pierwsze zamówienie złożyłam cztery lata temu, teraz chętnie polecam Wasze produkty innym".

Pani Emilia, Warszawa


★ ★ ★ ★ ★

Suplementy to naturalne uzupełnienie aktywnego trybu życia

15 lutego 2020

Czuję się sportowcem. Interesuję się piłką nożną, siatkówką, żużlem; na basenie jestem codziennie, do tego jeżdżę na rowerze i biegam, by być blisko przyrody. Suplementy to naturalne uzupełnienie aktywnego trybu życia. Pierwsze zamówienie złożyłem cztery lata temu – na OmegaMarine – a wkrótce później domówiłem jeszcze Witaminę D+, ProstaXin i ProMana.

Pan Krzysztof, warszawski Wilanów


★ ★ ★ ★ ★

„Mamo – gdzie są rybki”?

1 marca 2020

“Jestem mamą trojaczków i nauczycielką języka angielskiego. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną, ale zawsze wyczekuję powrotu do domu, do córek. Ich radość i zdrowie to mój priorytet. Odkąd zaczęły przyjmować OmegaMarine Junior, cieszą się zdecydowanie lepszą odpornością, a pierwsze, o co pytają z rana, to: „Mamo – gdzie są rybki”? Polecam ten suplement wszystkim rodzicom i pociechom”!

Pani Magdalena, Nisko


★ ★ ★ ★ ★

Kieruję się potrzebami mojego organizmu

16 marca 2020

"Gdy wybieram suplementy, kieruję się potrzebami mojego organizmu, a obecnie stosuję OmegaMarine, FlexiMed, Witaminę D+, K2 i Magnezium B6+. Wasze produkty są ważną częścią mojej rutyny, do tego stopnia, że zaczęłam przygotowywać je każdego wieczoru – dzień naprzód. Zyskałam sporo optymizmu, energii, ogólnie: funkcjonuje mi się dużo lepiej. A wszystko dzięki rekomendacji siostry ciotecznej"!

Pani Helena, Siedlce


★ ★ ★ ★ ★

FlexiMed i OmegaMarine zażywam każdego ranka

19 marca 2020

„Kiedyś służyłem w wojsku, potem pracowałem w siedleckiej cynkowni, a teraz głównie zajmuję się swoim psem, Nero. Pokonujemy nawet 30 kilometrów dziennie! Uwielbiam też oglądać sport, w szczególności kolarstwo – sam dużo jeżdżę na rowerze. Z suplementów Natural Pharmaceuticals korzystam, by wciąż cieszyć się dobrą kondycją. FlexiMed i OmegaMarine zażywam każdego ranka”.

Pan Piotr, Siedlce


★ ★ ★ ★ ★

Muszę być zawsze w pełni sił

9 kwietnia 2020

„Mamy z mężem sporą rodzinę, bo pięcioro dzieci, jedenaścioro wnucząt i czworo prawnucząt. Przy takiej gromadce muszą być zawsze w pełni sił, dlatego od dziesięciu lat przyjmuję OmegaMarine; wspomagam się również Witaminą C+, D+ i K2, Magnezium B6+ oraz FlexiMedem. Wasze suplementy sprawiają, że czuję się lepiej”!

Pani Krzysztofa, Jakubowo Lubińskie


★ ★ ★ ★ ★

Aktywność fizyczną uzupełniam suplementacją

22 kwietnia 2020

„Niegdyś dużo chodziłam po górach – nie wyobrażałam sobie tygodnia bez takiej wyprawy. Podróżowałam też po Europie, zwiedziłam między innymi Austrię, Bułgarię, Czechy, Danię, Grecję, Kretę, Sycylię, Turcję i Włochy. Skłonność do ruchu została mi na starość: dziś głównie spaceruję, ale gdy zaczęły dokuczać mi bóle kości, aktywność przestała wystarczyć. Sięgnęłam więc po suplementację. Od lat zażywam FlexiMed, OmegaMarine, Witaminę D+, C+, K2, i jestem bardzo zadowolona z efektów”.

Pani Anna, Karpacz Górny


★ ★ ★ ★ ★

O swoje stawy dbam z pomocą FlexiMedu

24 czerwca 2020

„Jestem na emeryturze, ale wciąż pracuję jako pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych; działam też społecznie, w Stowarzyszeniu Elektryków Polskich. Staram się być aktywny fizycznie. Na basen chodzę dwa razy w tygodniu, jeżdżę na nartach, uprawiam narciarstwo biegowe, a także – wraz z żoną – nordic walking. O swoje stawy dbam z pomocą FlexiMedu.

Co ważne, nie zaniedbuje przy tym umysłu: grywam z wnukami w szachy, podróżuję i codziennie zażywam dodatkową porcję kwasów omega-3. Na Waszym OmegaMarine polegam od lat. Szczerze polecam”!

Pan Zbysław, Legionowo


★ ★ ★ ★ ★

Ruszam się z dawną precyzją – szczerze polecam!

22 lipca 2020

„Biegam, uprawiam nordic walking, jeżdżę na rowerze i wędkuję. Chcę móc wciąż robić to bez przeszkód, dlatego wzmacniam się FlexiMedem. I czuję poprawę! Nie dokucza mi ból, łatwiej funkcjonuję, nie czuję się zesztywniały - ruszam się z dawną precyzją. Szczerze polecam”.

Pan Janusz, Marki


★ ★ ★ ★ ★

Natural Pharmaceuticals pomaga mi trzymać dobrą formę

17 sierpnia 2020

„Prowadziłem intensywne życie zawodowe: jestem autorem wielu podręczników o łowiectwie, byłem księgarzem i redaktorem naczelnym czasopisma, pracowałem też w reklamie. Uwielbiam podróżować, pasjonuję się fotografią, po prostu – wciąż cieszę się życiem! A solidna dieta, regularna aktywność fizyczna i codzienna suplementacja z Natural Pharmaceuticals pomagają mi trzymać dobrą formę”.

Pan Bohdan, Warszawa


★ ★ ★ ★ ★

Dzięki ProstaXinowi wciąż czuję się młodo

18 sierpnia 2020

„Mam 67 lat, ale pozostaję aktywny: codziennie się gimnastykuję, jestem w ciągłym ruchu, a ostatnio w pojedynkę podjąłem się remontu mojego domu. Budowlańcem jest się i z zawodu, i z pasji! W utrzymaniu tego tempa pomagają mi Wasze suplementy, zwłaszcza ProstaXin. Jestem przekonany, że to dzięki niemu wciąż czuję się młodo, wciąż pełny energii – i że to także jemu zawdzięczam dobre wyniki badań. Norweska produkcja to prawdziwa gwarancja jakości”.

Pan Bogdan, Rumia


« 2 / 12 »
Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, odbierz 20 zł na pierwsze zakupy
i śledź informacje o najnowszych produktach i promocjach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji