Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów
diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii.
Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Ryszard z Łodzi
★ ★ ★ ★ ★

Do Waszych suplementów przekonał mnie skład

10 marca 2019

„Z Natural Pharmaceuticals związałem się kilka lat temu, gdy zamówiłem bezpłatną próbkę OmegaMarine,  potem przerzuciłem się na BergenOMEGA-3. Teraz – oprócz omega-3 – przyjmuję jeszcze Multivitaminę+, Witaminę D+, C+ i K2, Magnezium B6+, ProstaXin i Vistan. Do Waszych suplementów przekonał mnie skład: z wykształcenia jestem chemikiem, toteż zwracam na niego szczególną uwagę”.

Pan Ryszard, Łódź


Janusz z Wisły
★ ★ ★ ★ ★

Ufamy norweskim produktom – jesteśmy bardzo zadowoleni 

31 stycznia 2019

“Zdecydowaliśmy się na suplementy Natural Pharmaceuticals wspólnie z żoną, bo dobrze znamy Norwegię i ufamy norweskim produktom - skandynawskie pochodzenie to dla nas gwarancja jakości. Witamina D+ wspiera nasze kości, a witamina K2 dba o prawidłową krzepliwość krwi. Ba! Odkąd zaczęliśmy się suplementować, czujemy się odporniejsi; cieszymy się też lepszym samopoczuciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni”.

Pan Janusz, Wisła


Teresa z Kobyłki
★ ★ ★ ★ ★

Przyjmujemy OmegaMarine, by codziennie budzić się z nową energią 

15 października 2018

“Jesteśmy już na emeryturze, ale mimo tego, wciąż prowadzimy z mężem aktywny tryb życia – nie narzekamy na nudę. W wolnych chwilach jeździmy na rowerach, chodzimy na spacery, spotykamy się ze znajomymi, chodzimy też na koncerty. A co do suplementacji? Oboje przyjmujemy OmegaMarine, by każdego dnia budzić się z nową energią”!

Pani Teresa, Kobyłka


Maria z Błoni
★ ★ ★ ★ ★

Niezastąpione wsparcie, zwłaszcza dla osób w moim wieku 

10 stycznia 2019

„Suplementację zaczęłam od OmegaMarine i Magnezium B6+, a wkrótce później domówiłam jeszcze Witaminę D+ wraz z witaminą K2. I nie zamierzam rezygnować! Witamina D wzmacnia moje kości, OmegaMarine zastępuje kwasy omega-3 z ryb (których niestety nie jem) a witamina K sprawia, że nie martwię się już o moją – z reguły słabszą – krzepliwość krwi. To naprawdę niezastąpione wsparcie, zwłaszcza dla osób w moim wieku”.

Pani Maria, Błonie


Józef z Sarbinowa
★ ★ ★ ★ ★

Argumenty za? Norweskie pochodzenie i wygoda zakupów!

15 grudnia 2021

„Sporo się ruszam, gram w piłkę nożną. Trenuję nawet cztery razy w tygodniu, co pozwala mi odreagować stres i nieco się zresetować, a suplementy pomagają mi zdobywać kolejne gole! Obecnie korzystam z OmegaMarine, FlexiMedu, Witaminy K, D, ProstaXinu i ProMana, głównie profilaktycznie, i to przynosi efekty: nie odczuwam żadnych dolegliwości, choć zdarza mi się forsować organizm. Po produkty Natural Pharmaceuticals sięgnąłem ze względu na ich norweskie pochodzenie, ale na liście argumentów “za” umieściłbym jeszcze wygodę zakupów - nie muszę nawet wychodzić z domu”. 

Pan Józef, Sarbinowo 


Emilia z Krakowa
★ ★ ★ ★ ★

Ufam Natural Pharmaceuticals, OmegaMarine przyjmuję od lat

15 grudnia 2021

„Staram się dbać o zdrowie, dlatego kontroluję poziom cukru we krwi i uważam na to, co jem – ograniczam mięso, choć nie wykluczam go całkowicie. Za rybami przepadam, ale nie jem ich tak często, jak powinnam, dlatego od lat korzystam z OmegaMarine. Na poprawę pamięci przyjmuję MemoreX (działa świetnie!), a oprócz tego profilaktycznie zażywam FlexiMed i witaminę K. Ufam Natural Pharmaceuticals i cieszę się, że w firmie panuje rodzinna atmosfera; że zawsze mogę liczyć na miłe i grzeczne traktowanie, i że pamiętają Państwo nawet o moich urodzinach. Bardzo mnie to cieszy”.

Pani Emilia, Kraków


Czesława z Zambrowa
★ ★ ★ ★ ★

Dieta nie wystarczy – dlatego sięgnęłam po Wasze suplementy

1 września 2021

„Z wykształcenia jestem technikiem farmacji, a ostatnie 20 lat przepracowałam w aptece. To była praca moich marzeń, ale obecnie, na emeryturze, poświęcam się innym zajęciom: upodobałam sobie śpiew i podróże, zarówno te samochodowe, jak i piesze. Uważam, że suplementacja jest niezbędna, bo samą dietą nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie wszystkich mikro- i makroelementów. Na co dzień korzystam z OmegaMarine, FlexiMedu, ReduXinu, witaminy D i K, ale naprawdę zachwycona jestem MemoreXem. Łatwiej jest mi się skupić, skoncentrować; zauważalnie wspiera też moją pamięć”.

Pani Czesława, Zambrów


Krzysztof z Gdańska
★ ★ ★ ★ ★

Wasze suplementy przyjmuję codziennie, już od dziesięciu lat

10 września 2020

„Jestem pedagogiem i pozostaję czynny zawodowo mimo wieku, dlatego dobre zdrowie i samopoczucie są dla mnie szczególnie ważne. Wasze suplementy przyjmuję codziennie, już od dziesięciu lat! Uważam, że OmegaMarine i FlexiMed bardzo mi pomagają, ale cenię sobie także wygodę samych zakupów: zamawiam raz, a dostaję zapas na cały rok. Do skorzystania z oferty Natural Pharmaceuticals zachęcam wszystkich znajomych”.

Pan Krzysztof, Gdańsk


Tadeusz z Legionowa
★ ★ ★ ★ ★

Suplementacja pozytywnie wpływa na moje zdrowie

9 marca 2020

„Jestem emerytowanym radcą prawnym, ale wciąż staram się być czynny zawodowo. Uwielbiam podróże, pozostaję aktywny fizycznie, a czasem łączę przyjemne z pożytecznym: z kolegą wybraliśmy się np. na trekking w Nepalu. Wybieram się na wycieczki rowerowe po najbliższej okolicy. Na suplementy Natural Pharmaceuticals trafiłem cztery lata temu, i od tamtej pory regularnie stosuję BergenOMEGA-3 i FlexiMed. Suplementacja pozytywnie wpływa na moje zdrowie – czuję się lepiej”.

Pan Tadeusz, Legionowo 


Eliza z Sulejówka
★ ★ ★ ★ ★

Świetny stosunek jakości do ceny

22 lipca 2020

„Moja rodzina jest bardzo prozdrowotna, a szczególną wagę przywiązujemy do diety. Po OmegaMarine sięgnęłam, by zapobiec niedoborowi kwasów omega-3 w moim organizmie, i jestem bardzo zadowolona z wyników kuracji. Zauważyłam, że ma świetny wpływ na moje samopoczucie. Mam więcej energii i chęci do życia. Planuję zostać z Państwem jak najdłużej, także ze względu na świetny stosunek jakości do ceny”.

Pani Eliza, Sulejówek


Martyna z Gdyni
★ ★ ★ ★ ★

Jako trenerka odżywiania, o dietę własnych dzieci dbam szczególnie

10 września 2020

„Ukończyłam towaroznawstwo, następnie pracowałam w klubie odżywiania – jako trenerka, a teraz jestem pełnoetatową mamą. Dzięki pracy zyskałam dużą świadomość żywieniową, bo sama musiałam edukować ludzi, zaszczepiając w nich dobre nawyki. Jemy więc to, co najlepsze: dzieciom staram się np. dostarczać sporo kwasów omega-3, dlatego sięgnęłam po OmegaMarine Junior. Moje pociechy codziennie się o nie upominają! Wybrałam Natural Pharmaceuticals ze względu na świetny skład suplementów i ich norweskie pochodzenie, które uważam za gwarancję jakości”.

Martyna, Gdynia


« 2 / 12 »
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się
o najnowszych produktach i promojach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji