-10% i DARMOWA DOSTAWA KOD: LATO24

O nas

Natural Pharmaceuticals to dystrybutor norweskich suplementów diety. Obecnie działamy w ośmiu krajach Europy środkowo-Wschodniej, ale zaczynaliśmy w Warszawie, w 2009 roku. Dotychczas zaufało nam ponad 3 miliony klientów, w tym: 1,5 miliona Polaków.

Sukces zawdzięczamy bezkompromisowej dbałości o jakość. Do produkcji suplementów wykorzystujemy najświeższy olej z łososia na świecie, z ryb poławianych w arktycznie zimnych wodach, czy opatentowane ekstrakty roślinne. Równie istotni są dla nas sami klienci i ich doświadczenie, o czym świadczy wysoka ocena Natural Pharmaceuticals na platformie Trustpilot, i laur Firmy Przyjaznej Klientowi, zdobywany przez nas nieprzerwanie od 2014 roku.

Troska o wysoką klasę składników i wrażenia klientów to nasza norweska gwarancja jakości. Norweska, bo suplementy Natural Pharmaceuticals powstają w Norwegii, od etapu opracowania ich receptury po samą produkcję. Co więcej, to właśnie ze Skandynawii wywodzą się właściciele firmy: Knut Erik Karlsen, Reidar Nielsen i Ole Bjorn Fausa. Gdy rozpoczynali działalność, zamierzali zwiększyć konsumpcję omega-3 wśród Polaków, a obecnie OmegaMarine™ to najchętniej wybierane kwasy omega w kraju.

Suplementy Natural Pharmaceuticals powstają w Norwegii

Wytwarzanie naszych produktów zlecamy Pharmatech AS: największej firmie w tej branży w Norwegii, i jednej z największych w Europie. To producent suplementów diety z ponad 30-letnim doświadczeniem, ultranowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym i zespołem doświadczonych specjalistów. Wśród nich znajdują się: chemicy, specjaliści w dziedzinie żywienia i zielarstwa, a także specjaliści ds. receptur (z angielskiego – formulators).

Co więcej, między innymi z Norwegii pochodzą surowce wykorzystywane do produkcji. Wspomniany już najświeższy olej z łososia na świecie, Nordlaks SALfresh™, powstaje z ryb poławianych w norweskich wodach, na obszarze koła podbiegunowego. Również w Norwegii znajduje się laboratorium ORIVO, które certyfikuje obecność oleju z łososia w kapsułkach OmegaMarine™, oraz pochodzenie i gatunek ryb wykorzystanych do jego tłoczenia.

Inną norweską firmą, z której usług korzystamy, jest GC Rieber Vivo Mega. To rafineria koncentratów z kwasami tłuszczowymi omega-3, wyznaczająca standardy we własnej branży: oleje GC Rieber należą bowiem do najczystszych na świecie, także dzięki kilkukrotnie niższej zawartości tlenu, niż dopuszczają to obowiązujące normy. Ich produkty, w postaci oleju z sardynek, sardeli i tuńczyka, trafiają do OmegaMarine Junior™, zaś oleju z sardynek i sardeli – do BergenOMEGA-3™.

Chcemy ułatwiać Polakom dbanie o własne zdrowie

Od początku istnienia Natural Pharmaceuticals stawiamy na sprzedaż bezpośrednią, między innymi poprzez nasz sklep internetowy i infolinię. Dzięki temu, jesteśmy w stanie oferować roczne zapasy suplementów, charakteryzujące się lepszym stosunkiem jakości do ceny, a droga zakupu jest prostsza – bo zamówiony produkt trafia wprost pod drzwi naszych klientów. Ten model sprzedaży pozwala nam również na rozłożenie płatności na niewielkie, miesięczne raty, które nie nadwyrężają portfela.

Ponadto organizujemy akcje, w których rozdajemy nasze suplementy diety za darmo, by edukować na tematy związane ze zdrowiem. W ramach naszej największej dotychczas kampanii, celem nagłośnienia problemu powszechnego niedoboru witaminy D, rozesłaliśmy ponad 536 tysięcy bezpłatnych opakowań rocznego zapasu VitaSolaris D3, a przeszło połowa z nich trafiła do Polaków.

Za sukcesem Natural Pharmaceuticals stoi nasz zespół

Natural Pharmaceuticals powstało w 2009 roku, z inicjatywy Knuta Erika Karlsena, pracującego z kwasami omega-3 od 1991 roku, oraz Reidara Nielsena i Ole Bjorna Fausy, właścicieli największego w Europie dystrybutora monet i medali okolicznościowych ze złota i srebra, Samlerhuset Group. Siedzibę firmy zlokalizowali w Warszawie, ponieważ zamierzali skupić się na krajach Europy Środkowej, importując z Norwegii to, co najlepsze – zaczynając od oleju z arktycznego łososia.

Siedem lat później, w 2017 roku, do firmy dołączył obecny prezes grupy Natural Pharmaceuticals, Jonas Törnquist. Wówczas rozpoczął się intensywny okres rozwoju naszej działalności: zespół rozrósł się kilkukrotnie, do 400 osób, a siedziba główna grupy przeniosła się na ul. Domaniewską w Warszawie. Stamtąd Natural Pharmaceuticals zarządza aktywnością w pozostałych krajach, tj. państwach bałtyckich, Rumunii, Chorwacji, Słowenii i Węgrzech.

Wierzymy, że odpowiedzialność w biznesie jest kluczowa

Od lat jesteśmy członkiem organizacji, która zobowiązuje nas do dochowywania najwyższych standardów jakości i etyki, GOED (Global Organization of EPA and DHA Omega-3s). Dlatego korzystamy z olejów, których producent, GC Rieber, posiada certyfikaty MarineTrust i Friend of The Sea, działających na rzecz zrównoważonych połowów. Środowisku sprzyja również producent oleju Nordlaks SALfresh™, bowiem jego statki – dzięki paliwom alternatywnym – emitują do 90% mniej zanieczyszczeń.

Oprócz jakości i etyki, liczy się dla nas społeczna odpowiedzialność. Dlatego co roku, w ramach akcji Firma z Sercem, przekazujemy organizacji UNICEF darowizny na rzecz dzieci z całego świata; bierzemy też udział w mniejszych zbiórkach. Wreszcie, działamy na rzecz tworzenia pozytywnych standardów w samej branży. Jako członek krajowej Rady Suplementów i Odżywek, Natural Pharmaceuticals aktywnie uczestniczyło w budowaniu Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Suplementów Diety.

Nasze wysiłki na rzecz CSR (Corporate Social Responsibility), tj. wspomniana działalność charytatywna i sponsorska – ale także troska o członków zespołu – zaowocowały zdobyciem przez Natural Pharmaceuticals tytułu Lidera Społecznej Odpowiedzialności 2022. Traktujemy to wyróżnienie dwojako, bowiem motywuje, jak i zobowiązuje nas do dalszej pracy. W trosce o to, co dobre!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF