O nas

Natural Pharmaceuticals to dystrybutor norweskich suplementów diety. Obecnie działamy w ośmiu krajach Europy środkowo-Wschodniej, ale zaczynaliśmy w Warszawie, w 2010 roku. Dotychczas zaufało nam już ponad dwa i pół miliona klientów, w tym: ponad milion Polaków.

Sukces zawdzięczamy bezkompromisowej dbałości o jakość. Do produkcji suplementów wykorzystujemy najświeższy olej z łososia na świecie, z ryb poławianych w Oceanie Arktycznym, czy opatentowane ekstrakty roślinne. Równie istotni są dla nas sami klienci i ich doświadczenie, o czym świadczy wysoka – aż 4,7 na 5 punktów – ocena Natural Pharmaceuticals na platformie Trustpilot, i laur Firmy Przyjaznej Klientowi, zdobywany przez nas nieprzerwanie od 2014 roku.

Troska o wysoką klasę składników i wrażenia klientów to nasza norweska gwarancja jakości. Norweska, bo suplementy Natural Pharmaceuticals powstają w Norwegii, od etapu opracowania ich receptury po samą produkcję. Co więcej, to właśnie ze Skandynawii wywodzą się właściciele firmy: Knut Erik Karlsen, Reidar Nielsen i Ole Bjorn Fausa. Gdy rozpoczynali działalność, zamierzali zwiększyć konsumpcję omega-3 wśród Polaków, a obecnie OmegaMarine™ to najchętniej wybierane kwasy omega w kraju.

Suplementy Natural Pharmaceuticals powstają w Norwegii

Wytwarzanie naszych produktów zlecamy Pharmatech AS: największej firmie w tej branży w Norwegii, i jednej z największych w Europie. To producent suplementów diety z ponad 30-letnim doświadczeniem, ultranowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym i zespołem doświadczonych specjalistów. Wśród nich znajdują się: chemicy, specjaliści w dziedzinie żywienia i zielarstwa, a także specjaliści ds. receptur (z angielskiego – formulators).

Co więcej, między innymi z Norwegii pochodzą surowce wykorzystywane do produkcji. Wspomniany już najświeższy olej z łososia na świecie, Nordlaks SALfresh™, powstaje z ryb poławianych w norweskich wodach, na obszarze koła podbiegunowego. Również w Norwegii znajduje się laboratorium ORIVO, które certyfikuje obecność oleju z łososia w kapsułkach OmegaMarine™, oraz pochodzenie i gatunek ryb wykorzystanych do jego tłoczenia.

Inną norweską firmą, z której usług korzystamy, jest GC Rieber Vivo Mega. To rafineria koncentratów z kwasami tłuszczowymi omega-3, wyznaczająca standardy we własnej branży: oleje GC Rieber należą bowiem do najczystszych na świecie, także dzięki kilkukrotnie niższej zawartości tlenu, niż dopuszczają to obowiązujące normy. Ich produkty, w postaci oleju z sardynek, sardeli i tuńczyka, trafiają do OmegaMarine Junior™, zaś oleju z sardynek i sardeli – do BergenOMEGA-3™.

Chcemy ułatwiać Polakom dbanie o własne zdrowie

Od początku istnienia Natural Pharmaceuticals stawiamy na sprzedaż bezpośrednią, między innymi poprzez nasz sklep internetowy i infolinię. Dzięki temu, jesteśmy w stanie oferować roczne zapasy suplementów, charakteryzujące się lepszym stosunkiem jakości do ceny, a droga zakupu jest prostsza – bo zamówiony produkt trafia wprost pod drzwi naszych klientów. Ten model sprzedaży pozwala nam również na rozłożenie płatności na niewielkie, miesięczne raty, które nie nadwyrężają portfela.

Ponadto organizujemy akcje, w których rozdajemy nasze suplementy diety za darmo, by edukować na tematy związane ze zdrowiem. W ramach naszej największej dotychczas kampanii, celem nagłośnienia problemu powszechnego niedoboru witaminy D, rozesłaliśmy ponad 536 tysięcy bezpłatnych opakowań rocznego zapasu VitaSolaris D3, a przeszło połowa z nich trafiła do Polaków.

Za sukcesem Natural Pharmaceuticals stoi nasz zespół

Natural Pharmaceuticals powstało w 2010 roku, z inicjatywy Knuta Erika Karlsena, pracującego z kwasami omega-3 od 1991 roku, oraz Reidara Nielsena i Ole Bjorna Fausy, właścicieli największego w Europie dystrybutora monet i medali okolicznościowych ze złota i srebra, Samlerhuset Group. Siedzibę firmy zlokalizowali w Warszawie, ponieważ zamierzali skupić się na krajach Europy Środkowej, importując z Norwegii to, co najlepsze – zaczynając od oleju z arktycznego łososia.

Siedem lat później, w 2017 roku, do firmy dołączył obecny prezes grupy Natural Pharmaceuticals, Jonas Törnquist. Wówczas rozpoczął się intensywny okres rozwoju naszej działalności: zespół rozrósł się kilkukrotnie, do 400 osób, a siedziba główna grupy przeniosła się na ul. Domaniewską w Warszawie. Stamtąd Natural Pharmaceuticals zarządza aktywnością w pozostałych krajach, tj. państwach bałtyckich, Rumunii, Chorwacji, Słowenii i Węgrzech.

Wierzymy, że odpowiedzialność w biznesie jest kluczowa

Od lat jesteśmy członkiem organizacji, która zobowiązuje nas do dochowywania najwyższych standardów jakości i etyki, GOED (Global Organization of EPA and DHA Omega-3s). Dlatego korzystamy z olejów, których producent, GC Rieber, posiada certyfikaty MarineTrust i Friend of The Sea, działających na rzecz zrównoważonych połowów. Środowisku sprzyja również producent oleju Nordlaks SALfresh™, bowiem jego statki – dzięki paliwom alternatywnym – emitują do 90% mniej zanieczyszczeń.

Oprócz jakości i etyki, liczy się dla nas społeczna odpowiedzialność. Dlatego co roku, w ramach akcji Firma z Sercem, przekazujemy organizacji UNICEF darowizny na rzecz dzieci z całego świata; bierzemy też udział w mniejszych zbiórkach. Wreszcie, działamy na rzecz tworzenia pozytywnych standardów w samej branży. Jako członek krajowej Rady Suplementów i Odżywek, Natural Pharmaceuticals aktywnie uczestniczyło w budowaniu Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Suplementów Diety.

Nasze wysiłki na rzecz CSR (Corporate Social Responsibility), tj. wspomniana działalność charytatywna i sponsorska – ale także troska o członków zespołu – zaowocowały zdobyciem przez Natural Pharmaceuticals tytułu Lidera Społecznej Odpowiedzialności 2022. Traktujemy to wyróżnienie dwojako, bowiem motywuje, jak i zobowiązuje nas do dalszej pracy. W trosce o to, co dobre!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, odbierz 20 zł na pierwsze zakupy
i śledź informacje o najnowszych produktach i promocjach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji