-10% i DARMOWA DOSTAWA KOD: LATO24

Nasze gwarancje

Suplementy Natural Pharmaceuticals powstają z surowców najwyższej jakości, w sposób przyjazny dla środowiska. To nie tylko deklaracje, ale nasze gwarancje, poparte między innymi certyfikatami ORIVO, MarineTrust, Friend of The Sea, Mattilsynet i GMP. Zobowiązują nas także standardy GOED (Światowej Organizacji Omega-3), wyniki plebiscytów Firmy Przyjaznej Klientowi oraz Marki Roku.

Norweski certyfikat ORIVO

Nasz najpopularniejszy produkt, OmegaMarine, to jednocześnie pierwszy na świecie i jedyny w Polsce suplement diety certyfikowany przez niezależnie, norweskie laboratorium – ORIVO. Jego personel bada każdą partię Omegi. działając w oparciu o innowacyjne technologie badawcze, by potwierdzić obecność oleju z arktycznego łososia w kapsułkach.

ORIVO nadaje swoim certyfikatom czterocyfrowe kody identyfikacyjne, by każdy mógł zweryfikować ich autentyczność. Po wprowadzeniu kodu na stronie internetowej laboratorium-w wypadku OmegaMarine to 1051 -zobaczymy kartę produktu i specyfikację zawartego w nim oleju. Możemy także przejrzeć listę kilkudziesięciu ostatnich partii, które zostały poddane badaniom.

Członkostwo w GOED

Jesteśmy członkiem The Global Organization for EPA and DHA Omega-3s (GOED, czyli Światowej Organizacji Omega-3), zrzeszającej producentów oraz dystrybutorów produktów z omega-3. Zajmuje się ona edukowaniem konsumentów nt. produktów zawierających kwasy EPA i DHA, ujednolica branżowe nazewnictwo, a także wyznacza standardy jakościowe – dotyczące specyfikacji oleju.

Odnośnie do jakości: ponieważ korzystamy z monografii GOED, jesteśmy zobowiązani do stosowania surowców, które spełniają ścisłe standardy jakości organizacji. Wyznaczają one dopuszczalne poziomy nasycenia oleju tlenem, zanieczyszczeń środowiskowych i zawartości metali ciężkich. Rekomendują także wspólną metodę liczenia zawartości kwasów EPA i DHA w oleju.

Mattilsynet i Noble Harvest

Wytwarzanie naszych suplementów zlecamy Pharmatech AS. To norweski producent, zarejestrowany i certyfikowany przez – także norweski – instytut ds. bezpieczeństwa żywności, Mattilsynet. Certyfikacja potwierdza, że Pharmatech spełnia unijne standardy produkcyjne: działa w zgodzie z systemem HACCP, odpowiadającemu standardowi GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych).

Unijne standardy bezpieczeństwa, m.in. dzięki stosowaniu GMP, spełnia również olej Nordlaks SALfresh®, wykorzystywany przez nas do produkcji OmegaMarine™. Jego producent, Noble Harvest, szczególnie podkreśla wagę procesu tłoczenia oleju dla uzyskania właściwej jakości, z wykorzystaniem świeżego, arktycznego łososia, wyłącznie mechanicznej obróbki całych ryb i pasteryzacji błyskawicznej.

Zdrowa, Dziecięca i Męska Marka Roku

Nasze suplementy diety dwukrotnie uzyskały tytuł Zdrowej Marki Roku: w 2020 roku wyróżnienie zdobył OmegaMarine”, a w 2021 roku – Memorex®. Dziecięca Marką Roku 2020 został OmegaMarine™ Junior, zaś laur Męskiej Marki Roku zdobył ProMan Plus. To ogólnopolskie inicjatywy, w ramach których promowane są najwyższej jakości produkty i usługi, nieodzowne dla zdrowego trybu życia.

Wierzymy, że zdobycie ww. wyróżnień zawdzięczamy bezkompromisowości. Nasze produkty powstają bowiem wyłącznie w Norwegii, wyłącznie z najlepszych składników i wyłącznie pod okiem specjalistów z Pharmatech AS. Dodajmy, że to jeden z największych producentów suplementów diety w Europie, z niemal czterdziestoletnim doświadczeniem w branży.

Firma Przyjazna Klientowi

Natural Pharmaceuticals jest laureatem godła Firmy Przyjaznej Klientowi. Zdobycie go poprzedzają badania niezależnego Experience Institute, w których toku sprawdza się: gotowość klientów do rekomendacji produktów znajomym, jakość komunikacji, obsługi i interakcji z firmą, ocenę procesu zakupowego i poziom ogólnego zadowolenia.

By uzyskać godło, minimalna ocena dla każdego z ww. obszaru to 70%, a ich suma – 75%. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni, i wdzięczni naszym klientom, że tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi dzierżymy nieprzerwanie od 2014 roku. Za udział w dotychczasowych badaniach serdecznie dziękujemy: ich wyniki podpowiadają nam, że podążamy we właściwym kierunku.

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF