Nasze gwarancje

Suplementy Natural Pharmaceuticals powstają z surowców najwyższej jakości, w sposób przyjazny dla środowiska. To nie tylko deklaracje, ale nasze gwarancje, poparte między innymi certyfikatami ORIVO, MarineTrust, Friend of The Sea, Mattilsynet i GMP. Zobowiązują nas także standardy GOED (Światowej Organizacji Omega-3), wyniki plebiscytów Firmy Przyjaznej Klientowi oraz Marki Roku.

Norweski certyfikat ORIVO

Nasz najpopularniejszy produkt, OmegaMarine, to jednocześnie pierwszy na świecie i jedyny w Polsce suplement diety certyfikowany przez niezależnie, norweskie laboratorium – ORIVO. Jego personel bada każdą partię Omegi. działając w oparciu o innowacyjne technologie badawcze, by potwierdzić obecność oleju z arktycznego łososia w kapsułkach.

ORIVO nadaje swoim certyfikatom czterocyfrowe kody identyfikacyjne, by każdy mógł zweryfikować ich autentyczność. Po wprowadzeniu kodu na stronie internetowej laboratorium-w wypadku OmegaMarine to 1051 -zobaczymy kartę produktu i specyfikację zawartego w nim oleju. Możemy także przejrzeć listę kilkudziesięciu ostatnich partii, które zostały poddane badaniom.

Członkostwo w GOED

Jesteśmy członkiem The Global Organization for EPA and DHA Omega-3s (GOED, czyli Światowej Organizacji Omega-3), zrzeszającej producentów oraz dystrybutorów produktów z omega-3. Zajmuje się ona edukowaniem konsumentów nt. produktów zawierających kwasy EPA i DHA, ujednolica branżowe nazewnictwo, a także wyznacza standardy jakościowe – dotyczące specyfikacji oleju.

Odnośnie do jakości: ponieważ korzystamy z monografii GOED, jesteśmy zobowiązani do stosowania surowców, które spełniają ścisłe standardy jakości organizacji. Wyznaczają one dopuszczalne poziomy nasycenia oleju tlenem, zanieczyszczeń środowiskowych i zawartości metali ciężkich. Rekomendują także wspólną metodę liczenia zawartości kwasów EPA i DHA w oleju.

Mattilsynet i Noble Harvest

Wytwarzanie naszych suplementów zlecamy Pharmatech AS. To norweski producent, zarejestrowany i certyfikowany przez – także norweski – instytut ds. bezpieczeństwa żywności, Mattilsynet. Certyfikacja potwierdza, że Pharmatech spełnia unijne standardy produkcyjne: działa w zgodzie z systemem HACCP, odpowiadającemu standardowi GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych).

Unijne standardy bezpieczeństwa, m.in. dzięki stosowaniu GMP, spełnia również olej Nordlaks SALfresh®, wykorzystywany przez nas do produkcji OmegaMarine™. Jego producent, Noble Harvest, szczególnie podkreśla wagę procesu tłoczenia oleju dla uzyskania właściwej jakości, z wykorzystaniem świeżego, arktycznego łososia, wyłącznie mechanicznej obróbki całych ryb i pasteryzacji błyskawicznej.

Zdrowa, Dziecięca i Męska Marka Roku

Nasze suplementy diety dwukrotnie uzyskały tytuł Zdrowej Marki Roku: w 2020 roku wyróżnienie zdobył OmegaMarine”, a w 2021 roku – Memorex®. Dziecięca Marką Roku 2020 został OmegaMarine™ Junior, zaś laur Męskiej Marki Roku zdobył ProMan Plus. To ogólnopolskie inicjatywy, w ramach których promowane są najwyższej jakości produkty i usługi, nieodzowne dla zdrowego trybu życia.

Wierzymy, że zdobycie ww. wyróżnień zawdzięczamy bezkompromisowości. Nasze produkty powstają bowiem wyłącznie w Norwegii, wyłącznie z najlepszych składników i wyłącznie pod okiem specjalistów z Pharmatech AS. Dodajmy, że to jeden z największych producentów suplementów diety w Europie, z niemal czterdziestoletnim doświadczeniem w branży.

Firma Przyjazna Klientowi

Natural Pharmaceuticals jest laureatem godła Firmy Przyjaznej Klientowi. Zdobycie go poprzedzają badania niezależnego Experience Institute, w których toku sprawdza się: gotowość klientów do rekomendacji produktów znajomym, jakość komunikacji, obsługi i interakcji z firmą, ocenę procesu zakupowego i poziom ogólnego zadowolenia.

By uzyskać godło, minimalna ocena dla każdego z ww. obszaru to 70%, a ich suma – 75%. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni, i wdzięczni naszym klientom, że tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi dzierżymy nieprzerwanie od 2014 roku. Za udział w dotychczasowych badaniach serdecznie dziękujemy: ich wyniki podpowiadają nam, że podążamy we właściwym kierunku.

Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się
o najnowszych produktach i promojach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji