Wspieramy Społeczność

AED

W obecnych czasach nasz styl życia ulega ciągłym zmianom. Dlatego wierzymy, że informowanie i edukowanie opinii publicznej w zakresie sposobu użycia urządzeń AED (automatycznych defibrylatorów zewnętrznych) może pomóc w ratowaniu ludzkiego życia. Dodatkowo, istotne jest aby edukować ludzi w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Obie te rzeczy pomogą nam wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dlatego też w krajach, w których Natural Pharmaceuticals prowadzi działalność, przekazuje urządzenia AED do wybranych miejsc, gdzie mogą być wykorzystywane przez jak największą liczbę osób.

Dotychczas przekazaliśmy 6 defibrylatorów AED i będziemy kontynuować naszą misję, aby udostępnić jak największą liczbę tych urządzeń ratujących ludzkie życie.

Projekt On The Run

Mając na uwadze znaczenie aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka, Natural Pharmaceuticals Wsparło IV edycję charytatywnego biegu „On The Run”. Dochód z biegu został przekazany na organizację obozów biegowych dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Natural Pharmaceuticals zaangażowało się w ten projekt nie tylko finansowo. Nasi pracownicy, a także nasz ambasador Tomasz Sikora oraz przedstawiciele Młodzieżowej Kadry Biathlonu – wspieranej przez Natural Pharmaceuticals, wzięli udział w tym wyjątkowym nocnym wydarzeniu. Wszystkim udało się ukończyć bieg z uśmiechem na ustach.

Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się
o najnowszych produktach i promojach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji