Wspieramy Społeczność

AED

W obecnych czasach nasz styl życia ulega ciągłym zmianom. Dlatego wierzymy, że informowanie i edukowanie opinii publicznej w zakresie sposobu użycia urządzeń AED (automatycznych defibrylatorów zewnętrznych) może pomóc w ratowaniu ludzkiego życia. Dodatkowo, istotne jest aby edukować ludzi w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Obie te rzeczy pomogą nam wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dlatego też w krajach, w których Natural Pharmaceuticals prowadzi działalność, przekazuje urządzenia AED do wybranych miejsc, gdzie mogą być wykorzystywane przez jak największą liczbę osób.

Dotychczas przekazaliśmy 6 defibrylatorów AED i będziemy kontynuować naszą misję, aby udostępnić jak największą liczbę tych urządzeń ratujących ludzkie życie.

Projekt On The Run

Mając na uwadze znaczenie aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka, Natural Pharmaceuticals Wsparło IV edycję charytatywnego biegu „On The Run”. Dochód z biegu został przekazany na organizację obozów biegowych dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Natural Pharmaceuticals zaangażowało się w ten projekt nie tylko finansowo. Nasi pracownicy, a także nasz ambasador Tomasz Sikora oraz przedstawiciele Młodzieżowej Kadry Biathlonu – wspieranej przez Natural Pharmaceuticals, wzięli udział w tym wyjątkowym nocnym wydarzeniu. Wszystkim udało się ukończyć bieg z uśmiechem na ustach.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, odbierz 20 zł na pierwsze zakupy
i śledź informacje o najnowszych produktach i promocjach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji