Zaufali nam

Polski Związek Biathlonu

Natural Pharmaceuticals jako partner Polskiego Związku Biathlonu śledzi wszystkie rozgrywki z zapartym tchem. Wierzymy, że wspieranie młodych sportowców mam sens. Rywalizacja, siła i uparte dążenie do sukcesu to czynniki opisujące naszych biathlonistów. Nasza firma stawia na zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie czasu wolnego. Występy biathlonowej kadry wpisują się w naszą filozofię oraz postrzeganie ruchu jako klucza do zdrowia i sukcesu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych sportowców!

AED

W obecnych czasach nasz styl życia ulega ciągłym zmianom. Dlatego wierzymy, że informowanie i edukowanie opinii publicznej w zakresie sposobu użycia urządzeń AED (automatycznych defibrylatorów zewnętrznych) może pomóc w ratowaniu ludzkiego życia. Dodatkowo, istotne jest aby edukować ludzi w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Obie te rzeczy pomogą nam wpłynąć na poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dlatego też w krajach, w których Natural Pharmaceuticals prowadzi działalność, przekazuje urządzenia AED do wybranych miejsc, gdzie mogą być wykorzystywane przez jak największą liczbę osób.

Dotychczas przekazaliśmy 6 defibrylatorów AED i będziemy kontynuować naszą misję, aby udostępnić jak największą liczbę tych urządzeń ratujących ludzkie życie.

Projekt On The Run

Mając na uwadze znaczenie aktywności fizycznej w życiu każdego człowieka, Natural Pharmaceuticals Wsparło IV edycję charytatywnego biegu „On The Run”. Dochód z biegu został przekazany na organizację obozów biegowych dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Natural Pharmaceuticals zaangażowało się w ten projekt nie tylko finansowo. Nasi pracownicy, a także nasz ambasador Tomasz Sikora oraz przedstawiciele Młodzieżowej Kadry Biathlonu – wspieranej przez Natural Pharmaceuticals, wzięli udział w tym wyjątkowym nocnym wydarzeniu. Wszystkim udało się ukończyć bieg z uśmiechem na ustach.

UNICEF

Program „Firma z Sercem” powstał w 2012 roku, a od 2014 roku nasza firma bierze w nim udział. Jest on dedykowany przedsiębiorstwom, które mają odwagę wyjść naprzeciw globalnym problemom i chcą pomagać dzieciom z najbiedniejszych krajów.

Organizacja UNICEF od 70 lat walczy o lepszą przyszłość i równy start dla najmłodszych, w którym żadne dziecko nie będzie umierało z powodu chorób, wszyscy będą mieli równy dostęp do edukacji oraz szanse na bezpieczne i beztroskie dzieciństwo. Do tej pory dzięki naszemu wsparciu UNICEF zapewniło wysokokaloryczne odżywki dla ponad 7 000 dzieci oraz 25 000 szczepionek chroniących przed polio.

Tegoroczna darowizna przekazana przez Natural Pharmaceuticals pozwoli UNICEF na zakup kilkunastu zestawów uzdatniających wodę oraz pakietów emergency- przydatnych do codziennego funkcjonowania. Cieszymy się, że możemy być członkiem społeczności, której wysiłki, zaangażowanie i ciężka praca zmieniają jakość życia i los innych ludzi. Wierzymy, iż wspólnie możemy zrobić dużo dobrego, dlatego zdecydowaliśmy się na udział w kolejnej edycji akcji.