Zaufali nam

WASZA SATYSFAKCJA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

Już ponad 1 milion klientów skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Jeżeli chcesz się podzielić opinią na temat naszych produktów, napisz do nas na adres bok@natural.pl

opinie naszych klientów

Anna – koordynatorka klientów aptek franczyzowych z Konina

15 marca 2019

Mam 35 lat. Jestem żoną Pawła, mamą Jasia i Igora. Pracuję jako koordynatorka klientów franczyzowych aptek. Moje zainteresowania zmieniają się z biegiem lat. Jako nastolatka interesowałam się głównie muzyką i filmem. Dawniej uprawiałam aktywnie sport. Moją wielką pasją jest tenis ziemny. W wolnych chwilach lubię czytać książki. Staram się nie zalegiwać na kanapie, codziennie wychodzimy z całą rodziną na spacery. Jest to korzystne dla nas wszystkich. Jako mama karmiąca muszę dbać o swoje zdrowie. Żyjemy w czasach, w których jesteśmy narażeni na stres i żywność, która często stanowi zapychacz żołądka. Właśnie dlatego zdecydowałam się na suplementację OmegaMarine FORTE+, Witaminę D+ oraz Witaminę K2+.

Władysław – emeryt z Wisły

15 marca 2019

Jestem Wiślaninem z krwi i kości. Z zawodu stolarz. Miałem prywatny zakład. Specjalizowałem się  w produkcji okien i drzwi. Od 13 lat przebywam na emeryturze. W każdą sobotę wybieram się w góry. Dodatkowo jeżdżę na nartach w towarzystwie mojego kolegi. Biegamy na biegówkach. Codziennie wychodzimy również na spacer. Odległości, jakie pokonujemy to średnio 3 km. Interesuje mnie religia. Jestem głęboko wierzącym protestantem. Każdy dzień rozpoczynam modlitwą. Studiuję Pismo Święte i czytam literaturę chrześcijańską. Uwielbiam oglądać skoki. Wszystko, co wiąże się ze sportem narciarskim, jest dla mnie ciekawe. W dzieciństwie miałem epizod narciarski. Skakałem ze skoczni, na której trenował Adam Małysz. Mam kochaną żonę, trójkę dzieci i czterech wnuczków. Dbam o swoje zdrowie, ponieważ mam dla kogo żyć. Zdecydowałem się na suplementację ProstaXin Plus  i jestem naprawdę zadowolony.

Maria – gospodyni domowa z Błonia

15 marca 2019

Na co dzień opiekuję się swoim wnuczkiem i zajmuję się wszystkimi czynnościami związanymi  z domem. Dawniej bardzo dużo rysowałam, chciałam rozwijać się w tym zakresie i pójść do szkoły plastycznej, jednak moje losy potoczyły się zupełnie inaczej. Byłam organizatorką turystyki pieszej, pracowałam w dwóch klubach. Były to piesze wycieczki o trasach 20-30 km. Chodziliśmy po całej Polsce. Zwiedzaliśmy ruiny zamków, Jurę Krakowsko – Częstochowską. Całe Trójmiasto przeszłam na piechotę! W wolnych chwilach dużo czytam i rozwiązuję krzyżówki. Lubię piec dla kogoś ciasta, sama nie przepadam za słodkościami. Sprawia mi to przyjemność. Oprócz tego chodzę na spacery, czasami w towarzystwie wnuka lub przyjaciółki. Suplementacja jest dla mnie bardzo ważna, dlatego regularnie przyjmuję Magnezium B6+, OmegaMarine FORTE+, Witaminę D+ oraz Witaminę K2+.

Janusz – emeryt z Wisły

15 marca 2019

Pochodzę z Cieszyna. Od ponad 40 lat mieszkam w Wiśle. Aktualnie przebywam na emeryturze i zajmuję się swoimi sześcioma kotami. Moje doświadczenie zawodowe jest dość różnorodne. Studiowałem farmację i równocześnie współpracowałem z telewizją krakowską. Udało mi się zdobyć patent operatora telewizyjnego i zostałem zatrudniony w zakładzie produkcji filmów telewizyjnych. Potem ukończyłem ekonomię i wykładałem na Uniwersytecie Śląskim. Pracowałem również za granicą. 54 lata temu w Krakowie poznałem swoją ukochaną i dwa lata później się ożeniłem. Uwielbiamy z żoną podróżować, jesteśmy campingowcami. W wolnych chwilach fotografuję. Głównie są to zdjęcia z naszych wyjazdów. Miałem również swoje wystawy w Bielsku i Wiśle. Prowadzimy dość aktywny tryb życia i dbamy o swoje zdrowie, dlatego korzystamy z suplementacji i przyjmujemy Witaminę K2+ oraz Witaminę D+.

Mariola – gospodyni domowa z Nowego Kiełbowa

15 marca 2019

Jestem gospodynią domową. Mam pięcioro dzieci, w tym jedno dziecko jest niepełnosprawne i nim się codziennie opiekuję. W wolnych chwilach wychodzę na działkę i uprawiam kwiatki. Dawniej byłam bardzo aktywna, biegałam, grałam w siatkówkę. Obecnie wychodzę na spacery, jeżdżę rowerem. Zima nie jest mi straszna, dlatego na rower wybieram się również o tej porze roku. Popołudniami pomagam dzieciom odrabiać lekcje. Jak mam chwilę dla siebie to lubię zaparzyć sobie kawę i czytać książki lub rozwiązywać krzyżówki. Mój każdy dzień jest pełen obowiązków. Muszę być w dobrej kondycji, dlatego wspieram się suplementami: OmegaMarine FORTE+ oraz Witaminą D+.

« Poprzednia12345Nastepna»

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla naszych Klientów.

Cenne nagrody czekają.

 

Przejdź do strony konkursowej.

_________________________________________________________________________

Od dnia 01.02.2019 nowy adres naszej firmy to:

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

ul. Domaniewska 28 

02-672 Warszawa