PROMOCJA 3 za 2! Wybierz 3 dowolne produkty i otrzymaj jeden z nich GRATIS!

Nasza misja

NATURAL PHARMACEUTICALS – NASZA HISTORIA

Natural Pharmaceuticals została założona w oparciu o dwudziestopięcioletnie doświadczenie inwestorów z Norwegii Knuta-Erika Karlsen, Ole Bjørn Fausa i Reidara Nilsen, którzy od samego początku swojej kariery zajmowali się żywieniem lub eksploatacją zasobów i korzyści płynących z ryb morskich. Wynika to również z ich tradycji rodzinnych oraz głębokiej wiary w to, że ryby są niezwykle zdrowe i niezbędne dla zapewnienia dobrego stanu zdrowia. Zarówno dla Olego Bjørna Fausy, jak i Prezesa Zarządu Jonasa Törnquista jest to szczególnie ważne. Ich dziadkowie byli rybakami, a rodziny żyły z rybołówstwa.

Dary natury, które Norwegowie wykorzystywali przez wieki w swojej kuchni, dzisiaj mają szansę znaleźć się na stołach wielu ludzi w całej Europie i na całym świecie. Dlatego też wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby móc podzielić się z Państwem naszą wiedzą oraz naszymi produktami.

W CO WIERZYMY

Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Naszym głównym celem jest dbałość o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety. Wierzymy, że edukacja żywieniowa może i powinna być prowadzona wśród małych dzieci.

Nauczenie dziecka, aby sięgało po zdrowe produkty gwarantuje nie tylko jego właściwy rozwój, ale również kształtuje odpowiednie nawyki żywieniowe i zapobiega rozmaitym chorobom. Edukację taką należy rozpocząć możliwie jak najwcześniej.

Dążymy do bycia ekspertami na rynku suplementów diety z kwasami tłuszczowymi omega-3. Pragniemy to osiągnąć oferując najwyższej jakości zdrowe produkty. Zależy nam również na tym, aby nasi Klienci znali wszelkie korzyści płynące ze stosowania naszych produktów. W Natural Pharmaceuticals chcemy realizować ten cel z pasją, energią i szacunkiem dla naszych klientów.

Jonas Törnquist
Dyrektor Zarządzający

NASZA MISJA

Chcemy oferować naszym Klientom doskonałe suplementy diety. Miło nam poinformować, że należą one do wiodących na rynku. Zaufały nam setki tysięcy ludzi, którzy stosują nasze produkty każdego dnia i cieszą się z korzyści, jakie dają witaminy oraz kwasy omega‐3, w szczególności kwasy tłuszczowe EPA oraz DHA.

Oferujemy produkty najwyższej jakości oraz niezwykle wygodny system dostawy – prosto do domu. Nasza innowacyjna technologia pozwala nam zaoferować suplement diety „skrojony na miarę” stosownie do potrzeb każdego, kto uważa własne dobre zdrowie za rzecz nadrzędną.

Kwasy tłuszczowe omega‐3 powinny być częścią codziennej diety. W dzisiejszym świecie nie zawsze mamy możliwość przygotowywania posiłków, które w pełni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie rodziny na składniki odżywcze.

Coraz częściej zdrowe jedzenie jest zastępowane wysokoprzetworzonym jedzeniem o małej wartości odżywczej. W konsekwencji nie dostarczamy naszym organizmom niezbędnych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały, a przede wszystkim kwasy tłuszczowe omega‐3. Dlatego też w przypadku podejrzenia, że nasza dieta nie jest najlepsza, warto przemyśleć jej zmianę lub przyjmowanie niezbędnych dla zdrowia substancji w postaci suplementów diety.

Norwegia jest jednym z czołowych państw pod względem ilości spożycia ryb. Mimo to w trosce o zdrowie Norwegowie uzupełniają swoją dietę każdego dnia w kwasy omega‐3. Pracujemy w wielu różnych krajach w Europie, gdzie dzielimy się swoją pasją i doświadczeniem.

Zależy nam, aby ludzie mogli czerpać korzyści z naszej wiedzy. Przede wszystkim jednak na tym, aby prowadzili zdrowy styl życia.


Naszym marzeniem jest to, aby ludzie korzystali z naszej wiedzy. A przede wszystkim, aby prowadzili zdrowy tryb życia.

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF