-10% i DARMOWA DOSTAWA KOD: LATO24

Konkursy | Moje suplementy | Zwycięzcy

Z dumą prezentujemy listę Zwycięzców naszego konkursu
Oto jak odpowiedzieli na pytanie konkursowe
Dlaczego wybrałeś suplementy Natural Pharmaceuticals?
Tydzień 25/2024Elżbieta Niesiołowska z CzerskaOd dłuższego czasu przyjmuję suplementy natural Pharmaceuticals. Podrzucam je też mojemu mężowi. To oryginalne norweskie suplementy diety, które pomagają lepiej funkcjonować. Mam więcej energii i chęci do życia. Nie chcę czuć się młodsza, ale zdrowsza! Dostawa do domu, płatność niekłopotliwa- wszystko NAJ. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników!
Tydzień 24/2024Andrzej Misiewicz z OtwockaSuplementy Natural Pharmaceuticals są bardzo wysokiej jakości. prezentują wartość światową. Obsługa jest miła i uprzejma, co jest szczególnie ważne dla osób starszych. Życzę dalszego skutecznego prowadzenia działalności dla dobra naszego zdrowia.
Tydzień 23/2024Anna Błazińska z JeżowaJestem mamą – dla mnie dzieci są najważniejsze! A co za tym idzie, dbam o ich zdrowie. Zdrowe odżywianie, dużo ruchu na świeżym powietrzu no i oczywiście najlepsze żelki pod słońcem -Omega Marine Junior! Są pyszne i zdrowe! Dzięki nim moje dzieci mają lepszą odporność, sprawniejszy mózg i mocniejsze kości. Czegóż można chcieć więcej? Ja już wybrałam Natural Pharmaceuticals!!! I nie zamienię ich na inne…
Tydzień 22/2024Włodzimierz Duchnowski z WarszawyMój wybór suplementu Natural Pharmaceuticals był podyktowany potrzebą zaspokojenia zaawansowanego już wiekowo organizmu na deficytowe dla mojego zdrowia i sprawności fizycznej produkty pochodzenia naturalnego.
Tydzień 21/2024Marian Kobyłecki z WarszawyO suplementach Natural Pharmaceuticals dowiedziałem się 9 lat temu z ulotki. Pierwszy suplement, na który się zdecydowałem do OmegaMarine, który przyjmuję do dziś. Potem zamawiałem Prostaxin, Fleximed, Proman i Memorex, które biorę obecnie. Skończyłem 91 lat i dzięki suplementom jestem sprawny fizycznie i umysłowo. Pracuje na działce, gram na akordeonie, jeżdżę samochodem, Od 3 lat nie byłem u urologa. zachęcam znajomych do korzystania z suplementów Natural Pharmaceuticals, , do których mam stuprocentowe zaufanie.
Tydzień 20/2024Marianna Świeca z JędrzejowaNorwegia to kraj wyjątkowo dbający o ekologię. Składniki suplementów to produkty wysokiej jakości. od wielu lat przyjmuje Wasze suplementy (aktualnie 8) systematycznie i moje samopoczucie jest wyjątkowo dobre. Moja 6-letnia wnusia lenka też zaczęła OmegaMarine Junior. Ponadto bardzo cenię: system ratalny, dostawę prosto do domu, wyjątkową atmosferę w kontaktach.
Tydzień 19/2024Iwona Salwińska z KrakowaProdukty norweskie kojarzą i się z wysoka jakością. Dbam o zdrowie moje i mojej rodziny. Po raz pierwszy zamówiłam OmegaMarine wiele lat temu dla ojca i do dziś je przyjmuje. Zamówiła również Fleximed dla mojej mamy na kolana, Vita Solaris D3 dla siebie, Melaninę dla męża oraz OmegaMarine Junior dla mojego dziecka. Fajne jest to, że dodatkowo można dostać prezent! 🙂 Do tej pory wszyscy są zadowoleni! 🙂
Tydzień 18/2024Krystyna Paprzycka ze ŚwinoujściaSuplementy Natural Pharmaceuticals kupujemy od bardzo dawna. Wiele lat temu w naszej skrzynce pocztowej była włożona ulotka propagująca OmegaMarine i dołączone małe reklamowe opakowanie. To był początek naszej wzajemnej współpracy. teraz kupuje następujące supementy: Omegamarine, Fleximed, Imuberin i Vistan (wspomagający oczy).Mnie najbardziej odpowiada forma opłat. Dziękuje bardzo serdecznie za miłą współpracę. osoby, które dzwonią, żeby poinformować o nowych suplementach są dobrymi mediatorami. Są kompetentne, kulturalne i rozmowa sprawia mi dużo radości. jestem już starszym człowiekiem i właśnie te suplementy są mi potrzebne.
Tydzień 17/2024Ryszard Dzwonkowski z WartyMoże to sugestia, ale działa. Od wielu lat łykamy z żoną czerwone kulki i rzadko się przeziębiamy. Zaraziliśmy swoim optymizmem dzieci (syna i córkę), ich współmałżonków oraz cztery wnuczki. te ostatnie wyrosły już z “rybek” OmegaMarine Junior i łykaja “dorosłe trany” OmegaMarine Premium. Oprócz tego korzystamy z innych suplementów- Vistan na oczy, Fleximed na stawy, Memorex na nerwy. Znajomym też je polecamy!
Tydzień 16/2024Marta Bielińska z TychOd kilku lat przyjmuję dobro Natural Pharmaceuticals. Zaczęło się od witaminy D. Zauważyłam znaczną poprawę w samopoczuciu więc zaczęłam przyjmować inne suplementy takie jak Omega Marine, witaminę K, a od niedawna Wapń Calcium z alg morskich. Jeżeli ktoś jest niezdecydowanym, aby dokonać zakupu suplementu z tej firmy to od razu mogę rozwiać wątpliwości . Naprawdę warto zrobić Sobie prezent lub Rodzinie w postaci zakupu pierwiastków zdrowia tej firmy. Naprawdę polecam z całego serca!
Tydzień 15/2024Barbara rafalska z WarszawaCenię w życiu najbardziej zdrowie. “Już samo zdrowie jest zwycięstwem” Żeby osiągnąć ten zacny cel należy dostarczyć organizmowi odpowiednich dawek witamin i minerałów. Należy również zachować umiar, naturalność i czystość. Suplementy Natural Pharmaceuticals spełniają te zalety. Wspomagają nasz organizm, wyzwalając witalność życia. Wówczas czujemy się szczęśliwi i zadowoleni z siebie.
Tydzień 14/2024Zbigniew Lipski z Zielonej GóryNa rynku jest mnóstwo suplementów różnych marek, człowiek nie wie jaką wybrać. 2 miesiące temu wybrałem Naturals Pharmaceuticals i teraz nie muszę się już zastanawiać, czy szukać dalej, gdyż moje Wnętrze naturalnie wybiera tę firmę.
Tydzień 13/2024Marianna Sadowska z DąbrówkiNatural Pharmaceuticals jest firmą, z którą współpracuję od 10 lat i zaufałam jej bezgranicznie ze względu na ich ekologiczne pochodzenie i jakość. Kontakt z klientem jest bez zarzutów, łatwość dostawy i sympatyczne informacje o nowych produktach spowodowały, że czuję się zaopiekowana, a zwłaszcza moje zdrowie. KOrzystam m.in. z OmegaMarine Premium, Wit K2 Complex, memoRex, Magnezium B6, FlexiMed oraz Caclium Control. Staram się żyć zgodnie z zasadą “W zdrowym ciele- zdrowy duch”. Polecam suplementy Natural Pharmaceuticals moim bliskim. Pozdrawiam!
Tydzień 12/2024Mieczysława Leonarska z PłockaWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ wierzę w ich skuteczność dla poprawy zdrowia. Jestem przekonana , że dzięki ich przyjmowaniu poprawiła się kondycja mojego organizmu. Wasze suplementy zawierają bardzo dobre, naturalne składniki. Firma w moim przekonaniu jest wiarygodna, bo spełnia obietnice, które przedstawia. Obsługa klienta jest rzetelna. Dodatkowo umożliwiać osobom, które nie są w dobrej kondycji finansowej przyjmowanie Waszych suplementów, bo można je kupić na raty, bez oprocentowania. MIłym zaskoczeniem są też prezenty do zamówienia! Realizacja szybka, Towar pięknie zapakowany.
Tydzień 11/2024Stanisław Całus z CzęstochowZ firmą Natural Pharmaceuticals jestem związany od ponad 5 lat, przyjmuję 15 suplementów diety i jestem zadowolony. Jedynie nie byłem zadowolony, że z tego, że zgłoszenie do konkursy wypełniałem i wypłeniałem już kilkakrotnie i do tej pory nie miałem szczęścia. Mam nadzieję, że tym razem komisja weźmie mnie pod uwagę!
Tydzień 10/2024Piotr Respondek z CzęstochowyDlaczego wybieram produkty NATURAL PHARMACEUTICALS? Bo cenię sobie jakość, firmy ECONOMIC POLITYCALS. Jakość jest wysoka, ekonomicznie wszędzie. Stawiam więc wysoką notę w każdym względzie Polecam i reklamuje produkty każdemu, babci, wnuczce, staremu, młodemu. MEMOREX, PROSTAXIN, czy OMEGAMARINE spełniają oczekiwania. Wszystko, o czym marzysz znajduje się w suplementach, które są potrzebne, abyś pacjencie spędził swe życie doczesne w zdrowiu, szczęściu, radości i dobrej kondycji. Tak, jak to reklamują w Polskiej Telewizji. Świadectwo dobrostanu, dlają liczni konsumenci z odwagą patrząc w oczy obcej konkurencji Konkurencja słaba, do pięt Wam nie dorówna, chcąc nie chcąc musi odejść z tego rynku smutna. Konkurencji mi nie żal, patrzę w przyszłość z wyzwaniem, NATURAL PHARMACEUTICALS firmą GLOBALNĄ się stanie.
Tydzień 9/2024Romuald d’Obyrn z OlsztynaJestem zaawansowanym w latach, od 18 lat emerytem, prowadzącym w dalszym ciągu działalność gospodarczą w branży transportu.Jestem jednocześnie kierowcą. Rodzina uhonorowała mnie tytułem “Nestora”. Jestem w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Dobry stan zdrowia, tak uważam, zawdzięczam Państwa suplementom. Zażywam je od lat w szerokiej gamie. Zacząłem od OmegaMarine, przez inne, wszystkie profilaktycznie.
Tydzień 8/2024Władysław Pukowiec z WrocławiaJestem byłym sportowcem wyczynowym, trenerem kolarstwa z 50-letnim stażem szkoleniowym, wychowawcą młodzieży sportowej z dużymi sukcesami szkoleniowymi. Suplementy Natural Pharmaceuticals bardzo pomagają mi utrzymać stan dobrego zdrowia i sprawności fizycznej. produkty i wszelkie informacje o nich przekazuję moim byłym zawodnikom i znajomym. Klientem Natural Pharmaceuticals jestem od 8 lat.
Tydzień 7/2024Krzysztof Sułek ze Skarżyska KamiennejUkończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie w programie nauczania miałem higienę żywienia. Dlatego wiem, ile człowiek zawdzięcza właściwemu odżywianiu i suplementowaniu. Przeciwstawiam się synowi, który uważa, że powinienem kupować tańsze suplementy w aptece. Argumentuję, że: po pierwsze od Natural Pharmaceuticals mam od razu roczne zapasy i wcale nie wiadomo, czy droższe. Po drugie 0 z prezentami i wreszcie po trzecie, dostarczone do domu! Dodam jeszcze , ze norweskiej jakości. Ze sportowymi pozdrowieniami!
Tydzień 6/2024Bogumiła Czop-Lisowska z PłockaWitam! Człowiek to część przyrody i przyrodą się winien wzbogacać. Suplementy Natural Pharmaceuticals właśnie takie są. Bardzo mi pomagają – to czuję i jestem szczęśliwa, że dozyłam takich czasów, że mogę pozwolić sobie na ten luksus. Dziękuję! I pozdrawiam wszystkich pracowników firmy, a przede wszystkich naukowców i odkrywców tych bogactw, jakie odkryli dla ludzkości!
Tydzień 5/2024Elżbieta Sobiech z WrocławiaKorzystamy z mężem od 10 lat z suplementów Natural Pharmaceuticals. Kierujemy się dwoma zasadami – profilaktyką w stosowaniu witamin i mikroelementów oraz edukacją , czyli “wiesz, co jesz”. Suplementom przesyłanym i rozliczanym w dogodny sposób towarzyszą materiały, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z ofertą firmy. Suplementacja Waszych produktów stała się – obok leków zapisanych przez lekarzy – codzienną naszą rutyną. Stosowanie suplementów jest dla nas ważne ponieważ nie pijemy mleka, nie przepadamy za rybami oraz nie spędzamy 300 dni w roku na słonecznej Florydzie (wit. D).Ostanie wyniki badań mamy wspaniałe! Pozdrawiamy!
Tydzień 4/2024Grażyna Przełożony z KrakowaSą to suplementy z naturalnych składników pozyskiwanych z ekologicznych upraw i hodowli w Norwegii. Stosuję je od 10 lat (OmegaMarine, wit, D i K, Memorex) Czuję się zdrowa, pełna energii, a mam 73 lata. Dużo podróżuję, jeżdżę na ryby, ćwiczę, spaceruję, uprawiam gimnastykę. Mam dobrą pamięć i dlatego cieszę się z każdego dnia. Wszystkie produkty Natural Pharmaceuticals polecam znajomym i moim dzieciom.
Tydzień 3/2024Janusz Włastowski z BełchatowaProdukty Natural Pharmaceuticals polecam każdemu, z kim się spotykam. Jestem trenerem zapasów- styl grecko-rzymski od 1972 r – już ponad 50 lat. Odkąd korzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals nic mi nie dolega. Poza tym zdobyłem wszystkie szczyty w Tatrach Wysokich i w tatrach Zachodnich oraz częściowo w Tatrach Słowackich. Podziwiam piękno i majestat przyrody tatrzańskiej, a majestat gór można podziwiać tylko wtedy, gdy zdrowie dopisuje.Głęboko wierzę, że zdrowie zachowuję dzięki regularnemu spożywaniu suplementów Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 2/2024Janina Zawada z BukownaSuplementy Natural Pharmaceuticals przyjmuję już od bardzo dawna. mam już swój dojrzały wiek, ale czuję się tak, jakbym była o 20 lat młodsza.Robię to również dla moich kochanych wnuczek, które mają 13 i 6 lat. Wyprawiam je do szkoły, wożę do przedszkola i zajmuję się nimi po zajęciach. Muszę być bardzo sprawna, bo mają tylko jedną babcię!
Tydzień 1/2024Ewa Taflińska z WarszawyKupuje suplementy Natural Pharmaceuticals, bo kocham naturę. wszystkie wasze produkty są wykonywane z prostych i naturalnych składników, dlatego do mnie przemawiają. Poza tym kocham Norwegię. Wyobrażam sobie ten kraj, jako miejsce krystalicznego powietrza, czystości i lekkiego oddechu przyrody.A ja jestem jej częścią.
Tydzień 52/2023Bernadeta Grabowska z ŚwietakowaWybrałam suplementy Natural ponieważ, bardzo ważne jest dla mnie ciągłe życie na 100%, bez potrzeby odkładania swoich planów na bok. Zdecydowałam się wspomagać swój organizm, aby móc nadal zwiedzać i pokazywać otaczający nas piękny świat i przyrodę moim wnukom. Wasze suplementy wspomagają moje szalone pomysły i odejmują lat z dowodu!
Tydzień 51/2023Włodzimierz Kosior z KockaMovisan wybrałem ze względu na kłopoty ze stawami, głównie kolanowymi. Używam go od stycznia bieżącego roku i już widzę znaczną poprawę w ruchomości stawów, jak również nie odczuwam dolegliwości bólowych. Ostatnimi czasy zauważyłem u siebie problemy z częstym oddawaniem moczu i budzeniem się w nocy aby skorzystać z toalety, dlatego zdecydowałem o wypróbowaniu ProstaXinu. Za wcześnie jeszcze na spodziewane efekty, ale mając pozytywne doświadczenia z regularnym zażywaniem Movisanu jestem przekonany, że moje problemy urologiczne przestaną być dokuczliwe i stan zdrowia w tym zakresie znacznie się poprawi!
Tydzień 50/2023Andrzej Terski z ToruniaKlientem jestem od dłuższego czasu i nabierałem coraz większego zaufania do Natural. Suplementuję Omega Marine, Movisan, a obecnie mój najważniejszy suplement to perełka, jaką jest ProMan Plus. Zalet jest dużo, ale do najważniejszych zaliczamy: 1.naturalny skład suplementów oraz ich czyste pochodzenie 2.zwiększony poziom testosteronu i energii na mile spędzony dzień 3. duże korzyści dla serca, mózgu i wzroku 4. zaspokaja potrzeby życiowe i mogę robić to na co mam ochotę i robiłem to jako młodzieniec 5. wspiera stawy i kości (Movisan), gdzie czuję się dobrze i widzę zmiany w zachowaniu organizmu. Gratuluję Państwu, że dajecie ludziom możliwości do zaspokojenia potrzeb ludzkich, odmładzania oraz możliwości robienia tego, co kochamy najbardziej. Dzięki!
Tydzień 49/2023Agnieszka kasprzyk z TarnowaMój dzień zaczyna się z Natural Pharmaceuticals. Jesteśmy razem już kilka lat i nie wyobrażam sobie żeby miało Cię zabraknąć mój OmegaMarine Premium! Z tobą lepiej widzę ten piękny świat, nie choruję i mam dużo energii w pracy i po pracy dla moich najbliższych. Polecam Cię wszystkim z całego serca!
Tydzień 48/2023Dominik Rybka z OławyZ kilku powodów, po pierwsze rybki Omega Junior posmakowały mojemu dziecku a to było dość istotne 🙂 Po drugie, mają lepszy skład niż suplementy które kupowaliśmy do tej pory. I po trzecie, spodobała mi się gwarancja stałej ceny. Do tej pory i tak miesięcznie płaciłem jakieś 60 zł na witaminę D i Omega 3 i za każdym razem cena produktu była inna. A tutaj zdjąłem sobie ten problem z głowy.
Tydzień 47/2023Brygida Zmarzły z KrapkowicMoje dziecko wybrało rybki Omega Junior, ponieważ chciał bardzo spróbować, a potem bardzo polubił te rybki i ten przepyszny smak. Nie rozpocznie już nowego dnia bez rybek Zawsze przy śniadaniu mówi: mama daj mi rybkę, do rekinka sobie płynie!! Bardzo dobrze się czuje i jest bardzo odporny na różne przeziębienia i ma bardzo dużo energii do zabawy i do nauki. Jest bardzo szczęśliwy, uprawia dużo sportu, gra w piłkę nożną i siatkówkę, jeździ na rowerze i bardzo dobrze się uczy w szkole!
Tydzień 46/2023Mirosława Suska z RozprzyDlatego wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ uważam że pomagają dobre norweskie składniki, mam płatności rozłożone na raty z oprocentowaniem 0%, a w przypadku niskiej emerytury jest to bardzo istotne. Kolejna sprawa to bezpłatne dostawy kurierem prosto do domu, przy kazdym zamowieniu można otrzymać upominek. Mam również gwarancję ceny, bo uczestniczę w programie regularnych dostaw.
Tydzień 45/2023Jerzy Went z GdańskaCzęsto podziwiam w Telewizji Norwegię, przyrodę, morze i cudowne fiordy. Służąc w latach 1958-61 na okrętach Polskiej Marynarki Wojennej przyjaźniłem się z kolegą, którego ojciec zginął we ORP “Groni” pod Narwikiem i kiedy rano sięgam po witaminy K2, Omegę Marinę czy ProstaXin wspominam kolegę Cześka. Mam 85 lat i często biegam po parku Reagana w Gdańsku, jeżdżę na rowerze i zimą na łyżwach i mam spokojną głowę i dalej będę brał Wasze suplementy i namawiał innych, żeby je brali. Pozdrawiam Jerzy.
Tydzień 44/2023Danuta Siemieniako z BiałegostokuGdy masz w domu suplementy to masz z głowy te lamenty: “Znów dziś czegoś zapomniałam -Do dentystki iść musiałam -Były urodziny wnuka zaraz szkoła i nauka -Potem imieniny mamy znowu z mężem się sprzeczamy czy to było dziś, czy wczoraj? Pustka w mózgu – istna zmora -A wizyta u lekarza też co jakiś czas się zdarza” Wciąż niweczą się nam plany myśli człowiek zatroskany Jak pomieścić dobry Boże Wszystko w małej głowie może? -więc wynika stąd nauka w suplementach rady szukaj jeśli z zdrowiu pożyć chcesz Nasze suplementy bierz!
Tydzień 43/2023Krystyna Paprzycka ze ŚwinoujściaDla mnie duże znaczenie ma rozmowa z konsultantem. Są to osoby bardzo dobrze obeznane w danym temacie. Mają dużą wiedzę o artykułach, które nam polecają. Rozmowy są miłe, konkretne i rzeczowe. Dużym plusem jest możliwość zakupu oferowanych produktów w nieoprocentowanych ratach. Daję zlecenie do Banku i nie muszę pilnować terminów opłat. Bardzo miłe są również dołączone upominki. Od wielu lat korzystam z Omega Marine Premium, FlexiMed, a ostatnio zakupiłem Vistan. Jestem osobą w podeszłym wieku a więc suplementy bardzo dobrze działają na moje dobre samopoczucie.
Tydzień 42/2023Wiesława Szupieńko z BartoszycJestem stałą klientką Natural Pharmaceuticals. Mam w sobie mnóstwo energii, ale myślę że te suplementy pomagają ją utrzymać w normie. Czuję się bardzo dobrze. Uważam, że regularność przyjmowania tych kapsułek jest niezwykle ważna. Pozwala na systematyczne dostawanie cennych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników, których możemy być pozbawieni w różnych porach roku. Bardzo doceniam to, że można zrobić roczny zakup suplementów i nie trzeba za każdym razem chodzić do apteki. Co jakiś czas dostaję przesyłkę do domu. Uważam też, że świetna jest możliwość płatności ratalnej. To bardzo ułatwia życie. Doceniam też, że te suplementy są wysokiej jakości i skutecznie działają.
Tydzień 41/2023Kazimierz Jurkiewicz z BydgoszczyJa Kazimierz – kinezyteraupeuta i specjalista odnowy biologicznej cenię Waszą firmę za profesjonalną obsługę klienta, za eko jakość produktów farmaceutycznych. Te produkty “lubią” systematyczność i cierpliwość, myśląc o finalnym efekcie zdrowotnym. Lubię dzielić się moim zadowoleniem ze współpracy z waszą firmą z przyjaciółmi i dużą rodziną. Jako klient polecam Was!
Tydzień 40/2023Sławomir Ginel z GrajewaPonieważ jestem stary, a dzięki nim czuję się młodo!
Tydzień 39/2023Anna Hajne z WarszawyJestem bardzo ostrożna w zażywaniu medykamentów. Nie faszeruję się nimi bez potrzeby.Długo się zastanawiałam i starałam się doinformować jak najwięcej.Przekonały mnie składniki, z jakich produkowane są suplementy Natural Pharmaceuticlas, że nie ma w nich konserwantów, że są produkowane w czystym, ekologicznym środowisku z ryb, które żyją w nieskażonych wodach. te czynniki skusiły mnie, zeby zamówić kilka produktów.
Tydzień 38/2023Zofia Józefowska z RakowaJestem w podeszłym wieku, mam 91 lat. Od kilku lat biorę OmegaMarine. Przekonała mnie do tego córka, bo ja niechętnie biorę tabletki. Od kiedy regularnie zażywam OmegaMarine mam lepsze samopoczucie, więcej siły niż kilka lat temu. Dla mnie to wystarczy, to bardzo dużo. Czuję, że ten produkt działa na mój organizm. W młodości jadałam dużo ryb. teraz ich nie jem, Omegamarine zastępuje mi ryby.
Tydzień 37/2023Jerzy Kotras z Ostrowca ŚwiętokrzyskiegoZamawiając pierwszy raz miałem mieszane uczucia, czy to coś da. Po kilku miesiącach okazało się, że zażywanie OmegaMarine przynosi mi korzyści. Poprawiła mi się kondycja, czuję się jakby lżejszy i wróciła mi chęć do pracy na terenie podwórka. Drugim suplementem, na który się zdecydowałem to Witamina K2 Complex. Polecam je znajomym. Sądobre dla zdrowie, a co najażniejsze, można płacić na raty, nie nadwyrężając domowego budżetu. Pozdrowienia dla Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 36/2023Patrycja Chodzicka z Piotrkowa TrybunalskiegoWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, poniewaz maja bogaty skład. 360 kapsułek starcza na pół roku za niewielką cenę. Sprawiłam mamie idealny prezent na Dzień Matki i obie możemy cieszyć się jej zdrowiem oraz prezentem, który otrzymałyśmy za )zł, a jest nim piękny damski zegarek, który idealnie leży na ręce mamy. Będę polecać wszystkim produkty Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 35/2023Jadwiga Kasińska z GryficRegularnie przyjmuję Omegamarine, Fleximed, memorex, a od dziś dodatkowo Movisam CollagenII. Odczuwam poprawę zdrowia. Uważam, że dzięki suplementom funkcjonuję.zJeden aktywizuje i wsomaga drugi. Ważne jest dla mnie, że pochodzą z Norwegii, która jest krajem bardzo czystym, gdzie kładzie się nacisk na ekologię. Firmy norweskie słyną z uczciwości i wiarygodności. produkty posiadają certyfikaty. Pracownicy Natural Pharmaceuticals mają dobry kontakt z klientem, są taktowni i kompetentni. Mimo choroby stawów ruszam się i funkcjonuję. Moja pamięć działa sprawnie. Mam w sobie więcej życia i energii niż przedtem.
Tydzień 34/2023Elżbieta Pileczek ze SkoroszycOd wielu lat miałam problemy ze stawami i krążeniem. Stosowałam suplementy różnych firm, ale dopiero po OmegaMarine Premium mój stan znacznie się poprawił. Fleximed również przyczynił się do tego, że znów mogę pracować i chodzić na długie spacery. Dodatkowym atutem jest to, że najnowsze oferty przychodzą pocztą. Zamówienia są zawsze szybko realizowane, a płatność ratalna bardzo ułatwia życie.
Tydzień 33/2023Michał Grabowski z ChełmnaWybrałem na zasadzie “szukajcie , a znajdziecie” no i znalazłem Natural Pharmaceuticals. Cenię je za jakość i że są produkowane w Norwegii. Obecnie stosuję Bergen Omega-3, ProstaXin, Witaminę K2, Multiwitaminę, Magnezium B6, Witaminę Solaris D3. Bardzo dogodna jest płatność w ratach.
Tydzień 32/2023Wanda Langer z OpolaOd najwcześniejszych lat lat (od kiedy miałam dostęp do literatury skandynawskiej) uwielbiałam Wikingów, a później Norwegów za ich cechy charakteru, ciężką pracę, prawomyślność, znikomą obłudę i brak oszustwa! Wierzę w norweską uczciwość, a suplementy Natural Pharmaceuticals są jedynymi, które przyjmuję bardzo systematycznie!!!
Tydzień 31/2023Andrzej Adamowicz z ŁodziWybrałem Movisan Collagen II i przez miesiąc go przetestowałem na sobie. Zauważyłem, że “smarowanie’ moich kolan poprawiło się. Dzięki temu z nadzieja ogłem powrócic do uprawiania Nordic Walking (5, 10 i 21 km) i biegania, a także do startowania w maratonie pływackim. Mam już 77 lat, staram się być cały czas aktywny, zdobywać medale i puchary. Teraz mam zapas kolagenu na cały rok i myślę, że stanę jeszcze na niejednym podium.
Tydzień 30/2023Jan Walica z CieszynaSuplementy Natural Pharmaceuticals pochodzą z Norwegii, gdzie skażenie środowiska jest bardzo małe. Wynika to z dbałości o naturalne środowisko w tym kraju, jak również z położenia geograficznego Norwegii w chłodnym klimacie, który sprzyja utrzymaniu zdrowego i naturalnego środowiska. Stąd gwarancja, że suplementy wyprodukowane na bazie surowców pochodzących z takiego środowiska są naprawdę zdrowe, naturalne i skuteczne w uzyskaniu poprawy stanu zdrowia.
Tydzień 29/2023Krystyna Nowak-Kaźmierczak ze SwarzędzaJestem klientką od wielu lat. Przez mój organizm przeszło już sporo suplementów. Najbardziej pasuje mi Omega Marine zwłaszcza ta w wersji Premium i Wit K2. Testuję obecnie Movisan czyli Kolagen natywny. Dlaczego mi odpowiadają? – Bo pochodzą z Norwegii, a to jest gwarancją czystości, – Bo mają konkurencyjną cenę, – Bo mają dobrze skomponowany skład dla funkcjonowania organizmu. Pomimo tego, że współpracuję z firmą, która ma również suplementy uważam, że skład zwłaszcza Omega Marine jest pełen. Dziękuję za jakość!
Tydzień 28/2023Maksymilian Romanowski z WarszawyOd dłuższego czasu przyjmuję różne suplementy Natural Pharmaceuticals. Mam 83 lata i nie używam laseczki czy balkonika, nie potrzebuję okularów , nie zatrudniam pomocy domowej, jestem samowystarczalny. Koledzy w moim wieku, a nawet młodsi nie cieszą się życiem tak jak ja. Jestem przekonany, że wspomaganie takiego stanu rzeczy zawdzięczam suplementom, których moi koledzy sceptycy nie biorą.
Tydzień 27/2023Urszula Twardowska z GnieznaDostałam propozycję OmegaMarine pierwszy m-c za darmo. Potem przyszły następne propozycje- niektóre z prezentami. FlexiMed,który pomógł mi na stawy,dzięki temu mogę na rowerze przejechać nawet 60km.Cholesterol mam w normie ponieważ biorę CholestControl. Korzystam z Memorex dzięki czemu mam sprawny mózg. Ostatnio zamówiłam Calcium Control na zdrowe kości. Mogłabym długo wymieniać.Dzięki Wam jestem zdrowa i pełna energii. Dziękuję i pozdrawiam
Tydzień 26/2023Iwona Ledworowska-Dziemainko z Połczyna ZdrojuWybrałam suplementy od Natural Farmaceuticals ponieważ są sprawdzone, posiadają gwarancję zdrowego pochodzenia. Korzystam od lat z różnych suplementów z Firmy i są skuteczne, a to najważniejsze. Nigdy się na nich nie zawiodłam, spełniają swoją rolę zgodnie z zaleceniami. Przyjmuję OmegaMarine razem z mężem i od dwóch lat nie miewamy przeziębień nawet katar nas omija. Jesteśmy pełni sił. Ja mam problemy z moimi kośćmi i biorę FlexMed i teraz dla wzmocnienia po operacji zakupiłam Movisan Collagen II.
Tydzień 25/2023Dmytro Luchak ze SkokówDobry kontakt z klientem. Zamówiłem roczny zapas dla córki, a teraz dla siebie i żony. Konsultant szybko zareagował i pomógł w wyborze. Szybka dostawa. Polecam
Tydzień 24/2023Władysław Zaleski z BiałegostokuCuda bardzo rzadko, ale czasami się zdarzają. Jednak trzeba na nie intensywnie zapracować. Bowiem na tym najpiękniejszym ze wszystkich światów nic nie dzieje się za darmo. Mnie się wydaje, że na cud zapracowałem. Od wielu lat wspieram się suplementami Natural Pharmaceuticals. I mimo tego, że mam 83 lata moje kości są twarde i niełamliwe, prostata w stylu młodzieńczym, cholesterol w normie, zdrowie ryby skandynawskiej dzięki Omedze-3, dużo energii do pracy w ogródku, pływania, jazdy na łyżwach i sesji tanecznych w każdy piątek i sobotę. A także wiele innych sukcesów zdrowotnych. A to wszystko z efektywną pomocą suplementów Natural Pharmaceuticals. Te suplementy polecam moim przyjaciołom. Daję je im w prezencie. Namawiam na nie moje tancerki. Nie muszę ich długo namawiać, bo znają moją kondycję i chwalą ją.
Tydzień 23/2023Barbara Czulak z ZawidowaNorwegia to cud natury. Mieszkańcy tego kraju nie kaleczą środowiska. Norwegowie delektują się tym, co natura im dała. Z tych przesłanek wynika, że, co norweskie to: – pożyteczne – zdrowe – naturalne – poparte wiedzą i doświadczeniem Wszystkie te wartości powodują zaufanie do suplementów, które są tam wytwarzane. Sięgam po nie z pełnym przekonaniem.
Tydzień 22/2023Roland Dziubiński z WarszawyNa to pytanie nie potrafię odpowiedzieć, bowiem wybór miał miejsce ponad 10 lat temu. Wiem natomiast dlaczego trwam przy tym wyborze, ciągle go wzbogacając. Zauważyłem bowiem że szybciej mi przybywa lat (mam już ich za chwile 91) niż ubywa zdrowia. Dlatego będę trwał przy tym wyborze.
Tydzień 21/2023Józefa Jarczak z KarnicWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ pochodzą z Norwegii, która mnie bardzo urzekła swoją świeżą i zdrową przyrodą. W takich miejscach muszą być zdrowe ryby, z których pochodzą najzdrowsze suplementy. Zakupiony roczny zapas Omega Marine wzmocni mój organizm doda mnie i mężowi więcej siły i pozwoli cieszyć się w pełni życiem na emeryturze.
Tydzień 20/2023Domicela Toś z TrzebiechowaPrzez wiele lat przyjmowałam OmegaMarine Forte, teraz kupiłam OmegaMarine Premium, ma lepszy skład. Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się bardzo, że mogę płacić w ratach. Mam 72 lata, zażywając ten suplement, jestem w dobrej formie, mam dużo energii i jestem w świetnej kondycji. Jestem zdrowa, od kilku lat nie choruję na grypę. Doskonale wpływa na moją pamięć i koncentrację. Jestem bardzo zadowolona z tego suplementu, polecam swoim znajomym. Dzięki temu suplementowi, moje serce jest zdrowe. Myślę, że to jeden z najważniejszych suplementów w tym naszym wieku to jest bardzo ważne, aby sobie pomóc.
Tydzień 19/2023Rafał Kółeczko z KatowicSuplementy Natural Pharmaceuticals wybrałem po raz kolejny z kilku powodów:
1. wszystkie suplementy to produkty z naturalnych składników wysokiej jakości
2. od kilku lat zażywam Omega Marine i Prostaxin przekonałem się , że pozytywnie wpływają na moje zdrowie a moje wnuczki mówią mi , że ruszam się tak jak one
3. poza tym jest możliwość zakupu suplementów w systemie ratalnym co dla mnie emeryta jest ważne
4. zamawianie telefoniczne i dostawa pod drzwi to duże udogodnienie
Dziękuję!
Tydzień 18/2023Władysława Pach ze ZgłobicSuplementy Natural Pharmaceuticals wybrałem ze względu na to, że są produkowane w Norwegii — gdzie mają szansę się przebić na rynek tylko produkty najlepszej jakości. Ratują moje oczy, mózg, serce, kości i stawy — poprawiając stan mojego zdrowia, sprawiają, że czuje się młodziej i lepiej niż by to wynikało z mojego PESEL-u. Poprawiają stan mojego ogólnego zdrowia, a jednocześnie można za nie płacić w ratach, co jest dla mnie bardzo ważne. Zachęcająca jest także dostawa bardzo przydatnych upominków co roku.
Tydzień 17/2023Zbigniew Gruszka z OzimkaPo wycieczce do Skandynawii ,,zakochałem się” szczególnie w Norwegii oraz mądrych, pragmatycznych i szanujących zdrowie i szczęśliwe życie – w zgodzie z naturą – Norwegach. Jestem emerytowanym komandorem Marynarki Wojennej i wiem, że zdrowie jest najważniejsze, a w pewnym wieku, mimo dobrej kondycji, trzeba je wspierać zwłaszcza, że czynnie uprawiam sport.
Tydzień 16/2023Maria Zygarlicka z Głogowa Małopolskiego Suplementy Natural Pharmaceuticals wybrałam z następujących powodów:
– pochodzą z Norwegii, a to kraj wspaniały – z czystym powietrzem z dużą ilością znakomitych i zdrowych ryb; są wysokiej jakości i mają pozytywny wpływ na mój organizm;
– to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego tej jej zaufałam;
– suplementy przychodzą zgodnie z zamówieniem, regularnie i systematycznie;
– płatności można uzgodnić ratalnie lub jednorazowo;
– ponadto uważam, że w moim wieku suplementacja jest bardzo ważną, odczułam korzystny wpływ. Aktualnie suplementuję: OmegaMaribe Forte, Fleximed, Memorex, CholestControl, Movisan, Witaminę K2, Witaminę D+, Witaminę C, Magnez+B6, Multiwitaminę.
Tydzień 15/2023Halina Płońska z OgrodniczekW zasadzie bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkich suplementów diety. Natomiast zainteresowały mnie Wasze produkty. Poczytałam o nich trochę, jak również porozmawiałam z moją wnuczką, która mieszka w Norwegii z rodziną. Jest zauroczona tym krajem i bardzo polecała mi Wasze produkty. Powiedziała, że to są dobre suplementy, robione profesjonalnie (a nie gdzieś w szopie), są naturalne i skuteczne. Kocham moją wnuczkę i wiem, że chce dla mnie jak najlepiej, więc liczę się z jej zdaniem. Zamówiłam więc Fleximed, OmegaMarine Premium oraz Multiwitaminę+. Co prawda od niedawna przyjmuję te produkty, ale uważam, że cenowo i jakościowo są najlepsze (nawet emerytki z niedużą emeryturą – stać mnie). Lepiej kupić dobry produkt, niż inne reklamowane, które nie zdają egzaminu. Polecam więc Wasze produkty i Waszą firmę wszystkim moim znajomym. Sama też będę na pewno korzystała. Serdecznie pozdrawiam, Halina (72 lata).
Tydzień 14/2023Maria Dzwonkowska z WartyZaczęło się od tranu, wiele lat temu. Oboje z mężem bardzo rzadko się przeziębiamy, jeśli już, to przechodzimy to łagodnie. Postanowiliśmy zainwestować w zdrowie naszych dzieci (mamy dwójkę), ich współmałżonków oraz czterech wnucząt. Trzy starsze łykają już “kulki dla dorosłych”, najmłodsza “rybki”. Udało się przekonać do was wielu znajomych i członków dalszej rodziny. Nie spotkaliśmy się nigdy z negatywną opinią.
Tydzień 13/2023Andrzej Wiśniewski z JastrzębiKiedy 10 lat temu sięgnąłem po OmegaMarine, nie myślałem, że będzie to związek na lata. Przekonały mnie: jakość i pochodzenie. Pomagały, a potem dołączyły kolejne: Prostaxin Plus, Memorex, Wit. K2 Complex, proman, Wil. D3, Multiwitamina. Przekonałem do nich najbliższych z Rodziny i przyjaciół. Do dziś stanowimy liczne grono sympatyków i wiernych klientów natural Pharmaceuticals!
Tydzień 12/2023Alina Światowiec – Król z Jastrzębia ZdrójOd 30 lat jestem pedagogiem przedszkolnym. MOja praca jest bardzo wymagająca- dla dzieci muszę być zawsze uśmiechnięta i sprawna fizycznie. od 7 lat przyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals: OmegaMarine i Witaminę K2 Complex. Przekonał mnie naturalny skład i skuteczność działania. Mam wrażenie, że dzięki tym suplementom wciąż daję radę w pracy z dziećmi, a mam 58 lat! od roku pełnię funkcję dyrektora przedszkola. Bez codziennej dawki suplementów- byłoby trudno
Tydzień 11/2023Maria Izabela MakarskaWybrałam sulementy Natural Pharmaceuticals , poniewaz są bardzo dobrej jakości i skutecznie pomagają w poprawie zdrowia oraz w jego utrzymaniu w dobrym stanie. od wielu lat jestem wierną klientką Waszej firmy. Stosuję OmegaMarine, aby zapewnić organizmowi odpowiednią podaż kwasów omega-3. odkąd przyjmuję Flexiled nie boli mnie kręgosłup, ani stawy. Przyjmuję Memorex i dzięki temu mam znakomita pamięć, pomimo tego, że w maju skończę 75 lat. Suplementuję tez wit. K2 i Magnezium B6. W okresie jesienno-zimowym przyjmuje tez wit. D3 oraz Multiwitaminę Plus. Dzięki temu jestem odporna i nie choruję. W utrzymaniu prawidłowej wagi pomaga mi Reduxin Forte. jest to dla mnie szczególnie ważne, bo występuję na scenie- śpiewam.
Tydzień 10/2023Stanisław Dobrowolski z Lubina LegnickiegoOd lat współpracuję z Natural Pharmaceuticals. Obecnie przyjmuję 8 suplementów: Wit. K2 Complex, Proman Plus, memorex, Fleximed, Prostaxin Plus, Multiwitamina, OmegaMarine i Cholest Control. rezultaty są oszałamiające. Gdy porównuję się ze swoimi rówieśnikami (mam 64 lata) to od razu widzę różnicę: jestem sprawniejszy fizycznie, odporny na choroby, a moja pamięć i koncentracja dorównuje trzydziestolatkom. W tych trudnych inflacyjnych czasach, gdy różni eksperci radzą, by inwestować swoje oszczędności w nieruchomości, kruszce, akcje, czy obcą walutę, ja nawołuję, by inwestować w siebie i swoje zdrowie. A najlepsza ofertę w tej dzidzinie posiada natural Pharmaceutcals
Tydzień 9/2023Krzysztof Andrzej Sułek, Skarżysko-KamiennaWasze suplementy wybrałem dlatego, ze: OmegaMarine pomaga mi w diecie, ponieważ globalnie (rocznie) jem za mało tłustych ryb morskich, Witaminy K2+ używam zamiast pigułek akard, by utrzymywać odpowiednia krzepliwość krwi (mam ją za gęstą). Z kolei FlexiMed pomaga mi w utrzymywaniu w wydajności kości, stawów i mięśni, bo jeżdżę na rowerze, a zimą na nartach biegowych i zjazdowych (Tumlin, Krajno i Kielce). Natomiast Memorex utrzymuje w sprawności myślenie, gdyż oddziałuje na mózg. W wieku 78 lat, które ukończyłem w ubiegłym roku jest to nieodzowne.
Tydzień 8/2023Emilia Kotowicz, OpatówPo raz pierwszy zetknęłam się z produktem OmegaMarine kilka lat temu, które zażywam wraz z witaminą D3 nieprzerwanie do chwili obecnej. Uważam, ze mają bardzo dobry wpływ na mój organizm. Nadmieniam, że skończyłam 75 lat czuje się dobrze, jestem sprawna fizycznie i psychicznie. Obecnie zamówiłam Movisan Collagen II, dlatego tez dodatkowo podarowałam siostrze te suplementy jako prezent.
Tydzień 7/2023Odetta Nowicka, Kraków Dobrą zdrowotną przygodę z Natural Pharmaceuticals rozpoczęłam parę lat temu testując kapsułki Omega-3. Zamówiłam zapas całoroczny, poczułam się wspaniale. Nabrałam chęci do życia. Jestem silniejsza emocjonalnie, dogodniejsza. Cieszę się życiem, przyrodą i moją rodziną. Co rok otrzymuję nowy zapas OmegaMarine. Namówiłam syna by też zaczął brać ten suplement, jego tez wzmacnia zdrowotnie. Z innych suplementów biorę Fleximed, Witaminę K2+, Memorex, Witaminę C. Wszystkie przynoszą wspaniałe efekty w moim zdrowiu. Plus zdrowe żywienie jest super!
Tydzień 6/2023Zbigniew Wawrzynowicz, Wolsztyn Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ uważam, ze są „czyste” i skuteczne. Stosuje: Fleximed, Memorex i Witaminę K2 z dodatkowymi Witaminami D i C. Jestem bardzo zadowolony z obecnego stanu zdrowia. Mam 66 lat, chodzę z kijkami, z plecakiem po górach (2 lata temu byłem w Rysach, zdobyłem Koronę Gór Polskich), jeżdżę na rowerze, a od 7 lat morsuje. No i polecam innym Wasze suplementy.
Tydzień 5/2023Wiesław Dubaniowski z Wrocławia Witam! Mam 85 lat (rocznik 1937 r.) chodzę bez kłopotów, pamięć mam w miarę dobrą, widzę, słyszę i w miarę mam odporność na różne infekcje. Planuję jeszcze „długie życie” dlatego stosuję suplementy diety: zacząłem od 1.CholestControl, 2. Memorex, 3. FlexiMed, 4. OmegaMarine. I stosuję je z własną kolejnością z pożytkiem dla organizmu! Pozdrawiam!
Tydzień 4/2023Anna Knapik z PoznaniaZaufanie, zaufanie i jeszcze raz zaufanie! Kupując leki czy suplementy diety, zawsze kieruję się gwarancja jakości i skuteczności. Jestem klientką dopiero trzeci rok, ale będzie czwarty, piąty itd. Czuję się świetnie, mam spokój i pewność, ze przez cały rok nie zabraknie mi suplementacji. To najlepsza forma z jaką spotkałam się na rynku suplementów. Dziękuję!
Tydzień 3/2023Barbara Kusza z OdolanowaOd około dziesięciu lat przyjmuje suplementy, dzięki którym mogę uzupełniać niedobór kwasów Omega-3, zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym, dbać o wzrok, kości, odporność. Poza tym dogodna forma płatności w ratach nie narusza drastycznie budżetu domowego.
Tydzień 2/2023Maria Sosnowska z Tomaszowa LubelskiegoOd kilku lat przyjmuję suplementy z firmy Natural Pharmaceuticals , by uzupełnić wszelkie niedobory składników w organizmie. Przez krótki czas, zdecydowałam że zaprzestanę przyjmowania tych suplementów i zamieniłam na inne. Po kilku miesiącach wróciłam do suplementów z Natural Pharmaceuticals ponieważ po nich samopoczucie było dużo lepsze. Są pomocne w profilaktyce wielu dolegliwości i korzystnie wpływają na moje zdrowie.
Tydzień 1/2023Stanisław Pawłowski z LublinaStosuję wiele suplementów Natural Pharmaceuticals od wielu lat i jestem pozytywnie zaskoczony ich działaniem. Mam dużo energii, dużo większą odporność, stawy pozwalają mi sprawnie poruszać się i fizycznie pracować bez zadyszki. Moja cala rodzina przekonała się i również te suplementy stosuje.
Tydzień 52/2022Agata Ostrowska ze SzczecinaO d lat korzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals, ponieważ bardzo dobrze mi służą.mam dużą wadę wzroku, a dzięki suplementom mogę nadal rozwijać swoje hobby – szydełkowanie. Ostatnio nawet mam dużą popularność na bazarku w moim mieście, z powodu moich wyrobów szydełkowych. Wiadomo, oczy się nadwyrężają, ale przyjmują suplementy i się nie poddają. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam
Tydzień 51/2022Maria Borek z ChmielnikaWiele pięknych chwil przeżyłam, gdy suplementami Natural Pharmaceuticals się raczyłam One zdrowia mi dodały i ogromną witalnością mnie obdarowały!
Tydzień 50/2022Janusz Włastowski z BełchatowaBardzo sobie cenię suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ odkąd biorę suplementy z Norwegii nic mi nie dolega. Suplementy Natural Pharmaceuticals są naprawdę wysokiej jakości, i posiadają niezbędne certyfikat. Przez 50 lat byłem trenerem zapaśniczym. Lubię sport. Kocham góry. Przeszedłem wszystkie szlaki turystyczne w Tatrach Wysokich i Zachodnich. Zdobyłem wszystkie szczyty. Dzięki Fleximed i witaminie K2 moje stawy i kości są w porządku. ProstaXin biorę profilaktycznie, bo jestem mocno posunięty w latach. By móc podziwiać piękno, nie może nam dolegać żaden ból. Gdy się zdobędzie upragniony szczyt, po ciężkich trudach i wspinaczce, w naszej duszy jakieś dziwne struny zaczynają grać . Dzięki Natural Pharmaceuticals nic mnie nie boli i mogę być w górach, gdzie jest bliżej Boga i bliżej nieba.
Tydzień 49/2022Barbara Kośmider z DobieszewaWitam. Od przeszło 10 lat zamawiam produkty Natural Pharmaceuticals z przerwami, bo wydawało mi się, że zaoszczędzę. Jednak powróciłam do zamówień, gdyż mój organizm i ja czujemy się lepiej zażywając produkty z Norwegii. Dziękuję i cieszę się, że mogę z tej możliwości korzystać. Pozdrawiam!
Tydzień 48/2022Zofia Popczyńska z WarszawyWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, bo to gwarancja dobrych, norweskich produktów. Przyjmowane suplementy sprawiają, że mam dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Mam ochotę na wykonywanie codziennych prac domowych oraz na uprawę ekologicznej działki. Natura jest pasją mojego życia, a Wasze produkty są naturalne. Czytam książki , rozwiązuję krzyżówki – to zapewne zasługa Memorex-u. Cieszę się życiem, a Wasze produkty chętnie polecam moim znajomym.
Tydzień 47/2022Jadwiga Antonowicz-Osiecka z WrocławiaWybór suplementów Natural Pharmaceuticals jest dla mnie oczywisty. Wierzę, że są naturalne i faktycznie pochodzą z czystego i ekologicznego kraju. Myślę, że warto postawić na to, co naturalne, bez chemicznych dodatków. Na co dzień jem produkty wyhodowane przez siebie na własnych grządkach, chleb piekę ze zdrowej mąki, a jajka mam prosto od podwórkowej kury. Ponieważ odżywiam się tak zdrowo, dlatego nie chciałabym wprowadzać do organizmu czegoś sztucznego, a suplementy diety w moim wieku są już niezbędne. Stąd ten wybór.
Tydzień 46/2022Monika Bąk z WarszawyProdukty Natural wybrałam Bo zdrowa być chciałam Razem z dziećmi je jemy I lepiej się czujemy Skóra blasku nabrała Kwasów omega chciała Mózg szybciej pracuje Naprawdę się super czuję
Tydzień 45/2022Alina Moroz z KunicWarto wierzyć w dobre rzeczy! Natural Pharmaceuticals zrobiło nam dużo dobrego. Norweskie pochodzenie produktów jest gwarancją dobrej jakości. Chętnie zamawiam suplementy aby zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychologiczną. Po zastosowaniu tych produktów szybko poczułam pozytywne efekty. Polecam wszystkim znajomym.
Tydzień 44/2022Janina Matuszewska z DopiewaWybrałam suplementy OmegaMarine, bo chciałam poprawić sprawność mojego układu krążenia. Wiem, że Wasze produkty są naturalnego pochodzenia. Polecam ten suplement każdemu, kto chce dbać o siebie. Raz na rok dostaję cały zapas do domu, nie muszę pamiętać o zakupie na następny miesiąc. Chociaż mam małą emeryturę płacę od razu za cały rok, żeby nie myśleć co miesiąc o zapłacie, a przy tym płacę tylko jedną opłatę za przelew pieniędzy.
Tydzień 43/2022Piotr Rospondek z CzęstochowyNatural Pharmaceuticals wybieram, ponieważ zdrowy styl życia od dzieciństwa popieram. W sprawie suplementów – czy tez w sprawie życia, Uważam, że są zdrowe, łatwe do spożycia. Ile razy w mej diecie brakło elementów. Tyle razy korzystałem z Waszych suplementów. I objawię Wam prawdę – jest to mądrość święta! Wasze suplementy to zdrowie pacjenta!
Tydzień 42/2022Elżbieta Niesiołowska z CzerskaSerdecznie pozdrawiam całą firmę Natural Pharmaceuticals. Mam na imię Elżbieta – imię królewskie i tak traktuję suplementy. Od wielu lat zamawiam Wasze suplementy i bez problemów otrzymuję przesyłkę do rąk własnych. Oczywiście, ważne jest prawidłowe odżywianie i ruch, a do tego suplementy. Obecnie zażywam Cholest Control, bo już trzeba zadbać o żyły i oczywiście serce. Chciałam poprawić pracę mózgu, więc połykam Memorex. Lubię jeździć na rowerze i spacerować, więc zadbałam o kości FlexiMed i Omega Marinę Forte+. Mam problem z krzepliwością żył, więc sięgam po Witaminę C. Mam jeszcze inne suplementy Waszej firmy. Wiele suplementów przemycam do diety mojego męża, który bagatelizuje sprawy zdrowotne. Uważam, ze produkty Natural Pharmaceuticals są świetniej jakości. Pozdrawiam Elżbieta.
Tydzień 41/2022Krystyna Krupa z Gorzowa WielkopolskiegoJestem bardzo zadowolona z tego, że przyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals. Norwegia jest dla mnie krajem o wyjątkowo czystych wodach, więc spokojnie przyjmuje OmegaMarine już od kilku lat. Moja odporność wzmocniła się, nie przeziębiam się tak często. Sama widzę, że czuję się świetnie. Mam siłę i motywację do działania. Widzę też poprawę w pracy mojego serca, funkcjonuje prawidłowo, a potwierdza to mój kardiolog. Obecnie zażywam również Witaminę K2+. Jesteście wspaniali. Pozdrawiam.
Tydzień 40/2022Marcin Rykowski z BydgoszczyGdy coś Cię boli oraz strzyka Suplementy trzeba łykać To norweska jest praktyka profilaktyka! profilaktyka! Żeby trafić prosto w cel kliknij www.natural.pl
Tydzień 39/2022Teresa Barełkowska z PoznaniaWybieram suplementy natural Pharmaceuticals , poniewaz biorąc je juz od 3 lat widzę poprawę mojej kondycji. Chociaż mam 74 lata pracuję, w sporcie osiągam bardzo dobre wyniki, pływam (Mistrzostwa Polski w swojej kategorii dwa miesiace temu w Łodzi). Jestem sędzią pływackim i często sędziuję na zawodach w Poznaniu na termach. Dużo spaceruję, 10-12 km 2 x w tygodniu . Chodze na senioralne sportowe imprezy: zumba, aerobik w wodzie, trochę siłownia to wszystko dzięki suplementom Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 38/2022Elżbieta Karwowska – Kisły ze SzczecinaSuplementy oferowane przez Państwa firmę są naturalne, pochodzą z czystych, ekologicznych terenów Europy i są naprawdę skuteczne. Dostarczają mi wiele korzyści w utrzymaniu zdrowia i towarzyszą mi już od kilku lat. Doceniam przemyślany skład preparatów i surowce, z których suplementy powstają. Dzisiaj odkryłam sklep internetowy i cieszę się z jego oferty. Doceniam też profesjonalną pomoc w realizowaniu zamowień i dbałość o klienta.
Tydzień 37/2022Stanisław Tytko z Wodzisławia ŚląskiegoMam 73 lata, a prawie 26 lat pracowałem na kopalni, dlatego stan moich kości i stawów uległ nadwyrężeniu. Będąc emerytem zajmuje się ogrodem oraz działką rekreacyjną dlatego muszę dbać o swoje zdrowie i sprawność ruchową.Za namową przyjaciela od prawie roku zażywam FlexiMed i czuję znaczną poprawę sprawności ruchowej oraz to, że znikają bóle kończyn. Zostałem też Waszym klientem, gdyż przekonałem się, że serdeczność Waszej obsługi jest imponująca, zarazem profesjonalna. Ostatnio zamówiłem OmegaMarine Premium.
Tydzień 36/2022Marianna Martyniuk z PrzasnyszaMimo mojego wieku 71 lat czuję się na 20 lat. Suplementy dodają mi energii i siły, by dobrze funkcjonować w pracy. Polecam je wszystkim, którzy pytają, dlaczego tak kwitnąco wyglądam. Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ o zdrowie trzeba dbać wcześniej, bo później może być już za późno. Moi znajomi chcieliby wyglądać tak jak ja, co jest dowodem, że suplementy Natural Pharmaceuticals są bardzo skuteczne, wzmacniają organizm, przedłużają młodość, zapobiegają chorobom, wspierają organizm w oodpornosci, uzupeniają braki.
Tydzień 35/2022Gizela Herok z KatowicJuż od dłuższego czasu stosuję Wasze FLEXIMed i OMEGAMarine, a od ponad roku Vit D3 i MEMOREX. Ostatnio zakupiłam Vistan i K2+. Jestem naprawdę bardzo zadowolona ze stosowania tych suplementów; po pierwsze, nie muszę martwić się, że suplementy nafaszerowane są chemią. Po drugie, bardzo odpowiada mi, że jest możliwość zakupienia ich na cały rok. Po trzecie, ratalna oferta całorocznego zapasu, jest dla mnie odpowiednia. Świetne są te trzy rozwiązania. Dziękuję wszystkim pracownikom Natural Pharmauceticals Sp. z o.o., za: pomysł, stworzenie Firmy, wyprodukowanie, dystrybucję i miłą obsługę klientów. I życzę Im wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim błogosławieństwa Bożego i zdrowia. Pozdrawiam Gizela z Katowic.
Tydzień 34/2022Wiesław Gaca z ŁodziOd kiedy firma Natural Pharmaceuticals pojawiła się na Polskim rynku ze swoimi suplementami takimi jak OmegaMarine Forte+, podjąłem decyzję i zakupiłem całoroczny zapas aby wzmocnić swój organizm. Zostałem wiernym klientem do dnia dzisiejszego ponieważ, firma ta zdobyła moje zaufanie co do jakości suplementów jak i profesjonalnej obsługi swoich klientów. Zwiększyłem asortyment suplementów o FloxiMed, ProMen jak i Prostaxin , bo jestem już mężczyzną 60+ i organizm mój zaczął mi o tym przypominać gorszą kondycją zdrowia. Mimo swoich lat, moja jakość życia jest na zadowalającym poziomie, bo dzięki w/w suplementom czuję się sprawniejszy i młodszy. Mam ciągle ochotę na życie i jestem tym mile zaskoczony.
Tydzień 33/2022Małgorzata Borecka z WarszawyCzytam wszystko, co przysyłacie. Jestem bardzo dociekliwa i decyzje, zwłaszcza tak ważne jak wspieranie zdrowia, podejmuję na podstawie rozszerzonej wiedzy z zaufanych źródeł. Doceniam, że traktujecie mnie poważnie. Informacje o eko-jakości surowców, Waszych badaniach naukowych, wysokiej technologii, patentach – przekonują mnie. Mój mąż też przyjmuje Wasze suplementy. Dobry kontakt z klientem, łatwość dostawy i płatności, estetyka, promocje – to dodatkowe atuty. Dziękuję i pozdrawiam. Małgorzata Borecka
Tydzień 32/2022Tomasz Giwer z WawrzynicParę dni temu otrzymałem kolejną przesyłkę z ProMan plus i miłym prezentem w postaci kubka termicznego. Biorę ProMan plus od dłuższego już czasu i działa na mnie rewelacyjnie. Jestem pełen energii mam lepszą kondycję i dostarczam swojemu organizmowi wszystkie składniki, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Dziękuję za ProMan plus.
Tydzień 31/2022Ewa Sikora z KrakowaJestem zadowolona z tego, że można kupować na raty produkt Omega Marine, ponieważ jestem emerytką i mieszkam samotnie. Chcę być zdrowa i cieszyć się życiem, jak najdłużej i patrzeć jak rosną moje wnuczki, oraz być dla nich sprawna fizycznie i umysłowo. Chcę jeszcze na emeryturze zobaczyć trochę światu, ponieważ kocham podróżować i podziwiać przyrodę oraz zabytki.
Tydzień 30/2022Janusz Mera z Gdańska Otrzymawszy „Memorex” i zapoznając się z listem P. Knuta Erika Karlsena, uważam, że jestem szczęśliwym człowiekiem, który otrzymał produkt wysokiej klasy, który wpływa na stan naszych umysłów, wszak pamięć i koncentracja są czynnikami, które przyczyniają się do udoskonalenia ludzkich postaw i zachowań. Im więcej ludzi będzie korzystało z Państwa produktów wytwarzanych w czystym środowisku, tym lepiej dla ludzkości! Dzisiaj przecież mamy do czynienia z bylejakością. Będę z dużą przyjemnością używał „Memorex”, moja działalność zawodowa opiera się na pracy umysłu i pragnę jak najdłużej utrzymać jego sprawność.
Tydzień 29/2022Anna Urbanowicz z Mirkowa Na zakup FlexiMed zdecydowałam się drugi raz po przerwie i właśnie w czasie tej przerwy stwierdziłam, że moje nogi nie są takie sprawne jak podczas przyjmowania suplementu. Ufam firmie a mam ku temu powody. Z czystym sumieniem polecam ten produkt znajomym. Minerały zawarte w nim są bardzo ważne, chodzi tu bowiem o funkcje ruchowe, o dbanie o nie i nie będzie przesady w stwierdzeniu, że FlexiMed jest doskonałym wyrobem z pięknej ekologicznej Norwegii, a dostarczenie pod drzwi to super sprawa. Serdeczne dzięki.
Tydzień 28/2022Krystyna Wyrzykowska z Elbląga Mam 76 lat. Dzięki suplementom Natural Pharmaceuticals mam chęć życia i witalność. Jeżdżę codziennie 5 km rowerem obojętnie jaka pogoda. Dalsze trasy samochodem. Jestem sprawna umysłowo i fizycznie. Sama obrabiam działkę 400 m2. Mam swoje warzywa owoce ziemniaki. Żyję ekologicznie.
Tydzień 27/2022Krzysztof Sułek ze Skarżyska Kamiennej Suplementy Natural Pharmaceuticals dobrze mi służą. Pomagają utrzymywać moje stawy i kości w … gotowości do startów w Mistrzostwa Polski weteranów w lekkoatletyce weteranów, mimo wieku 77 lat, jeździć rowerem, czy maszerować na nartach biegowych, gdy jest śnieg. Wasze produkty polecam innym, a nawet czasami je podarowuję, tak jak Omega Marine synowi, a siostrze Dorocie Cholest Control, gdyż ma problem ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi.
Tydzień 26/2022Włodzimierz Zaklewski z Kłobucka Suplement Natural Pharmaceuticals wybrałem z tego względu, że preferuję w pierwszej kolejności profilaktykę środkami naturalnymi, a wszelkie wyroby skandynawskie budzą moje najwyższe zaufanie.
Tydzień 25/2022Andrzej Wiśniewski z Jastrzębii Kiedy 10 lat temu wybrałem Natural Pharmaceuticals, postawiłem na dobrą jakość suplementów i renomę firmy. Nie zawiodłem się – wysoka skuteczność działania, dostępność i wpływ na moje zdrowie – są tego dowodem. Jesteśmy razem w „związku” już 10 lat – i mam nadzieję, że pozostaniemy na dłużej. Albowiem nic nie wzmacnia przyjaźni, jak dobre upominki.
Tydzień 24/2022Marek Broniek z Ostrołęki Dzięki suplementom Natural Pharmaceuticals wróciłem do nauki języków obcych. Mam 65 lat, ale to nie jest problem. Mózg dzięki suplementom odżył i przyswaja nowe słowa z dużą swobodą i bardzo szybko nauczyłem się języka niemieckiego. To pozwoliło mi zatrudnić się jako opiekun osób starszych w Promedica24. Pracuję w Niemczech i dorabiam do emerytury.
Tydzień 23/2022Barbara Milian Antochów ze Skarbimierza Od wielu już lat korzystam z waszych suplementów i przyznam, że czuję się doskonale, a co za tym idzie, mimo moich 61 lat, wyglądam na dużo młodszą, większość ludzi mi daje 45 lat, a panowie się po prostu zakochują we mnie. Cóż, ja jestem mężatką szczęśliwą.
Tydzień 22/2022Elżbieta Gregorczyk z Elbląga Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ wpływają pozytywnie na mój organizm. Mam 71 lat, a dzięki tym suplementom czuję się jakbym miała 55. Mam więcej energii i chęci do życia. Zaczęłam nawet pływać na jachcie z moim zięciem, a wcześniej bardzo się tego bałam i nie miałam sił na takie przygody. Zaczęłam ponownie nosić szpilki ze względu na to, że jestem w lepszej kondycji fizycznej, dzięki czemu znów czuję się kobieco i elegancko, a przede wszystkim zdrowo! Będę z czystym sumieniem polecać te suplementy moim znajomym.
Tydzień 21/2022Jarosław Biczak z Warszawy Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ dzięki nim czuję się bardzo dobrze. OmagaMarine Forte poprawia moją koncentrację i zachowuje dobrą pamięć. FlexiMed wzmacnia moje kości, stawy i mięśnie, a ProMen Plus wspomaga moją odporność fizyczną i psychiczną. Mam 43 lata, prowadzę codziennie aktywny tryb życia a suplementy pomagają mi żyć pełnią energii nie odczuwając codziennego zmęczenia.
Tydzień 20/2022Krzysztof Baranowski z Lublina Przychodzi w życiu taka chwila, że trzeba organizm wspomóc suplementami. Gdy pierwszy raz otrzymałem ofertę Natural Pharmaceuticals, zdecydowałem się wypróbować siłę OmegaMarine Forte. Od tego czasu korzystam z tych suplementów stale i wypróbowałem już kolejne suplementy np. FlexiMed i ProstaXin Plus. Mimo przekroczenia 80 lat, czyje się dobrze i wraz z żoną, która też zażywa niektóre suplementy Natural Pharmaceuticals, wyjeżdżamy co roku zwiedzać kolejne kraje Europy i świata. Znajomym polecam suplementy diety Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 19/2022Jadwiga Kasińska z GryficMam 71 lat. Ze względu na różne dolegliwościi zdrowotne oprócz lekarstw przepisanych przez lekarzy specjalistów, postanowiłam uzupełnić je suplementami Natural Pharmaceuticals. Już 2 lata regularnie stosuję 5 rodzajów suplementów. Jestem bardzo zadowolona z produktów oraz z obsługi. Suplement są dostarczone do domu przez kuriera i jest to wygodne. Roczny zapas powoduje, że nie trzeba się obawiać skoków cenowych lub innych niespodzianek związanych z bieżącymi wydarzeniami. Produkty pochodzą z Norwegii. Mam sentyment do tego kraju. Uważam, że mogę zaufać rzetelności produktów i ich zawartości składników opisywanych w materiałach. Czuję się dobrze, będę stosować suplementy i polecać znajomym. Zamierzam w przyszłości jeszcze rozszerzyć asortyment, bo muszę sama zadbać o siebie, w ramach posiadanych funduszy własnych.
Tydzień 18/2022Zbigniew Mańkowski z KlembowaStabilna marka Królestwa Norwegii, sposób dystrybucji – roczny zapas z opóźnioną płatnością 11/12 rat miesięcznych. To wyraz troski firmy o oszczędność mojego czasu i pieniędzy. Od trzech lat spożywam FlexMed systematycznie.. i pomimo wielu upadków z roweru nie połamałem się! Bardzo polecam!
Tydzień 17/2022Teresa Zarzycka z KrapkowicPonieważ stosując od kilku lat suplementy diety Natural Pharmaceuticals mam same korzyści: – Czuję się dobrze pomimo przypływu lat i chorób – Wiem, iż pochodzą z najlepszego źródła – Korzystam z najdogodniejszej formy płatności – Dzielę się również nimi z najbliższą rodziną
Tydzień 16/2022Rafał Kółeczko z KatowicWybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals by trzymać dobrą kondycję i zdrowie. W sierpniu kończę 70 lat, a moja najmłodsza wnuczka 5 letnia Natalka mówi: „Dziadku, już jesteś stary, a ruszasz się jak ja. I to jest motywacja, a wnuków mam 6. Korzystam z OmegaMarine, FlexiMed i Witaminy C oraz ProstaXin
Tydzień 15/2022Jerzy Lichosik z Jeleniej GóryDbam o swoje zdrowie, więc korzystam tylko z wartościowych, certyfikowanych produktów. Doskonały skład suplementów Natural Pharmaceuticals spowodował, że to, co przyjmuję jest naprawdę wysokiej jakości. Chętnie polecam je innym.
Tydzień 14/2022Bożena Kurpiel z WrocławiaJestem optymistyczną 68-letnią emerytką. Przez całe młodzieńcze i zawodowe życie byłam bardzo aktywna fizycznie. Ponieważ pomagam rodzinie w opiece przy dwóch wnuczkach (2 i 4 lata), muszę być cały czas sprawna. Dzięki OmegaMarine oraz uzupełniającą mój organizm Witaminie D3 świetnie się czuję. Mogę biegać, chodzić na bardzo długie spacery, jeździć na wycieczki w Karkonosze, które znam bardzo dobrze z okresu młodości. Patrzę w przyszłość z uśmiechem i optymizmem. Znajomi, którzy mnie dawno nie widzieli pytają,co ja robię, że nie wyglądam na swoje lata. Jesteście Firmą, którą z pełnym zaufaniem polecam swoim znajomym. Dziękuję.
Tydzień 13/2022Zygmunt Pustelnik z Nowej RudyBo bardzo ważna jest zdrowa prostata Tak mówił mój dziadek, tak mówił mi tata. Czy młoda prostata, czy prostata stara Ważne, by w pisuar wpłynęła Niagara. Likopen, kurkuma, cynk, selen i soja I zdrowa będzie ta prostata moja. Pozdrawiam!
Tydzień 12/2022Regina Armańska z Kędzierzyna KoźlaN – nabyłam odporność A – atrakcyjna cena produktów, sprawia, że je kupuję T – tego nie da się opisać słowami U – urozmaiciłam swoją codzienną dietę R – zdobyłam RADOŚĆ z życia A – aktywnie spędzam czas L- lubię Państwa P- piękno h – harmonia a – atrakcyjność r – radość m – miłość a – aktywność c – cenne witaminy e – endorfiny u – uśmiech t – trend i – innowacyjność c – cenne składniki a – ambicja l – lepsze życie s – szczęście
Tydzień 11/2022Eugeniusz Stepkiewicz z ZiębicProwadzę bardzo aktywny tryb życia i chociaż mam prawie 76 lat nadal pracuję zawodowo. Ogółem mam 54 lata pracy. Bez pracy, będąc na emeryturze wytrzymałem tylko pół roku. Czułem się chory i znudzony życiem, choć posiadam 20-arowy ogród i dużą bibliotekę z około 30 tysiącami książek. Pracując czuję się potrzebny innym i cieszę się życiem. Do tego potrzebne są jednak różne dodatki podtrzymujące zdrowie i aktywność. te niezbędne dodatki to dla mnie suplementy Natural Pharmaceuticals. Korzystam z wielu waszych produktów i dzięki nim mam chęć do dalszej pracy i aktywnego życia rodzinnego i społecznego.
Tydzień 10/2022Elżbieta Niesiołowska z CzerskaSzanowni Państwo! Chciałabym podzielić się opinią na temat suplementów Natural Pharmaceuticals. Pokochałam siebie, więc obdarowuję samą siebie najlepszymi prezentami, a są nimi wasze suplementy. W zdrowym ciele, zdrowy duch! A najważniejsze, że czuję wyraźne efekty ich działania i mogą się nimi podzielić z najbliższą osobą.
Tydzień 09/2022Zdzisława Ziółko z GóryGdzie są bóle moich kolan? Gdzie są bóle mojego lewego bioderka? No przecież były! A nie ma! Oj, podejrzewam o to Pana FlexiMed®. Dobrze, ze jesteśmy razem! Dobrana z nas para 😉
Tydzień 08/2022Krzysztof Sułek ze Skarżyska KamiennejSuplementy Natural Pharmaceuticals wybrałem dla zachowania zdrowia i sprawności na długie lata. Ponieważ uprawiam sporty w kategorii weteranów- startuję w Mistrzostwach Polski Masters w lekkoatletyce z sukcesami. Jeżdżę też na nartach biegowych, a do wieku 64 lat startowałem w zawodach amatorów w narciarstwie alpejskim na Kielecczyźnie. Prawie codziennie od marca do listopada jeżdżę również rowerem. Uważam, że ruch na świeżym powietrzu przedłuża życie i czyni człowieka sprawnym, zwłaszcza w wieku emerytalnym. Mam 77 lat.
Tydzień 07/2022Stanisław Jerzak z WrześniOd 2015 r jestem stałym klientem Natural Pharmaceuticals. Pierwszym suplementem był ProstaXin®. Do dzisiaj go stosuję. Aktualnie doszły jeszcze” OmegaMarine, FlexiMed® i Witamina K2. Wszystkie suplementy są wysokiej jakości i wpływają pozytywnie na moje zdrowie fizyczne i psychiczne. Nie zawiodłem się. Mam 74 lata. Jeżdżę dużo rowerem i jestem działkowiczem. Suplementy Państwa pozwalają mi na utrzymanie dobrej kondycji. Wszechstronne zainteresowania (sport, turystyka, prasa i książki) to efekt stosowania tych suplementów. Pozdrawiam!
Tydzień 06/2022Barbara Koper ze SkierbieszowaPrzekonała mnie skuteczność kapsułek dla dzieci. Kolejny rok nasze dzieci przyjmują rybki Omega Marine Junior + (3 dzieci). Jesteśmy nimi zachwyceni. Wszystkim znajomym poleciliśmy ten produkt. Dziękujemy
Tydzień 05/2022Józef Gierak z Tarnowskich GórMam 86 lat. Używam ProMan Plus.Panowie! czuję jakbym miał około 60 lat. Nie czekajcie na starość, tylko zamawiajcie ProManPlus. Proszę mi wierzyć.
Tydzień 04/2022Barbara Szatyńska z WarszawyOd kilku lat stosuję suplementy diety Firmy Natural Pharmaceuticals – przestałam się przeziębiać, mam lepszą pamięć i stale dobrą kondycję. Gdy znajomi pytają mnie jak to robię mając 74 lata – odpowiadam, że dzięki norweskim suplementom diety Firmy Natural Pharmaceuticals! Wielu znajomym już poleciłam i są również zadowoleni tak jak ja.
Tydzień 03/2022Ewa Dulewicz z BiałegostokuOd kilku lat wraz z mężem zdecydowaliśmy się zażywać systematycznie suplementy diety Natural Pharmaceuticals. Wpłynęły one znacząco na poprawę naszego zdrowia. Również zmotywowały do aktywnego działania – ruchu na świeżym powietrzu, co robimy regularnie – jazda rowerem około 3-5 km lub dłuższe spacery z kijkami nordic walking. Dbamy również o prawidłowe odżywianie zgodnie z Państwa wskazówkami. Naprawdę czujemy się znacznie lepiej. Obsługa i dbałość o klienta jest naprawdę bardzo sprawna i miła.
Tydzień 02/2022Adam Snopek z UstroniaNatural Pharmaceuticals to Firma , która zadziwia dbałością o każdy najmniejszy szczegół swojej oferty ale też profesjonalną i korzystną dla każdego klienta opieką i wyjaśnieniem najdrobniejszych szczegółów zamawianych produktów. Widać , że w tą niezwykłą pomoc jest włożone po prostu serce. Więcej takich na naszym nastawionym głównie na zysk rynku sprzedaży!!! Jestem pełen podziwu dla Was !
Tydzień 01/2022Krystyna Janik z RaciborzJestem emerytką, mam 75 lat. Z reklamą Natural Pharmaceuticals spotkałam się zupełnie przypadkowo. Przeczytałam bardzo dokładnie, przemyślałam i postanowiłam zadbać o siebie. jestem zdrowa, ale niestety organizm starzeje się z każdym dniem i nie zawsze otrzymuje w pożywieniu to, co jest mu niezbędne. Już od kilku lat otrzymuję suplementy. Jestem zadowolona, ponieważ nie choruję i mam poczucie pewności, że dobrze dbam o swoje zdrowie. Zamawiam Wasze suplementy również dla syna. Dziękuję za miłą i rzetelną obsługę.​
Tydzień 52/2021Piotr Peterek z Bielska-BiałejOd wielu lat jestem Waszym klientem. Wspólnie z żoną zażywamy suplementy Natural Pharmaceuticals i jesteśmy przekonani, że mają korzystne działanie na nasze zdrowie. Przyjmujemy Witaminę K2, OmegaMarinne Forte, Witaminę C, Witaminę D3 i FlexiMed. Pomagają nam być cały czas w dobrej formie fizycznej. Ja dużo jeżdżę na rowerze, a razem z żoną chodzimy na wycieczki górskie i nie sprawia nam to trudności, wręcz przeciwnie – przyjemność! Ponieważ są to produkty z Norwegii, chcielibyśmy poznać bliżej ten kraj.​
Tydzień 51/2021Wiesław Bułak z OlsztynaZ zadowoleniem przyjmuję te suplementy i polecam rodzinnie, a nawet kolegom i znajomym. Mówią o tych suplementach pozytywnie. Mój kolega z osiedla przyjmując OmegaMarine Forte plus zaparł się i przestał palić papierosy. nie pali już pół roku. FlexiMed jest dla mnie jak narkotyk. nie wyjdę z domu, jeśli go nie wezmę. Biorę 3 razy dziennie. Choruję na kręgosłup, ale jestem szczęśliwy, bo od kiedy przyjmuję ten suplement, mogę zrobić o wiele więcej. Dziękuję!​
Tydzień 50/2021Aneta Stec z Siemianowic ŚląskichMam na imię Aneta i 35 lat. Przez ostatnie kilka lat przyjmuję suplementy OmegaMarine Forte plus i Witaminę D3. Dzięki temu mam lepsze samopoczucie. jestem również bardziej odporna na wszelkie wirusy grypy i przeziębienia/ Córka Kasia ma 7 lat i od 2 lat przyjmuje OmegaMarine Junior i od tego czasu w ogóle nie choruje. Oczywiście, staram się prowadzić aktywny tryb życia, chodzę na basen, codziennie spaceruję po parku, a zimą wychodzimy z córka na łyżwy i sanki.​
Tydzień 49/2021Julia Szymoniak z KatowicJestem Waszą klientką od bardzo dawna Wasza firma jest naprawdę superowa, dysponujecie dużym i bogatym asortymentem suplementów, które są świetnie przyswajalne przez organizm. Nie wiem, jak inni, ale ja jestem bardzo zadowolona z branych przeze mnie suplementów, które korzystnie wpływają na mój stan zdrowia, jak również z rozmów z konsultantami, którzy są mili, uprzejmi i potrafią doradzić.​
Tydzień 48/2021ks. Stefan Karpiński z GrajewaStosuję codzienną suplementację rano i wieczorem. W perspektywie czasu widzę, ich pozytywne działanie na zdrowie. Do tego dołączam zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia. To w połączeniu z suplementami Natural Pharmaceuticals sprawia, że pomimo ukończenia osiemdziesięciu lat życia, jestem społecznie użyteczny i szczęśliwy ks. Stefan Karpiński.​
Tydzień 47/2021Tomasz Giwer z WarzymicJestem Tomek mam 45 lat. Od dłuższego czasu szukałem zestawu witamin, które pomogą mi zadbać bardziej o swoje zdrowie i będą spełniały wszystkie moje wymagania Dotychczas brałem różne witaminy i suplementy, ale miałem wrażenie że nie spełniają moich oczekiwań. Dalej chodziłem zmęczony, bez energii i chęci na cokolwiek. Kiedyś wpadła mi w rękę ulotka Natural Pharmaceuticals ProMan Plus . Zainteresowany, wszedłem na państwa stronę i zacząłem czytać informację o waszym produkcie. Powiem szczerze, że podszedłem z dużym dystansem do suplementu ProMan Plus . Zamówiłem jednak półroczny zapas, pomyślałem “nie sprawdzi się to zamówię później inny”. Biorę ProMan Plus już pół roku i zaskoczony jestem bardzo pozytywnie jego działaniem. Wstaję rano pełen energii, jestem wypoczęty, chce mi się góry przenosić. Poprawiła się moja kondycja , testosteron poszybował do góry, jestem uśmiechnięty i chce czerpać z życia garściami. Dlatego zamówiłem kolejny półroczny zapas który już dotarł do mnie. Dziękuję za ProMan Plus.​
Tydzień 46/2021Urszula Borkowska z SuwałkWybrałam suplementy Naturals, a dokładnie OmegaMarine Forte plus, bo wiem, że są ważnym elementem diety. A ponieważ jestem w ciąży, chcę, żeby moje dziecko było mądre i prawidłowo się rozwijało. Wiem, że DHA jest podstawowym budulcem komórek mózgu dziecka i odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Dlatego, jako mama chcę przekazać mojemu dziecku wszystko, co najlepsze. W moim przypadku to szczególnie istotne, bo nie przepadam za rybami i jem ich bardzo mało.​
Tydzień 45/2021Marzena Mierzejewska z GdyniMam 52 lata, ponad rok temu zmieniłam pracę i zawód. Z pani kierownik , która zajmuje się finansami, zostałam międzynarodowym kierowcą ciężarówki . Praca ta polega na nieregularnym trybie życia. Dzień i noc nabierają innego znaczenia.Zaczęłam odczuwać trudy takiego rytmu życia. A praca jest bardzo odpowiedzialna…..Na reklamę witamin z firmy Natural Pharmaceuticals natknęłam się na FB. Najpierw zamówiłam Wit D3 , potem OmegaMarine Forte plus itd . Zauważyłam po moim organizmie, że to jest to czego potrzebuję. Bardzo dobrej jakości suplementy !!!!. Stosunek ceny do jakości fenomenalny! Wiem, że zostanę stałą klientką Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 44/2021Henryk Rutkowski z SochocinaMiałem duży dystans do państwa suplementów, ale żona, która je zażywa zaczęła mnie przekonywać i powoli podawać po jednej kapsułce. Po trzech miesiącach poczułem się odrobinę lepiej, nie byłem senny, miałem większą chęć do życia. Dziś, dzięki żonie, nie czuję swoich lat, więcej czasu spędzam z wnukami, czuję, że jestem dużo sprawniejszy, a żona dba o to, by w odpowiedniej porze roku przyjmować potrzebne suplementy. Pozdrawiam! 🙂
Tydzień 43/2021Joanna Kura z KaliszaWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ mają świetny skład a wasze żelki rybki OmegaMarine Junior bardzo smakuja moim dzieciom. Odkąd podaję moim dzieciom omegamarine junior to mniej chorują. Szczerze polecam wasze suplementy.
Tydzień 42/2021Andrzej Wiśniewski z JastrzębiPierwszy raz, 10 lat temu wybrałem OmegaMarine Forte plus. Suplement pochodzący z krainy Wikingów, gdzie czystość naturalnego środowiska, jakość życia i zdrowia Norwegów, wysokie standardy produkcji przekonały mnie do niego. Przez kolejne lata to te Suplementy wybierały mnie! ProMan plus, ProstaXin, FlexiMed, Memorex, Wit. K2, Wi.t D+, Magnezium B6, Multiwitamina na stałe wpisały się w życie moje i całej Rodziny. Na Odyna! – czuję się jak młody Thor 🙂 choć mam już swoje lata. I pozostaną ze mna aż odejdę do Walhalli, ale i tam zabiorę je z sobą!
Tydzień 41/2021Stanisław Lewandowski z PłockaDokładnie nie pamiętam gdzie i kiedy dowiedziałem się o suplementach Natural Pharmaceuticlas z Norwegii. Opinie o nich były bardzo dobre, dlatego zacząłem je zamawiać. Obecnie biorę OmegaMarine Forte plus, Memorex, Prostaxin i witaminę K2. Mam 75 lat. prowadzę firmę 40 km od mojego mieszkania. W lipcu b.r. zrobiłem badania lekarskie. Lekarz rodzinny obejrzawszy moje wyniki powiedział, że jeszcze nie widział tak dobrych wyników u 75-letniego człowieka. Uważam, że wyniki te zawdzięczam w/w suplementom. Oby tak dalej.
Tydzień 40/2021Lucyna Sosnowska z WyszkowaMam 75 lat i jestem emerytką. od kilku lat korzystam z Państwa suplementów. Każdy z nich ma wpływ na mój wygląd i samopoczucie. I tak jak omegaMarine Forte plus to piękne ciało, Fleximed daje mi poczucie mocnych kości. Mając doświadczenie, korzystając z w/w suplementów pokusiłam się też o Memorex. Ufam, że nie tylko wygląd, ale i pamięć będzie wspaniała! Polecam!
Tydzień 39/2021Romuald d’Obyrn z OlsztynaMam 76 lat i jestem w dobrej formie psychofizycznej. Ten stan zawdzięczam aktywności życiowej – pracuję zarobkowo dla utrzymania standardu życia i podtrzymania sprawności organizmu w szerokim rozumieniu. Pomagają mi w tym przyjmowane suplementy produkcji Natural Pharmaceuticals, na czele z OmegaMarine Forte plus oraz Memorex, Fleximed, Proman, Prostaxin, Vita Solaris D3 i Witaminą C+ Czuję ich dobry wpływ na mój organizm. Dziękuję!
Tydzień 38/2021Kazimiera Sukniewicz z Tomaszowa MazowieckiegoJestem lekarką. Z uwagi na wieloletnie zaufanie do produktów norweskiej produkcji, rzetelności Natural Pharmaceuticals w ich dostarczaniu i efektywnym działaniu tych produktów od lat polecam je swoim pacjentom i sama stosuję z pozytywnym skutkiem.
Tydzień 37/2021Marianna Tomasz z Nakła nad NoteciąMiałam okazję zobaczyć ten piękny kraj podczas wycieczki objazdowej po Norwegii. Jestem zachwycona czystością kryształowych wód, czystym powietrzem, pięknie wyrzeźbionymi krajobrazami. Należę do osób jedzących zdecydowanie za mało ryb, więc pozostaje mi suplementacja, a jeśli tak, to niech to będą suplementy naprawde wysokiej jakości- Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 36/2021Małgorzata Trojan z WarszawyOd dawna korzystam z Omega Marine Forte plus i zauważyłam, że przestałam łapać przeziębienia. Uważam to za cud! Korzystam również z Waszej oferty witaminowej. Jak na swoje lata (77) czuję się dobrze i nie wyobrażam sobie, żebym dalej nie kontynuowała suplementacji OmegaMarine Forte. To, że jest to norweski produkt, przemawia za dobrą jakością.
Tydzień 35/2021Lidia Mitręga z Cieszyna“I sam to powie że nic nad zdrowie Ani lepszego ani droższego Gdzie nie masz siły i świat niemiły” Suplementy Natural Pharmaceuticals dają zdrowie i siły i świat jest kolorowy i miły. Chce się żyć pełnią życia. Dziękuję!
Tydzień 34/2021Paweł Iwacik z HajnówkiJestem Waszym klientem około 10 lat i stwierdzam: Norweskie suplementy plus polski miód stanowią dla zdrowia cud!
Tydzień 33/2021Zenon Błaszak z OpalenicyDlaczego stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals? Bo mam 63 lata, jestem zdrowy i –jeszcze mogę!!! 🙂
Tydzień 32/2021Halina Trochowska z PoznaniaOd dawna korzystam z Państwa suplementów. Są to bardzo dobre preparaty, a dodatkowym walorem jest to, że pochodzą z Norwegii. Jest to kraj mało zanieczyszczony, więc i składniki są dobrze dobrane pod względem jakości i składu. Jestem świadoma tego, co piszę, bo jestem farmaceutką na emeryturze i znam od dawna tę firmę. Gratutluję!
Tydzień 31/2021Eugeniusz Stepkiewicz z ZiębicJestem emerytem, ale nadal pracuję. Na emeryturze byłem tylko pół roku. Dzisiaj praca sprawia mi przyjemności, bo czuje sie jeszcze potrzebny a w wolnych chwilach uprawiam 15-arowy ogród warzywny. Na to, że mogę jeszcze pracować i cieszyć się życiem mają na pewno wpływ suplementy Natural Pharmaceuticals, które pomogły mi w ubiegłym i w tym roku przy ciągłym zagrożeniu covid-19.Suplementy wzmacniały odpornosc organizmu. W tym roku zwiększamy ilość przyjmowanych produktów Natural Pharmaceuticals
Tydzień 30/2021Władysław Łuczak z KoszalinaMam 90 lat i nie potrzebuję pomocy innych osób. Uprawiam 300-metrową działkę. Znajomi pytają czemu zawdzięczam taką dobrą kondycję. odpowiadam- korzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 29/2021Ewa Reszczyńska-Maćkowiak z WrocławiaOd 10 lat jestem wasza wierną klientką. Wierzę bardzo w produkty norweskie. Przesyłki od was są estetyczne, dostarczane punktualnie. Chyba suplementy Natural Pharmaceuticals są wysokiej jakości, bo ja żyję już 90 lat! Oby tak dalej! Życzę dalszych sukcesów. Gdyby wszyscy byli tacy rzetelni, jak Wy, byłoby dobrze.
Tydzień 28/2021Zbigniew Puchajda z OlsztynaAktualnie jestem emerytowanym profesorem UWM w Olsztynie. Od wielu już lat mam przyjemność korzystać z oferty Natural Pharmaceuticals. Wszystkie suplementy, które otrzymałem od firmy zawsze prezentowały wysoką jakość i skuteczność w działaniu. Obsługę klienta (informacja, porady i dostawa) cechuje sprawność działania , a także uprzejmość i wysoka kultura osobista w komunikowaniu się i załatwianiu bieżących spraw. Korzystanie z produktów Natural Pharmaceuticals stanowi dla mnie duzą przyjemność.
Tydzień 27/2021Krzysztof Baranowski z LublinaMam już swoje lata i organizm potrzebuje wsparcia, by funkcjonować tak jak dotychczas. Gdy pierwszy raz dostałem ofertę suplementów od Natural Pharmaceuticals, porównałem ją z innymi suplementami i zdecydowałem się na zakup. Dlaczego? Byłem w Norwegii i wiem, że zasady ekologii i czystości są tam przestrzegane. Kupując więc, produkty Natural Pharmaceuticals wiem, ze na pewno mi pomogą. Polecam te suplementy również rodzinie i swoim znajomym. Sam z nich korzystam już kilka lat!
Tydzień 26/2021Irena Filipek z Peweli WielkiejPesel mam “stary”, ryb nie lubię. Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki i czytać książki bez okularów. Mogę to robić dzięki Omega Marine Forte plus. Polecam każdemu 🙂
Tydzień 25/2021Genowefa Grabowska z Nowej wsi LęborskiejWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals bo: -są ładnie zareklamowane -rozsądnie zaproponowane -z dobrych produktów wyprodukowane -i dla poprawy zdrowia każdego klienta do domu przesłane.
Tydzień 24/2021Danuta Siemieniako z BiałegostokuGdy dopadnie Cię znużenie To się nie łap za jedzenie Za telefon szybko chwytaj I o suplementy pytaj Bo to, Bracie, samo zdrowie Pytaj ludzi, każdy powie Suplementy wprost z Norwegii Pharmaceuticals poleca Śpiesz się! Zamów! Nie odwlekaj! Musisz zdążyć, bo promocja Wnet przeminie, więc nie czekaj Dzwonisz? Super! Z drugiej strony wnet usłyszysz miły głos: “Zamówienie już przyjęte” Mówię Ci- wygrałeś los!
Tydzień 23/2021Zofia Popczyńska z WarszawySuplementy Natural Pharmaceuticals przyjmuje od wielu lat. Zaczęło się od Omega Marine Forte plus. Zachęcona dobrym samopoczuciem zamówiłam FlexiMedna bolące stawy, a następnie MemoreX za poprawę pamięci i lepszą sprawność umysłową. Ostatnio przyjmuję Multiwitaminę. Przyjmowane suplementy sprawiły, że ogólnie czuję się lepiej, mam dużo energii i zapału do życia (80+). Chodze na spacery, uprawiam działkę, sadzę warzywa, w tym ulubione pomidory. Firmie Natural Pharmaceuticals życzę długich lat funkcjonowania i dostarczania nam dobrych, zdrowych produktów.
Tydzień 22/2021Lidia Czyż z WarszawyJestem Waszą klientką od kilku lat. Zauważam stały rozwój firmy i to przy zachowaniu wysokich standardów obsługi, dobrej jakości towarów, rzetelnej i prawdziwej reklamie!
Tydzień 21/2021Janusz Osten-Sacken z PoznaniaWybrałem je, jako najlepsze na rynku bardzo dawno temu. Tak dawno, że mimo, że biorę MemoreX, to nie pamiętam , jak dawno 🙂
Tydzień 20/2021Tadeusz Studniarek z SieradzaWybrałem suplement Natural Pharmaceuticals prostaXin plus, bo pozytywnie działa a mój organizm. Takie wsparcie organizmu jest niezwykle ważne. Niweluje pewne efekty procesów starzenia się. Wierzę w naturalne rozwiązania oraz prewencję przed problemami zdrowotnymi. Jestem ciekawy świata i nie przegapiam żadnych ważnych i przydatnych informacji. W ten sposób trafiłem na ProstaXin plus, suplement diety dla dojrzałych mężczyzn. Jest naprawdę dobry, jego składniki, jak cynk i selen są mi dobrze znane i pozytywnie działają na ten delikatny temat.
Tydzień 19/2021Włodzimierz Kosior z KockaWitam! Jako były sportowiec, obecnie mam kłopoty ze stawami, głównie kończyn dolnych. Brałem już różne specyfiki dostępne na rynku i efekt był mizerny. Od 5 m-cy 3 razy dziennie zażywam FlexiMed i już są zauważalne efekty stosowania tego preparatu! Zwiększyła się ruchomość w stawach, częściowo zniknęła opuchlizna. Ufając w skuteczność FlexiMed zamówiłem jeszcze Multivitaminę i wierzę, że moje długotrwałe problemy już wkrótce znikną raz na zawsze! Pozdrawiam! Zadowolony Klient.
Tydzień 18/2021Adam Bronikowski z WarszawyStosuję suplementy diety Natural Pharmaceuticals od blisko 3 lat. Najpierw był to właśnie OmegaMarine Forte plus. Jestem dziś 85-latkiem, ale kiedyś byłem żeglarzem. pływałem na jachtach, m.in. do Norwegii. Stamtąd przywiozłem zamiłowanie do czystych wód, wspaniałych ryb (pamiętam wspaniały lunch w jednym z bardzo znanych przedsiębiorstw w Olso – była kanapka z pysznym łososiem, i wino) i solidności Norwegów. Byłem także w Instytucie Rybackim w Bergen i tam też pokochałem ryby. Teraz korzystam z suplementu OmegaMarine Forte plus i ProstaXinu. Dziękuję!
Tydzień 17/2021Władysław Zaleski z BiałegostokuKilkakrotnie już opiewałem zalety Państwa firmy i suplementów diety w samych superlatywach. Wysłałem tez zdjecie z trójką moich angielsko-islandzki-polskich wnucząt.Brakuje mi już konceptów na wyrażenie radości, że się z Wami związałem! 🙂 Jestem sit venia verbo usatysfakcjonowany Państwa specyfikami i sposobem ich dystrybucji.Dzisiaj więc tylko dodam: robicie dobrą, godziwą robotę, Wasze wspomagacze zdrowia są pierwsza klasa, stosuję je prawie wszystkie i polecam je innym. Tak trzymać!
Tydzień 16/2021Jadwiga Kasińska z GryficPo śmierci męża w 2019 roku postanowiłam zainwestować w swoje zdrowie. Nie mogę liczyć na wsparcie rodziny, ponieważ mieszka za granicą. Muszę być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, żeby sobie dobrze radzić w “trudnych czasach”. Od firmy Natural Pharmaceuticals dostałam do skrzynki pocztowej ciekawa ofertę, aby wypróbowac za daro OmegaMarine Forte plus. Wkrótce zdecydowałam się zamówić roczny zapas i jestem z tego suplementu bardzo zadowolona.Kupowanie świeżych ryb jest dla mnie niemożliwe, więc propozycja spożywania oleju rybiego w kapsułkach jest dla mnie super rozwiązaniem. Bardzo zalezy mi, zeby jak najdłuzej zachować zdrowie, odpornosć, paimęć. Zdecydowałam się regularnie przyjmować MemoreX na pamięć i koncentrację, Witaminy K2, D i C. Złożyłam zamówienie na FlexiMed. na kości i stawy. Wierzę w jakość produktów z Norwegii. Oferta firmy jest przedstawiona w sposób taktowny i wiarygodny. Ciekawie przedstawione historie Klientów, ukazujące opisy skuteczności suplementów. W okresie 1 roku zamówiłam roczne zapasy 5 suplementów, co jest najlepszym dowodem zaufania!
Tydzień 15/2021Bronisław Szeles z Jeleniej GórySuplement Natural Pharmaceuticals wybrałem przed laty, uwierzywszy treści ulotek i reklam, zaczynając od OmegaMarine Forte +. Przekonałem się o jego skuteczności i korzystnym wpływie na mój organizm. Obecnie, kiedy przyjmuję wiele suplementów Natural Pharmaceuticals, w tym Witaminę K2, Magnezium B6, Witaminy D+ i C, ProstaXin i FlexiMed to już mam całkowitą pewność skuteczności tych suplementów, której najlepszym udokumentowaniem jest moja kondycja i sprawność w wieku 81 lat. Czuję się jak przed emeryturą!
Tydzień 14/2021Anna Bułak z OlsztynaStosuję suplementy Natural Pharmaceuticals,dlatego, że inne suplementy nie są tak skuteczne. Inne mogą być wspomagające, ale te po prostu pomagają mi żyć! Mam dobrą pamięć, dzięki temu mogę tworzyć, piszę wiersze, opowiadania, maluję z pamięci różne widoki , kwiaty itp. Ale przede wszystkim jestem wyciszona, uspokojona, dobrze śpię… Polecam OmegaMarine Forte plus wszystkim, starszym i młodym. To jest suplement życia i powrotu do życia.
Tydzień 13/2021Beata Lewandowska z NysyTo proste, bo są najlepsze. Wprowadziłam suplementy Natural Pharmaceuticals do swojej diety kilka lat temu, są to różne kapsułk które w pełni uzupełniają zapotrzebowanie organizmu we wszystkie witaminy i mikroelementy jakich akurat potrzebuje w danym momencie. Zaczęłam brać je sama , a w tej chwili korzysta już z nich całą moją rodzina. Dziękuję że jesteście!
Tydzień 12/2021Żaneta Maciejewska z KaliszaNatural Pharmaceuticals jest to źródło wiarygodne, które oferuje dobrej jakości produkty. Używam razem z córką już od kilku lat i sama zauważyłam, że przyjmując regularnie wzmacniamy swój organizm i mniej chorujemy. Lepiej zażywać środki naturalne i zapobiegać niż leczyć się farmaceutycznie i osłabiać organizm. Jakiś czas temu zaczęłam zamawiać produkty OmegaMarine Forte plus i oczywiście kontynuuję. Tak się przekonałam, że korzystam też z Wit. D3, Memorex, a dzisiaj w zamówiłam preparat na zdrowe stawy i kości- Fleximed.
Tydzień 11/2021Andrzej Kurpierz z GilowicWybór był przypadkowy, nie pamiętam początku. Zaczęło się od tabletek Bergen Omega 3. Przekonałem się, że opinia o jakości produktu nie jest przesadzona. Odpowiada mi forma płatności oraz regularność dostaw. Nie muszę niczym się martwić. Produkty są naprawdę dobre i regularne ich spożywanie poprawia kondycję zdrowotną. Po prostu mam zaufanie do norweskiego producenta.
Tydzień 10/2021Jerzy Zawadzki z RybnikaOd kilku lat korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals: FlexiMed-u, witamin D+ i K2, OmegaMarine Forte plus oraz ProstaXin- u. Jest to znakomity zestaw, który mnie, jako czynnego sportowca utrzymuje w fantastycznej formie, dając pewność bardzo dobrego samopoczucia. Jestem z rocznika 1944 i występuję jako sportowiec w Mistrzostwach Polski “Masters” w lekkiej atletyce (W przeszłości brałem udział w Mistrzostwach Europy i Świata) w kategorii wiekowej M-75. Jak dożyję do 80 roku, , to wezmę udział także w kategorii M-80!!! Pozdrawiam serdecznie!
Tydzień 09/2021Adam Trojanowicz z GorlicJako nauczyciel W-F i trener koszykówki z 40-letnim stażem pracy, wiem, że żywotność w starszym wieku bywa różna. Dlatego od wielu lat wspieram się suplementacją Natural Pharmaceuticals Od początku do tej pory kupuję u Państwa witaminy D+ i K2, Magnezium B6, OmegaMarine Forte plus, a od dwóch lat ProstaXin plus. Powyższe suplementy dodają mi energii i siły, dlatego chętnie polecam je innym, a szczególnie ludziom w moim wieku. Pozdrawiam serdecznie i życzę bezpiecznego 2021 roku
Tydzień 08/2021Elżbieta Niesiołowska z CzerskaChciałabym w kilku zdaniach podziękować za suplementy Natural Pharmaceuticals oraz za bardzo sprawną i miłą Obsługę Klienta. Jestem emerytką z dość niska emeryturą, ale zawsze staram się odłożyć na swoje przyjemności, które są najwyższej klasy. Już od paru lat zamawiam suplementy Natural Pharmaceuticals dla siebie, męża, a nawet- w formie prezentu- dla naszych dorosłych dzieci. Z wielką uwagą zapoznaję się z ich składem i nigdy nie odczuwam negatywnego działania. Po prostu chce mi się żyć, bez lęku, co się stanie jutro! Po zażyciu Memorex nie zapomnę o Was, ale zapomniałam o bolącej głowie 🙂 Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia wszystkim Ludziom Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 07/2021Józef Gałuszka z Bielska BiałejJestem samotnym wdowcem, starcem 93-letnim, a Waszym klientem od 8-miu lat. Kupowane przez mnie Wasze produkty utrzymują mnie w tak doskonałej kondycji, jak doskonała jest moja pamięć i samodzielność (mieszkam sam). Pamiętam miejsca, przez które uciekaliśmy przed hitlerowcami w 1939 r., kiedy byłem dzieckiem. Niewątpliwie pomaga mi w tym Wasz produkt, Memorex. Dzięki ProstaXin nie muszę wstawać w nocy. Bardzo mi służy OmegaMarine Forte plus, które polecam moim synom, witaminy K i D oraz Magnezium B6, za które Wam serdecznie dziękuję!
Tydzień 06/2021Bogumiła Skroban z Tomaszowa LubelskiegoOd kilku lat stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals i jestem bardzo zadowolona z Waszej oferty. Dzięki zażywanym kapsułkom BergenOmega3 nie łapię infekcji w okresie zimowym. Dzisiaj otrzymałam zapas tabletek na kolejny rok i miłą niespodziankę- garnki do gotowania na parze, co dodatkowo przyczyni się do zdrowego trybu odżywiania. Wasze suplementy pochodzące ze Skandynawii są najzdrowsze i dlatego w dalszym ciągu będę je systematycznie kupowała i stosowała.
Tydzień 05/2021Zuzanna Porowska z WarszawyWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, bo 1. Są na kieszeń emeryta 2. są estetycznie, starannie zapakowane 3. W paczce znajduję niespodzianki, co w życiu emeryta jest radosnym, ale rzadkim doznaniem 4. podoba mi się Norwegia (kultura, piękno krajobrazów, zachowanie ludzi podczas II wojny Światowej, wreszcie mentalność) Nigdy tam nie była, ale mnóstwo o tym czytałam.
Tydzień 04/2021Marian Kobyłecki z WarszawyNadmieniam, że dzięki formie Natural Pharmaceuticals korzystam z suplementów diety takich, jak: OemgaMarine Forte +, Prostaxin, Memorex, FlexiMed. (konsultując się z lekarzem rodzinnym) Uważam, że dzięki suplementom, moje zdrowie, samopoczucie i kondycja fizyczna się poprawiły, pomimo, że 03.03.2021 skończę 88 lat! Uwaga! Zażywam systematycznie! Muszę się pochwalić, że dzięki suplementom, wciąż jeżdżę samochodem, gram na akordeonie na spotkaniach okolicznościowych i śpiewam w chórze (obecnie przerwa) i obrabiam działkę o powierzchni 600 m kwadratowych! Uważam, że norweskie suplementy Natural Pharmaceuticals są bardzo dobrej jakości i polecam swoim bliskim.
Tydzień 03/2021Małgorzata Tomaszewska z Wągrowcaod kilku lat jestem klientką Natural Pharmaceuticals. Renoma produktów skandynawskich jest ogólnie znana. Przekonałam się, że suplement Omega Marine Forte plus jest bardzo ważny dla mojego zdrowia, a szczególnie w dobie pandemii, gdyż wzmacnia odpornosć. Jestem emerytką. Zawsze kochałam książki i stwierdziła, ze mój wzrok jest wspomagany przez kwasy Omega-3. W moim jadłospisie jest duzo warzyw, owoców i kiełków. Staram się jeść ryby, ale ceny ograniczają możliwość zakupu. Uważam, że kwasy Omega- 3 są niezbędne dla mojego organizmu, wybrałam Wasz suplement. Mam spory ogród, który zapewnia mi ruch na świeżym powietrzu. Zresztą kocham słońce i rośliny. Myślę, ze zdrowe jedzenie, ruch na świeżym powietrzu i Omega Marine Forte plus zapewniają mi dobrą kondycję, dużo energii i pozytywne spojrzenie na życie. Wybrałam Wasz suplement bo jest najlepszy i w dobrej cenie!
Tydzień 02/2021Aleksander Kujawski ze SwarzędzaMam 89 lat i jestem aktywnym człowiekiem. Latam samolotami sportowymi jestem instruktorem szybowcowym. Mam dwie licencje: szybowcową i samolotową, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i jestem aktualnie najstarszym latającym pilotem sportowym w Polsce. Oprócz tego mam międzynarodowy patent “Sternika Morskiego” i pływam prywatnym jachtem po Bałtyku. Myślę, że tą kondycję zawdzięczam suplementom Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 01/2021Mieczysław Lisiewski z miejscowości ŚwiętajnoDlaczego wybrałem suplementy Natural Phamaceuticals? Po głębokim zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że w moim wieku (a ukończyłem 75 lat) trzeba wspomagać ciało i zdrowie. To już trwa kilka lat, jak przyjmuję wit D+, OmegaMarine FORTE+, wit. K2+ i Fleximed. W starszym wieku samo się nie zregeneruje, a tak to jeszcze mogę śpiewać w chórze i zajmować się muzyką. Jak długo? Zobaczymy! Dziękuję!
Tydzień 53/2020Ryszard Dzwonkowski z WartyJesteśmy klientami Natural Pharmaceuticals od wielu lat. Zarówno ja, jak i moja żona Maria stwierdzamy, że zażywając systematycznie kapsułki OmegaMarine FORTE+ rzadko się przeziębiamy. Obecnie zaopatrujemy w “rybki” OmegaMarine JUNIOR nasze trzy wnuczki. Córce dostarczamy Dormitan, który stosowany systematycznie pozwala jej spokojnie spać. Żona korzysta z Vistanu, twierdząc, że znacząco poprawia jej stan oczu.
Tydzień 52/2020Rafał Kółeczko z KatowicaNie pamiętam, jak długo jestem Waszym klientem, ale na pewno długo stosuję OmegMarine FORTE+, witaminy K i C oraz ProstaXin. Jestem ojcem czwórki dzieci i dziadkiem sześciorga wnucząt i wszyscy w rodzinie dziwią się, że dziadka nie imają się żadne choroby. Ja im wtedy pokazuję opakowanie OmegaMarine FORTE+ i każde złe licho śpi! 🙂
Tydzień 51/2020Piotr Mazurek z BiłgorajaWybrałem suplementy diety Natural Pharmaceuticals ponieważ wiem , że są one najlepszej jakości jakie występują na światowym rynku. Ich skład jest przebadany i poprzedzony wieloma badaniami , co gwarantuje że naprawdę świetnie działają i spełniają oczekiwania moje i całej mojej rodziny. Suplementy stosuję ja , moje dzieci , żona i oczywiście moi rodzice i wszyscy są zdrowi , w dobrej formie i bardzo zadowoleni. Jesteśmy Państwa wiernymi klientami od bardzo długiego czasu , jak tylko pojawiły się w sprzedaży tabletki Omega , bo od nich się ta przygoda zaczęła. Teraz korzystamy prawie z całej oferty Natural Pharmaceuticals i nie zamierzamy rezygnować. Dziękujemy że jesteście i pomagacie w utrzymaniu dobrego zdrowia , samopoczucia i formy.
Tydzień 50/2020Wanda Andrzejewska z LegnicyParę lat temu zostałam zachęcona do nabycia suplementu diety OmegaMarine Forte+. Poczułam poprawę samopoczucia, dlatego nabyłam FlexiMed, gdy zaczęłam odczuwać bóle stawów. Pół roku przyjmuję FlexiMed i nie mam bólów stawów. Nabrałam zaufania do firmy Natural Pharmaceuticals i dokonałam kolejnych zakupów: wit. K2, D3 i wit.C. Dobrze czuć pewność, że kupuje się w zaprzyjaźnionej firmie. Pozdrawiam!
Tydzień 49/2020Stanisław Niwiński z GdańskaW tym tygodniu ukończyłem 86 lat. Jednak czuję się jak zdrowy 60 – latek! Jestem pewien, że dużą rolę w utrzymaniu mojej bardzo dobrej kondycji odgrywają farmaceutyki , które pochodzą z ekologicznie czystej Norwegii, które zażywam regularnie od 6 lat. Suplementy Natural Pharmaceuticals zażywają także moja żona i wnuczki. Startując w różnych imprezach biegowych mówię (kibicom i kolegom), ze moje zdrowie przybywa z Norwegii. Ps. W ubiegłym roku brałem udział w różnych rekreacyjnych masowych biegach. W mojej kategorii wiekowej 85+ nie miałem rywali. Załączam pozdrowienia!
Tydzień 48/2020Jan Twarduś z WrocławiaMoja suplementacja ma bogatą historię. Od 10-ciu lat stosuję OmegaMarine Forte+, od 5-ciu witaminę K2+, D3+, Magnezium B6 + oraz witaminę C. A od roku używam FlexiMed, a także ProMan + . Ja ma 93 lata i czuję się dobrze. Moi przyjaciele sugerują, że przesadzam z suplementami, ale ja robię swoje i suplementy spożywam dalej.
Tydzień 47/2020Agnieszka Szafrańska z KorzenneDzień dobry, moja przygoda z suplementami Natural Pharmaceuticals zaczęła się kilka lat temu dość skromnie od Omega Marine Forte +. Jako zwykły, przeciętny „zjadacz chleba” w wielkim skrócie rzecz ujmując, byłam nieprzekonana… Aż do czasu, kiedy poszperałam, poczytałam o składzie produktów, firmie i asortymencie, które oferujecie WY. Moim skromnym zdaniem Wasza firma w asortymencie suplementow ,nie ma konkurencji!!! Jakość suplementów i skład nie ma konkurencji. Wybieracie do produkcji kapsułek najodpowiedniejsze składniki i naturalne produkty. Obecnie chyba się uzależniłam…nie to nie żart…po prostu szczerze – postawiłam na jakość, a jeśli jakość to tylko z Wami . Zaraziłam pozytywnie swoich rodziców 86+ ( używają witaminy D3 oraz Flexi Med)i odkąd używają tych 2 suplementów czują się świetnie. Tato w zaparte chodzi na grzyby( mimo operacji na biodra) gra z moim synem w piłkę nożną, mama regularnie towarzyszy na spacerach tacie ( marząc o nowych kijkach). „Zaraziłam” moją córkę Laurę, która również wyraziła swą opinię i przesłała Wam w mailu. Synkowi zamówiłam zapas Omega Junior+, przepysznych rybek. A ja? A ja mam już sporą kolekcję Waszych witaminek: WitaminD3, Omega Marine Forte+, FlexiMed( nabyłam po operacji kręgosłupa w tym roku). A ostatnio otrzymałam od Was niespodziankę konkursową: zapas multiwitaminy+ na cały rok!!! Nie wierzyłam, że wogole można cis wygrać, ale jestem tego DOWODEM. Cóż mogę więcej dodać. Jesteście rzetelną firmą, z dobrym profesjonalny Biurem Obsługi. Apteki, które odwiedziłam w celu porównania składu były pod wrażeniem jakości Waszych produktów, nawet wzięły farmaceutki namiary na Waszą firmę. Polecam bo czujemy się wszyscy dobrze, wyniki diagnostyczne się poprawiają , póki co odporność jest na dobrym poziomie . Mimo czterech poważnych operacji, mimo szalejącej pandemii…nie choruję ani ja ani moja rodzina. Uff rozpisałam się, ale uważam , że warto napisać swoje prawdziwe odczucie, którego każdemu nowemu Waszemu klientowi szczerze życzę.Z drugiej strony , 1 milion zadowolonych klientów mówi sam za siebie.
Tydzień 46/2020Monika Rupik z ŚwiętochłowicNajpierw nie wiedząc spróbowałam, a jak się przekonałam do tych produktów, to stosuję je już 5 lat! A są to: Multiwitamina, Witamina C Witamina D, OmegaMarine Forte plus i FlexiMed. A jeżeli twarzą tych produktów jest Wielki Mistrz Świata biathlonista Tomasz Sikora, to produkty są z najwyższej półki! I ja się o tym przekonałam.
Tydzień 45/2020Robert Klich z SosnowcaNatural Pharmaceuticals dba o moje zdrowie. niech każdy się o tym dowie. Z suplementami jestem za pan brat, dlatego będę żył wiele lat!
Tydzień 44/2020Marian Bednarczyk z MiłoradzaOd kiedy jestem klientem firmy Natural Pharmaceuticals, jestem bardziej kreatywny, wszystko pamiętam, czuję się o wiele młodziej. Jestem radosny, pozytywnie myślę i dzięki tym suplementom CHCE MI SIĘ ŻYĆ! W moim otoczeniu jest wiele osób zainteresowanych moją przemianą, są ciekawi dlaczego jestem taki zdrowy i wyglądam tak młodo.
Tydzień 43/2020Urszula Twardowska z GnieznaJestem emerytką bardzo aktywną. Chodzę po górach teraz już trochę mniejszych, dużo jeżdżę rowerem,dlatego chciałabym być jak najdłużej osobą sprawną fizycznie.Bardzo pomocny w sprawności fizycznej jest FlexiMed. Potrzebna jest też psychiczna i umysłowa sprawność, dlatego OmegaMarine Forte plus jest bezcenna. Oprócz tego wspomaga mnie witamina K2 oraz w okresie zimowym witamina D3. Na zdrowe mięśnie bez skurczy zażywam Magnesium B6+. Wasze suplementy uczyniły mnie sprawną babcią pełną wigoru Dziękuję i pozdrawiam!
Tydzień 42/2020Grażyna Przełożny z KrakowaPonieważ wyprodukowane są z naturalnych składników pochodzenia naturalnego, pozyskiwane są z ryb morskich z Norwegii, suplementy diety wspomagają nasze organizmy w podstawowe witaminy, od lat kupuję OmegaMarine Forte plus, witaminę D,C oraz K. Mam 70 lat i dzięki tym suplementom czuje się świetnie, mam dużo energii i jestem zdrowa. Bardzo polecam ich stosowanie.
Tydzień 41/2020Antoni Łagocki z WrocławiaOd lat jestem zadowolonym klientem Natural Pharmaceuticals, nabywane produkty są sprawdzone pod względem jakościowym, są naturalne, ekologiczne, skuteczne oraz – co nie bez znaczenia – w przystępnej cenie. I bardzo empatyczna obsługa.
Tydzień 40/2020Krystyna Wiśniewska z GdańskaJuż 10 lat temu wybrałam suplementy diety Natural Pharmaceuticals! I stosuję je nieprzerwanie. Wyboru dokonałam sugerując się stosunkowo niską ceną w stosunku do jakości i sposobem dystrybucji – jedna dostawa na rok z płatnością w miesięcznych ratach. To był trafny wybór, mimo 70 lat czuję się świetnie i nie „czepiają mi się” żadne infekcje. Produkty Natural Pharmaceutical polecam każdemu !!!
Tydzień 39/2020Jerzy Dulęba ze Skarżyska – KamiennePo przebytym nowotworze płuc i Zespole mielodysplatycznym MDS – (obniżona odporność) musiałem wzmocnić organizm, w tym odporność. Szukałem suplementów dobrego producenta, produktów wysokiej jakości. Opinia o suplementach w naszych aptekach jest niestety niekorzystna. Warunki do spełnienia moich oczekiwań zapewniła mi Wasza firma Natural Pharmaceuticals. Co jeszcze ważne, jako emeryt z niewielką emeryturą otrzymuję wszystko w systemie ratalnym. Po trzech latach używania Waszych suplementów jak na 71-latka czuję się bardzo dobrze. I chyba o to chodzi!!!
Tydzień 38/2020Maria Polańczuk z LutowiskMam prawie 70 lat. Bardzo intensywnie pracuję w ogrodzie lub w domu i czasami dokucza mi zmęczenie. Suplementy Natural Pharmaceuticals biorę od 3 lat i zauważyłam znaczną zmianę na lepsze. Mniej choruje zimą i odczuwam większą witalność latem. Zmieniam sobie zestaw suplementów zależnie od pory roku, a najlepszym dowodem na ich skuteczność jest mój ogród, który cieszy oko całej rodziny 🙂
Tydzień 37/2020Marek Kopania ze ŚwidnicyDziękuję losowi, że znalazłem reklamę Waszej firmy w prasie. Była to oferta zakupu ProstaXin plus. Zdecydowałem się na jego zakup, ponieważ inne suplementy tego rodzaju były mało skuteczne. ProstaXin zażywałem regularnie i odczułem poprawę. To spowodowało, że życie codzienne jest życiem jak wiele lat temu. Również to, że suplementy pochodzą z Norwegii utwierdziło mnie w decyzji. W następnym roku zamówiłem FlexiMed, a potem potem OmegaMarine Forte+. Ta mądra decyzja umożliwia mnie i żonie (którą też namówiłem do zażywania tych suplementów) bezproblemowe wchodzenie na trzecie piętro w budynku, w którym developer zapomniał uruchomić windę przez 2 lata. Będziemy wszystkim polecać Wasze norweskie suplementy!
Tydzień 36/2020Izabella Karpińska z WarszawyOd kilku lat przyjmuję codziennie suplement Omega Marine Forte +. Jestem emerytowaną nauczycielką (od 2 lat). ostatnie trzy lata przed emeryturą to były lata zupełnie bez żadnej infekcji. Zostałam nawet wyróżniona przez dyrekcję szkoły, gdyż przez trzyletni okres ani razu nie byłam na zwolnieniu. Koleżanki nawet nazwały mnie “przodownicą pracy”. A to wszystko- i tego jestem pewna – dzięki przyjmowaniu tego wspaniałego preparatu – Omega Marine Forte+. Poleciłam go mojemu synowi i innym osobom z mojego otoczenia. Wszyscy podzielają mój zachwyt. Dziękuję!
Tydzień 35/2020Roland Dziubiński z WarszawyPonieważ przekonałem się osobiście o skuteczności Waszych preparatów. Zacząłem je stosować przed wieloma laty, być może z początkiem Waszej działalności na polskim rynku. Jak sądzę między innymi dzięki temu, mając 88 lat, po pierwsze jak widać żyję, jestem sprawny fizycznie i jak sądzę umysłowo, a co ważne nie dokuczają mi uciążliwe dolegliwości właściwe mojemu wiekowi. Pozostając użytkownikiem Waszych preparatów, życzę Wam dalszych sukcesów, a sobie zdrowia.
Tydzień 34/2020Ewa Rutkowska z SochocinaWitam. Zachęcił mnie Państwa pracownik (TELEFONICZNIE )do zakupu Omegi, a że i tak kupowałam te suplementy i po przeliczeniu wyszła mi prawie ta sama kwota więc zdecydowałam się spróbować. Efekty pojawiły się, choć nie tak szybko. Dzisiaj nie biegam po aptekach, rozszerzyłam asortyment na inne suplementy Natural Pharmaceuticals. Przekonałam też męża i jesteśmy bardzo zadowoleni. Trwa to już jakiś czas, więc zachęciliśmy też dzieci, które myślą o wprowadzeniu żelek wnukom. Myślę, że wkrótce do nas dołączą i Maluchy. Wspaniałe są opisy – doświadczenia innych klientów, co bardzo zachęca i daje wgląd w dany suplement. Dziękuję, że jesteście.. Pozdrawiam Ewa z rodziną
Tydzień 33/2020Ewa Sołtys z LublinaNa początku skusiła mnie oferta przetestowania darmowej 30-dniowej próbki OmegaMarine Forte +. Później dowiedziałam się, że moja ciocia i wujek kupują u Państwa suplementy i nie chorują na grypę i ogólnie czują się lepiej. Zdecydowałam, że zaufam Państwa firmie i będę kupować różne suplementy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ już drugi rok ja i moja rodzina nie chorujemy na grypę,mamy zwiększoną odporność, a przeziębienia przechodzimy łagodnie. Polecam OmegaMarine Forte +, Witaminę C, Witaminę D.
Tydzień 32/2020Mieczysław Czepkowski z WarszawyPrzed laty zamówiłem w firmie preparat OmegaMarine Forte plus. Po roku stwierdziłem pozytywne skutki jego działania. Następne dwa lata były wystarczającym okresem na potwierdzenie oczekiwań. Był to czas oceny firmy, rzetelności i odpowiedzialności w zakresie współpracy z klientem, rozliczeń finansowych oraz permanentna kontrola jakości dostarczanych produktów. Jako wieloletni Wasz klient stwierdzam, że Natural Pharmaceuticals zasługuje na zaufanie. Dowodem na to jest fakt, że prezentami, jakimi obdarowuję bliskie mi osoby są Państwa produkty. Jestem również nieformalnym akwizytorem Państwa produktów- polecam je wszystkim znajomym! Z Szacunkiem Mieczysław Czepkowski
Tydzień 31/2020Anna Wiskorz-Tokarska z GdańskaOd ośmiu lat jestem stałą klientką firmy Natural Pharmaceuticals. Obojgu nam z mężem poprawił się wzrok na tyle, że przestaliśmy nosić okulary do czytania i pisania. Odczuwamy wyraźną poprawę w żywotności i aktywności w codziennym życiu. Wasza firma jest wyjątkowa wśród znanych nam producentów suplementów. Gratulujemy wiarygodności!
Tydzień 30/2020Teresa Nowak z OrnontowicWybrałam suplementy firmy Natural Pharmaceuticals przede wszystkim dlatego , że jestem pewna dobrej jakości tych suplementów. Poza tym otrzymuję zamówione produkty szybko, ładnie zapakowane i mogę rozłożyć zapłatę za nie na raty. No i mogę w każdej chwili , gdy mam jakiś problem, zadzwonić do firmy i zawsze otrzymam jasne i miłe rozwiązanie problemu.
Tydzień 29/2020Barbara i Stanisław Burkowscy ze SwarzędzaDziękujemy za przesłanie zgłoszenia do konkursu. Odpowiadamy we dwoje, jak stare dobre małżeństwo ze stażem 54 lata. Oboje jesteśmy klientami chyba od samego początku firmy. Stanisław niedawno ukończył 80 lat ale nikt mu tyle nie daje, bo o wiele młodziej wygląda. Zaczęliśmy od OmegaMarine Forte+, później wit.K2, wit. D3 i Fleximed, które uzupełniamy od lat. Udało się też obudzić zainteresowanie u córki i syna. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Mamy do Was zaufanie. Systematyczne stosowanie produktów procentuje. mamy zdrowie i chęć na 100 lat!
Tydzień 28/2020Elżbieta Nowak z Czerwionki-LeszczynyJestem nauczycielką. Pracowałam z dziećmi 30 lat. Byłam w ciągłym ruchu. gdy poszłam na emeryturę miałam dużo więcej czasu dla siebie i wtedy zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem. W poradniku “Zdrowie” przeczytałam o suplementacji – było to 15 lat temu Zmieniłam odżywianie w rodzinie, ograniczyłam tłuszcze, a wprowadziłam dużo więcej warzyw, owoców oraz ruchu. teraz mam 69 lat i suplementy Natural Pharmaceuticals stosuję wraz z całą rodziną od 3 lat. jesteśmy bardzo zadowoleni! OmegaMarine Forte+ to “naturalna pigułka szczęścia” potrzebna sercu, paliwo dla mózgu, wzroku oraz w ogóle norweska jakość godna polecenia! Fleximed to ochrona naszych kości, stawów i mięśni. Suplementy Natural Pharmaceuticals będę polecać i brać do końca życia!
Tydzień 27/2020Olga Lachowska z BydgoszczyMiło jest być klientem Natural Pharmaceuticals, skoro oszczędzam kupując doskonałej jakości suplementy, które są wizytówką tej formy. Będąc stałą klientką mam szansę na promocje i nagrody! Takich rabatów i wzorcowej obsługi klienta nie oferuje żadna znana mi firma!
Tydzień 26/2020Stanisław Mroziński z PłockaNorwegia to kraj północny o bardziej ostrzejszym klimacie niż Polska. Kraj dla twardych i wytrzymałych ludzi – mam na myśli zimowe osiągnięcia w sporcie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Twardy Klimat, a także EKO, czyli produkty produkowane ekologicznie. Zdrowy klimat, zdrowy produkt, zdrowy duch!
Tydzień 25/2020Jerzy Zawadzki z RybnikaOd 2015 roku przyjmuje Omega Marine Forte+, w kolejnych latach dołączyłem Witaminę K2, Witaminę D+, Flexi Med, a ostatnio zamówiłem też ProstaXin Plus, poniewaz mam wysokie mniemanie o produktach Natural Pharmaceuticals. A jestem czynnym sportowcem, biegającym dystanse 100, 200 i 400 m. “zawodowo” w kategoriach wiekowych: M- 50, M-55, M-60, M-70 i aktualnie M-75. I dlatego je wybrałem!!!
Tydzień 24/2020Jan Deja z CzeladziJestem użytkownikiem Waszych suplementów już kilka lat. Pierwszym był Omega Marine Forte +. Wczoraj dostałem nową przesyłkę (z prezentem). Jest to chyba 3 albo 4 seria. Kiedy się zorientowałem, że to działa, skusiłem się na Prostaxin, bo odczułem potrzebę. I wczoraj też otrzymałem nową przesyłkę (też z prezentem). Mam już trochę lat, dobre się trzymam, wiec myślę, że te Wasze suplementy są dobre. Przekazałem to dwóm moim sąsiadom. Maja zamówić. Dlaczego wybrałem? Nie wiem. Ale cieszę się, że dobrze trafiłem. Po wyczerpaniu zapasów, na pewno kupię następne.
Tydzień 23/2020Józef Krzemieniewski z GrudziądzaSuplementy Natural Pharmaceuticals dają mi energię na cały dzień, czuję się dobrze i jestem zadowolony. Codziennie rano po śniadaniu przyjmuję te suplementy. Polecam wszystkim znajomym. Spędzam również aktywnie czas.
Tydzień 22/2020Barbara Molińska z ObornikNawet jak się przestraszyłeś, że masz spadek odporności, są norweskie „moje suplementy” i częste promocje dla zachęty. Natural Pharmaceuticals o zdrowie dba, wspomaga odporność jak tylko się da.
Tydzień 21/2020Martyna Sadowska z GdyniZdecydowałam się na zakup suplementu Natural Pharmaceuticals dla moich dzieci, a konkretnie OmegaMarine Junior+, jednego zestawu rocznego, żeby zobaczyć jak dzieci na niego zareagują. Od urodzenia staram się suplementować dzieciom omegę, bo jest bardzo ważna dla rozwoju, jednak wcześniejsze suplementy, nie były przez moje dzieci chętnie przyjmowane, trzeba było je nakłaniać. Do zakupu OmegaMarine Junior+ zachęciła mnie forma rybek to owocowym smaku, rzetelne źródło pozyskiwanych składników i cena. I to był strzał w 10, ponieważ moje dzieci zakochały się w rybkach, o które obecnie same się upominają. Wiem, że dostarczam dzieciom dobrej jakości kwasy omega, dlatego na pewno zaopatrzymy, więc w kolejny zapas.
Tydzień 20/2020Władysław Zaleski z BiałegostokuDrodzy przyjaciele Norwegowie. Lubię Wasz piękny kraj, lubię Waszą sympatyczną nację, ludzi miłych, mądrych i postępowych. Ale bardzo Was lubię także za troskę o moje zdrowie!!! Czyż mogą być lepsi przyjaciele, niż ci, co dbają o nasze zdrowie? TYm bardziej, ze będąc wieloletnim klientem Natural Pharmaceuticals odczuwam zbawienny wpływ suplementów na moją kondycję i samopoczucie.Ściska serdecznie Wasze dłonie. Mam 80 lat, a jak wyglądam!
Tydzień 19/2020Henryk Płaczkowski z PłockaSzanowna Dyrekcjo Natural Pharmaceuticals, już 10 lat należę do grona lojalnych i zadowolonych klientów Waszej firmy. Przez ten cały okres zamawiam suplement diety OmegaMarine Forte+, a ostatnio dodatkowo Witaminę K2. Z obu suplementów jestem zadowolon, ponieważ stan mojego zdrowia poprawił się znacząco. Odpowiadając na pytanie konkursowe, odpowiedź jest prosta: Wasze suplementy są jakościowo i cenowo najlepsze! I są dostępne dla emerytów.
Tydzień 18/2020Weronika Chylarecka z KiełczowaJestem młodą, 25-letnią kobieta, która jest świadoma potrzeb swojego organizmu, a także zagrożeń zewnętrznych, które wpływają na moje zdrowie. Wybrałam firmę Natural Pharmaceuticals ze względu na zaufanie – ogromne grono wiernych klientów i pozytywne opinie. Jestem szczęśliwa, że dziś trzymam w rękach roczny zapas OmegaMarine Forte+. To początek wspaniałej przygody po zdrowie! Dziękuję, że jesteście 🙂
Tydzień 17/2020Grażyna Mrugacz z KatowicWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są niezastąpione dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pierwszym moim suplementem była OmegaMarine Forte +, następnie zamówiłam wit. D+, a obecnie zdecydowałam się również na wit. K2+. Mój organizm dzięki tym produktom jest bardziej rozluźniony, uodporniony, stałam się bardziej witalna, a moje kości mocniejsze. Polecam te suplementy wszystkim moim znajomym i sąsiadom, bo to jest rewelacja. A jeszcze na dodatek kraj pochodzenia, Norwegia – cudowny, wspaniały kraj.
Tydzień 16/2020Edward Jan Szpak ze ZwierzynaWybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals dla zdrowia. Aby wzmocnić swój organizm przyjmuje OmegaMarine Forte+, witaminę D+ i witaminę K2+ oraz FlexiMed. I czuję się jak ryba w wodzie! Dziękuję bardzo za te witaminy! Jestem Waszym klientem już od 10 lat!
Tydzień 15/2020Teresa Serkiewicz z JastrowiaSuplementy Natural Pharmaceuticals wybrałam zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia zadzwonił telefon i pani po drugiej stronie słuchawki przedstawiła ofertę. Pomyślałam ,,Czemu nie, może to coś pomoże?” POMOGŁO. Moja odporność bez porównania jest lepsza, pamięć i koncentracja również, stres dużo mniejszy. Stosuję OmegaMarine Forte +, wit. D+ oraz wit. K2+ i nie zamierzam rezygnować!
Tydzień 14/2020Henryk Stochalski z Oleśnicy ŚląskiejMyślę, że jestem z Wami od samego początku. Pamiętam pierwsze zamówienie próbki OmegaMarine Forte + i od tego czasu zamawiam roczne zapasy. Przyjmuję też witaminę D+ i od roku witaminę K2+.Niedawno zamówiłem też ProstaXin. Zamawiam te suplementu ze względu na pochodzenie z Norwegii, która słynie z czystych terenów i nieskażonych darów morza. Namawiam każdego na korzystanie z suplementów Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 13/2020Ewa Trojan z WarszawySuplementy Natural Pharmaceuticals stosuję już od kilku lat. Regularnie zamawiam: Omega Marine Forte +, Witaminę K2, Witaminę C + oraz Witaminę D +. Za kilkanaście dni skończę 60 lat, jestem już od 8 lat babcią, ale zupełnie tego wieku nie czuję! EFEKTY STOSOWANIA w/w SUPLEMENTÓW: Dodają energii. Utrzymują ciało w bardzo dobrej kondycji. Dodają wigoru – chce się chcieć. Poprawiły wzrok. Zniknął problem suchego oka. Wpłynęły na bardzo dobre samopoczucie psychiczne. Spowodowały, że nie choruję, nie przeziębiam się – wzmocnieniu uległ mój układ odpornościowy. To wszystko powoduje, że żyję aktywnie i nie myślę o wieku. Tak trzymam, a dobre suplementy Natural Pharmaceuticals bardzo skutecznie pomagają mi w tym. I jeszcze – co ważne – bardzo korzystna forma płatności i przystępna cena pozwalają kontynuować dbanie o moje zdrowie i kondycję. Serdecznie dziękuję za dotychczasowe Państwa propozycje, za dobrą i miłą współpracę. Pozdrawiam wszystkich Państwa. Ewa Trojan
Tydzień 12/2020Beata Stawarska z MalborkaBo największą wartością mojego życia jest zdrowie moje i moich najbliższych. Przeszłam swoistą rewolucję świadomości, która doprowadziła mnie do takiego wniosku. Suplementy Natural Pharmaceuticals są cudownym specyfikiem na wzmacniania odporności całego organizmu. Dla mnie ma znaczenie ich „naturalne pochodzenie” pasujące do ludzkiego organizmu. Obecne w preparatach składniki mają znane źródło pochodzenia oraz precyzyjnie opisane wartości.
Tydzień 11/2020Elżbieta Figura Sapiejka z KutnaFirmę Natural polecam bo sama już ponad 7 lat jestem klientem. Mam duży szacunek dla Norwegii bo to kraj ceniący ekologię a ja wiem, że tylko w kraju gdzie jest dbałość o klimat i naturę dba się o człowieka. Pierwszym produktem jaki zamówiłam było OmegaMarine Forte+, dziś po kilku operacjach i po chemii nadal zażywam nie tylko Omegę ale i K+ i Vit. C i Vit D . Mam w 100 % przekonanie a jakości tych suplementów. Oboje z mężem dbamy o zdrowie wspierając się preparatami Natural Pharmaceuticals. Myślę, że udało się zachęcić do zażywania preparatów znajomych. To suplementy, które pomagają nam normalnie funkcjonować więc naprawdę warto dbać o swoje zdrowie z Natural Pharmaceuticals. My dbamy i innych z pełnym przekonaniem polecamy!!!!!
Tydzień 10/2020Małgorzata Wróż z BIelskaBO DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!! Stosujemy z mężem od wielu lat i nasze samopoczucie, kondycja fizyczna oraz odporność znacznie wzrosły.POLECAM!!!
Tydzień 9/2020Olga Lachowska z BydgoszczySuplementy Natural Pharmaceuticals mają korzystną cenę za roczny zapas, wygodnie można dokonać płatności, nie trzeba ciągle dokupywać i są doskonałej jakości. Po prostu wygoda, jakość i korzyść w jednej formie.
Tydzień 8/2020Stanisław Dobrowolski z Lubina LegnickiegoJak skutecznie norwescy Wikingowie podbijali tereny nadmorskie Bałtyku, tak równie skutecznie Natural Pharmaceuticals dba o swoich klientów. W tym stwierdzeniu nie ma słowa przesady. Zażywany przeze mnie ProstaXin w pełni postawił mnie na nogi, a systematyczne przyjmowanie witamin zawartych w OmegaMarine FORTE+, Witaminie D+ oraz Multiwitaminie+ dodało mi niewyobrażalnej energii i odporności. Dziękuję i czekam na kolejne propozycje.
Tydzień 7/2020Artur Górnik z CzęstochowySuplementy Natural Pharmaceuticals stosuję już 10 lat! Mają dobre działanie na organizm, czuję się po nich świetnie. Jestem bardzo zadowolony.
Tydzień 6/2020Lucyna Sosnowska z WyszkowaW swoim mieście jestem osobą znaną, dlatego bardzo mi zależy na dobrym wyglądzie. Od kilku lat jestem wśród państwa odbiorców OmegaMarine FORTE+ oraz Witaminy D+. Mam 73 lata, czuję się świetnie, mam wspaniałą cerę, brak zmarszczek, dobrą skórę ciała. Uważam, że to zasługa powyższych suplementów, które w pełni wszystkim polecam!
Tydzień 5/2020Danuta Loska z miejscowości ChybieJestem wieloletnią klientką Natural Pharmaceuticals, dbam o swoje zdrowie poprzez suplementację kwasami OmegaMarine FORTE+, Magnezium B6, witaminę K+, D+ i C+. Suplementy, a szczególnie kwasy OmegaMarine FORTE+biorę już od ponad dwóch lat i zauważyłam, że bardzo poprawiła mi się pamięć, koncentracja, podzielność uwagi oraz odporność. O wiele lepiej się czuję. uważam, że są to suplementy naprawdę wysokiej jakości. Polecam je moim bliskim i znajomym.
Tydzień 4/2020Wiesława Krawczuk-Domaradzka z WrocławiaJako lekarz jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkich suplementów. Wyjątkiem są preparaty Natural Pharmaceuticals. Ta norweska firma jest wyjątkowo godna zaufania, toteż korzystamy z jej produktów od dosyć dawna, wierząc, że przyczyniają się do naszego zdrowia i ogólnej kondycji, a mamy już sporo lat- powyżej 80. Dziękujemy firmie za uczciwość i troskę o zdrowie ludzi.
Tydzień 3/2020Kazimierz Berger z RybnikaJuż tak przyzwyczaiłem się do ich stosowania, że trudno wyobrazić sobie dzień bez suplementów Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 2/2020Wiesław Maksymowicz z WarszawyJestem mężczyzną po 60-tce. Zauważyłem, że lata lecą a zdrowie jakby słabsze. Sięgnąłem po suplementy Natural Pharmaceuticals w kilku wariantach i o różnym składzie, by całościowo zadbać o swój organizm. Efekty były bardzo szybkie, więc zażywam je od wielu lat. Teraz czuję się młodziej i zdrowiej, co zawdzięczam naturalnie Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 1/2020Maria Huszla z BiałegostokuSuplementuję się bo jestem świadoma takiej potrzeby. Znalazłam ofertę Natural Pharmaceuticals i nie zawiodłam się. Jestem Waszą klientką od kilku lat i doceniam dobrą jakość za dobrą cenę. Męża też namówiłam na suplementację. Ważne jest, że nie muszę co raz uzupełniać zapasów, bo dostaję opakowanie na cały rok. No i nie bez znaczenia jest to, że płacę w ratach – to bardzo wygodne. Bardzo Was cenię za dbałość o nas.
Tydzień 52/2019Jarosław Matuszewski z WarszawyPytanie uważam za tendencyjne 🙂 Pytanie powinno brzmieć: Dlaczego jeszcze nie wybrałeś suplementów Natural Pharmaceuticals? A tak poważnie to jesteście jedyną firmą, która pomogła mi na moje dolegliwości. Zawsze i wszędzie będę Was polecał. Pół mojej rodziny korzysta z suplementów Natural Pharmaceuticals, a nad następną połową już pracuję. Pozdrawiam!
Tydzień 51/2019Halina Jabłońska ze Starej BiałejJestem klientką Natural Pharmaceuticals już od dobrych paru lat. Śmiało mogę polecić produkty, które proponuje ta firma. Codziennie zażywam OmegaMarine FORTE+ oraz wit. D3. Właściwie nie mam większych problemów zdrowotnych i myślę, że dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie zawdzięczam właśnie tym suplementom.
Tydzień 50/2019Dariusz Sobala z Piekar ŚląskichWybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są najwyższej jakości, w tym przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziemy. Jest to sprawdzone. Stosuję te suplementy już koło 6 lat i bardzo dobrze wpływają na kondycję i zdrowie.
Tydzień 49/2019Lila Ciesielska z Bornego SulinowaSuplementy Natural Pharmaceuticals są fantastyczne. Stosuję je od kilku lat i jestem “wulkanem energii” i w doskonałej kondycji. 21 lat na emeryturze.Mimo swojego wieku prowadzę bardzo aktywny tryb życia. uwielbiam taniec, nordic walking, aqua-aerobic w basenie. Doskonale się czuję i korzystam z życia “na maksa”.
Tydzień 48/2019Alina Wójtowicz z GiżyckaZdaję sobie sprawę, że nie wszystkie minerały i witaminy jestem w stanie dostarczyć organizmowi w pożywieniu, dlatego codziennie stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals: OmegaMarine FORTE +, Witamina D+, Magnezium B6, Witamina K2+. Wszystkie te suplementy stosuję od 7 lat. jestem szczęśliwa i zadowolona i poleciłam te suplementy już co najmniej 10 osobom, które są też zadowolone. Dlatego dziękuję z całego serca.
Tydzień 47//2019Leokadia Badzińska z PrabutOd 10 lat jestem, klientką Natural Pharmaceuticals. OmegaMarine FORTE + wpływa pozytywnie na mój wygląd i stan zdrowia. Wyciąg z łososia wzbogaca mój organizm w kwasy tłuszczowe, które oddziaływują na wszystkie komórki w moim organizmie i dzięki temu, mimo skończonych 69 lat mam dobrą pamięć i młodszy wygląd. Poleciłam już OmegaMarine FORTE + wszystkim znajomym.
Tydzień 46/2019Marlena Kalińska – Lipka z KwirynowaMoim zdaniem są to produkty godne zaufania. Firma stawia na jakość i celuje w potrzeby człowieka XXI wieku. Czuję się lepiej, gdy wiem, że ktoś jeszcze o mnie myśli.
Tydzień 45/2019Danuta Mazurek z LublinaWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ to sprawdzona i wiarygodna firma. Wysoka jakość produktów gwarantuje mi dobre samopoczuci. Wystarczą tylko 2 kapsułki dziennie Omega Marine FORTE plus, podczas gdy tych z apteki potrzeba aż 5 i to nie wiadomo jakiej są jakości. Zleciałam stałe przelewy w banku, więc nie muszę się martwić o terminy płatności. I przez cały rok mam pewność dobrego samopoczucia, radości i zadowolenia z dobrego wyboru!
Tydzień 44/2019Janusz Kubański z GdańskaPrzekonałem się, że stosując suplement Natural Pharmaceuticals czuję się rześki, zdrowy, wróciły mi siły witalne i radość życia. A co najważniejsze, zaoszczędziłem na częstych wizytach u lekarzy specjalistów!
Tydzień 43/2019Krystyna Dobrowolska z WarszawyJestem długoletnim Waszym klientem. od wielu lat przyjmuję OmegaMarine FORTE+ i witaminy D+ i K+codziennie. Dzięki nim jestem sprawna, aktywna i uśmiechnięta. W rozmowach polecam OmegaMarine FORTE+ tym, którzy mnie pytają “Co robisz, ze tak ładnie wyglądasz?” PS. Kto OmegaMarine codziennie przyjmuje – ładnie wygląda i dobrze się czuje! Pozdrawiam Firmę!
Tydzień 42/2019Janina Abrahamowicz z BrzeguKilka lat temu dowiedziałam się o Waszej firmie i o suplemencie Omega Marine FORTE plus. POnieważ bliska mi osoba od 12 lat pracuje jako lekarz w Szwecji , poprosiłam o informację na Wasz temat. Po otrzymaniu pochlebnej opinii na stałe zamówiłam OmegaMarine FORTE plus, którą otrzymuję raz na dwa miesiące. Zamawiam też Multiwitaminę, Witaminę K2, a ostatnio FlexiMed jestem bardzo zadowolona z tych suplementów, bo miałam bardzo duże kłopoty ze stawami (kolana, palce u rąk i nóg), a także z sercem. Teraz jest dużo lepiej. Polecam wszystkim, zwłaszcza starszym!
Tydzień 41//2019Andrzej Wiśniewski z JastrzębiiNatural Pharmaceuticals to firma norweska. Norwegia to ojczyzna Wikingów. Wikingowie to najzdrowsze i najwaleczniejsze “wilki morskie”, których przysmakiem jest łosoś. Łosoś to “płynne złoto” – Omega 3. Chcę mieć ich zdrowie i siłę – oto dlaczego wybieram suplementy diety Natural Pharmaceuticals. Na Odyna, jestem już w połowie drogi i nie zawrócę!
Tydzień 40/2019Zofia Danielska z BydgoszczyProdukty firmy Natural Pharmaceuticals to suplementy wysokiej jakości. Suplementacja jest niezbędna, zwłaszcza w podeszłym wieku, gdy nasz organizm nieco się “wypala”. Współpracuję z tą firma od wielu lat, kupując wg. mnie najważniejsze dla mojego zdrowia suplementy. Używam OmegaMarine FORTE+, Multiwitaminę, Witaminę D+, a ostatnio zakupiłam również roczny zapas Witaminy K2. Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję.
Tydzień 39/2019Ryszard Szychowski z PuławZdecydowałem się na suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ z wiekiem organizm mój potrzebuje więcej witamin i minerałów. A te suplementy są wysokiej jakości. Od czterech lat korzystam z państwa oferty , kupując pakiety roczne OmegaMarine FORTE+, witaminę D+, Magnezium-B6+, Prostaxin+ i obecnie również FlexiMed. Nie wiem co to ból mięśni, stawów i oczu. Po prostu czuję się świetnie. Myślę, że to dzięki systematyczności przyjmowania nie mam problemów zdrowotnych. Bardzo dziękuję!
Tydzień 38/2019Marta Cwalina z SuwałkNatural Pharmaceuticals jest najlepszą firmą jaką znam. Mają przystępne ceny, dzieci chętnie biorą ich witaminy. Dziękuję, że jesteście z nami. Natural Pharmaceuticals, dzieci uwielbiają Cię!
Tydzień 37/2019Stanisława Korpikiewicz z Ostrowca ŚwiętokrzyskiegoKorzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals od ponad 5 lat. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ są to produkty wysokiej jakości i dostarczają mi brakujących w pożywieniu składników. Polecam serdecznie, ponieważ Natural Pharmaceuticals to firma godna zaufania.
Tydzień 36/2019Ewa Bytnar z KrakowaOd kilku lat zażywam OmegMarine FORTE +. Niedawno zakupiłam Witaminę K2 a ostatnio FlexiMed. Wszystkie te suplementy zażywamy razem z mężem. Uważamy, że nie wszystkie składniki można dostarczyć do organizmu wraz z pożywieniem, dlatego niezbędnym jest ich uzupełnienie w postaci suplementów. Męża od dłuższego czasu bolało prawe kolano. Po zażywaniu przez 3 tygodnie FlexiMed ból ustąpił.
Tydzień 35/2019Beata Chojke z GdyniOd roku moją dietę uzupełniam suplementami Natural Pharmaceuticals.Firmę tą polecam wszystkim. Mam 67 lat. Przyjmuje OmegaMarine FORTE plus i wit D3, zamówiłam też wit. K2, Dzięki suplementom lepiej funkcjonuję, moja odpornosc się wzmocniła, skóra, włosy i paznokcie są w dobrej kondycji, żadne przeziębienie mnie nie dopada. Nie choruję, mam dużo energii, dużo lepiej śpię, moje stawy są lepszej kondycji. Czuję się naprawde dobrze. Plusem jest również dostawa do domu – to bardzo wygodne. Swoim rocznym zapasem dzielę się z mężem.
Tydzień 34/2019Dariusz Rusin z WarszawyWiadomo, ze najcenniejsza rzeczą dla każdego człowieka jest jego własne zdrowie. Zawsze byłem przeciwny różnego rodzaju suplementom, ale produkty z Norwegii mnie przekonały. Od kilku lat jestem klientem Natural Pharmaceuticals, przyjmuję witaminę D3, K2, Bergen Omega i OmegaMarine FORTE plus. Używam je ja i moja rodzina. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tych produktów. Niech spróbują jak najszybciej.
Tydzień 33/2019Czesław Krogulec ze Skarżyska KamiennejJestem stałym klientem Natural Pharmaceuticals. jest to firma wiarygodna, suplementy są dobre dla organizmu. co sam odczuwam Polecam je również znajomym. Zaznaczam też, że kraj pochodzenia ma dla mnie duże znaczenie. Z wyrazami szacunku dla pracowników Natural Pharmaceuticals Stały nabywca suplementów.
Tydzień 32/2019Mirosław Greluk z SiedlecProdukty, ich jakość, zaufanie firmy do klienta, elastyczne opłacanie ratalne, profesjonalny kontakt z doradcą.
Tydzień 31/2019Janusz Wielgoszewski z ToruniaOmega Marine Forte plus zdecydowałem zażywać po operacji serca w 2018 r. Zamówiłem roczny zapas tego preparatu. Właśnie skończyłem jego zażywanie. Uważam że ten suplement bardzo dobrze wspomaga pracę mojego serca.Czuję się bardzo dobrze. Właśnie otrzymałem nową roczną dawkę. Polecam!
Tydzień 30/2019Anna Malkowska z WłocławkaOd kilku lat używam suplementy Natural Pharmaceuticals. Są to witamina D3 z K, Omega Marine Forte plus i witamina C. Przekonał mnie norweski producent – rzetelna firma, solidne opakowania i przystępna, zrozumiała informacja dla klienta.
Tydzień 29/2019Bogumiła Skroban z Tomaszowa LubelskiegoWybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są naturalne i do tego łatwo przyswajalne – to jest to czego szukałam od dawna.
Tydzień 28/2019Urszula Cybulska z BolesławcaJestem klientką firmy Natural Pharmaceuticals. Produkty oferowane przez firmę są wysokiej jakości – jestem z nich bardzo zadowolona. W pełni spełniają moje oczekiwania.
Tydzień 27/2019Longina Łukowska-Pękala z GądekDzięki Omega Marine forte + jestem zadowolona z życia, mogę codziennie cieszyć się zdrowiem i nie dopada mnie częste przeziębienie.
Tydzień 26/2019Ireneusz Wojtkowiak z PoznaniaNiedługo będzie rok jak korzystam z dwóch suplementów Natural Pharmaceuticals tj. Omega Marine Forte plus oraz prostaxin. Jestem bardzo zadowolony i poleciłem produkty kilku osobom. Czuję się bardziej zdrowy.
Tydzień 25/2019Maria Szwajgier z LublinaWspaniałe suplementy! Nie wiem czy postępuję właściwie ale dzięki zażywaniu suplementów diety Natural Pharmaceuticals uważam, że mogę sobie pozwolić na niemarudzenie i niedenerwowanie goszczących mnie przyjaciół. Po prostu, umiarkowanie ale próbuję wszystkiego co na stole.
Tydzień 24/2019Wojciech Maciejewski z Zielonej GóryStosuję suplementy Natural Pharmaceuticals, bo są sprawdzone, polecane przez duże grono znajomych i wyprodukowane przez znaną firmę z bardzo dobrej jakości surowców.
Tydzień 23/2019Grażyna Zalewa z MiłakowaPrzyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals, by uzupełnić swoją dietę o wartościowe składniki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu; Ważne jest też pochodzenie suplementów, Norwegia to kraj gdzie żyje się ekologicznie i dba o środowisko. Podoba mi się forma wysyłki i płatności.
Tydzień 22/2019Florian Przybylski z PoznaniaJestem klientem z żoną od kilku lat i mimo wieku 92 lat czuje się w dobrej formie i jak na swój wiek jestem aktywnym. Korzystam z kilku suplementów,jednak bez przerwy z Omega 3 forte.-który pozwala mi utrzymać zdrowie, właściwą koncentrację,dobrą pamięć, dobry kontakt z otoczeniem i internetem, prawidłowy sposób myślenia. Serce i ciśnienie mam dobre i wzrok też. Mogę powiedzieć, że na mój nastrój i zdrowie faktycznie wpłynął właściwy poziom kwasów Omega-3.w organizmie.
Tydzień 21/2019Tomasz Rokosz z DębicyGdy chodzi o moje zdrowie i formę Liczę, że raczej będzie ponad normę. Dlatego tutaj wybieram to co najlepsze Czyli Natural Pharmaceuticals po pierwsze..
Tydzień 20/2019Katarzyna Kowalska z Kończyc MałychDowiedziałam się o suplementach od pracownika firmy , który do mnie zadzwonił z ofertą OmegaMarine forte+. Zainteresowałam się ofertą i skorzystałam. Od tego czasu staram się regularnie brać kapsułki gdyż jestem zadowolona z ich działania i nie mam zamiaru tego zmieniać. Polecam każdemu, który chce zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję swojego organizmu.
Tydzień 19/2019Elżbieta Szulc z MorągaWybrałam suplementy firmy Natural Pharmaceuticals, ponieważ mają dobrą jakość i przystępną cenę. Do suplementowania namówiłam swoje znajome. Dzięki stosowaniu produktów wzrosła moja odporność.
Tydzień 18/2019Janusz Osten-Sacken z PoznaniaMam duże zaufanie do norweskiej solidności, staranności i uczciwości. W Natural Pharmaceuticals jest to połączone z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w produkcji suplementów.
Tydzień 17/2019Jadwiga Nowakowska z Białego BoruSuplementy Natural Pharmaceuticals są naturalne i zdrowe. Używa ich moja rodzina. Przy ich regularnym stosowaniu poprawiło się moje zdrowie. Dostarczają niezbędnych witamin na cały dzień, miesiąc, rok. Polecam wszystkim – naprawdę warto! Nasze zdrowie jest najważniejsze.
Tydzień 16/2019Justyna Opielińska z GłownaO, rany! Co ja mogę napisać? Tylko i wyłącznie prawdę! Odkąd wraz z moją mamą, starszą emerytką zaczęłyśmy stosować Omega Marine FORTE+, w ogóle nie chorujemy. Nie wiemy, co to katar, przeziębienie. Czujemy się jak młode boginie. Nasza dieta jest uboga w rybki, bo nie przepadamy za nimi. Od czasu do czasu tylko szprotki goszczą na naszych talerzach – taka jest prawda. Tran łykamy codziennie i bez niego nigdzie się nie ruszamy. Poleciłyśmy go też naszym znajomym!
Tydzień 15/2019Jerzy Bonter z RzepinaWybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ mam już 75 lat i wiem, że powinienem wzmocnić swój organizm suplementacją. Dobrze się czuję, nie choruję, mam siłę, by pracować i czerpać radość z każdego dnia. Już drugi rok przyjmuję Omega Marine FORTE+, Witaminę K2+, Witaminę D+, Multiwitaminę i Witaminę C+. Namówiłem żonę, która obecnie przyjmuje Omega Marine FORTE+ oraz Witaminę D+ i jest bardzo zadowolona!
Tydzień 14/2019Jerzy Górecki z KrakowaNorwegia jest krajem ludzi szczęśliwych. Naród norweski dzieli się swoim szczęściem z innymi narodami Europy, nie ukrywając przed światem tego, co u nich najlepsze. A do wspaniałości tej skandynawskiej krainy należą zimnolubne ryby – arktyczne łososie i inne “tłuściochy”, wspaniałe źródło kwasów omega-3 i innych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Moje 73-letnie serce, mózg i oczy doceniają ten niezwykły wartościowy dar natury! Gratuluję Wam, Kochani, troski o moje zdrowie.
Tydzień 13/2019Jadwiga Sękowska z MiędzyzdrojówWasz produkt Omega Marine FORTE+ wybrałam przez zwykły przypadek: najpierw była darmowa próbka, potem pozytywne opinie innych użytkowników, solidna norweska jakość, dobra, stabilna cena i tak poleciało – od 2010r do dzisiaj – z pozytywnymi oczekiwaniami. Nie żałuję. Firma Natural Pharmaceuticals sprawdziła się na medal.
Tydzień 12/2019Leszek Libionka z Bielska-BiałejWybrałem suplementy tej firmy ze względu na ich najwyższą jakość. Dzięki nim mogę w pełni zadbać o swoje zdrowie. Witamina D+ wspiera mój układ odpornościowy, dba o zdrowe kości, mięśnie i zęby. Omega Marine FORTE+ – o zdrowe serce i wzrok. Myślę, że dzięki temu nie mam problemów ze zdrowiem, a każdy kolejny dzień mogę rozpocząć z nową energią i uśmiechem.
Tydzień 11/2019Barbara Wiśniewska z Środy WielkopolskiejPrzyjmując Omega Marine FORTE+ moja rodzina jest w dobrej formie. Trzeba pomóc swojemu organizmowi, aby był zdrowy. Do tego dołączyć aktywność fizyczną i być zadowolonym z siebie.
Tydzień 10/2019Jadwiga Maćkowiak z BolesławcaWybrałam, bo od 7 lat:

  1. Pomagają mi w utrzymaniu dobrej kondycji – mam 64 lata i nadal, od 18 lat biegam na nartach.
  2. Dobrze się po nich czuję.
  3. Odpowiada mi ratalna spłata, o której co miesiąc firma Pharmaceuticals przypomina.
Tydzień 9/2019Adam Kubina z Wodzisławia ŚląskiegoChcesz zadbać o siebie i Twoich bliskich? Profilaktycznie zażywaj kapsułki OMEGA i inne suplementy diety – dla siebie i całej rodziny, dla poprawy zdrowia, kondycji fizycznej i samopoczucia. Ja korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals i Tobie proponuję.
Tydzień 8/2019Ewa Kucharska z TrawnikPonieważ spełniają moje oczekiwania , są dobre jakościowo , w przystępnej cenie i na dogodnych warunkach płatności . Przez rok nie muszę pamiętać, że kończy mi się dany produkt, ponieważ mam go w swojej apteczce. Jestem stałym klientem Państwa i wypróbowałam już wiele produktów , dlatego też polecam je swoim najbliższym i znajomym.
Tydzień 7/2019Beata Stawarska z MalborkaPrzy moim intensywnym życiu i systemie pracy powinnam wspierać się skutecznymi, dobrymi suplementami z kwasami OMEGA. Dlatego właśnie wybrałam to co najlepsze – KWASY OMEGA 3,6,7,9 z Natural Pharmaceuticals. Dzięki nim czuję się świetnie , mam dużą odporność na stres i zmęczenie.
Tydzień 6/2019Piotr Sikora z CieszynaWybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals bo: – używała ich moja babcia i bardzo długo żyła 🙂 – używa ich moja mama i jest bardzo zdrowa 🙂 – od kilku lat używam i ja i też nie narzekam 🙂
Tydzień 5/2019Bożena Hejnicka z ToruniaJestem już seniorką i wierną konsumentką suplementów Natural Pharmaceuticals. Nie wierzyłam, że w moim wieku można czuć się w pełni sił i zachowywać pogodę ducha. Dopóki nie natrafiłam na kwasy Omega z NP. Jestem też babcią i często zajmuje się moim wnukiem-przedszkolakiem, kiedy rodzice nie mogą wziąć opieki (Niestety mamy takie czasy). Mimo, że jako przedszkolak często przynosi do domu różne choroby, ja nie choruje! Jako aktywna seniorka, pracuję też w ognisku muzycznym dla dzieci i młodzieży, a przeziębienia i grypy nie są mi straszne. Nie szczepie się przeciw grypie, bo nic mi tak nie pomaga jak moje kwasy Omega. Namówiłam synową do spróbowania kwasów Omega i również widzi, że to działa. Szczerze polecam je wszystkim, zarówno seniorom, jak i młodszemu pokoleniu.
Tydzień 4/2019Teresa Baszczok z Łukowa ŚląskiegoSuplementy wybrałam ponieważ pozyskiwane są z krystalicznie czystych wód Norwegii, zaś zawarte w nich kwasy Omega-3 wspierają normalne funkcjonowanie całego organizmu; w szczególności pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu serca, zachowują normalne funkcje mózgu, dodatkowo wspomagają wzrok.
Tydzień 3/2019Ryszard Puchalski z WarszawyZ natury jestem człowiekiem który jak coś nie sprawdzi, nie dotknie , nie zmierzy to w to nie wierzy. Ale czytając o składzie Waszych produktów, sensowne opisy ich działania, mając spore zaufanie do produktów z Norwegii od kilku lat z początku sporadycznie, teraz już często kupuję proponowane produkty tj. OmegaMarine Forte+ czy też ProstaXin Plus ( mam 70 lat ). Oczywiście trudno jednoznacznie określić jak działają ale skoro czuję się dobrze, z oddawaniem moczu jest OK, to macie we mnie i rodzinie swojego klienta
Tydzień 2/2019Jerzy Kopański z WarszawyZażywam suplement Omega Marine Forte+ już kilka lat i czuję jej pozytywny wpływ na mój organizm pomimo 80 lat. Np. przestały mnie „łapać” skurcze nóg i mogę rano się przeciągać, ponadto używanie tego suplementu zaleca mój Kardiolog.
Tydzień 1/2019Krystyna Burecka z WarszawyKorzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals już od kilku lat. Wyprodukowane w Norwegii są doskonałej jakości, godne zaufania. Kupując zapas na cały rok (a płacę w ratach miesięcznych o czym przypominają przychodzące pocztą faktury) nie martwię się, że nagle mi zabraknie, nie muszę biegać do apteki. Ponadto przed skończeniem się mojego zapasu Pracownik Firmy telefonuje do mnie z przypomnieniem i z ofertą (z reguły zawierającą jakiś wartościowy podarunek). Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
Tydzień 52/2018Jadwiga Karczewska z LublinaDlatego, że robię zakupy raz w roku i starcza mi na cały rok. Jeśli kończy mi się dany suplement, to przedstawiciele firmy telefonują do mnie i uprzejmie proponują ten sam suplement w połączeniu z innym po korzystnych cenach, często połączone to z bezpłatną wysyłką lub prezentami. Dany zakup mogę spłacać w ratach, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu. Dodatkowo pracownicy są mili, uprzejmi i zawsze chcą pomóc w wyborze najkorzystniejszego wariantu.
Tydzień 51/2018Monika Głogowska z BobrowinikJa wybrałam kwasy Omega 3, bo one zdrowie dają mi. Już od kilku lat je stosuję i dzięki nim w ogóle nie choruję! Płacę za nie tak niewiele, a dostaję aż tak wiele. Już niestraszne mi choroby, mam na nie swoje sposoby. Nie opuszczam jej na krok i mam zdrowie cały rok!
Tydzień 50/2018Ryszard Kamecki z ŁodziJuż od roku stosuję różne suplementy Natural Pharmaceuticals i moje zdrowie uległo wyraźnej poprawie. Moim zdaniem najważniejsze jest spożywanie suplementów równocześnie z warzywami, owocami, nasionami, pestkami, migdałami i orzechami oraz z różnymi olejami tłoczonymi na zimno. Jestem emerytem, mam 70 lat i czuję się coraz lepiej. A cztery lata temu byłem bliski śmierci.
Tydzień 49/2018Stanisława Pyziak z ZakopanegoStosuję OmegaMarine FORTE+ od kilku lat, nawet nie pamiętam kiedy rozpoczęłam. Od roku stosuje również mój mąż. Bardzo dobrze się czujemy i polecamy naszym znajomym.
Tydzień 48/2018Andrzej Kamforowski z WrocławiaKiedy po raz pierwszy (kilka lat temu) otrzymałem próbną porcję „Omega 3,6,7,9” oraz przeczytałem ulotkę , stwierdziłem , że z małżonką jesteśmy w takim wieku (ja 60 +), iż powinniśmy wspomagać już swoje organizmy. Zamówiłem roczny zapas …. i tak to się zaczęło. Dzisiaj jestem stałym klientem Natural Pharmaceuticals i korzystam nie tylko z Omegi ale i z Multiwitaminy ,Witaminy D3, Magnezu , Witaminy K2 – roczne zapasy. Oczywiście mógłbym to wszystko kupić taniej w aptekach , ale uważam , że produkty Natural Pharmaceuticals są produktami wysokiej jakości.
Tydzień 47/2018Gabriela Nowak z Siemianowic ŚląskichJestem przekonana, że te suplementy działają bardzo pozytywnie na zdrowie i posiadają wszystko, co jest potrzebne do dobrego samopoczucia. Od roku zażywam OMEGA MARINE FORTE PLUS i od poł roku MULTIVITAMINĘ. Będąc bardzo obiektywną zaufałam NATURAL PHARMACEUTICALS, jako firmie uczciwej i chcącej zadbać o moje zdrowie. I muszę stwierdzić bardzo szczerze i prawdziwie, że te suplementy oddziałują na mnie bardzo dobrze. Czuję się silniejsza i zdrowsza.
Tydzień 46/2018Barbara Budacz z LimanowejOd kilku lat zażywam suplementy tylko tej firmy. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina. Są skuteczne i sprawdzone.
Tydzień 45/2018Jan Student z SieradzaBo są polecane przez Pana Sikorę, czyli dają gwarancję bardzo wysokiej jakości.
Tydzień 44/2018Tadeusz Karkoszka z Lipnicy MałejOd kilku lat kupuję u Państwa Wasze suplementy. A są to: Omega Marine Forte + i Witamina D3. Pomagają mi w utrzymaniu pełnej formy fizycznej i psychicznej. Utrzymuję też prawidłową sylwetkę i wydolność organizmu.
Tydzień 43/2018Ewa Śpiewak z ŁodziBo urzekły mnie swoja „urodą”. Bo urzekły mnie swoim działaniem. I urzekła mnie współpraca z rzetelną firmą… i niech tak trwa dalej!
Tydzień 42/2018Maria Jezierska z GarwolinaSuplementy Natural Pharmaceuticals stosuję od 4 lat. Zdecydowanie poprawił się stan mojego zdrowia. Jestem pełna energii, mogę robić wszystko, o czym tylko pomyślę. Pływam, jeżdżę na rowerze czuję się fantastycznie. Dziękuję, że jesteś ” Bergenie”.
Tydzień 41/2018Karolina Bachoń-Hejnicka z ToruniaNamówiła mnie do kupienia suplementów Natural Pharmaceuticals moja teściowa. Ona nigdy nie choruje. Ponadto mimo wieku, wygląda bardzo młodo, jest pogodna, uśmiechnięta i pełna wigoru. Przyznam, że nie od razu dałam się przekonać, często chorowałam i wypróbowałam już chyba wszystkie reklamowane leki na odporność, łącznie z zalecanymi przez lekarzy i nic mi nie nie pomogło. Byłam zniechęcona do tych „super specyfików” i do tego cena duża. Bałam się zaryzykować! W ciąży musiałam brać antybiotyki dwukrotnie, teraz synek ma uczulenie na pewną grupę antybiotyków. Nie znałam wówczas jeszcze suplementów z NP i bardzo żałuję. Niestety czasu już nie wrócę. W drugiej ciąży, zaryzykowałam i kupiłam kwasy omega. Zaczęłam brać je już przed ciążą i byłam w szoku, mimo niesprzyjającej aury, przedszkolaka w domu (który ciągle przynosił jakąś straszną chorobę do domu) nie byłam chora ani razu! Jak pytają mnie inne mamy, co na odporność, tylko kwasy omega z NP! Cała rodzina bierze kwasy omega i są zdrowi. Polecam je moim znajomym i innym ludziom, których spotykam na swojej życiowej drodze. Przyznam, że czasami patrzą na mnie jak na agenta – pracownika NP, a przecież nim nie jestem. Bo tak zachwalam ten produkt. Myślę, że najlepszym sposobem przekonania kogoś do kupna, jest ofiarowanie mu tego w prezencie, tak na spróbowanie. W rodzinie widzą, że nie chorujemy i się też przekonują, że mimo sporej jednorazowej ceny, warto. Bo może to i oklepany banał, ale zdrowie jest w życiu najważniejsze.
Tydzień 40/2018Roman Koryzna z PrudnikaOd paru lat zakupuję u Państwa Wasze suplementy. A są to; Omega Marine Forte + , Omega 3, Witamina D oraz Magnezium B6 + , które w moim wieku 70-cio latka pomagają mi w utrzymaniu pełnej formy fizycznej i psychicznej. Utrzymuję też prawidłową sylwetkę i wydolność organizmu. Codziennie jeżdżę na rowerze i uprawiam warzywa na swojej działce.
Tydzień 39/2018Ewa Okroj z WejherowaOtrzymałam zachęcającą reklamę- a może skuszę się – szybka odpowiedz: estetyczne opakowanie, prezencik przydatny, a przede wszystkim jak ważne: omega! Nie biegam po aptekach, bo Państwo pamiętacie, że kończy się zapas, no i opłaty w ratach – dziękuję!
Tydzień 38/2018Janina Patyk z ŻarSuplementy firmy Natural Pharmaceuticals zażywam od kilku lat. Jestem bowiem systematycznym nabywcą produktów polecanych przez firmę Szczególnie cenię sobie Kwasy Omega oraz witaminę D. Preparaty te przynoszą mi ulgę w moich dolegliwościach i pozwalają na pewien komfort życia. Poza tym jest możliwość zakupu w dogodnych comiesięcznych ratach co w przypadku Emerytów, do,których się zaliczam jest bardzo cenne. Polecam te produkty i współpracę z tą Firmą.
Tydzień 37/2018Ewa Nowosiad z MarekWybrałam Natural Pharmaceutitcals ponieważ z wielu innych firm z których już skorzystałam nie byłam w pełni zadowolona. Dopiero, gdy otrzymałam suplementy Natural Pharmaceutitcals , to po miesięcznym stosowaniu okazały się one być tym, czego wcześniej szukałam. Zarówno mnie, jak i mojej rodzinie bardzo przypasowały i w ten sposób zostałam klientką Państwa firmy i obdarzyłam Was zaufaniem. Mam nadzieję, że Natural Pharmaceutitcals będzie dokładać wszelkich starań jak do tej pory i pozostanie dla mnie marką nr 1.
Tydzień 36/2018Alicja Sarnowska z MarkusPonieważ bardzo pomaga mi w życiu. Przestałam chorować, mogę się wybierac na piesze wycieczki. Choć mam prawie 80 lat, czuje się młodo.
Tydzień 35/2018Tadeusz Peciwa z KrakowaPonieważ jestem tuż przed wiekiem emerytalnych uznałem, że warto bardziej zadbać o swoje zdrowie. Poczytałem w Internecie o różnych suplementach i wybrałem produkty Natural Pharmaceuticals: OmegaMarine Forte+ i witaminę D3 (aby zwiększyć dawkę). Taki zestaw dla mnie sprawdza się najlepiej. Od 2 lat nie choruję a gdy złapie mnie katar trwa o połowę krócej niż u znajomych. Dzięki „NP” i naturalnym suplementom czuje się świetnie!
Tydzień 34/2018Anna Dzikowska-Rogacka z KoninaPonieważ z natury jestem wierna temu, co jest dla mnie dobre. A Wasze produkty są dla mnie dobre. Dla mnie i dla mojej rodziny, której szczęście jest moim priorytetem. Jestem mamą, więc chcę i muszę być zdrowa. Jestem żoną, więc zależy mi na zdrowiu mojego Męża. To wszystko składa się na jedną odpowiedź: Natural Pharmaceuticals! Nie ma innej, bo też innej nie szukam wcale 🙂 Dziękuję za poprzednie lata i proszę o kolejne 🙂
Tydzień 33/2018Teresa Zajcher z ŁuszkowaSuplementy Natural Pharmaceuticals są najlepsze. Pomimo mojego wieku (84 lata) czuję się świetnie. Dzięki witaminom mam dużo energii na każdy dzień! Nie zamieniłabym ich na żadne inne witaminy.
Tydzień 32/2018Jolanta Skowron z PuławOtrzymuję pięknie zapakowana przesyłkę. Rozpakowuję i mam to, co bardzo jest mi potrzebne i dobre dla mojego zdrowia – dla mnie i mojego męża – Bergen OMEGA -3.
Tydzień 31/2018Eugeniusz Kolbe z OstródyOd kilku lat opłacam moim rodzicom OmegaMarine Forte+. Widzę jaki dobroczynny wpływ na ich zdrowie ma ten suplement, a mają 86 i 90 lat. Postanowiłem wypróbować na sobie suplementy Natural Pharmaceuticals. Biorę ProstaXin Plus, a teraz jeszcze zamówiłem OmegaMarine Forte+. Gorąco polecam.
Tydzień 30/2018Barbara Jungnikiel z ElblągaJestem Waszą klientką od 5 lat i zażywam, w miarę regularnie, OmegaMarine Forte+, po których czuję się znacznie lepiej. Wasze suplementy są synonimem naturalności, świeżości, czystości i jakości! Poza tym doceniacie swoich klientów, proponując im oferty specjalne i korzystne warunki opłaty ratalnej. Gorąco polecam Wasze suplementy rodzinie i moim znajomym.
Tydzień 29/2018Dariusz Błachowicz z PrzecławiaZ wiekiem przychodzi świadomość, że należy uzupełniać niedobory mikroelementów i witamin. Najlepiej w postaci jednego optymalnie dobranego suplementu. No i trafiłem tutaj. To był doskonały wybór. Wybrałem Proman. Szczerze go polecam. W jednej pigułce jest wszystko, czego potrzebuje męski organizm po 40-ce. Od miesiąca go stosuję i czuję się doskonale. Tego mi brakowało. Drugi atut to to, że nie muszę pamiętać o kupnie, bo wiem że w Natural Pharmaceuticals o mnie ktoś pamięta. Dziękuję Wam za to.
Tydzień 28/2018Franciszek Mazur z Tarnowskich GórZa skuteczność tzn. zażywam od czterech lat skończyłem 77 lat życia w dobrym samopoczuciu, dzięki omega 3, między innymi. Ujęła mnie łatwość realizacji zamówienia, promocje, a także dogodne dla emeryta spłaty w ratach, a szczególnie dostawa do drzwi. Wszystko godne polecenia. Dziękuję, pozdrawiam i oczekuję kolejnej przesyłki!
Tydzień 27/2018Henryk Rutkowski z WolsztynaChcesz zadbać o siebie i Twoich bliskich? Profilaktycznie zażywaj kapsułki OMEGA i inne suplementy diety – dla siebie i całej rodziny, dla poprawy zdrowia, kondycji fizycznej i samopoczucia. Ja korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals i Tobie proponuję.
Gratulujemy!

Jeśli chcesz dołączyć do  grona laureatów i wygrać bon podarunkowy o wartości 150 zł na zakupy w Biedronce, weź udział w konkursie.

Co tydzień wybieramy zwycięzcę!

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF