PROMOCJA 3 za 2! Wybierz 3 dowolne produkty i otrzymaj jeden z nich GRATIS!

Pomoc | Często zadawane pytania | Dostawa

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu internetowego wysyłane są kurierem DPD lub za pomocą Paczkomatów InPost.

Przesyłki z Landing Page opakowań z darmowym miesięcznym zapasem suplementów dostarczane są prosto do Państwa skrzynki pocztowej przez Pocztę Polską. Zamówienia zapasów rocznych naszych suplementów wysyłane są kurierem Pocztex.

Koszt wysyłki zamówienia:

złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego o wartości koszyka do 299 zł wynosi 16,95zł

powyżej 299zł wysyłka jest darmowa

Koszt wysyłki zamówienia:

  • z miesięcznym zapasem suplementów wynosi 12,95 zł

Zamówienia, za przesyłkę których nie ponoszą Państwo żadnych kosztów dostawy:

  • zapasy roczne suplementów

Zamówienia złożone w sklepie internetowym przeważnie docierają do naszych Klientów w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Przesyłkę dostarczamy najpóźniej w ciągu 30 dni od zarejestrowania zamówienia. Staramy się jednak, aby zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej i dlatego:

  • zamówienia z miesięcznym zapasami suplementów przeważnie docierają do naszych Klientów w ciągu 10 dni
  • zamówienia z zapasami rocznymi suplementów docierają do naszych Klientów w ciągu 5 dni

Kurier Poczty Polskiej (Pocztex) pozostawi awizo w skrzynce, bądź otrzymają Państwo powiadomienie SMS lub e-mail, a przesyłka będzie do odebrania w Urzędzie Pocztowym wskazanym na dokumencie awizo lub w powiadomieniu.

Jeśli nie otrzymają Państwo przesyłki w ciągu wskazanych w ofercie 30 dni prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: listowny na adres firmy, e-mailowy na adres bok@natural.pl lub telefoniczny pod numerem 22 490 69 67.

Gwarantujemy jakość naszych produktów. Zależy nam na tym, aby mogli się Państwo w pełni cieszyć otrzymaną przesyłką. Jeśli jednak coś poszło nie tak, prosimy o natychmiastowy kontakt z Biurem Obsługi Klienta: listowny na adres firmy, e-mailowy na adres bok@natural.pl lub telefoniczny pod numerem 22 490 69 67. Z przyjemnością wymienimy reklamowany towar na nowy. W tym przypadku nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów pakowania i przesyłki.

Wysyłkę naszych produktów realizujemy do dowolnej miejscowości na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Natural Pharmaceuticals nie realizuje zamówień z adresem dostarczenia poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej.

W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się w tej sprawie z naszym Biurem Obsługi Klienta, telefonicznie na numer 22 490 69 67 bądź drogą e-mailową na adres: bok@natural.pl.

Obecnie osobisty odbiór zakupionego towaru nie jest możliwy. Dostawę suplementów diety realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich Pocztex i DPD pod wskazany przez Państwa adres.

Z uwagi na dodatkową korespondencję listowną jaką przesyłamy po dokonaniu zamówienia, obecnie realizujemy wysyłki jedynie na adresy domowe.

Po złożeniu zamówienia internetowego w ramach promocji na darmowy miesięczny zapas naszego suplementu diety ukazuje się Państwu strona z podziękowaniem za zamówienie. Na tej samej stronie prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę zamówienia zapasu rocznego suplementu. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób nią zainteresowanych. Można z niej skorzystać klikając w przycisk Zamawiam. Złożenie zamówienia na zapas roczny jest dobrowolne i w żaden sposób nie wpływa na realizację zamówienia promocyjnego zapasu miesięcznego.

Jeżeli jednak otrzymali Państwo zapas roczny, którego się nie spodziewaliście, prosimy o kontakt listowny na adres firmy, e-mailowy na adres bok@natural.pl lub telefoniczny pod numerem 22 490 69 67, w celu wyjaśnienia pochodzenia zamówienia.

Tak, oczywiście. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. Przywiązujemy ogromną wagę do sposobu, w jaki nasze produkty są pakowane, tak, aby dotarły do Państwa jak najszybciej w nienaruszonym stanie. Przesyłkę dostarczymy prosto do Państwa przez pracownika firmy kurierskiej bądź poczty.

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF