Pomoc | Często zadawane pytania | Dane osobowe

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych znajdą Państwo w sekcji Polityka Prywatności na naszej stronie internetowej.

Do udzielenia informacji dotyczących kont naszych Klientów wymagane jest pełnomocnictwo (WZÓR) udzielone przez naszych Klientów dostarczone w formie listownej na adres: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, bądź mailowo na adres: bok@natural.pl.

Natural Pharmaceuticals zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu zagwarantowania bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych oraz zgodności przetwarzania tych danych z obowiązującym prawem, zarówno polskim, jak i europejskim.

W celu realizacji przysługujących praw, czy wyjaśnienia ewentualnych niejasności lub wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta dostępnym pod adresem mailowym: bok@natural.pl. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych i zasadami ich przetwarzania zapraszamy również do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych, najlepiej pod adresem mailowym: dpo@natural.pl.


Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, znajdą Państwo w sekcji Polityka Prywatności  na naszej stronie internetowej.

Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności

Dołącz do naszego newslettera, aby dowiedzieć się
o najnowszych produktach i promojach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji