Pomoc | Często zadawane pytania | Dane osobowe

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych znajdą Państwo w sekcji Polityka Prywatności na naszej stronie internetowej.

Do udzielenia informacji dotyczących kont naszych Klientów wymagane jest pełnomocnictwo (WZÓR) udzielone przez naszych Klientów dostarczone w formie listownej na adres: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, bądź mailowo na adres: bok@natural.pl.

Natural Pharmaceuticals zapewnia odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu zagwarantowania bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych oraz zgodności przetwarzania tych danych z obowiązującym prawem, zarówno polskim, jak i europejskim.

W celu realizacji przysługujących praw, czy wyjaśnienia ewentualnych niejasności lub wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta dostępnym pod adresem mailowym: bok@natural.pl. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych i zasadami ich przetwarzania zapraszamy również do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych, najlepiej pod adresem mailowym: dpo@natural.pl.


Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw, znajdą Państwo w sekcji Polityka Prywatności  na naszej stronie internetowej.

Opinie naszych Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.trustpilot.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF