Tomasz Sikora - ambasador Natural Pharmaceuticals

Tomasz Sikora

Tomasz Sikora to najbardziej utytułowany polski biathlonista: zdobył srebrny medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, złoty medal w Mistrzostwach Świata, dwanaście medali w Mistrzostwach Europy, sześć w Uniwersjadzie i Małą Kryształową Kulę w Pucharze Świata. Od 2010 roku jest również ambasadorem naszego najpopularniejszego suplementu – OmegaMarine™ z kwasami omega-3.

Biathlon wymaga niezwykłej sprawności serca: puls sportowca przyspiesza w trakcie biegu do 90% tętna maksymalnego, by potem, podczas oddawania strzałów, zwolnić do 60-70%. Dlaczego, spośród tak wielu suplementów, sięgnąłeś akurat po kwasy omega-3?

Przekonały mnie badania. Możecie gdzieś zamieścić przypis, a ja krótko wyjaśnię: kwasy omega-3 są dla sportowców istotne, bo sprzyjają efektywnej pracy serca. Suplementacja rybim olejem sprawia bowiem, że – przy tym samym rodzaju i natężeniu wysiłku – serce bije wolniej, niż gdy tego oleju nie spożywamy. [Źródło – red.]. 

A jest też wymiar zdrowotny. Kwasy omega-3 w dużej ilości występują w mózgu, gdzie uczestniczą w tworzeniu nowych neuronów, synaps; gromadzą się w obszarach, które odpowiadają za naukę i zapamiętywanie. Umożliwiają również prawidłową pracę fotoreceptorów – a więc wzroku. Trudno nie wskazać obszaru, na który omegi by nie wpływały.

Ale suplementów diety z kwasami omega-3 jest sporo. Co więc skłoniło Cię do wybrania – do zostania ambasadorem – OmegaMarine™?

Co mnie skłoniło? Po pierwsze: miejsce produkcji OmegaMarine™. Norwegia to ojczyzna biathlonu, toteż wybór produkowanego tam suplementu był zupełnie oczywisty (śmiech). Po drugie: skład. Wiem, że do produkcji OmegaMarine™ wykorzystujecie najświeższy olej z łososia na świecie; że ryby, z których go tłoczycie, pływają w wodach Oceanu Arktycznego; że produkcja odbywa się wyłącznie mechanicznie – bez zbędnej chemii; i że stosujecie pasteryzację błyskawiczną, która sprawia, że olej staje się bezpieczny do spożycia, a przy tym nie traci swoich wartości odżywczych. Wiem też, że odległy termin ważności to zasługa naturalnego konserwantu [tokoferoli – red.], a olej jest wzbogacany o witaminę D.

Po trzecie: certyfikaty. OmegaMarine™ jest certyfikowany przez ORIVO. To daje mi pewność, że w kapsułkach faktycznie znajduje się olej z łososia, i że ryby faktycznie pochodzą z wód Norwegii.

Miło nam to słyszeć! A co sprawiło, że zostałeś z nami tak długo? Przypomnijmy, że jesteś naszym ambasadorem od 2010 roku, czyli w zasadzie od momentu powstania Natural Pharmaceuticals.

Wierzę w produkt, któremu ambasadoruję, i firmę, z którą pracuję. Rokrocznie angażujecie się w akcje charytatywne: te mniejsze, np. na rzecz szkół, i te większe, jak Firma z Sercem UNICEFu, a niedawno ufundowaliście karabinek laserowy dla młodych biathlonistów. Sam przekazywałem go uczniom z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem.

Dlatego, kto wie – być może przepracujemy razem kolejne dziesięć lat (śmiech).

Tomasz Sikora przekazuje karabinek laserowy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

Zaufało nam ponad 3 000 000 Klientów*Publikowane opinie zostały zebrane przez serwis www.google.com i nie podlegały weryfikacji Natural Pharmaceuticals.

Darmowa dostawa od 299 zł Darmowa dostawa od 299 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Satysfakcja gwarantowana Satysfakcja gwarantowana
Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
15 Lat Natural Pharmaceuticals 1,5 miliona KLientów Członek GOED Krajowa Rada Suplementów i Odżywek Firma Przyjazna Klientowi Zdrowa Marka Roku Dziecięca Marka Roku Męska Marka Roku Firma z Sercem - UNICEF