ProstaXin Plus

ProstaXin Plus 30 Natural Pharmaceuticals

Częste wizyty w toalecie? Brak możliwości pełnego opróżnienia pęcherza? Dokuczliwy ból podbrzusza? Impotencja? Problem ten dotyczy ponad 50% mężczyzn powyżej 50 roku życia. Dyskomfort ten można zniwelować.

Jak złagodzić ten dyskomfort? Najmniej szkodliwą i zalecaną przez większość lekarzy metodą jest odpowiednia i regularnie stosowana suplementacja. Stosowanie ProstaXinu pomaga zniwelować przykre objawy do minimum. Zawiera on specjalnie dobraną kompozycję składników, gwarantując najlepszą ich efektywność oraz przyswajalność.

Dobroczynne działanie selenu Jednym z głównych składników ProstaXin Plus jest Selen. Wspomaga on poprawną produkcję plemników oraz prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Pomaga zachować odporność, wzmacnia włosy i paznokcie oraz niweluje wolne rodniki.

Cynk - męski minerał Cynk stanowi niezwykle ważny element ProstaXin. Znany jako „męski minerał” przyczynia się do utrzymania zdrowia prostaty oraz pełni znaczącą rolę w produkcji nasienie. Najwyższy poziom cynku gromadzi się w komórkach prostaty. Cynk ma ogromny wpływ na prawidłowy metabolizm kwasów tłuszczowych, który z kolei przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia testosteronu w surowicy krwi.

Badania ekspertów wykazały, iż poziom cynku w organizmie maleje wraz z wiekiem. Warto zatem zadbać o dodatkowe uzupełnianie tegoż elementu! Zwłaszcza, że wpływa on pozytywnie na funkcje poznawcze: koncentrację oraz pamięć.

Soja jako dodatek ProstaXin został wzbogacony o soję, której znakomite właściwości odkryto na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Soja jest doskonałym źródłem białka co istotne jest w codziennym odżywianiu. Dodatkowo:

  • obniża poziom cholesterolu
  • zapobiega nowotworom prostaty

Likopen - wyciąg z owoców pomidora ProstaXin plus w swoim składzie zawiera także Likopen (wyciąg z owoców pomidora), który w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko powstania choroby nowotworowej prostaty. Badania wykazały także, iż likopen wspomaga działanie układu krwionośnego a tym samym zapobiega chorobom serca takim jak zawał.

Kurkuma lekiem uniwersalnym Suplement ProstaXin zawiera kurkumę. Badania National Center for Biotechnology Information udowodniły, że kurkuma posiada właściwości antyseptyczne, przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i antybakteryjne. Pozytywnie działa również na serce.

 

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 tabletka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Składniki Zawartość w 1 tabletce % Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia
Suchy wyciąg z kiełków soi, w tym izoflawony sojowe 62,5 mg / 25,0 mg **
Płynny wyciąg z kłącza kurkumy, w tym kurkumina 50,0 mg / 5,1mg **
Suchy wyciąg z owocu pomidora, w tym likopen 13,34 mg / 2,0 mg **
Cynk (siarczan cynku) 12,5 mg 125
Selen (selenian sodu) 50,0 µg 91
ProstaXin dla Ciebie!

ProstaXin Plus

30 tabletek na cały miesiąc

Zobacz naszą ofertę