Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Ty również możesz zostać Ambasadorem suplementów Natural Pharmaceutuicals. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszych suplementów i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zgłoś się do nas.
Wejdź na stronę https://natural.pl/podzielsieopinia i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też napisać swoją opinię wysyłając wiadomość na adres bok@natural.pl

 

opinie naszych klientów

Krystyna_Świnoujście_klientka_Natural_Pharmaceuticals

Krystyna, Świnoujście | Opinie o Natural Pharmaceuticals

18 listopada 2021

Od 12 roku życia należałam do klubu żeglarskiego. Byłam również członkinią Klubu Literackiego. Z tańcem miałam do czynienia od dziecka, więc naturalnym było dla mnie iść na Uniwersytet Ludowy i zacząć działać w różnego rodzaju kółkach tanecznych i teatralnych. Podróżowałam po całej Polsce. Po powrocie do Świnoujścia, już jako doświadczony działacz i pracownik kultury objęłam kierownictwo w Domu Kultury Warszów. Byłam pomysłodawcą Świnoujskiego Pikniku Ludowego. Kontynuacją tego wydarzenia w trochę innej formie jest Festiwal Muzyki Ludowej w Międzyzdrojach, na który co roku przybywają zespoły folklorystyczne z całej Polski. Jako założycielka, zasiadam w jury konkursu. Swoją przygodę z suplementami Natural Pharmaceuticals zaczynałam od OmegaMarine Forte. Nie lubię ryb i źle na nie reaguję, więc wsparcie kwasami Omega3 jest wskazane. Przyjmuję też CholestControl. Ten suplement wspomaga stabilizację poziomu cholesterolu we krwi i okazuje się bardzo pomocny, szczególnie przy moim zamiłowaniu do słodyczy. Witaminę K, która bierze udział w procesie krzepnięcia krwi przyjmuję od dwóch lat. Zauważyłam poprawę w tej kwestii. Od pewnego czasu przyjmuję Memorex, ponieważ mam kłopoty z pamięcią. Połączenie codziennych ćwiczeń intelektualnych razem z zażywaniem suplementu na koncentrację wydaje się dobrym pomysłem.

Zofia_repki_Klientka_natural_Pharmaceuticals_opinia

Zofia, Zawady, gmina Repki – rolniczka | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 listopada 2021

Na co dzień prowadzę razem z synem gospodarstwo rolne. Mamy ponad 35 hektarów pola. Jestem bez przerwy w ruchu. Aby mieć energię, codziennie przyjmuję suplementy. Moja siostra, która jest pielęgniarką poleciła mi OmegaMarine Forte. Nie jemy wystarczającej ilości ryb, więc musimy uzupełniać niedobory kwasów omega. Żeby zadbać o stawy zażywam Fleximed. Zdrowe kości i stawy są niezbędne przy wszystkich moich zajęciach. Biorę ten suplement przede wszystkim profilaktycznie. Stwierdzam jednak, że pomaga na bóle dłoni, które niekiedy mi dokuczają. Ostatnio z mężem zauważyliśmy u siebie problemy z koncentracją po chorobie, więc zaczęliśmy przyjmować Memorex. Niekiedy zdarzało mi się schodzić do kuchni i nie pamiętać po co przyszłam, ale odkąd mam Memorex zdarza mi się to rzadziej. Dzięki temu nie muszę tak często chodzić, więc można powiedzieć, że jest też dobry na nogi (śmiech). W wolnym czasie zajmuję się ogrodem. Oprócz tego moim hobby od 15 lat jest haft gobelinowy. Kilka moich haftowanych obrazów wisi u nas w domu, niekiedy rozdaję je w prezencie znajomym i rodzinie. Swoją pasją zaraziłam wnuczkę. Codziennie zawożę wnuczki do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Udzielam się w kościele, pomagam w organizacji różnych uroczystości albo wyjazdów. Zajęć mi nie brakuje. 

 

Wladyslaw_Koszalin_Klient_Natural_Pharmaceuticals

Władysław, Koszalin, emerytowany dziennikarz | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 listopada 2021

Byłem dziennikarzem przez 40 lat. Najpierw pracowałem w dziale ekonomicznym, potem awansowałem na kierownika, a następnie zostałem komentatorem. W międzyczasie korzystałem z możliwości podróży, jaką dawała mi praca. Dokładnie w 150 dni przemierzyłem statkiem kulę ziemską. Obecnie, gdy tylko pogoda na to pozwala zajmuję się działką. Poza tym każdego dnia staram się iść na spacer do lasu, najczęściej z kijkami. Od pewnego czasu staram się unikać mięsa. Za to jem najróżniejsze warzywa. Poza tym wierzę, że oprócz ruchu i diety warto wspomagać się suplementami, dlatego przyjmuję OmegaMarine Forte, Fleximed i przez pewien czas przyjmowałem Memorex. Jestem klientem Natural Pharmaceuticals już ponad 10 lat! Pierwsza przesyłka była darmowa, więc skorzystałem i szybko zorientowałem się, że może to być skuteczne w moim przypadku. To, że producent jest z Norwegii również mnie przekonuje. Czystość tego kraju robi wrażenie. Działanie suplementów widać to po wynikach. Wszystko jest w normie, wszystko działa jak trzeba. 

emigiusz_Bolesławiec_Klient_Natural_Pharmaceuticals

Remigiusz, Bolesławiec, maszynista

10 listopada 2021

Nie od zawsze wiedziałem, że będę pracował na kolei. Początkowo chciałem zostać weterynarzem. Moje życie potoczyło się jednak inaczej, ale nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną. Cenię sobie różnorodność i brak rutyny. Pociągami pasażerskimi jeździłem 8 lat, następnie miałem przerwę. Ostatecznie jednak wybrałem przewozy towarowe. Obecnie przyjmuję OmegaMarine Forte, Proman i Prostaxin. Kwasy Omega3 były pierwsze. Otrzymałem dwa duże opakowania, więc pomyślałem, że mogę podzielić się m.in. z córką. Czytałem o tym, że pomagają w utrzymaniu odporności, a także pozytywnie wpływają na umysł i koncentrację. I rzeczywiście zauważyłem u córki poprawę w tych kwestiach. Natomiast moja pasierbica szczególnie dba o włosy, więc również spróbowała OmegaMarine Forte. Proman natomiast wzmacnia mnie. Szybciej regeneruję się i nie odczuwam zmęczenia, takiego jak przed przyjmowaniem tego suplementu. Prostaxin pomaga w męskich sprawach. Co prawda nie miałem dużych dolegliwości, natomiast z uwagi na wiek zacząłem przyjmować go profilaktycznie. Te dwa suplementy mogę polecić wszystkim mężczyznom.

Jadwiga_Wrocław_Klientka_Natural_Pharmaceuticals_Opinia

Jadwiga, emerytowana pracownica Politechniki Wrocławskiej | Opinie o Natural Pharmaceuticals

10 listopada 2021

Ponad 40 lat pracowałam na Politechnice Wrocławskiej, najpierw w bibliotece, następnie jako sekretarka. Przez lata pomagałam też w organizacji konferencji. Obecnie jestem na emeryturze. Niedaleko mojego domu mam działkę, na której znajduje się kilka drzewek owocowych. Oprócz nich w ogródku zasiałam warzywa. Lubię tam spędzać czas. Dawniej 2 razy w roku wyjeżdżałam do Dusznik. Tam odpoczynek łączyłam z odnową biologiczną. Sporo się ruszaliśmy. Dbaliśmy też o dietę. Udało mi się wtedy schudnąć około 6 kilogramów, a po powrocie jeszcze więcej. Uczęszczałam na basen przynajmniej raz w tygodniu. Wciąż uczę się, jak zdrowo się odżywiać. Po 40 latach udało mi się rzucić palenie, co uważam za duży sukces. Poza tym przyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals. Oprócz OmegaMarine Forte zamówiłam też Memorex, Fleximed, witaminę D oraz witaminę K. Suplementy poleciłam swojej sąsiadce, która ma 81 lat. Twierdzi, że to rewelacja. Początkowo zaczęłam przyjmować OmegaMarine Forte. Zauważyłam, że poprawiła mi się jakość skóry. Potwierdziła to również moja kosmetyczka. Poza tym lepiej się czuję. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam przeziębiona!

« Poprzednia12345Nastepna»