Zaufali nam

Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Jeżeli chcesz się podzielić swoją opinią na temat naszych produktów, napisz do nas na adres bok@natural.pl

 

opinie naszych klientów

Monika-Klientka-Natural-Pharmaceuticals-Opinia

Monika, specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 maja 2019

Mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Na co dzień pracuję w Warszawie, w spółdzielni na stanowisku specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Należę do grona osób kreatywnych, od zawsze lubiłam coś zmieniać, nadawać czemuś nowy kształt. W wolnych chwilach zajmuję się robótkami ręcznymi. Wykonuję biżuterię z koralików, maskotki, poduszki, stroiki świąteczne itp. Każdy swój dzień zaczynam z OmegaMarine FORTE+. Od czterech lat przyjmuję ten suplement i naprawdę widzę efekty. Dawniej ciężko przechodziłam przeziębienia, teraz nie mam z tym problemu. Moja odporność zdecydowanie się wzmocniła. Zauważyłam również, że moje włosy są w lepszej kondycji, a paznokcie nie są tak łamliwe, jak wcześniej. Jestem bardzo zadowolona z tego suplementu i nie zamierzam z niego rezygnować. Swoim zapasem dzielę się z synem. Dodatkowo OmegaMarine FORTE+ zakupiłam mamie i tacie.

Andrzej-Wroclaw-Natural-Pharmaceuticals-Opinia

Andrzej, emerytowany żołnierz z Wrocławia | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 maja 2019

Należę do Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego. W dawnych czasach byłem w wojsku i służyłem Ojczyźnie. Poza tym interesuję się numizmatyką. Czynnie zbieram monety. Robię to ze świadomością, że zbiory te będą przekazane dla moich potomków. Na co dzień mam swoje obowiązki – gotowanie to moje zadanie. Rodzina bardzo lubi dania, które dla nich przygotowuję. Uważam, że suplementy Natural Pharmaceuticals są naprawdę wysokiej jakości. Sam widzę po sobie, że czuję się świetnie. Mam humor, siłę i motywację do działania. Fakt, że pochodzą z Norwegii, utwierdza w przekonaniu, że jest to coś porządnego. Ten kraj słynie z czystych, nieskażonych terenów. No i oczywiście mają o wiele większy dostęp do darów morza. Suplementy tej firmy polecam dosłownie każdemu. Nawet jak żali mi się znajomy, że go coś boli, albo nie najlepiej się czuje, pierwsze co robię, to pytam, czy przyjmuje suplementy. Dla mnie to podstawa, dlatego szerzę tę świadomość wśród innych ludzi i przekazuję im informację o moich kapsułkach.

Miroslawa-Klientka -Natural-Pharmaceuticals-Opinia

Mirosława, emerytka z Sokołowa Podlaskiego | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 maja 2019

Mam 65 lat. Mimo swojego wieku żyję aktywnie. Jak każda kobieta w domu pełnię rolę gospodyni. Wszystkie prace domowe takie jak pranie, sprzątanie, gotowanie należą do moich obowiązków. Kiedyś miałam biuro rachunkowe. Aktualnie przebywam na emeryturze, jednak na nudę nie narzekam. Codziennie wychodzę z psem na spacer. Oprócz tego uprawiam nordic walking. W wolnym czasie jeżdżę rowerkiem trzykołowym. Zajmuję się również krawiectwem i szydełkowaniem. Swój czas wypełniam różnymi aktywnościami. Mimo wielu codziennych zadań mam siłę i energię, a to m.in. dzięki OmegaMarine FORTE+. Nie zamieniłabym tego suplementu na żaden inny!

Anna-klientka-Natural_Pharmaceuticals- opinia

Anna, opiekunka z Ostrołęki | Opinie o Natural Pharmaceuticals

17 maja 2019

Mam 51 lat. Pochodzę z Gostynina, ale już od wielu lat mieszkam w Ostrołęce. Na co dzień pracuję jako opiekunka. Bardzo lubię swoją pracę. Jestem osobą kreatywną i często wyszywam obrazy. W wolnych chwilach odpoczywam na działce. Wykonuję różne prace, dbam o roślinki. Mam też swoją ławeczkę, na której siadam i wsłuchuję się w śpiew ptaków. Staram się również dużo ruszać. Dlatego na działkę często chodzę piechotą. Oprócz tego jeżdżę rowerem. Deszcz nie jest mi straszny. W ten sposób dbam o swoją kondycję. Dodatkowo codziennie wzmacniam się OmegaMarine FORTE+. Odkąd przyjmuję ten suplement, nie choruję!

Ryszard-Rzeszow-Opinia-Natural-Pharmaceuticals

Zbigniew, emerytowany maszynista z Rzeszowa | Opinia o Natural Pharmaceuticals

16 maja 2019

Mam  86 lat. Z zawodu jestem maszynistą. Już jako młody chłopak pracowałem w tej branży na stanowisku pomocnika. Bardzo miło wspominam ten czas. Obecnie mam dużo czasu dla siebie. Od 6 lat regularnie rozwiązuję krzyżówki. Oprócz tego w wolnych chwilach czytam książki. Najczęściej są to tytuły z literatury katolickiej.  Już od 2011 roku regularnie przyjmuję suplementy. Jestem żywym przykładem na to, że te drogocenne witaminy codziennie mnie wzmacniają. Mimo wieku czuję się naprawdę świetnie! Nawet moi znajomi mi zazdroszczą, że wyglądam tak młodo i zdrowo. Myślę, że to głównie zasługa suplementów, które przyjmuję. W mojej szafce stoją: OmegaMarine FORTE+, Witamina C+, Witamina D+, Witamina K2+, Multivitamina+, Magnezium B6+ oraz Vistan. Zawsze o nich pamiętam. Dzięki suplementacji jestem pełny wigoru i nie męczę się tak szybko. Dużo chodzę. Myślę, że w ciągu dnia jestem w stanie przejść nawet 10 km! To również dowód na to, że mając 86 lat, jestem naprawdę w dobrej kondycji.

« Poprzednia12345Nastepna»

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dla naszych Klientów.

Cenne nagrody czekają.

 

Przejdź do strony konkursowej.

_________________________________________________________________________

Od dnia 01.02.2019 nowy adres naszej firmy to:

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

ul. Domaniewska 28 

02-672 Warszawa