Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Ty również możesz zostać Ambasadorem suplementów Natural Pharmaceutuicals. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszych suplementów i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zgłoś się do nas.
Wejdź na stronę https://natural.pl/podzielsieopinia i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też napisać swoją opinię wysyłając wiadomość na adres bok@natural.pl

 

opinie naszych klientów

Bogdan_Wrocław_Klient_Natural_Pharmaceuticals

Bogdan, Wrocław, emerytowany lekarz | Opinie o Natural Pharmaceuticals

03 stycznia 2022

Mam 93 lata. Byłem lekarzem ze specjalizacją z zakresu mikrobiologii lekarskiej. W wojsku miałem specjalizację z epidemiologii. Przede wszystkim jestem miłośnikiem psów. Miałem ich kilka i wszystkie tej samej rasy. Jestem posiadaczem kolejnego z kolei wyżła. Lubię także piesze wycieczki po górach.  Aby uzupełnić wszelkie niedobory postanowiłem przyjmować suplementy. Obecnie zażywam Witaminę K, Memorex i Fleximed. Suplementy polecam również osobom z mojej rodziny. Suplementy diety to uzupełnienie braków składników w organizmie. Jestem zwolennikiem tych uzupełnień, ponieważ medycyna mało zajmuje się dietetyką. Uważam, że skład suplementu Memorex jest dobrze dobrany. Można znaleźć w nim olej rybi, cholinę, a także kurkumę i witaminę B. Jest to zestaw bardzo pomocny w profilaktyce. Do tego uzupełnia też niedobory. Przyjmując Memorex odczuwam różnicę w kategoriach może mało uchwytnych, tzn. w myśleniu i w postrzeganiu.

Izabela_Raszyn_Klientak_Natural_Pharmaceuticals_opinia

Izabela, Raszyn, sołtys gminy | Opinie o Natural Pharmaceuticals

01 stycznia 2022

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Po ukończeniu szkoły pracowałam na eksponowanych stanowiskach w dużych firmach polskich i zagranicznych i zasiadałam w ich radach nadzorczych. Przez dwie poprzednie kadencje byłam radną gminy Raszyn, a obecnie pełnię funkcję sołtysa.Pochodzę z muzykalnej rodziny. Śpiew był zawsze ważną częścią mojego życia. Już jako osoba dorosła przez pięć lat należałam do chóru kościelnego, a następnie za namową koleżanki dołączyłam do zespołu wokalnego w ośrodku kultury w Raszynie, gdzie nadal śpiewam w dwóch zespołach wokalnych. Występuję również jako solistka z własnymi recitalami.  Jestem ciągle w ruchu. Jeżdżę na rowerze i chodzę z kijkami. Niestety nie mogę jeść ryb, ponieważ źle się po nich czuję. Aby zapewnić organizmowi odpowiednią podaż kwasów Omega3 zaczęłam przyjmować Omega Marine Forte. Kiedyś szybko i często łapałam infekcje. Odkąd zaczęłam stosować suplementy, jestem odporniejsza. Odkąd przyjmuję Fleximed, stawy i kręgosłup mnie nie bolą. W utrzymaniu prawidłowej wagi pomaga mi ReduXin Forte. Memorex natomiast zaczęłam przyjmować, aby mieć cały czas dobrą pamięć. Działa, ponieważ wszystkie utwory śpiewam z pamięci. Poza tym w moim wieku warto poprawić koncentrację i zapobiegać demencji. Uważam, że produkty Natural Pharmaceuticals są znakomitej jakości i warto je stosować dla poprawy i zachowania zdrowia.

Jozef_Kraków_Klient_Natural_Pharmaceuticals

Józef, Kraków, pracownik działu nadzoru maszyn kolejowych | Opinie o Natural Pharmaceuticals

20 grudnia 2021

Pracuję w Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej. Zajmuję się nadzorem nad maszynami kolejowymi, takimi jak podbijarki, zgarniarki, oczyszczarki czy wózki motorowe. Do moich obowiązków należy nadzór nad rewizją tych maszyn, a  także na opracowywaniu stosownych dokumentów. Bardzo lubię tańczyć. Impreza bez tańców to nie moja bajka. Co 5 lat spotykamy się ze znajomymi ze szkoły średniej. W tym roku obchodziliśmy 50-lecie matury. Moja przygoda z tańcem zaczęła się w latach młodości. Mam też działkę przy Rodzinnym Ogrodzie Działkowym. Znajduje się ona na drodze powrotnej z biura do domu, więc zachodzę tam właściwie codziennie. Aby mieć siłę na te zajęcia wspieram się suplementami Natural Pharmaceuticals. Od początku, czyli od ponad 10 lat zażywam Omega Marine Forte. Przyjmuję  Fleximed, Witaminę K, D, Magnez, Multiwitaminę, Prostaxin oraz Memorex. Fleximed ma pozytywny wpływ na moje zdrowie. Dawniej, gdy miewałem bóle w odcinku lędźwiowym to trzymało mnie to przez dłuższy czas. Musiałem brać wolne w pracy i przyjmować tabletki przeciwbólowe. Od czasu, gdy przyjmuję Fleximed, nawet kiedy coś zaczyna mnie strzykać, to funkcjonuję dalej. Ostatnio zaczęło mnie kłuć w biodrach. Ciężko mi było wejść po schodach, nawet kilku. Jednak  bóle szybko ustąpiły. Teraz nic mi nie dolega. Jest to efekt regularnego przyjmowania suplementu i jestem z tego zadowolony. Firma ma produkty, które rzeczywiście działają. Najważniejsze jest, aby zażywać coś co będzie pomagało doraźnie, ale i długofalowo.

Zofia_repki_Klientka_natural_Pharmaceuticals_opinia

Zofia, Zawady, gmina Repki – rolniczka | Opinie o Natural Pharmaceuticals

18 grudnia 2021

Na co dzień prowadzę razem z synem gospodarstwo rolne. Mamy ponad 35 hektarów pola. Jestem bez przerwy w ruchu. Aby mieć energię, codziennie przyjmuję suplementy. Moja siostra, która jest pielęgniarką poleciła mi OmegaMarine Forte. Nie jemy wystarczającej ilości ryb, więc musimy uzupełniać niedobory kwasów omega. Żeby zadbać o stawy zażywam Fleximed. Zdrowe kości i stawy są niezbędne przy wszystkich moich zajęciach. Biorę ten suplement przede wszystkim profilaktycznie. Stwierdzam jednak, że pomaga na bóle dłoni, które niekiedy mi dokuczają. Ostatnio z mężem zauważyliśmy u siebie problemy z koncentracją po chorobie, więc zaczęliśmy przyjmować Memorex. Niekiedy zdarzało mi się schodzić do kuchni i nie pamiętać po co przyszłam, ale odkąd mam Memorex zdarza mi się to rzadziej. Dzięki temu nie muszę tak często chodzić, więc można powiedzieć, że jest też dobry na nogi (śmiech). W wolnym czasie zajmuję się ogrodem. Oprócz tego moim hobby od 15 lat jest haft gobelinowy. Kilka moich haftowanych obrazów wisi u nas w domu, niekiedy rozdaję je w prezencie znajomym i rodzinie. Swoją pasją zaraziłam wnuczkę. Codziennie zawożę wnuczki do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Udzielam się w kościele, pomagam w organizacji różnych uroczystości albo wyjazdów. Zajęć mi nie brakuje. 

 

Wojciech_Kraków_klient_Natural_Pharmaceuticals

Wojciech, Kraków, emeryt | Opinie o Natural Pharmaceuticals

16 grudnia 2021

Skończyłem technikum poligraficzne księgarskie ze specjalnością maszynista offsetowy. Jednak imałem się wielu zajęć. Najdłużej pracowałem w instytucie fizyki jądrowej. I tutaj też miałem kilka stanowisk, zarówno jako szef kotłowni, ale także pracownik działu konstrukcyjnego. Najwięcej radości jednak przyniosła mi praca w drukarni przyzakładowej, której ostatecznie stałem się właścicielem. Miłość do książek trwa od bardzo dawna. Moja ostatnia praca polegała na wytwarzaniu skryptów, opowiadań, a także roczników. Kiedyś bardzo lubiłem czytać, ale od czasu operacji oczu już mnie do tego nie ciągnie. Najchętniej sięgałem po Herlinga-Grudzińskiego, Odojewskiego i jeszcze kilku innych w tym klimacie. Do czasu zakończenia działalności drukarni prowadziłem aktywniejszy tryb życia. Od 8 lat jestem klientem Natural Pharmaceuticals. Przez 3 miesiące przyjmowałem Proman. Chciałem się ożywić i pomogło. Mam trochę więcej energii. Odczuwam też pozytywny wpływ kwasów omega3 i witamin.  Ktoś ze znajomych miał suplementy i mi pokazał, dlatego zdecydowałem się je kupić. Za poradą bliskiej osoby wybrałem poszczególne produkty. Niekiedy zaopatruję kogoś z rodziny. Najczęściej córka, i wnuki dostają suplementy uodparniające, szczególnie przydatne w okresie jesienno-zimowym. Zdarza się, że zapominają o systematyczności, jednak ja pamiętam o codziennej suplementacji.

« Poprzednia12345Nastepna»