Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Ty również możesz zostać Ambasadorem suplementów Natural Pharmaceutuicals. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszych suplementów i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zgłoś się do nas.
Wejdź na stronę https://natural.pl/podzielsieopinia i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też napisać swoją opinię wysyłając wiadomość na adres bok@natural.pl

 

opinie naszych klientów

Andrzej_Warszawa_Opnia_o_Natural_Pharmaceuticals

Andrzej, emerytowany geolog, Warszawa | Opinie o Natural Pharmaceuticals

26 listopada 2020

Z zawodu jestem geologiem-kartografem. Co prawda jestem już na emeryturze, ale nadal wykonuję swoją pracę, jednak już jako wolontariusz w Państwowym Instytucie Geologicznym. Geologia jest moją największą pasją i przynosi mi wiele satysfakcji. Z tego powodu latem często wyjeżdżam w Tatry i przemierzam szlaki w poszukiwaniu geologicznych ciekawostek. Poza tym od lat dużo podróżuję po świecie. Moje podróże zagwarantowały mi wiele niesamowitych przygód, które na zawsze zapadły w mojej pamięci. Uważam, że dla utrzymania dobrego zdrowia najważniejszy jest ruch. Bardzo mi zależy na utrzymaniu dobrej kondycji, bym mógł nadal realizować swoją pasję. Lubię czytać czasopisma i oglądać programy prozdrowotne. Staram się jeść zdrowo. Przyjmuję również suplementy od Natural Pharmaceuticals – OmegaMarine FORTE+ i FlexiMed oraz witaminę D+ i K2+. Moim zdaniem warto zatroszczyć się o swoje zdrowie i wprowadzić suplementację.

Bożena_Warszawa_Opinia _o_Natural_Pharmaceuticals

Bożena, emerytka z Warszawy | Opinie o Natural Pharmaceuticals

19 listopada 2020

Od dwunastu lat jestem na emeryturze. Zajmuję się moją wnuczką, a także domem i ogródkiem. W wolnych chwilach czytam dużo książek. Uczęszczam również do Klubu Seniora i na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Gdy byłam jeszcze czynna zawodowo, pracowałam jako konstruktorka w przedsiębiorstwie, a później w banku, w dziale marketingu. Razem z mężem zwracamy uwagę na to, by utrzymywać dobrą dietę i zdrowo się odżywiamy. Wychodzę często na spacery, ale jeżdżę też w domu na stacjonarnym rowerze i pokonuję codziennie dystans pięciu kilometrów. Poza tym korzystam z suplementacji Natural Pharmaceuticals – OmegaMarine FORTE+, FlexiMed, Multiwitaminy + i od niedawna z witaminy K2 +. Wierzę, że suplementacja pozwala mi utrzymać dobrą formę. Nawet lekarz, do którego chodzę, chwali moje wyniki badań. Najbardziej moją uwagę przykuł suplement FlexiMed. Trafiłam na Waszą ulotkę i postanowiłam spróbować tego produktu, ponieważ zależało mi na dostarczeniu odpowiedniej ilości wapnia do organizmu. Poleciłabym ten suplement wszystkim kobietom w okresie przekwitania i tym, które menopauzę mają już za sobą. Uważam, że suplementacja jest ważna i warto z niej korzystać, aby poprawić swoje samopoczucie.

Grzegorz_z_Warszawy_klient_Natural_Pharmaceuticals_opinia

Grzegorz, chemik z Warszawy | Opinie o Natural Pharmaceuticals

03 listopada 2020

Lubię zagłębiać się w historię moich przodków, dlatego chętnie podróżuję na Podlasie, bo mam tatarskie korzenie. Skończyłem chemię na Politechnice Gdańskiej, a następnie pracowałem w zakładach chemicznych w Bydgoszczy. Zajmowałem się pracami badawczymi nad syntezą tworzyw sztucznych. Ukończyłem również studia z afrykanistyki w latach 60-tych, ponieważ chciałem podjąć pracę w zawodzie na kontynencie afrykańskim. Po ukończeniu studiów podyplomowych swoją ścieżkę zawodową kontynuowałem w Warszawie. Codziennie rano  gimnastykuję się od piętnastu do 30 minut. Trochę ruchu ułatwia mi późniejsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Staram się także zdrowo odżywiać, ograniczam smażone potrawy i piję soki warzywne. Poza tym przyjmuję suplementy Omega Marine FORTE+, FlexiMed oraz Multiwitaminę i Magnezim-B6. Jako chemik jestem zorientowany w działaniu takich produktów. W tym przypadku wybrałem przede wszystkim jakość – zaufałem tym produktom,bo pochodzą z Norwegii. Suplementy pomagają mi w utrzymaniu dobrej sprawności, co widzę, gdy porównuję się z moimi rówieśnikami. Myślę, że suplementacja spowalnia procesy starzenia się, a to ma wpływ na moją formę, dlatego polecam ją seniorom. Zachęciłbym ich przede wszystkim do korzystania z FlexiMedu, aby poprawić swój komfort życia. 

Krystyna_Otwock_Klientka_Natural_Pharmaceuticals_Opinia

Krystyna, emerytka, Otwock | Opinie o Natural Pharmaceuticals

27 października 2020

Dawniej pracowałam jako księgowa. Od piętnastu lat czynnie udzielam się na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W zależności od pogody chętnie wybieram się na spacer lub uprawiam Nordic Walking. Uczęszczam także na spotkania do „Klubu Seniora”, gdzie mamy możliwości udziału w ćwiczeniach gimnastycznych, chodzeniu na basen czy w grze w golfa.  Staram się utrzymywać zdrową dietę. Stawiam przede wszystkim na owoce i warzywa, zwracam uwagę na ich sezonowość. Przygotowuję własne przetwory i nalewki. Od dziesięciu lat zażywam OmegaMarine FORTE+, ale korzystam również z Witaminy C+ i Witaminy K2+, a teraz rozpoczynam kurację z Witaminą D+. Chcę zapobiegać efektom starzenia się organizmu. Ważna jest dla mnie profilaktyka. Zauważyłam, że suplementy pozytywnie wpływają na moje samopoczucie. Mam więcej energii do działania, a poza tym bardzo rzadko zapadam na przeziębienia. Moim zdaniem im dłużej korzysta się z suplementów, tym lepsze ich efekty można zauważyć. Uważam, że produkty Natural Pharmaceuticals są wysokiej jakości, dlatego warto dzielić się dobrą opinią z innymi. 

Janusz_Poznań_KLient_Natural_Pharmaceuticals_Opinia

Janusz, emeryt/agent ubezpieczeniowy, Poznań | Opinie o Natural Pharmaceuticals

27 października 2020

Jestem już na emeryturze, ale nadal aktywny zawodowo. Pracuję jako agent ubezpieczeniowy. Z wykształcenia jestem zootechnikiem i przez wiele lat pracowałem w stadninie koni. Praca ta była moją ogromną pasją. W młodości lubiłem podróżować i chodzić po górach. Staram się odżywiać zdrowo. Wspomagam się suplementami Natural Pharmaceuticals, gdyż ardzo ważna jest dla mnie profilaktyka i uważam, że suplementy pomagają mi w utrzymaniu dobrego zdrowia. FlexiMed bardzo mi pomógł w problemach z biodrem. Używam go już od dłuższego czasu i to pozwala mi utrzymać sprawność. Najpierw zaufałem OmegaMarine FORTE+, dlatego zdecydowałem się na korzystanie z większej ilości Waszych suplementów – i nie zawiodłem się! Zauważyłem, że od kilku lat prawie w ogóle nie przeziębiam się Dla mnie produkty tej firmy to znak wspaniałej jakości. Uważam, że to ważne, aby z nich korzystać, ponieważ pozwalają dłużej utrzymać dobrą formę

 

« Poprzednia12345Nastepna»
Konkurs fotograficzny