Sukces mierzymy satysfakcją naszych Klientów

Już ponad 1 milion Polaków skorzystało z oferty suplementów diety Natural Pharmaceuticals produkowanych w Norwegii. Zachęcamy do zapoznania się z ich opinią o naszej firmie i produktach.

Ty również możesz zostać Ambasadorem suplementów Natural Pharmaceutuicals. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszych suplementów i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zgłoś się do nas.
Wejdź na stronę https://natural.pl/podzielsieopinia i wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też napisać swoją opinię wysyłając wiadomość na adres bok@natural.pl

 

opinie naszych klientów

Wladyslaw_Bialystok_Opinia_o_natural_Pharmaceuticals

Władysław, Białystok, operator koparki | Opinie o Natural Pharmaceuticals

08 września 2021

Prawie od dwudziestu lat jestem operatorem koparki. Mam 62 lata i na razie nie myślę o tym, aby przejść na emeryturę. Lubię jeździć na rowerze. Dla zachowania sprawności fizycznej ćwiczę też z hantlami. Od zawsze interesowałem się tematami związanymi ze zdrowiem. Przygoda z firmą Natural Pharmaceuticals zaczęła się około 3-4 lat temu. Najpierw usłyszałem o OmegaMarine Forte i ten suplement zakupiłem jako pierwszy, a następnie Witaminę K. Później zdecydowałem się też na Memorex, Fleximed, Multiwitaminę, Witaminę C i Prostaxin. Suplementy są wysokiej jakości. Odkąd je przyjmuję czuję się lepiej. Prostaxin biorę ponad rok i w tym czasie ustąpiły dolegliwości związane z prostatą. Z uwagi na moją pracę, miałem problemy ze stawami. Zdarzało się, że wchodząc na koparkę coś mnie zakłuło. To mnie skłoniło do zakupu Fleximedu. Mimo, że nadal spędzam w pracy 10 godzin siedząc, jest zdecydowanie lepiej. Suplementy polecałem niejednokrotnie znajomym. Gdy tylko dociera do mnie paczka pokazuję im, co dostałem. 

Maria _Białystok_Opinia _O_Natural_Pharmaceuticals

Maria, Białystok, emerytowana ekspedientka | Opinie o Natural Pharmaceuticals

08 września 2021

Przez 40 lat pracowałam w sklepie spożywczym. Od czterech lat jestem na emeryturze, więc mam sporo wolnego czasu. Mam siedmioro wnucząt, którymi zajmowałam się, gdy były młodsze. Moje pierwsze zamówienie w firmie Natural Pharmaceuticals złożyłam w 2017 roku. Bardzo doceniam to, że można zrobić roczny zapas suplementów i że nie trzeba za każdym razem chodzić do apteki. Uważam też, że świetną opcją jest możliwość płatności ratalnej. Suplementami dzielę się przede wszystkim z mężem. Przyjmujemy OmegaMarine Forte i Memorex, a także Witaminę D i Witaminę C, a ja sama biorę Fleximed. Początkowo mąż był sceptycznie nastawiony, ale zmienił swoje podejście. Może dlatego, że widzi pozytywne działanie, w szczególności Memorexu. Już nie narzeka na problemy z pamięcią. Natomiast wnuczek przyjmuje OmegaMarine JUNIOR+, czyli “.rybki”. Kupiłam dziecku w prezencie i bardzo mu podpasowały. Lubi je i jest zadowolony. Kwasy Omega 3 są bardzo ważne również u najmłodszych, dlatego zamówiliśmy już drugi roczny zapas. 

Włądysław_Białystok_Opinia_o_Natural_Pharmaceuticals

Władysław, Białystok, emerytowany nauczyciel i redaktor | Opinie o Natural Pharmaceuticals

01 września 2021

Mam 82 lata. Mając 65 lat przeszedłem na emeryturę. Zajmowałem się wieloma rzeczami, ale w gruncie rzeczy z zamiłowania jestem pedagogiem. Miałem również roczny epizod jako nauczyciel wychowania fizycznego. Pokrywało się to z moimi zainteresowaniami, ponieważ byłem czynnym sportowcem. Trenowałem szermierkę, a także byłem instruktorem łyżwiarstwa. Obecnie zrezygnowałem z wymienionych aktywności, ale korzystam z siłowni na powietrzu. Miłość do pisania pozostała do dzisiaj, podobnie jak zamiłowanie do sportu. Aby utrzymać jak najlepszą formę, stosuję OmegaMarine Forte+, Witaminę K2, Fleximed. Prostaxin natomiast zacząłem przyjmować profilaktycznie, mimo, że nie miałem problemów z prostatą. Jestem bardzo zadowolony! W młodości chodziłem do toalety częściej niż teraz. Prostaxin wspiera moją prostatę i utrzymuje mnie w dobrej formie. Czasem daję ProstaXin w prezencie moim kolegom. Jest to dobry prezent dla mężczyzn, bo oni bagatelizują często sprawy związane ze swoim zdrowiem. 

Czesława_Zambrów_Opinia_o_Natural_Pharmaceuticals

Czesława, Zambrów, emerytowana technik farmacji | Opinie o Natural Pharmaceuticals

01 września 2021

Ostatnie 20 lat pracowałam w aptece, ponieważ z wykształcenia jestem technikiem farmacji. To była praca moich marzeń. Obecnie jestem na emeryturze. Moją drugą miłością jest śpiewanie. Ponadto kocham podróże. Zjeździłam samochodem właściwie całą Europę. Po tym, jak przeszłam na emeryturę upodobałam sobie też wycieczki piesze, pielgrzymki. Uwielbiam jeść ryby, może dlatego, że pochodzę z Mazur. Na naszych talerzach goszczą przynajmniej dwa razy w tygodniu. Pamiętam też o codziennej suplementacji, ponieważ uważam, że nie jesteśmy w stanie samą dietą dostarczyć wszystkich witamin i mikroskładników. Dlatego przyjmuję OmegaMarine Forte+, a także Fleximed, Memorex, ReduXin oraz witaminę D i witaminę K. Jestem zachwycona działaniem Memorexu! Zauważyłam dużą poprawę w utrzymaniu skupienia i koncentracji w codziennych sytuacjach.Wspiera też moją pamięć.

Andrzej_Warszawa_Opnia_o_Natural_Pharmaceuticals

Andrzej, emerytowany geolog, Warszawa | Opinie o Natural Pharmaceuticals

26 listopada 2020

Z zawodu jestem geologiem-kartografem. Co prawda jestem już na emeryturze, ale nadal wykonuję swoją pracę, jednak już jako wolontariusz w Państwowym Instytucie Geologicznym. Geologia jest moją największą pasją i przynosi mi wiele satysfakcji. Z tego powodu latem często wyjeżdżam w Tatry i przemierzam szlaki w poszukiwaniu geologicznych ciekawostek. Poza tym od lat dużo podróżuję po świecie. Moje podróże zagwarantowały mi wiele niesamowitych przygód, które na zawsze zapadły w mojej pamięci. Uważam, że dla utrzymania dobrego zdrowia najważniejszy jest ruch. Bardzo mi zależy na utrzymaniu dobrej kondycji, bym mógł nadal realizować swoją pasję. Lubię czytać czasopisma i oglądać programy prozdrowotne. Staram się jeść zdrowo. Przyjmuję również suplementy od Natural Pharmaceuticals – OmegaMarine FORTE+ i FlexiMed oraz witaminę D+ i K2+. Moim zdaniem warto zatroszczyć się o swoje zdrowie i wprowadzić suplementację.

« Poprzednia12345Nastepna»
Konkurs fotograficzny