O Natural Pharmaceuticals

Natural Pharmaceuticals jest wiodącym dystrybutorem pochodzących z Norwegii suplementów diety. Działa na polskim rynku od 2010 roku.

W Natural Pharmaceuticals dążymy do bycia ekspertami na rynku suplementów diety. Pragniemy to osiągnąć oferując wysokiej jakości suplementy diety z Norwegii. Z radością informujemy, że nasze produkty oparte są na najwyższej jakości składnikach i dzięki temu należą do wiodących suplementów diety dostępnych w Polsce. W swojej ofercie mamy suplementy diety, których składniki wspierają różne części naszego organizmu.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas suplementów, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci postarają się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Naszym głównym celem jest dbałość o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety.

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci znali korzyści płynące ze stosowania naszych produktów. Realizujemy ten cel z pasją, energią i szacunkiem dla naszych Klientów.

Naszym Klientom proponujemy również wygodny system dostaw – prosto do domu, bez konieczności poszukiwania naszych produktów w aptekach.

Do tej pory w Polsce zaufało nam już ponad milion Klientów. Wielu z nich stosuje nasze suplementy codziennie i dostrzega płynące z tego korzyści:

„Nie żałujemy i nie zamierzamy rezygnować z suplementów Natural Pharmaceuticals”

Pan Ireneusz z Otwocka

„Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni”

Pani Ewa z Radomia

 „Tu wszystko dostosowane jest do Klienta”

Pani Helena z Nieporętu

Natural Pharmaceuticals wywodzi się z Norwegii

Norwegia jest krajem, w którym człowiek i natura stanowią jedność. Żyjemy otoczeni przyrodą, czerpiąc zdrowie z jej siły i bogactwa. Piękno naszego kraju leży w zapierających dech w piersiach fjordach, błękitnym morzu, bezkresnych krajobrazach, a także zdrowych i silnych ludziach (żyjących w zgodzie z naturą?). Nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie łowili ryby w krystalicznie czystej wodzie, odpoczywali oddychając zdrowym powietrzem. Dzięki temu cieszyli się zdrowiem i dobrym samopoczuciem do późnej starości.

Natural Pharmaceuticals zostało założone w 2010 roku przez trzech Norwegów, którzy do dziś osobiście czuwają nad doborem jak najlepszych suplementów i korzystnych ofert dla naszych Klientów.

Knut-Erik Karlsen

Ole Bjørn Fausa

Reidar Nilsen

 

Nasze suplementy produkujemy w Norwegii

Suplementy, które oferujemy naszym Klientom są dostępne wyłącznie u nas, nie kupicie ich Państwo w aptece. Powstają w Norwegii w Pharmatech AS, firmie, która od 1987 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety. Pharmatech jest wiodącym producentem suplementów diety, zarówno w samej Norwegii, jak i całej Skandynawii.

Tomasz Sikora zaufał Natural Pharmaceuticals

„Jestem ambasadorem Natural Pharmaceuticals od samego początku, od 2010 roku. Firma Natural Pharmaceuticals nigdy mnie nie zawiodła. Zdecydowałem się na suplementy firmy Natural Pharmaceuticals ze względu na ich wysoką jakość. Chcę mieć pewność, że dbam o swoje zdrowie używając tego, co najlepsze.”

Tomasz Sikora
Srebrny medalista olimpijski, Turyn 2006 – Biathlon

 

Mają Państwo pytania?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas suplementów, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci postarają się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Zadzwoń do nas pon.-pt. 9-17. tel.: 22 490 69 67
lub napisz: bok@natural.pl