Zaufali nam
24.03.2017

Chcąc precyzyjniej określić zakres swej działalności i wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom na rynku, OmegaVeritas zdecydowała się na zmianę nazwy. Firma kontynuuje dotychczasową działalność, wyznaczone cele oraz misję pod szyldem ORIVO.

CZYTAJ WIĘCEJ >
17.01.2017

Firma Natural Pharmaceuticals podpisała bardzo ważny dokument dotyczący reklamowania suplementów diety.

CZYTAJ WIĘCEJ >

14.12.2016

Firma Przyjazna Klientowi to nagroda od Klientów Firmy za wysoką jakość współpracy przyznawana na podstawie wyników niezależnych badań przeprowadzanych przez Organizatora – Fundację Obserwatorium Zarządzania. Godło przyznawane jest Laureatom na okres 12 m-cy.

CZYTAJ WIĘCEJ >
23.07.2016

Dużo ćwiczysz. Unikasz stresu. Trzymasz się z daleka od alkoholu i papierosów. Świetnie! Wygląda na to, że dbasz o siebie i własne serce. Ale co z dietą? Bez dobrze zbilansowanych posiłków, bogatych w kwasy Omega-3, Twoje serce przestanie bić zdecydowanie za wcześnie! W naszym artykule podpowiemy Ci, dlaczego kwasy Omega-3 pozytywnie wpływają na kondycję mięśnia sercowego.

CZYTAJ WIĘCEJ >
22.06.2015

Pracownicy Natural Pharmaceuticals, nasz ambasador Tomasz Sikora, przedstawiciele Młodzieżowej Reprezentacji Biathlonu i ponad 600 amatorów nocnego biegania, przebiegło 5 km w warszawskich Łazienkach w charytatywnym biegu On The Run. Dochód z IV edycji zostanie przekazany na organizacje obozów biegowych dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

CZYTAJ WIĘCEJ >