O nas

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Norwegia jest krajem, w którym człowiek i natura stanowią jedność. Żyjemy otoczeni przyrodą, czerpiąc zdrowie z jej siły i bogactwa. Piękno naszego kraju leży w zapierających dech w piersiach fiordach, błękitnym morzu, bezkresnych krajobrazach, a także w zdrowych i silnych ludziach. Nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie łowili ryby w krystalicznie czystej wodzie, odpoczywali oddychając niezanieczyszczonym powietrzem. Cieszyli się zdrowiem i dobrym samopoczuciem do późnej starości. Proste, zdrowe jedzenie od zawsze gości na stołach naszych rodzin, jak i w domach milionów innych Norwegów. Niezwykła, choć surowa przyroda, wśród której dorastaliśmy, wpłynęła na naszą filozofię życia.

Jesteśmy głęboko przekonani, że ryby są bardzo zdrowe i niezbędne do tego, aby zapewnić dobry stan zdrowia wszystkim ludziom.

W CO WIERZYMY

Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Naszym głównym celem jest dbałość o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety. Wierzymy, że edukacja żywieniowa może i powinna być prowadzona wśród małych dzieci.
Nauczenie dziecka, aby sięgało po zdrowe produkty gwarantuje nie tylko jego właściwy rozwój, ale również kształtuje odpowiednie nawyki żywieniowe i zapobiega rozmaitym chorobom. Edukację taką należy rozpocząć możliwie jak najwcześniej.

Knut-Erik Karlsen

posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży suplementów diety. Jest założycielem jednej z największych firm na rynku skandynawskim sprzedających suplementy diety, w szczególności kwasy tłuszczowe omega‐3.

Ole Bjørn Fausa

był zaangażowany w przemysł rybny w Norwegii i wie, jakie znaczenie ma regularne spożywanie ryb, dlatego dzisiaj aktywnie inwestuje w kwasy omega‐3.

Reidar Nilsen

był zaangażowany w przemysł rybny w Norwegii i wie, jakie znaczenie ma regularne spożywanie ryb, dlatego dzisiaj aktywnie inwestuje w kwasy omega‐3.

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Jonas Törnquist jest Dyrektorem Zarządzającym Natural Pharmaceuticals, kieruje również jej spółkami zależnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży. Pochodzi ze Szwecji, od wielu lat mieszka w Polsce.

SPOSÓB PRACY W NASZEJ FIRMIE

W Natural Pharmaceuticals wierzymy, że każda osoba w naszej firmie może i chce udoskonalać nasze działania. Chcemy, aby każdy pracownik uczestniczył w wyznaczaniu celów oraz w ich realizacji. Model naszej firmy to wspólna praca wykonywana z energią, pasją i szacunkiem dla każdej osoby. Stawiamy na pracę zespołową i dobrych liderów. W ten sposób budujemy zaufanie, skupiamy się na Klientach i wprowadzamy udoskonalenia. Wierzymy w zaangażowanie, otwarty dialog oraz cenimy opinię naszych pracowników.