Natural Pharmaceuticals w KRSiO

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek powitała w swych szeregach firmę Natural Pharmaceuticals.

 

 

Nowym członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek, stowarzyszenia skupiającego wybitnych specjalistów, producentów oraz dystrybutorów suplementów diety w Polsce, została firma Natural Pharmaceuticals, która specjalizuje się w dystrybucji suplementów z kwasem tłuszczowym omega-3.

 

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek to najważniejsze stowarzyszenie na terenie naszego kraju, które koncentruje się na dbaniu o jakość produktów członków organizacji, reprezentowaniu polskiej branży suplementów diety w Europie, jak i poszerzaniu wierzy dotyczącej żywienia i suplementacji. Natural Pharmaceuticals zostało członkiem KRSiO dzięki wysokiej klasie produktów, które wytwarzane są w Norwegii przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, w tym standardów GMP.

 

„Zdecydowaliśmy się na wstąpienie w szeregi Krajowej Rady Suplementów i Odżywek, ponieważ zależy nam na ciągłym rozwoju. Wiemy, że nasze produkty są najwyższej jakości, a procedury ich wytwarzania spełniają najwyższe standardy europejskie, dlatego cieszymy się, że zostało to również dostrzeżone przez przedstawicieli Rady. Chcemy być aktywnym członkiem i przekazywać KRSiO nasze doświadczenia, a także opinie naszych klientów, tak aby zapewnić stałe polepszanie się standardów przestrzeganych przez całą branżę”

 

– zapewnia Ulf Oldenborg, Prezes Zarządu Natural Pharmaceuticals.

 

Przynależność KRSiO umożliwia realne wspieranie prac badawczo-rozwojowych oraz gromadzenie danych naukowych, które dotyczą suplementów diety. Firmy stają się częścią platformy poprzez, którą mają możliwość wymiany informacji oraz współpracy z ekspertami, naukowcami, praktykami i prawnikami z dziedziny żywienia czy suplementacji.

 

krsio_logo_regulamin