ReduXin Forte

Chudnij bezpiecznie i skutecznie!

ReduXin Forte to naturalny suplement diety o unikalnej recepturze i potrójnym działaniu. W jego skład wchodzi glukomannan, który jest jedyną substancją wspierającą chudnięcie pozytywnie zaopiniowaną przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).

Glukomannan ma przewagę w porównaniu do pozostałych rozpuszczalnych błonników, gdyż ma zdecydowanie lepszą zdolność absorbowania wody. Jest więc bardzo skuteczny przy chudnięciu.

ReduXin Forte

Unikalna formuła o potrójnym działaniu:

1) Zmniejsza uczucie głodu prowadząc do ubytku wagi

Glukomannan w ramach niskokalorycznej diety pomaga w utracie wagi.

2) Zmniejsza apetyt na słodycze

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

3) Wspiera metabolizm i odpowiedni poziom energii

Witaminy B3 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Czym jest glukomannan?

Glukomannan to rodzaj błonnika, który występuje w korzeniach pięknej, ciemnopurpurowej rośliny Amorphophallus paeoniifolius, zwanej także ignamem stopy słonia lub korzeniem konjac.

Jest to tropikalna roślina bulwiasta uprawiana głównie w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i na tropikalnych wyspach Pacyfiku.

W tych częściach świata jest popularnym warzywem w różnych kuchniach narodowych. Z kolei w Japonii używa się go do produkcji bezkalorycznego makaronu Shirataki.

Utrata wagi bez uczucia głodu!

Największym problemem w procesie odchudzania jest uczucie głodu.

Glukomannan absorbuje wodę zmieniając swoją konsystencję na żelową. Wypełnia żołądek i wywołuje uczucie sytości ułatwiając tym samym zmniejszenie ilości spożywanych kalorii. Jest więc szczególnie skuteczny przy chudnięciu.

Glukomannan posiada charakterystyczne dla rozpuszczalnych błonników właściwości, wspomagające chudnięcie: jest niskokaloryczny, wypełnia żołądek i daje uczucie sytości, dzięki czemu mniej jemy, podobnie jak inne rozpuszczalne błonniki ogranicza wchłanianie tłuszczy i białek.

Glukomannan ma przewagę w porównaniu do pozostałych rozpuszczalnych błonników, ponieważ posiada zdecydowanie lepszą zdolność absorbowania wody. Może wchłonąć do 200 razy więcej wody niż wynosi jego ciężar, zamieniając się w tzw. „stałą ciecz”. Dlatego zalecana dawka glukomannanu jest niższa w porównaniu z innymi suplementami błonnika.

Jak stosować ReduXin Forte?

Należy przyjmować 2 kapsułki suplementu diety ReduXin Forte 3 razy dziennie na 30-60 minut przed jedzeniem. Bardzo ważne jest, aby połknąć kapsułki popijając je 2 szklankami wody!

Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek dziennie.

Udokumentowany efekt

Glukomannan to jedyna substancja wspierająca redukcję wagi o działaniu zatwierdzonym przez UE, a 3 główne składniki ReduXin Forte mają oświadczenia zdrowotne pozytywnie zaopiniowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.

W ramach kilku randomizowanych badań klinicznych badano efekty glukomanannu podczas odchudzania. Badania kliniczne stanowią standard w badaniach naukowych na ludziach. W największym studium 176 zdrowym osobom z nadwagą w ramach niskokalorycznej diety losowo podawano suplement glukomannanu lub placebo1.

Po zakończeniu 5-tygodniowego badania podsumowano wyniki. Badanie wykazało, że wszystkie grupy testowe, które otrzymały glukomannan, straciły na wadze więcej niż grupa kontrolna (ta, która otrzymywała placebo).

1 Arnanson, A. (2018). Glucomannan — Is It an Effective Weight Loss Supplement?,
https://www.healthline.com/nutrition/glucomannan#effectiveness [dostęp: 19.11.2020]

Skład 2 kapsułki %RWS*
Glukomannan z korzenia Dziwidła 1000 mg -
Niacyna 5,3 mg 33,1
Chrom 13,0 µg 32,5
Witamina B6 0,47 mg 33,6
Witamina B12 0,82 µg 32,8
ReduXin Forte

ReduXin Forte - zapas na 2 miesiące

Zobacz naszą ofertę