BergenOMEGA-3

BergenOMEGA-3 zapas roczny

Bardzo wiele mówi się dziś o potrzebie prowadzenia zbilansowanego i zdrowego trybu życia, w tym konieczności właściwego odżywiania się, utrzymania diety, aktywności i sprawności fizycznej, czy po prostu dbania o prawidłowy rozwój całego swojego organizmu. We współczesnym świecie to zadanie nie jest łatwe, dlatego też warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie wprost do źródła i skorzystać ze skutecznych suplementów, kompleksowo wspomagających nasz organizm. Nie jest on bowiem w stanie wytworzyć wszystkich niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania.

Jednym z komponentów wręcz niezbędnych dla prawidłowego i niezakłóconego funkcjonowania naszego organizmu są kwasy tłuszczowe Omega-3. Ich wyjątkowość potwierdza uniwersalność stosowania, albowiem polecane są:

  • dla poprawy pracy serca
  • dla utrzymania dobrego wzroku
  • na zmiany mózgowe
  • dla wspomagania organizmu kobiet w czasie ciąży czy później, podczas karmienia piersią.

Co ważne, owo wspomaganie ważne jest w każdym wieku, stąd uniwersalne zastosowanie BergenOmega-3.

Omega-3 a mózg

Ludzki mózg składa się w 20% z kwasów Omega-3, stąd tak istotne staje się ich uzupełnienie z zewnątrz, albowiem organizm człowieka nie jest w stanie w 100% uzupełnić swoich potrzeb. Ze swej strony oferujemy produkt, który wspomoże ten proces, czyli BergenOmega-3. To suplement najwyższej jakości, ponieważ:

  • zawierają aż 90% kwasów Omega-3!
  • jest w pełni bezpieczny - jego opracowanie konsultowane jest z najlepszymi specjalistami ds. żywienia
  • jakość potwierdza m.in. niemiecki Zespół Badawczy Omega-3

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa i Żywności uznał kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz dokozaheksaenowy (DHA) za wysoce korzystny dla pracy naszego serca. Dodatkowo DHA „odpowiedzialne” jest właśnie za prawidłowe działanie mózgu oraz pomoc dla siatkówki naszego oka. Kwasy Omega-3 wyraźnie wspomagają bowiem także ludzki wzrok - poziom ich największego występowania kondensuje się właśnie w siatkówce oka i to w porównaniu do wszystkich innych organów ciała.

„Dobry tłuszcz” istnieje

Jednym ze składników o którego obecność warto zadbać, są kwasy tłuszczowe Omega-3 (DHA/EPA), doskonale uzupełniające i regulujące obecność dobrego tłuszczu w diecie. Tym „dobrym” tłuszczem są wielonienasycone kwasy tłuszczowe, występujące przede wszystkim w zimnowodnych rybach. Te wykorzystane w suplemencie BergenOmega-3 pozyskiwane są wprost z połowów sardynek i sardeli, choć kwasy te występują także w innych rybach, takich jak śledź, makrela czy tuńczyk. Z tego też powodu nasz produkt jest idealnym suplementem dla osób, które nie jedzą tak dużej ilości ryb, W zamian, dzięki wykorzystaniu tylko świeżych i naturalnych składników, dajemy produkt najwyższej, możliwej jakości. Dowodów jest kilka:

  • wysoka koncentracja kwasów Omega-3, jaką stosujemy w naszych preparatach, sięgająca 90%. To dodatkowa gwarancja, że zależy nam na dostarczaniu produktu tylko najlepszej jakości.
  • skoncentrowany, rafinowany olej z sardynek i sardeli (72%) jako podstawowy składnik naszego produktu
  • dzienne zapotrzebowanie w praktyce pokrywa już jedna pastylka, zawierająca wystarczającą ilość substancji aktywnych.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia. Nie podawać dzieciom do lat 3 ze względu na możliwość udławienia. Polecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor w Polsce: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Składniki Zawartość w 1 kapsułce % Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia
Skoncentrowany olej z ryb zawierający kwasy Omega-3 550 mg brak normy
w tym kwasy tłuszczowe Omega-3 (90%) 495 mg brak normy
w tym EPA 156 mg brak normy
w tym DHA 293 mg brak normy
Witamina E 12 mg a-TE (ekwiwalent alfa-tokoferolu) 100
Witamina D (cholekalcyferol) 5 μg 100
BergenOMEGA-3 dla Ciebie!

Zapas na cay rok

360 kapsułek, 1 kapsułka dziennie

Zobacz naszą ofertę