Zaufali nam

POZNAJ AMBASADORA NASZEJ MARKI

Oprócz zadowolonych klientów, mamy zaszczyć współpracować z Tomaszem Sikorą – uznanym biathlonistą, medalistą olimpijskim i propagatorem zdrowego stylu życia. Dowiedz się więcej o dobroczynnym wpływie naszej suplementacji kwasami omega‐3 na jego życie oraz o doświadczeniu współpracy z Natural Pharmaceuticals.

Jesteśmy dumni z naszego ambasadora!

Jestem ambasadorem firmy Natural Pharmaceuticals od ponad pięciu lat.
Firma Natural Pharmaceuticals nigdy mnie nie zawiodła.

Wiem, że kwasy omega‐3 oraz witamina D3 są ważne dla mojego zdrowia i sprawności. Zdecydowałem się na suplementy firmy Natural Pharmaceuticals ze względu na ich wysoką jakość, chcę mieć pewność, że dbam o swoje zdrowie używając tego, co najlepsze.

Czy wiesz, że kwasy omega‐3 wspomagają mózg, chronią serce, pomagają w utrzymaniu dobrego wzroku? Lista ich pozytywnych efektów jest długa. To fantastyczne, że każdy z nas może z nich skorzystać, bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, młodszym czy starszym.
I to jest coś, co mi się podoba!

Tomasz Sikora

Biathlonista, medalista Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006, mistrz świata i wielokrotny mistrz Europy. Życie sportowca jest pełne wyzwań i nieustannie wysokiego poziomu adrenaliny. Po zakończeniu kariery zawodowej, codzienność może wydawać się szara i nieciekawa. Ale nie dla Tomasza Sikory! Sam już nie bierze udziału w zawodach, ale aktywnie przekazuje swoją pasję młodym sportowcom jako trener Młodzieżowej Kadry Biathlonu.