Zaufali nam

POZNAJ AMBASADORÓW NASZEJ MARKI

Poza rzeszą zadowolonych klientów do dumnych ambasadorów naszej marki należą uznane osobowości polskiej sceny artystycznej i międzynarodowej areny sportowej. Dowiedz się więcej o dobroczynnym wpływie naszej suplementacji kwasami omega‐3 na ich życie oraz o doświadczeniu współpracy z Natural Pharmaceuticals.

Jesteśmy dumni z naszych ambasadorów!

Zostałam ambasadorką produktów Natural Pharmaceuticals, ponieważ wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną przez niezależne instytucje. W życiu nas wszystkich potrzebna jest właśnie taka jakość, która wspiera nasze zdrowie każdego dnia.

Jako żona i matka dbam o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny. Zbilansowana dieta, aktywnie spędzane wolne chwile i codzienna dawka kwasów omega‐3. Są one niezwykle ważne dla rozwoju organizmu oraz wspierają jego prawidłowe funkcjonowanie. W naszej rodzinie to zdrowy nawyk, kiedy przy śniadaniu każdy dostaje swoją porcję kwasów omega‐3.

Małgorzata Ostrowska - Królikowska

Żona, mama piątki dzieci, popularna aktorka telewizyjna – superwomen? Po prostu Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Każdego dnia stara się sprawiedliwie podzielić czas między najbliższych oraz obowiązki zawodowe. Niedawno zaadoptowała także psa, z którym chętnie wychodzi na spacery. Zachowanie równowagi między domem i pracą, a także znalezienie kilku chwil dla siebie nie jest zadaniem łatwym, ale jej się udaje!

Jestem ambasadorem firmy Natural Pharmaceuticals od ponad pięciu lat.
Firma Natural Pharmaceuticals nigdy mnie nie zawiodła.

Wiem, że kwasy omega‐3 oraz witamina D3 są ważne dla mojego zdrowia i sprawności. Zdecydowałem się na suplementy firmy Natural Pharmaceuticals ze względu na ich wysoką jakość, chcę mieć pewność, że dbam o swoje zdrowie używając tego, co najlepsze.

Czy wiesz, że kwasy omega‐3 wspomagają mózg, chronią serce, pomagają w utrzymaniu dobrego wzroku? Lista ich pozytywnych efektów jest długa. To fantastyczne, że każdy z nas może z nich skorzystać, bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, młodszym czy starszym.
I to jest coś, co mi się podoba!

Tomasz Sikora

Biathlonista, medalista Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006, mistrz świata i wielokrotny mistrz Europy. Życie sportowca jest pełne wyzwań i nieustannie wysokiego poziomu adrenaliny. Po zakończeniu kariery zawodowej, codzienność może wydawać się szara i nieciekawa. Ale nie dla Tomasza Sikory! Sam już nie bierze udziału w zawodach, ale aktywnie przekazuje swoją pasję młodym sportowcom jako trener Młodzieżowej Kadry Biathlonu.