NASZE NAGRODY

Firma Natural Pharmaceuticals otrzymała tytuł „Firmy Przyjaznej Klientowi”. Jest to program badawczo-certyfikacyjny, którego celem jest ocena satysfakcji Klientów i prawdopodobieństwo rekomendacji Firmy. Nagroda ta jest dla nas wyjątkowo ważna, ponieważ jest nagrodą od Klientów przyznawaną za wysoką jakość współpracy na podstawie wyników niezależnych badań przeprowadzanych przez Organizatora – Fundację Obserwatorium Zarządzania. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu!

Pod ocenę naszych Klientów poddane zostały cztery najważniejsze aspekty współpracy z Klientem: ogólne zadowolenie, jakość współpracy, w tym jakość obsługi w poszczególnych kanałach oraz prawdopodobieństwo rekomendacji naszych usług. Godło przyznawane jest firmom, które na postawie wszystkich zrealizowanych badań otrzymają index zadowolenia powyżej 80%.

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie oraz pozytywne opinie.

CERTYFIKAT - Dziecięca Marka Roku 2020

Z przyjemnością informujemy, że marka Natural Pharmaceuticals/seria OmegaMarine Junior+ uzyskała tytuł i certyfikat Dziecięca Marka Roku – Jakość i Radość 2020

To plebiscyt, w którym nagradzane i promowane są najlepsze marki na rynku oferujące najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o dzieciach.

Tytuł ten jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.

Jakość i radość to wartości, które przyświecają nam przy tworzeniu i oferowaniu Państwu OmegaMarine Junior+. Proponując produkt najwyższej jakości, chcemy dbać o najmłodszych, aby cieszyli się energią, dobrym zdrowiem i żyli pełnią życia.