Z dumą prezentujemy listę Zwycięzców naszego konkursu
Oto jak odpowiedzieli na pytanie konkursowe

 

Tydzień 13/2021 Beata Lewandowska z Nysy To proste, bo są najlepsze. Wprowadziłam suplementy Natural Pharmaceuticals do swojej diety kilka lat temu, są to różne kapsułk które w pełni uzupełniają zapotrzebowanie organizmu we wszystkie witaminy i mikroelementy jakich akurat potrzebuje w danym momencie. Zaczęłam brać je sama , a w tej chwili korzysta już z nich całą moją rodzina. Dziękuję że jesteście!
Tydzień 12/2021 Żaneta Maciejewska z Kalisza Natural Pharmaceuticals jest to źródło wiarygodne, które oferuje dobrej jakości produkty. Używam razem z córką już od kilku lat i sama zauważyłam, że przyjmując regularnie wzmacniamy swój organizm i mniej chorujemy. Lepiej zażywać środki naturalne i zapobiegać niż leczyć się farmaceutycznie i osłabiać organizm. Jakiś czas temu zaczęłam zamawiać produkty OmegaMarine Forte plus i oczywiście kontynuuję. Tak się przekonałam, że korzystam też z Wit. D3, Memorex, a dzisiaj w zamówiłam preparat na zdrowe stawy i kości- Fleximed.
Tydzień 11/2021 Andrzej Kurpierz z Gilowic Wybór był przypadkowy, nie pamiętam początku. Zaczęło się od tabletek Bergen Omega 3. Przekonałem się, że opinia o jakości produktu nie jest przesadzona. Odpowiada mi forma płatności oraz regularność dostaw. Nie muszę niczym się martwić. Produkty są naprawdę dobre i regularne ich spożywanie poprawia kondycję zdrowotną. Po prostu mam zaufanie do norweskiego producenta.
Tydzień 10/2021 Jerzy Zawadzki z Rybnika Od kilku lat korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals: FlexiMed-u, witamin D+ i K2, OmegaMarine Forte plus oraz ProstaXin- u. Jest to znakomity zestaw, który mnie, jako czynnego sportowca utrzymuje w fantastycznej formie, dając pewność bardzo dobrego samopoczucia. Jestem z rocznika 1944 i występuję jako sportowiec w Mistrzostwach Polski “Masters” w lekkiej atletyce (W przeszłości brałem udział w Mistrzostwach Europy i Świata) w kategorii wiekowej M-75. Jak dożyję do 80 roku, , to wezmę udział także w kategorii M-80!!! Pozdrawiam serdecznie!
Tydzień 09/2021 Adam Trojanowicz z Gorlic Jako nauczyciel W-F i trener koszykówki z 40-letnim stażem pracy, wiem, że żywotność w starszym wieku bywa różna. Dlatego od wielu lat wspieram się suplementacją Natural Pharmaceuticals Od początku do tej pory kupuję u Państwa witaminy D+ i K2, Magnezium B6, OmegaMarine Forte plus, a od dwóch lat ProstaXin plus. Powyższe suplementy dodają mi energii i siły, dlatego chętnie polecam je innym, a szczególnie ludziom w moim wieku. Pozdrawiam serdecznie i życzę bezpiecznego 2021 roku
Tydzień 08/2021 Elżbieta Niesiołowska z Czerska Chciałabym w kilku zdaniach podziękować za suplementy Natural Pharmaceuticals oraz za bardzo sprawną i miłą Obsługę Klienta. Jestem emerytką z dość niska emeryturą, ale zawsze staram się odłożyć na swoje przyjemności, które są najwyższej klasy. Już od paru lat zamawiam suplementy Natural Pharmaceuticals dla siebie, męża, a nawet- w formie prezentu- dla naszych dorosłych dzieci. Z wielką uwagą zapoznaję się z ich składem i nigdy nie odczuwam negatywnego działania. Po prostu chce mi się żyć, bez lęku, co się stanie jutro! Po zażyciu Memorex nie zapomnę o Was, ale zapomniałam o bolącej głowie 🙂 Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia wszystkim Ludziom Natural Pharmaceuticals!
Tydzień 07/2021 Józef Gałuszka z Bielska Białej Jestem samotnym wdowcem, starcem 93-letnim, a Waszym klientem od 8-miu lat. Kupowane przez mnie Wasze produkty utrzymują mnie w tak doskonałej kondycji, jak doskonała jest moja pamięć i samodzielność (mieszkam sam). Pamiętam miejsca, przez które uciekaliśmy przed hitlerowcami w 1939 r., kiedy byłem dzieckiem. Niewątpliwie pomaga mi w tym Wasz produkt, Memorex. Dzięki ProstaXin nie muszę wstawać w nocy. Bardzo mi służy OmegaMarine Forte plus, które polecam moim synom, witaminy K i D oraz Magnezium B6, za które Wam serdecznie dziękuję!
Tydzień 06/2021 Bogumiła Skroban z Tomaszowa Lubelskiego Od kilku lat stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals i jestem bardzo zadowolona z Waszej oferty. Dzięki zażywanym kapsułkom BergenOmega3 nie łapię infekcji w okresie zimowym. Dzisiaj otrzymałam zapas tabletek na kolejny rok i miłą niespodziankę- garnki do gotowania na parze, co dodatkowo przyczyni się do zdrowego trybu odżywiania. Wasze suplementy pochodzące ze Skandynawii są najzdrowsze i dlatego w dalszym ciągu będę je systematycznie kupowała i stosowała.
Tydzień 05/2021 Zuzanna Porowska z Warszawy Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, bo 1. Są na kieszeń emeryta 2. są estetycznie, starannie zapakowane 3. W paczce znajduję niespodzianki, co w życiu emeryta jest radosnym, ale rzadkim doznaniem 4. podoba mi się Norwegia (kultura, piękno krajobrazów, zachowanie ludzi podczas II wojny Światowej, wreszcie mentalność) Nigdy tam nie była, ale mnóstwo o tym czytałam.
Tydzień 04/2021 Marian Kobyłecki z Warszawy Nadmieniam, że dzięki formie Natural Pharmaceuticals korzystam z suplementów diety takich, jak: OemgaMarine Forte +, Prostaxin, Memorex, FlexiMed. (konsultując się z lekarzem rodzinnym) Uważam, że dzięki suplementom, moje zdrowie, samopoczucie i kondycja fizyczna się poprawiły, pomimo, że 03.03.2021 skończę 88 lat! Uwaga! Zażywam systematycznie! Muszę się pochwalić, że dzięki suplementom, wciąż jeżdżę samochodem, gram na akordeonie na spotkaniach okolicznościowych i śpiewam w chórze (obecnie przerwa) i obrabiam działkę o powierzchni 600 m kwadratowych! Uważam, że norweskie suplementy Natural Pharmaceuticals są bardzo dobrej jakości i polecam swoim bliskim.
Tydzień 03/2021 Małgorzata Tomaszewska z Wągrowca od kilku lat jestem klientką Natural Pharmaceuticals. Renoma produktów skandynawskich jest ogólnie znana. Przekonałam się, że suplement Omega Marine Forte plus jest bardzo ważny dla mojego zdrowia, a szczególnie w dobie pandemii, gdyż wzmacnia odpornosć. Jestem emerytką. Zawsze kochałam książki i stwierdziła, ze mój wzrok jest wspomagany przez kwasy Omega-3. W moim jadłospisie jest duzo warzyw, owoców i kiełków. Staram się jeść ryby, ale ceny ograniczają możliwość zakupu. Uważam, że kwasy Omega- 3 są niezbędne dla mojego organizmu, wybrałam Wasz suplement. Mam spory ogród, który zapewnia mi ruch na świeżym powietrzu. Zresztą kocham słońce i rośliny. Myślę, ze zdrowe jedzenie, ruch na świeżym powietrzu i Omega Marine Forte plus zapewniają mi dobrą kondycję, dużo energii i pozytywne spojrzenie na życie. Wybrałam Wasz suplement bo jest najlepszy i w dobrej cenie!
Tydzień 02/2021 Aleksander Kujawski ze Swarzędza Mam 89 lat i jestem aktywnym człowiekiem. Latam samolotami sportowymi jestem instruktorem szybowcowym. Mam dwie licencje: szybowcową i samolotową, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i jestem aktualnie najstarszym latającym pilotem sportowym w Polsce. Oprócz tego mam międzynarodowy patent “Sternika Morskiego” i pływam prywatnym jachtem po Bałtyku. Myślę, że tą kondycję zawdzięczam suplementom Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 01/2021 Mieczysław Lisiewski z miejscowości Świętajno Dlaczego wybrałem suplementy Natural Phamaceuticals? Po głębokim zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że w moim wieku (a ukończyłem 75 lat) trzeba wspomagać ciało i zdrowie. To już trwa kilka lat, jak przyjmuję wit D+, OmegaMarine FORTE+, wit. K2+ i Fleximed. W starszym wieku samo się nie zregeneruje, a tak to jeszcze mogę śpiewać w chórze i zajmować się muzyką. Jak długo? Zobaczymy! Dziękuję!
Tydzień 53/2020 Ryszard Dzwonkowski z Warty Jesteśmy klientami Natural Pharmaceuticals od wielu lat. Zarówno ja, jak i moja żona Maria stwierdzamy, że zażywając systematycznie kapsułki OmegaMarine FORTE+ rzadko się przeziębiamy. Obecnie zaopatrujemy w “rybki” OmegaMarine JUNIOR nasze trzy wnuczki. Córce dostarczamy Dormitan, który stosowany systematycznie pozwala jej spokojnie spać. Żona korzysta z Vistanu, twierdząc, że znacząco poprawia jej stan oczu.
Tydzień 52/2020 Rafał Kółeczko z Katowica Nie pamiętam, jak długo jestem Waszym klientem, ale na pewno długo stosuję OmegMarine FORTE+, witaminy K i C oraz ProstaXin. Jestem ojcem czwórki dzieci i dziadkiem sześciorga wnucząt i wszyscy w rodzinie dziwią się, że dziadka nie imają się żadne choroby. Ja im wtedy pokazuję opakowanie OmegaMarine FORTE+ i każde złe licho śpi! 🙂
Tydzień 51/2020 Piotr Mazurek z Biłgoraja Wybrałem suplementy diety Natural Pharmaceuticals ponieważ wiem , że są one najlepszej jakości jakie występują na światowym rynku. Ich skład jest przebadany i poprzedzony wieloma badaniami , co gwarantuje że naprawdę świetnie działają i spełniają oczekiwania moje i całej mojej rodziny. Suplementy stosuję ja , moje dzieci , żona i oczywiście moi rodzice i wszyscy są zdrowi , w dobrej formie i bardzo zadowoleni. Jesteśmy Państwa wiernymi klientami od bardzo długiego czasu , jak tylko pojawiły się w sprzedaży tabletki Omega , bo od nich się ta przygoda zaczęła. Teraz korzystamy prawie z całej oferty Natural Pharmaceuticals i nie zamierzamy rezygnować. Dziękujemy że jesteście i pomagacie w utrzymaniu dobrego zdrowia , samopoczucia i formy.
Tydzień 50/2020 Wanda Andrzejewska z Legnicy Parę lat temu zostałam zachęcona do nabycia suplementu diety OmegaMarine Forte+. Poczułam poprawę samopoczucia, dlatego nabyłam FlexiMed, gdy zaczęłam odczuwać bóle stawów. Pół roku przyjmuję FlexiMed i nie mam bólów stawów. Nabrałam zaufania do firmy Natural Pharmaceuticals i dokonałam kolejnych zakupów: wit. K2, D3 i wit.C. Dobrze czuć pewność, że kupuje się w zaprzyjaźnionej firmie. Pozdrawiam!
Tydzień 49/2020 Stanisław Niwiński z Gdańska W tym tygodniu ukończyłem 86 lat. Jednak czuję się jak zdrowy 60 – latek! Jestem pewien, że dużą rolę w utrzymaniu mojej bardzo dobrej kondycji odgrywają farmaceutyki , które pochodzą z ekologicznie czystej Norwegii, które zażywam regularnie od 6 lat. Suplementy Natural Pharmaceuticals zażywają także moja żona i wnuczki. Startując w różnych imprezach biegowych mówię (kibicom i kolegom), ze moje zdrowie przybywa z Norwegii. Ps. W ubiegłym roku brałem udział w różnych rekreacyjnych masowych biegach. W mojej kategorii wiekowej 85+ nie miałem rywali. Załączam pozdrowienia!
Tydzień 48/2020 Jan Twarduś z Wrocławia Moja suplementacja ma bogatą historię. Od 10-ciu lat stosuję OmegaMarine Forte+, od 5-ciu witaminę K2+, D3+, Magnezium B6 + oraz witaminę C. A od roku używam FlexiMed, a także ProMan + . Ja ma 93 lata i czuję się dobrze. Moi przyjaciele sugerują, że przesadzam z suplementami, ale ja robię swoje i suplementy spożywam dalej.
Tydzień 47/2020 Agnieszka Szafrańska z Korzenne Dzień dobry, moja przygoda z suplementami Natural Pharmaceuticals zaczęła się kilka lat temu dość skromnie od Omega Marine Forte +. Jako zwykły, przeciętny „zjadacz chleba” w wielkim skrócie rzecz ujmując, byłam nieprzekonana… Aż do czasu, kiedy poszperałam, poczytałam o składzie produktów, firmie i asortymencie, które oferujecie WY. Moim skromnym zdaniem Wasza firma w asortymencie suplementow ,nie ma konkurencji!!! Jakość suplementów i skład nie ma konkurencji. Wybieracie do produkcji kapsułek najodpowiedniejsze składniki i naturalne produkty. Obecnie chyba się uzależniłam…nie to nie żart…po prostu szczerze – postawiłam na jakość, a jeśli jakość to tylko z Wami . Zaraziłam pozytywnie swoich rodziców 86+ ( używają witaminy D3 oraz Flexi Med)i odkąd używają tych 2 suplementów czują się świetnie. Tato w zaparte chodzi na grzyby( mimo operacji na biodra) gra z moim synem w piłkę nożną, mama regularnie towarzyszy na spacerach tacie ( marząc o nowych kijkach). „Zaraziłam” moją córkę Laurę, która również wyraziła swą opinię i przesłała Wam w mailu. Synkowi zamówiłam zapas Omega Junior+, przepysznych rybek. A ja? A ja mam już sporą kolekcję Waszych witaminek: WitaminD3, Omega Marine Forte+, FlexiMed( nabyłam po operacji kręgosłupa w tym roku). A ostatnio otrzymałam od Was niespodziankę konkursową: zapas multiwitaminy+ na cały rok!!! Nie wierzyłam, że wogole można cis wygrać, ale jestem tego DOWODEM. Cóż mogę więcej dodać. Jesteście rzetelną firmą, z dobrym profesjonalny Biurem Obsługi. Apteki, które odwiedziłam w celu porównania składu były pod wrażeniem jakości Waszych produktów, nawet wzięły farmaceutki namiary na Waszą firmę. Polecam bo czujemy się wszyscy dobrze, wyniki diagnostyczne się poprawiają , póki co odporność jest na dobrym poziomie . Mimo czterech poważnych operacji, mimo szalejącej pandemii…nie choruję ani ja ani moja rodzina. Uff rozpisałam się, ale uważam , że warto napisać swoje prawdziwe odczucie, którego każdemu nowemu Waszemu klientowi szczerze życzę.Z drugiej strony , 1 milion zadowolonych klientów mówi sam za siebie.
Tydzień 46/2020 Monika Rupik z Świętochłowic Najpierw nie wiedząc spróbowałam, a jak się przekonałam do tych produktów, to stosuję je już 5 lat! A są to: Multiwitamina, Witamina C Witamina D, OmegaMarine Forte plus i FlexiMed. A jeżeli twarzą tych produktów jest Wielki Mistrz Świata biathlonista Tomasz Sikora, to produkty są z najwyższej półki! I ja się o tym przekonałam.
Tydzień 45/2020 Robert Klich z Sosnowca Natural Pharmaceuticals dba o moje zdrowie. niech każdy się o tym dowie. Z suplementami jestem za pan brat, dlatego będę żył wiele lat!
Tydzień 44/2020 Marian Bednarczyk z Miłoradza Od kiedy jestem klientem firmy Natural Pharmaceuticals, jestem bardziej kreatywny, wszystko pamiętam, czuję się o wiele młodziej. Jestem radosny, pozytywnie myślę i dzięki tym suplementom CHCE MI SIĘ ŻYĆ! W moim otoczeniu jest wiele osób zainteresowanych moją przemianą, są ciekawi dlaczego jestem taki zdrowy i wyglądam tak młodo.
Tydzień 43/2020 Urszula Twardowska z Gniezna Jestem emerytką bardzo aktywną. Chodzę po górach teraz już trochę mniejszych, dużo jeżdżę rowerem,dlatego chciałabym być jak najdłużej osobą sprawną fizycznie.Bardzo pomocny w sprawności fizycznej jest FlexiMed. Potrzebna jest też psychiczna i umysłowa sprawność, dlatego OmegaMarine Forte plus jest bezcenna. Oprócz tego wspomaga mnie witamina K2 oraz w okresie zimowym witamina D3. Na zdrowe mięśnie bez skurczy zażywam Magnesium B6+. Wasze suplementy uczyniły mnie sprawną babcią pełną wigoru Dziękuję i pozdrawiam!
Tydzień 42/2020 Grażyna Przełożny z Krakowa Ponieważ wyprodukowane są z naturalnych składników pochodzenia naturalnego, pozyskiwane są z ryb morskich z Norwegii, suplementy diety wspomagają nasze organizmy w podstawowe witaminy, od lat kupuję OmegaMarine Forte plus, witaminę D,C oraz K. Mam 70 lat i dzięki tym suplementom czuje się świetnie, mam dużo energii i jestem zdrowa. Bardzo polecam ich stosowanie.
Tydzień 41/2020 Antoni Łagocki z Wrocławia Od lat jestem zadowolonym klientem Natural Pharmaceuticals, nabywane produkty są sprawdzone pod względem jakościowym, są naturalne, ekologiczne, skuteczne oraz – co nie bez znaczenia – w przystępnej cenie. I bardzo empatyczna obsługa.
Tydzień 40/2020 Krystyna Wiśniewska z Gdańska Już 10 lat temu wybrałam suplementy diety Natural Pharmaceuticals! I stosuję je nieprzerwanie. Wyboru dokonałam sugerując się stosunkowo niską ceną w stosunku do jakości i sposobem dystrybucji – jedna dostawa na rok z płatnością w miesięcznych ratach. To był trafny wybór, mimo 70 lat czuję się świetnie i nie „czepiają mi się” żadne infekcje. Produkty Natural Pharmaceutical polecam każdemu !!!
Tydzień 39/2020 Jerzy Dulęba ze Skarżyska – Kamienne Po przebytym nowotworze płuc i Zespole mielodysplatycznym MDS – (obniżona odporność) musiałem wzmocnić organizm, w tym odporność. Szukałem suplementów dobrego producenta, produktów wysokiej jakości. Opinia o suplementach w naszych aptekach jest niestety niekorzystna. Warunki do spełnienia moich oczekiwań zapewniła mi Wasza firma Natural Pharmaceuticals. Co jeszcze ważne, jako emeryt z niewielką emeryturą otrzymuję wszystko w systemie ratalnym. Po trzech latach używania Waszych suplementów jak na 71-latka czuję się bardzo dobrze. I chyba o to chodzi!!!
Tydzień 38/2020 Maria Polańczuk z Lutowisk Mam prawie 70 lat. Bardzo intensywnie pracuję w ogrodzie lub w domu i czasami dokucza mi zmęczenie. Suplementy Natural Pharmaceuticals biorę od 3 lat i zauważyłam znaczną zmianę na lepsze. Mniej choruje zimą i odczuwam większą witalność latem. Zmieniam sobie zestaw suplementów zależnie od pory roku, a najlepszym dowodem na ich skuteczność jest mój ogród, który cieszy oko całej rodziny 🙂
Tydzień 37/2020 Marek Kopania ze Świdnicy Dziękuję losowi, że znalazłem reklamę Waszej firmy w prasie. Była to oferta zakupu ProstaXin plus. Zdecydowałem się na jego zakup, ponieważ inne suplementy tego rodzaju były mało skuteczne. ProstaXin zażywałem regularnie i odczułem poprawę. To spowodowało, że życie codzienne jest życiem jak wiele lat temu. Również to, że suplementy pochodzą z Norwegii utwierdziło mnie w decyzji. W następnym roku zamówiłem FlexiMed, a potem potem OmegaMarine Forte+. Ta mądra decyzja umożliwia mnie i żonie (którą też namówiłem do zażywania tych suplementów) bezproblemowe wchodzenie na trzecie piętro w budynku, w którym developer zapomniał uruchomić windę przez 2 lata. Będziemy wszystkim polecać Wasze norweskie suplementy!
Tydzień 36/2020 Izabella Karpińska z Warszawy Od kilku lat przyjmuję codziennie suplement Omega Marine Forte +. Jestem emerytowaną nauczycielką (od 2 lat). ostatnie trzy lata przed emeryturą to były lata zupełnie bez żadnej infekcji. Zostałam nawet wyróżniona przez dyrekcję szkoły, gdyż przez trzyletni okres ani razu nie byłam na zwolnieniu. Koleżanki nawet nazwały mnie “przodownicą pracy”. A to wszystko- i tego jestem pewna – dzięki przyjmowaniu tego wspaniałego preparatu – Omega Marine Forte+. Poleciłam go mojemu synowi i innym osobom z mojego otoczenia. Wszyscy podzielają mój zachwyt. Dziękuję!
Tydzień 35/2020 Roland Dziubiński z Warszawy Ponieważ przekonałem się osobiście o skuteczności Waszych preparatów. Zacząłem je stosować przed wieloma laty, być może z początkiem Waszej działalności na polskim rynku. Jak sądzę między innymi dzięki temu, mając 88 lat, po pierwsze jak widać żyję, jestem sprawny fizycznie i jak sądzę umysłowo, a co ważne nie dokuczają mi uciążliwe dolegliwości właściwe mojemu wiekowi. Pozostając użytkownikiem Waszych preparatów, życzę Wam dalszych sukcesów, a sobie zdrowia.
Tydzień 34/2020 Ewa Rutkowska z Sochocina Witam. Zachęcił mnie Państwa pracownik (TELEFONICZNIE )do zakupu Omegi, a że i tak kupowałam te suplementy i po przeliczeniu wyszła mi prawie ta sama kwota więc zdecydowałam się spróbować. Efekty pojawiły się, choć nie tak szybko. Dzisiaj nie biegam po aptekach, rozszerzyłam asortyment na inne suplementy Natural Pharmaceuticals. Przekonałam też męża i jesteśmy bardzo zadowoleni. Trwa to już jakiś czas, więc zachęciliśmy też dzieci, które myślą o wprowadzeniu żelek wnukom. Myślę, że wkrótce do nas dołączą i Maluchy. Wspaniałe są opisy – doświadczenia innych klientów, co bardzo zachęca i daje wgląd w dany suplement. Dziękuję, że jesteście.. Pozdrawiam Ewa z rodziną
Tydzień 33/2020 Ewa Sołtys z Lublina Na początku skusiła mnie oferta przetestowania darmowej 30-dniowej próbki OmegaMarine Forte +. Później dowiedziałam się, że moja ciocia i wujek kupują u Państwa suplementy i nie chorują na grypę i ogólnie czują się lepiej. Zdecydowałam, że zaufam Państwa firmie i będę kupować różne suplementy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ już drugi rok ja i moja rodzina nie chorujemy na grypę,mamy zwiększoną odporność, a przeziębienia przechodzimy łagodnie. Polecam OmegaMarine Forte +, Witaminę C, Witaminę D.
Tydzień 32/2020 Mieczysław Czepkowski z Warszawy Przed laty zamówiłem w firmie preparat OmegaMarine Forte plus. Po roku stwierdziłem pozytywne skutki jego działania. Następne dwa lata były wystarczającym okresem na potwierdzenie oczekiwań. Był to czas oceny firmy, rzetelności i odpowiedzialności w zakresie współpracy z klientem, rozliczeń finansowych oraz permanentna kontrola jakości dostarczanych produktów. Jako wieloletni Wasz klient stwierdzam, że Natural Pharmaceuticals zasługuje na zaufanie. Dowodem na to jest fakt, że prezentami, jakimi obdarowuję bliskie mi osoby są Państwa produkty. Jestem również nieformalnym akwizytorem Państwa produktów- polecam je wszystkim znajomym! Z Szacunkiem Mieczysław Czepkowski
Tydzień 31/2020 Anna Wiskorz-Tokarska z Gdańska Od ośmiu lat jestem stałą klientką firmy Natural Pharmaceuticals. Obojgu nam z mężem poprawił się wzrok na tyle, że przestaliśmy nosić okulary do czytania i pisania. Odczuwamy wyraźną poprawę w żywotności i aktywności w codziennym życiu. Wasza firma jest wyjątkowa wśród znanych nam producentów suplementów. Gratulujemy wiarygodności!
Tydzień 30/2020 Teresa Nowak z Ornontowic Wybrałam suplementy firmy Natural Pharmaceuticals przede wszystkim dlatego , że jestem pewna dobrej jakości tych suplementów. Poza tym otrzymuję zamówione produkty szybko, ładnie zapakowane i mogę rozłożyć zapłatę za nie na raty. No i mogę w każdej chwili , gdy mam jakiś problem, zadzwonić do firmy i zawsze otrzymam jasne i miłe rozwiązanie problemu.
Tydzień 29/2020 Barbara i Stanisław Burkowscy ze Swarzędza Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do konkursu. Odpowiadamy we dwoje, jak stare dobre małżeństwo ze stażem 54 lata. Oboje jesteśmy klientami chyba od samego początku firmy. Stanisław niedawno ukończył 80 lat ale nikt mu tyle nie daje, bo o wiele młodziej wygląda. Zaczęliśmy od OmegaMarine Forte+, później wit.K2, wit. D3 i Fleximed, które uzupełniamy od lat. Udało się też obudzić zainteresowanie u córki i syna. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Mamy do Was zaufanie. Systematyczne stosowanie produktów procentuje. mamy zdrowie i chęć na 100 lat!
Tydzień 28/2020 Elżbieta Nowak z Czerwionki-Leszczyny Jestem nauczycielką. Pracowałam z dziećmi 30 lat. Byłam w ciągłym ruchu. gdy poszłam na emeryturę miałam dużo więcej czasu dla siebie i wtedy zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem. W poradniku “Zdrowie” przeczytałam o suplementacji – było to 15 lat temu Zmieniłam odżywianie w rodzinie, ograniczyłam tłuszcze, a wprowadziłam dużo więcej warzyw, owoców oraz ruchu. teraz mam 69 lat i suplementy Natural Pharmaceuticals stosuję wraz z całą rodziną od 3 lat. jesteśmy bardzo zadowoleni! OmegaMarine Forte+ to “naturalna pigułka szczęścia” potrzebna sercu, paliwo dla mózgu, wzroku oraz w ogóle norweska jakość godna polecenia! Fleximed to ochrona naszych kości, stawów i mięśni. Suplementy Natural Pharmaceuticals będę polecać i brać do końca życia!
Tydzień 27/2020 Olga Lachowska z Bydgoszczy Miło jest być klientem Natural Pharmaceuticals, skoro oszczędzam kupując doskonałej jakości suplementy, które są wizytówką tej formy. Będąc stałą klientką mam szansę na promocje i nagrody! Takich rabatów i wzorcowej obsługi klienta nie oferuje żadna znana mi firma!
Tydzień 26/2020 Stanisław Mroziński z Płocka Norwegia to kraj północny o bardziej ostrzejszym klimacie niż Polska. Kraj dla twardych i wytrzymałych ludzi – mam na myśli zimowe osiągnięcia w sporcie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Twardy Klimat, a także EKO, czyli produkty produkowane ekologicznie. Zdrowy klimat, zdrowy produkt, zdrowy duch!
Tydzień 25/2020 Jerzy Zawadzki z Rybnika Od 2015 roku przyjmuje Omega Marine Forte+, w kolejnych latach dołączyłem Witaminę K2, Witaminę D+, Flexi Med, a ostatnio zamówiłem też ProstaXin Plus, poniewaz mam wysokie mniemanie o produktach Natural Pharmaceuticals. A jestem czynnym sportowcem, biegającym dystanse 100, 200 i 400 m. “zawodowo” w kategoriach wiekowych: M- 50, M-55, M-60, M-70 i aktualnie M-75. I dlatego je wybrałem!!!
Tydzień 24/2020 Jan Deja z Czeladzi Jestem użytkownikiem Waszych suplementów już kilka lat. Pierwszym był Omega Marine Forte +. Wczoraj dostałem nową przesyłkę (z prezentem). Jest to chyba 3 albo 4 seria. Kiedy się zorientowałem, że to działa, skusiłem się na Prostaxin, bo odczułem potrzebę. I wczoraj też otrzymałem nową przesyłkę (też z prezentem). Mam już trochę lat, dobre się trzymam, wiec myślę, że te Wasze suplementy są dobre. Przekazałem to dwóm moim sąsiadom. Maja zamówić. Dlaczego wybrałem? Nie wiem. Ale cieszę się, że dobrze trafiłem. Po wyczerpaniu zapasów, na pewno kupię następne.
Tydzień 23/2020 Józef Krzemieniewski z Grudziądza Suplementy Natural Pharmaceuticals dają mi energię na cały dzień, czuję się dobrze i jestem zadowolony. Codziennie rano po śniadaniu przyjmuję te suplementy. Polecam wszystkim znajomym. Spędzam również aktywnie czas.
Tydzień 22/2020 Barbara Molińska z Obornik Nawet jak się przestraszyłeś, że masz spadek odporności, są norweskie „moje suplementy” i częste promocje dla zachęty. Natural Pharmaceuticals o zdrowie dba, wspomaga odporność jak tylko się da.
Tydzień 21/2020 Martyna Sadowska z Gdyni Zdecydowałam się na zakup suplementu Natural Pharmaceuticals dla moich dzieci, a konkretnie OmegaMarine Junior+, jednego zestawu rocznego, żeby zobaczyć jak dzieci na niego zareagują. Od urodzenia staram się suplementować dzieciom omegę, bo jest bardzo ważna dla rozwoju, jednak wcześniejsze suplementy, nie były przez moje dzieci chętnie przyjmowane, trzeba było je nakłaniać. Do zakupu OmegaMarine Junior+ zachęciła mnie forma rybek to owocowym smaku, rzetelne źródło pozyskiwanych składników i cena. I to był strzał w 10, ponieważ moje dzieci zakochały się w rybkach, o które obecnie same się upominają. Wiem, że dostarczam dzieciom dobrej jakości kwasy omega, dlatego na pewno zaopatrzymy, więc w kolejny zapas.
Tydzień 20/2020 Władysław Zaleski z Białegostoku Drodzy przyjaciele Norwegowie. Lubię Wasz piękny kraj, lubię Waszą sympatyczną nację, ludzi miłych, mądrych i postępowych. Ale bardzo Was lubię także za troskę o moje zdrowie!!! Czyż mogą być lepsi przyjaciele, niż ci, co dbają o nasze zdrowie? TYm bardziej, ze będąc wieloletnim klientem Natural Pharmaceuticals odczuwam zbawienny wpływ suplementów na moją kondycję i samopoczucie.Ściska serdecznie Wasze dłonie. Mam 80 lat, a jak wyglądam!
Tydzień 19/2020 Henryk Płaczkowski z Płocka Szanowna Dyrekcjo Natural Pharmaceuticals, już 10 lat należę do grona lojalnych i zadowolonych klientów Waszej firmy. Przez ten cały okres zamawiam suplement diety OmegaMarine Forte+, a ostatnio dodatkowo Witaminę K2. Z obu suplementów jestem zadowolon, ponieważ stan mojego zdrowia poprawił się znacząco.
Odpowiadając na pytanie konkursowe, odpowiedź jest prosta: Wasze suplementy są jakościowo i cenowo najlepsze! I są dostępne dla emerytów.
Tydzień 18/2020 Weronika Chylarecka z Kiełczowa Jestem młodą, 25-letnią kobieta, która jest świadoma potrzeb swojego organizmu, a także zagrożeń zewnętrznych, które wpływają na moje zdrowie. Wybrałam firmę Natural Pharmaceuticals ze względu na zaufanie – ogromne grono wiernych klientów i pozytywne opinie. Jestem szczęśliwa, że dziś trzymam w rękach roczny zapas OmegaMarine Forte+. To początek wspaniałej przygody po zdrowie! Dziękuję, że jesteście 🙂
Tydzień 17/2020 Grażyna Mrugacz z Katowic Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są niezastąpione dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pierwszym moim suplementem była OmegaMarine Forte +, następnie zamówiłam wit. D+, a obecnie zdecydowałam się również na wit. K2+. Mój organizm dzięki tym produktom jest bardziej rozluźniony, uodporniony, stałam się bardziej witalna, a moje kości mocniejsze. Polecam te suplementy wszystkim moim znajomym i sąsiadom, bo to jest rewelacja. A jeszcze na dodatek kraj pochodzenia, Norwegia – cudowny, wspaniały kraj.
Tydzień 16/2020 Edward Jan Szpak ze Zwierzyna Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals dla zdrowia. Aby wzmocnić swój organizm przyjmuje OmegaMarine Forte+, witaminę D+ i witaminę K2+ oraz FlexiMed. I czuję się jak ryba w wodzie! Dziękuję bardzo za te witaminy! Jestem Waszym klientem już od 10 lat!
Tydzień 15/2020 Teresa Serkiewicz z Jastrowia Suplementy Natural Pharmaceuticals wybrałam zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia zadzwonił telefon i pani po drugiej stronie słuchawki przedstawiła ofertę. Pomyślałam ,,Czemu nie, może to coś pomoże?” POMOGŁO. Moja odporność bez porównania jest lepsza, pamięć i koncentracja również, stres dużo mniejszy. Stosuję OmegaMarine Forte +, wit. D+ oraz wit. K2+ i nie zamierzam rezygnować!
Tydzień 14/2020 Henryk Stochalski z Oleśnicy Śląskiej Myślę, że jestem z Wami od samego początku. Pamiętam pierwsze zamówienie próbki OmegaMarine Forte + i od tego czasu zamawiam roczne zapasy. Przyjmuję też witaminę D+ i od roku witaminę K2+.Niedawno zamówiłem też ProstaXin.
Zamawiam te suplementu ze względu na pochodzenie z Norwegii, która słynie z czystych terenów i nieskażonych darów morza. Namawiam każdego na korzystanie z suplementów Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 13/2020 Ewa Trojan z Warszawy Suplementy Natural Pharmaceuticals stosuję już od kilku lat. Regularnie zamawiam: Omega Marine Forte +, Witaminę K2, Witaminę C + oraz Witaminę D +.  Za kilkanaście dni skończę 60 lat, jestem już od 8 lat babcią, ale  zupełnie  tego wieku nie czuję! EFEKTY STOSOWANIA w/w SUPLEMENTÓW: Dodają energii. Utrzymują ciało w bardzo dobrej kondycji. Dodają wigoru – chce się chcieć. Poprawiły wzrok. Zniknął problem suchego oka. Wpłynęły na bardzo dobre samopoczucie psychiczne.  Spowodowały, że nie choruję, nie przeziębiam się – wzmocnieniu uległ mój układ odpornościowy. To wszystko powoduje, że żyję aktywnie i nie myślę o wieku. Tak trzymam, a dobre suplementy Natural Pharmaceuticals  bardzo skutecznie pomagają mi w tym. I jeszcze – co ważne – bardzo korzystna forma płatności i przystępna cena pozwalają kontynuować dbanie o moje zdrowie i kondycję. Serdecznie dziękuję za dotychczasowe Państwa propozycje, za dobrą i miłą współpracę. Pozdrawiam wszystkich Państwa. Ewa Trojan
Tydzień 12/2020 Beata Stawarska z Malborka Bo największą wartością mojego życia  jest zdrowie moje i  moich najbliższych. Przeszłam swoistą rewolucję świadomości, która doprowadziła mnie do takiego wniosku. Suplementy  Natural  Pharmaceuticals są  cudownym specyfikiem na wzmacniania odporności  całego organizmu. Dla mnie ma znaczenie ich „naturalne pochodzenie” pasujące do ludzkiego organizmu. Obecne w preparatach składniki mają  znane źródło pochodzenia oraz precyzyjnie opisane wartości.
Tydzień 11/2020 Elżbieta Figura Sapiejka z Kutna Firmę Natural polecam bo sama już ponad 7 lat jestem klientem. Mam duży szacunek dla Norwegii bo to kraj ceniący ekologię a ja wiem, że tylko w kraju gdzie jest dbałość o klimat i naturę dba się o człowieka. Pierwszym produktem jaki zamówiłam było OmegaMarine Forte+, dziś po kilku operacjach i po chemii nadal zażywam nie tylko Omegę ale i K+ i Vit. C i Vit D . Mam w 100 % przekonanie a jakości tych suplementów. Oboje z mężem dbamy o zdrowie  wspierając się preparatami Natural Pharmaceuticals. Myślę, że udało się zachęcić do zażywania preparatów znajomych. To suplementy, które pomagają nam normalnie funkcjonować więc naprawdę warto dbać o swoje zdrowie z Natural Pharmaceuticals. My dbamy i innych z pełnym przekonaniem polecamy!!!!!
Tydzień 10/2020 Małgorzata Wróż z BIelska BO DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!! Stosujemy z mężem od wielu lat i nasze samopoczucie, kondycja fizyczna oraz odporność znacznie wzrosły.POLECAM!!!
Tydzień 9/2020 Olga Lachowska z Bydgoszczy Suplementy Natural Pharmaceuticals mają korzystną cenę za roczny zapas, wygodnie można dokonać płatności, nie trzeba ciągle dokupywać i są doskonałej jakości. Po prostu wygoda, jakość i korzyść w jednej formie.
Tydzień 8/2020 Stanisław Dobrowolski z Lubina Legnickiego Jak skutecznie norwescy Wikingowie podbijali tereny nadmorskie Bałtyku, tak równie skutecznie Natural Pharmaceuticals dba o swoich klientów. W tym stwierdzeniu nie ma słowa przesady. Zażywany przeze mnie ProstaXin w pełni postawił mnie na nogi, a systematyczne przyjmowanie witamin zawartych w OmegaMarine FORTE+, Witaminie D+ oraz Multiwitaminie+ dodało mi niewyobrażalnej energii i odporności. Dziękuję i czekam na kolejne propozycje.
Tydzień 7/2020 Artur Górnik z Częstochowy Suplementy Natural Pharmaceuticals stosuję już 10 lat! Mają dobre działanie na organizm, czuję się po nich świetnie. Jestem bardzo zadowolony.
Tydzień 6/2020 Lucyna Sosnowska z Wyszkowa W swoim mieście jestem osobą znaną, dlatego bardzo mi zależy na dobrym wyglądzie. Od kilku lat jestem wśród państwa odbiorców OmegaMarine FORTE+ oraz Witaminy D+. Mam 73 lata, czuję się świetnie, mam wspaniałą cerę, brak zmarszczek, dobrą skórę ciała. Uważam, że to zasługa powyższych suplementów, które w pełni wszystkim polecam!
Tydzień 5/2020 Danuta Loska z miejscowości Chybie Jestem wieloletnią klientką Natural Pharmaceuticals, dbam o swoje zdrowie poprzez suplementację kwasami OmegaMarine FORTE+, Magnezium B6, witaminę K+, D+ i C+.

Suplementy, a szczególnie kwasy OmegaMarine FORTE+biorę już od ponad dwóch lat i zauważyłam, że bardzo poprawiła mi się pamięć, koncentracja, podzielność uwagi oraz odporność. O wiele lepiej się czuję. uważam, że są to suplementy naprawdę wysokiej jakości. Polecam je moim bliskim i znajomym.

Tydzień 4/2020 Wiesława Krawczuk-Domaradzka z Wrocławia Jako lekarz jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkich suplementów. Wyjątkiem są preparaty Natural Pharmaceuticals. Ta norweska firma jest wyjątkowo godna zaufania, toteż korzystamy z jej produktów od dosyć dawna, wierząc, że przyczyniają się do naszego zdrowia i ogólnej kondycji, a mamy już sporo lat- powyżej 80. Dziękujemy firmie za uczciwość i troskę o zdrowie ludzi.
Tydzień 3/2020 Kazimierz Berger z Rybnika Już tak przyzwyczaiłem się do ich stosowania, że trudno wyobrazić sobie dzień bez suplementów Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 2/2020 Wiesław Maksymowicz z Warszawy Jestem mężczyzną po 60-tce. Zauważyłem, że lata lecą a zdrowie jakby słabsze. Sięgnąłem po suplementy  Natural Pharmaceuticals  w kilku wariantach i o różnym składzie, by całościowo zadbać o swój organizm. Efekty były bardzo szybkie, więc  zażywam je od wielu lat. Teraz czuję się młodziej  i zdrowiej, co zawdzięczam naturalnie Natural Pharmaceuticals.
Tydzień 1/2020 Maria Huszla z Białegostoku Suplementuję się bo jestem świadoma takiej potrzeby. Znalazłam ofertę Natural Pharmaceuticals  i nie zawiodłam się. Jestem Waszą klientką od kilku lat i doceniam dobrą jakość za dobrą cenę. Męża też namówiłam na suplementację.

Ważne jest, że nie muszę co raz uzupełniać zapasów, bo dostaję opakowanie na cały rok. No i nie bez znaczenia jest to, że płacę w ratach – to bardzo wygodne. Bardzo Was cenię za dbałość o nas.

Tydzień 52/2019 Jarosław Matuszewski z Warszawy Pytanie uważam za tendencyjne 🙂

Pytanie powinno brzmieć: Dlaczego jeszcze nie wybrałeś suplementów Natural Pharmaceuticals?
A tak poważnie to jesteście jedyną firmą, która pomogła mi na moje dolegliwości. Zawsze i wszędzie będę Was polecał. Pół mojej rodziny korzysta z suplementów Natural Pharmaceuticals, a nad następną połową już pracuję. Pozdrawiam!

Tydzień 51/2019 Halina Jabłońska ze Starej Białej Jestem klientką Natural Pharmaceuticals już od dobrych paru lat. Śmiało mogę polecić produkty, które proponuje ta firma. Codziennie zażywam OmegaMarine FORTE+ oraz wit. D3. Właściwie nie mam większych problemów zdrowotnych i myślę, że dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie zawdzięczam właśnie tym suplementom.
Tydzień 50/2019 Dariusz Sobala z Piekar Śląskich Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są najwyższej jakości, w tym przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziemy.

Jest to sprawdzone. Stosuję te  suplementy już koło 6 lat i bardzo dobrze wpływają na kondycję i zdrowie.

Tydzień 49/2019 Lila Ciesielska z Bornego Sulinowa Suplementy Natural Pharmaceuticals są fantastyczne. Stosuję je od kilku lat i jestem “wulkanem energii” i w doskonałej kondycji. 21 lat na emeryturze.Mimo swojego wieku prowadzę bardzo aktywny tryb życia. uwielbiam taniec, nordic walking, aqua-aerobic w basenie. Doskonale się czuję i korzystam z życia “na maksa”.
Tydzień 48/2019 Alina Wójtowicz z Giżycka Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie minerały i witaminy jestem w stanie dostarczyć organizmowi w pożywieniu, dlatego codziennie stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals: OmegaMarine FORTE +, Witamina D+, Magnezium B6, Witamina K2+.

Wszystkie te suplementy stosuję od 7 lat. jestem szczęśliwa i zadowolona i poleciłam te suplementy już co najmniej 10 osobom, które są też zadowolone.

Dlatego dziękuję z całego serca.

Tydzień 47//2019 Leokadia Badzińska z Prabut Od 10 lat jestem, klientką Natural Pharmaceuticals. OmegaMarine FORTE + wpływa pozytywnie na mój wygląd i stan zdrowia. Wyciąg z łososia wzbogaca mój organizm w kwasy tłuszczowe, które oddziaływują na wszystkie komórki w moim organizmie i dzięki temu, mimo skończonych 69 lat mam dobrą pamięć i młodszy wygląd. Poleciłam już OmegaMarine FORTE + wszystkim znajomym.
Tydzień 46/2019 Marlena Kalińska – Lipka z Kwirynowa Moim zdaniem są to produkty godne zaufania. Firma stawia na jakość i celuje w potrzeby człowieka XXI wieku. Czuję się lepiej, gdy wiem, że ktoś jeszcze o mnie myśli.
Tydzień 45/2019 Danuta Mazurek z Lublina Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ to sprawdzona i wiarygodna firma. Wysoka jakość produktów gwarantuje mi dobre samopoczuci. Wystarczą tylko 2 kapsułki dziennie Omega Marine FORTE plus, podczas gdy tych z apteki potrzeba aż 5 i to nie wiadomo jakiej są jakości. Zleciałam stałe przelewy w banku, więc nie muszę się martwić o terminy płatności. I przez cały rok mam pewność dobrego samopoczucia, radości i zadowolenia z dobrego wyboru!
Tydzień 44/2019 Janusz Kubański z Gdańska Przekonałem się, że stosując suplement Natural Pharmaceuticals czuję się rześki, zdrowy,  wróciły mi siły witalne i radość życia. A co najważniejsze, zaoszczędziłem na częstych wizytach u lekarzy specjalistów!
Tydzień 43/2019 Krystyna Dobrowolska z Warszawy Jestem długoletnim Waszym klientem. od wielu lat przyjmuję OmegaMarine FORTE+ i witaminy D+ i K+codziennie. Dzięki nim jestem sprawna, aktywna i uśmiechnięta. W rozmowach polecam OmegaMarine FORTE+ tym, którzy mnie pytają “Co robisz, ze  tak ładnie wyglądasz?”

PS. Kto OmegaMarine codziennie przyjmuje – ładnie wygląda i dobrze się czuje!

Pozdrawiam Firmę!

Tydzień 42/2019 Janina Abrahamowicz z Brzegu Kilka lat temu dowiedziałam się o Waszej firmie i o suplemencie Omega Marine FORTE plus. POnieważ bliska mi osoba od 12 lat pracuje jako lekarz w Szwecji , poprosiłam o informację na Wasz temat. Po otrzymaniu pochlebnej opinii na stałe zamówiłam OmegaMarine FORTE plus, którą otrzymuję raz na dwa miesiące. Zamawiam też Multiwitaminę, Witaminę K2, a ostatnio FlexiMed

jestem bardzo zadowolona z tych suplementów, bo miałam bardzo duże kłopoty ze stawami (kolana, palce u rąk i nóg), a także z sercem. Teraz jest dużo lepiej. Polecam wszystkim, zwłaszcza starszym!

Tydzień 41//2019 Andrzej Wiśniewski z Jastrzębii Natural Pharmaceuticals to firma norweska. Norwegia to ojczyzna Wikingów. Wikingowie to najzdrowsze i najwaleczniejsze “wilki morskie”, których przysmakiem jest łosoś. Łosoś to “płynne złoto” – Omega 3. Chcę mieć ich zdrowie i siłę – oto dlaczego wybieram suplementy diety Natural Pharmaceuticals. Na Odyna,  jestem już w połowie drogi i nie zawrócę!
Tydzień 40/2019 Zofia Danielska z Bydgoszczy Produkty firmy Natural Pharmaceuticals to suplementy wysokiej jakości. Suplementacja jest niezbędna, zwłaszcza w podeszłym wieku, gdy nasz organizm nieco się “wypala”. Współpracuję z tą firma od wielu lat, kupując wg. mnie najważniejsze dla mojego zdrowia suplementy. Używam OmegaMarine FORTE+, Multiwitaminę, Witaminę D+, a ostatnio zakupiłam również roczny zapas Witaminy K2. Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję.
Tydzień 39/2019 Ryszard Szychowski z Puław Zdecydowałem się na suplementy Natural Pharmaceuticals ponieważ z wiekiem organizm mój potrzebuje więcej witamin i minerałów. A te suplementy są wysokiej jakości. Od czterech lat korzystam z państwa oferty , kupując pakiety roczne OmegaMarine FORTE+, witaminę D+, Magnezium-B6+, Prostaxin+ i obecnie również FlexiMed. Nie wiem co to ból mięśni, stawów i oczu.

Po prostu czuję się świetnie. Myślę, że to dzięki systematyczności przyjmowania nie mam problemów zdrowotnych. Bardzo dziękuję!

Tydzień 38/2019 Marta Cwalina z Suwałk Natural Pharmaceuticals jest najlepszą firmą jaką znam. Mają przystępne ceny, dzieci chętnie biorą ich witaminy. Dziękuję, że jesteście z nami.

Natural Pharmaceuticals, dzieci uwielbiają Cię!

Tydzień 37/2019 Stanisława Korpikiewicz z Ostrowca Świętokrzyskiego Korzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals od ponad 5 lat. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ są to produkty wysokiej jakości i dostarczają mi brakujących w pożywieniu składników.

Polecam serdecznie, ponieważ  Natural Pharmaceuticals to firma godna zaufania.

Tydzień 36/2019 Ewa Bytnar z Krakowa Od kilku lat zażywam OmegMarine FORTE +. Niedawno zakupiłam Witaminę K2 a ostatnio FlexiMed. Wszystkie te suplementy zażywamy razem z mężem. Uważamy, że nie wszystkie składniki można dostarczyć do organizmu wraz z pożywieniem, dlatego niezbędnym jest ich uzupełnienie w postaci suplementów. Męża od dłuższego czasu bolało prawe kolano. Po zażywaniu przez 3 tygodnie FlexiMed ból ustąpił.
Tydzień 35/2019 Beata Chojke z Gdyni Od roku moją dietę uzupełniam suplementami Natural Pharmaceuticals.Firmę tą polecam wszystkim. Mam 67 lat. Przyjmuje OmegaMarine FORTE plus i wit D3, zamówiłam też wit. K2, Dzięki suplementom lepiej funkcjonuję, moja odpornosc się wzmocniła, skóra, włosy i paznokcie są w dobrej kondycji, żadne przeziębienie mnie nie dopada. Nie choruję, mam dużo energii, dużo lepiej śpię, moje stawy są lepszej kondycji. Czuję się naprawde dobrze.

Plusem jest również dostawa do domu – to bardzo wygodne.

Swoim rocznym zapasem dzielę się z mężem.

Tydzień 34/2019 Dariusz Rusin z Warszawy Wiadomo, ze najcenniejsza rzeczą dla każdego człowieka jest jego własne zdrowie. Zawsze byłem przeciwny różnego rodzaju suplementom, ale produkty z Norwegii mnie przekonały. Od kilku lat jestem klientem Natural Pharmaceuticals, przyjmuję witaminę D3, K2, Bergen Omega i OmegaMarine FORTE plus. Używam je ja i moja rodzina. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tych produktów. Niech spróbują jak najszybciej.
Tydzień 33/2019 Czesław Krogulec ze Skarżyska Kamiennej Jestem stałym klientem Natural Pharmaceuticals. jest to firma wiarygodna, suplementy są dobre dla organizmu. co sam odczuwam Polecam je również  znajomym. Zaznaczam też, że kraj pochodzenia ma dla mnie duże znaczenie.

Z wyrazami szacunku dla pracowników Natural Pharmaceuticals

Stały nabywca suplementów.

Tydzień 32/2019 Mirosław Greluk z Siedlec Produkty, ich jakość, zaufanie firmy do klienta, elastyczne opłacanie ratalne, profesjonalny kontakt z doradcą.
Tydzień 31/2019 Janusz Wielgoszewski z Torunia Omega Marine Forte plus zdecydowałem  zażywać  po operacji serca w 2018 r. Zamówiłem roczny zapas tego preparatu. Właśnie skończyłem jego zażywanie. Uważam że ten suplement bardzo dobrze wspomaga pracę mojego serca.Czuję się bardzo dobrze. Właśnie otrzymałem nową roczną dawkę.  Polecam!
Tydzień 30/2019 Anna Malkowska z Włocławka Od kilku lat używam suplementy Natural Pharmaceuticals. Są to  witamina D3 z K, Omega Marine Forte plus i witamina C. Przekonał mnie norweski producent – rzetelna firma, solidne opakowania i przystępna, zrozumiała  informacja dla klienta.
Tydzień 29/2019 Bogumiła Skroban z Tomaszowa Lubelskiego Wybrałam suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ są naturalne i do tego łatwo przyswajalne – to jest to czego szukałam od dawna.
Tydzień 28/2019 Urszula Cybulska z Bolesławca Jestem klientką firmy Natural Pharmaceuticals. Produkty oferowane przez firmę są wysokiej jakości – jestem z nich bardzo zadowolona. W pełni spełniają moje oczekiwania.
Tydzień 27/2019 Longina Łukowska-Pękala z Gądek Dzięki Omega Marine forte + jestem zadowolona z życia, mogę codziennie cieszyć się zdrowiem i nie dopada mnie częste przeziębienie.
Tydzień 26/2019 Ireneusz Wojtkowiak z Poznania Niedługo będzie rok jak korzystam z dwóch suplementów Natural Pharmaceuticals tj. Omega Marine Forte plus oraz prostaxin. Jestem bardzo zadowolony i poleciłem produkty kilku  osobom. Czuję się bardziej zdrowy.
Tydzień 25/2019 Maria Szwajgier z Lublina Wspaniałe suplementy! Nie wiem czy postępuję właściwie ale dzięki zażywaniu suplementów diety Natural Pharmaceuticals uważam, że mogę sobie pozwolić na niemarudzenie i niedenerwowanie goszczących mnie przyjaciół.  Po prostu, umiarkowanie ale próbuję wszystkiego co na stole.
Tydzień 24/2019 Wojciech Maciejewski z Zielonej Góry Stosuję suplementy Natural Pharmaceuticals, bo są sprawdzone, polecane przez duże grono znajomych i wyprodukowane przez znaną firmę z bardzo dobrej jakości surowców.
Tydzień 23/2019 Grażyna Zalewa z Miłakowa Przyjmuję suplementy Natural Pharmaceuticals, by uzupełnić swoją dietę o wartościowe składniki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu;

Ważne jest też pochodzenie suplementów, Norwegia to kraj gdzie żyje się ekologicznie i dba o środowisko.

Podoba mi się forma wysyłki i płatności.

Tydzień 22/2019 Florian Przybylski z Poznania Jestem klientem  z żoną od kilku lat i mimo wieku 92 lat czuje się w dobrej formie i jak na swój wiek jestem aktywnym.

Korzystam z kilku suplementów,jednak bez przerwy  z Omega 3 forte.-który pozwala mi utrzymać zdrowie, właściwą koncentrację,dobrą pamięć, dobry kontakt z  otoczeniem  i internetem, prawidłowy sposób myślenia. Serce i ciśnienie mam dobre i wzrok też. Mogę powiedzieć, że na mój nastrój i zdrowie faktycznie wpłynął właściwy poziom kwasów Omega-3.w organizmie.

Tydzień 21/2019 Tomasz Rokosz z Dębicy Gdy chodzi o moje zdrowie i formę

Liczę, że raczej będzie ponad normę.

Dlatego tutaj wybieram to co najlepsze

Czyli Natural Pharmaceuticals po pierwsze..

Tydzień 20/2019 Katarzyna Kowalska z Kończyc Małych Dowiedziałam się o suplementach od  pracownika firmy , który do mnie zadzwonił z ofertą OmegaMarine forte+. Zainteresowałam się ofertą i  skorzystałam. Od tego czasu staram się regularnie brać kapsułki gdyż jestem zadowolona z ich działania i nie mam zamiaru tego zmieniać. Polecam każdemu, który chce zadbać o  swoje zdrowie i poprawić kondycję swojego organizmu.
Tydzień 19/2019 Elżbieta Szulc z Morąga Wybrałam suplementy firmy Natural Pharmaceuticals, ponieważ mają dobrą jakość i przystępną cenę. Do suplementowania namówiłam swoje znajome. Dzięki stosowaniu  produktów wzrosła moja odporność.
Tydzień 18/2019 Janusz Osten-Sacken z Poznania Mam duże zaufanie do norweskiej solidności, staranności i uczciwości. W Natural Pharmaceuticals jest to połączone z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w produkcji suplementów.
Tydzień 17/2019 Jadwiga Nowakowska z Białego Boru Suplementy Natural Pharmaceuticals są naturalne i zdrowe. Używa ich moja rodzina. Przy ich regularnym stosowaniu poprawiło się moje zdrowie. Dostarczają niezbędnych witamin na cały dzień, miesiąc, rok. Polecam wszystkim – naprawdę warto! Nasze zdrowie jest najważniejsze.
Tydzień 16/2019 Justyna Opielińska z Głowna O, rany! Co ja mogę napisać? Tylko i wyłącznie prawdę! Odkąd wraz z moją mamą, starszą emerytką zaczęłyśmy stosować Omega Marine FORTE+, w ogóle nie chorujemy. Nie wiemy, co to katar, przeziębienie. Czujemy się jak młode boginie. Nasza dieta jest uboga w rybki, bo nie przepadamy za nimi. Od czasu do czasu tylko szprotki goszczą na naszych talerzach – taka jest prawda. Tran łykamy codziennie i bez niego nigdzie się nie ruszamy. Poleciłyśmy go też naszym znajomym!
Tydzień 15/2019 Jerzy Bonter z Rzepina Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals, ponieważ mam już 75 lat i wiem, że powinienem wzmocnić swój organizm suplementacją. Dobrze się czuję, nie choruję, mam siłę, by pracować i czerpać radość z każdego dnia. Już drugi rok przyjmuję Omega Marine FORTE+, Witaminę K2+, Witaminę D+, Multiwitaminę i Witaminę C+.

Namówiłem żonę, która obecnie przyjmuje Omega Marine FORTE+ oraz  Witaminę D+ i jest bardzo zadowolona!

Tydzień 14/2019 Jerzy Górecki z Krakowa Norwegia jest krajem ludzi szczęśliwych. Naród norweski dzieli się swoim szczęściem z innymi narodami Europy, nie ukrywając przed światem tego, co u nich najlepsze. A do wspaniałości tej skandynawskiej krainy należą zimnolubne ryby – arktyczne łososie i inne “tłuściochy”, wspaniałe źródło kwasów omega-3 i innych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Moje 73-letnie serce, mózg i oczy doceniają ten niezwykły wartościowy dar natury!

Gratuluję Wam, Kochani, troski o moje zdrowie.

Tydzień 13/2019 Jadwiga Sękowska z Międzyzdrojów Wasz produkt Omega Marine FORTE+ wybrałam przez zwykły przypadek: najpierw była darmowa próbka, potem pozytywne opinie innych użytkowników, solidna norweska jakość, dobra, stabilna cena i tak poleciało – od 2010r do dzisiaj – z pozytywnymi oczekiwaniami.

Nie żałuję. Firma Natural Pharmaceuticals sprawdziła się na medal.

Tydzień 12/2019 Leszek Libionka z Bielska-Białej Wybrałem suplementy tej firmy ze względu na ich najwyższą jakość. Dzięki nim mogę w pełni zadbać o swoje zdrowie. Witamina D+ wspiera mój układ odpornościowy, dba o zdrowe kości, mięśnie i zęby. Omega Marine FORTE+ – o zdrowe serce i wzrok. Myślę, że dzięki temu nie mam problemów ze zdrowiem, a każdy kolejny dzień mogę rozpocząć z nową energią i uśmiechem.
Tydzień 11/2019 Barbara Wiśniewska z Środy Wielkopolskiej Przyjmując Omega Marine FORTE+ moja rodzina jest w dobrej formie. Trzeba pomóc swojemu organizmowi, aby był zdrowy. Do tego dołączyć aktywność fizyczną i być zadowolonym z siebie.
Tydzień 10/2019 Jadwiga Maćkowiak z Bolesławca Wybrałam, bo od 7 lat:

  1. Pomagają mi w utrzymaniu dobrej kondycji – mam 64 lata i nadal, od 18 lat  biegam na nartach.
  2. Dobrze się po nich czuję.
  3. Odpowiada mi ratalna spłata, o której co miesiąc firma Pharmaceuticals przypomina.
Tydzień 9/2019 Adam Kubina z Wodzisławia Śląskiego Chcesz zadbać  o siebie i Twoich bliskich? Profilaktycznie zażywaj kapsułki OMEGA  i inne suplementy diety – dla siebie i całej rodziny, dla poprawy zdrowia, kondycji fizycznej i samopoczucia. Ja korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals i Tobie proponuję.
Tydzień 8/2019 Ewa Kucharska z Trawnik Ponieważ spełniają moje oczekiwania , są dobre jakościowo , w przystępnej cenie i na dogodnych warunkach płatności . Przez rok nie muszę pamiętać, że kończy mi się dany produkt, ponieważ mam go w swojej apteczce. Jestem stałym klientem Państwa i wypróbowałam już wiele produktów , dlatego też polecam je swoim najbliższym i znajomym.
Tydzień 7/2019 Beata Stawarska z Malborka Przy moim intensywnym życiu i  systemie pracy powinnam wspierać się skutecznymi, dobrymi suplementami  z kwasami OMEGA. Dlatego właśnie wybrałam to co najlepsze – KWASY OMEGA 3,6,7,9  z Natural Pharmaceuticals. Dzięki nim czuję się świetnie , mam dużą odporność na stres i zmęczenie.
Tydzień 6/2019 Piotr Sikora z Cieszyna Wybrałem suplementy Natural Pharmaceuticals bo:

– używała ich moja babcia i bardzo długo żyła 🙂
– używa ich moja mama i jest bardzo zdrowa 🙂
– od kilku lat używam i ja i też nie narzekam  🙂

Tydzień 5/2019 Bożena Hejnicka z Torunia Jestem już seniorką i wierną konsumentką suplementów Natural Pharmaceuticals.

Nie wierzyłam, że w moim wieku można czuć się w pełni sił i zachowywać pogodę ducha. Dopóki nie natrafiłam na kwasy Omega z NP. Jestem też babcią i często zajmuje się moim wnukiem-przedszkolakiem, kiedy rodzice nie mogą wziąć opieki (Niestety mamy takie czasy). Mimo, że jako przedszkolak często przynosi do domu różne choroby, ja nie choruje! Jako aktywna seniorka, pracuję też w ognisku muzycznym dla dzieci i młodzieży, a przeziębienia i grypy nie są mi straszne. Nie szczepie się przeciw grypie, bo nic mi tak nie pomaga jak moje kwasy Omega. Namówiłam synową do spróbowania kwasów Omega i również widzi, że to działa. Szczerze polecam je wszystkim, zarówno seniorom, jak i młodszemu pokoleniu.

Tydzień 4/2019 Teresa Baszczok z Łukowa Śląskiego Suplementy wybrałam ponieważ pozyskiwane są z krystalicznie czystych wód Norwegii, zaś zawarte w nich kwasy Omega-3 wspierają normalne funkcjonowanie całego organizmu; w szczególności pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu serca, zachowują normalne funkcje mózgu, dodatkowo wspomagają wzrok.
Tydzień 3/2019 Ryszard Puchalski z Warszawy Z natury jestem człowiekiem który jak coś nie sprawdzi, nie dotknie , nie zmierzy to w to nie wierzy. Ale czytając o składzie Waszych produktów, sensowne opisy ich działania, mając spore  zaufanie do produktów z Norwegii od kilku lat z początku sporadycznie, teraz już często kupuję proponowane produkty tj. OmegaMarine Forte+ czy też ProstaXin Plus ( mam 70 lat ). Oczywiście trudno jednoznacznie określić jak działają ale skoro czuję się dobrze, z oddawaniem moczu jest OK,  to macie we mnie i rodzinie swojego klienta
Tydzień 2/2019 Jerzy Kopański z Warszawy Zażywam suplement Omega Marine Forte+ już kilka lat i czuję jej pozytywny wpływ na mój organizm pomimo 80 lat.

Np. przestały mnie „łapać” skurcze nóg i mogę rano się przeciągać, ponadto używanie tego suplementu zaleca mój Kardiolog.

Tydzień 1/2019 Krystyna Burecka z Warszawy Korzystam z suplementów Natural Pharmaceuticals już od kilku lat. Wyprodukowane w Norwegii są doskonałej jakości, godne zaufania.

Kupując zapas na cały rok (a płacę w ratach miesięcznych o czym przypominają przychodzące pocztą faktury) nie martwię się, że nagle mi zabraknie, nie muszę biegać do apteki. Ponadto  przed skończeniem się mojego zapasu  Pracownik Firmy telefonuje do mnie z przypomnieniem i z ofertą (z reguły zawierającą jakiś wartościowy podarunek).

Jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Tydzień 52/2018 Jadwiga Karczewska z Lublina Dlatego, że robię zakupy raz w roku i starcza mi na cały rok. Jeśli kończy mi się dany suplement, to przedstawiciele firmy telefonują do mnie i uprzejmie proponują  ten sam suplement w połączeniu z innym po korzystnych cenach, często połączone to z bezpłatną wysyłką lub prezentami. Dany zakup mogę spłacać w ratach, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu. Dodatkowo pracownicy są mili, uprzejmi i zawsze chcą pomóc w wyborze najkorzystniejszego wariantu.
Tydzień 51/2018 Monika Głogowska z Bobrowinik Ja wybrałam kwasy Omega 3, bo one zdrowie dają mi.
Już od kilku lat je stosuję i dzięki nim w ogóle nie choruję!
Płacę za nie tak niewiele, a dostaję aż tak wiele.
Już niestraszne mi choroby, mam na nie swoje sposoby.
Nie opuszczam jej na krok i mam zdrowie cały rok!
Tydzień 50/2018 Ryszard Kamecki z Łodzi Już od roku stosuję różne suplementy Natural Pharmaceuticals i moje zdrowie uległo wyraźnej poprawie. Moim zdaniem najważniejsze jest spożywanie suplementów równocześnie z warzywami, owocami, nasionami, pestkami, migdałami i orzechami oraz z różnymi olejami tłoczonymi na zimno. Jestem emerytem, mam 70 lat i czuję się coraz lepiej. A cztery lata temu byłem bliski śmierci.
Tydzień 49/2018 Stanisława Pyziak z Zakopanego Stosuję  OmegaMarine FORTE+ od kilku lat, nawet nie pamiętam kiedy rozpoczęłam. Od roku stosuje również mój mąż.

Bardzo dobrze się czujemy i polecamy naszym znajomym.

Tydzień 48/2018 Andrzej Kamforowski z Wrocławia Kiedy po raz pierwszy (kilka lat temu) otrzymałem próbną porcję „Omega 3,6,7,9” oraz przeczytałem ulotkę , stwierdziłem , że z małżonką jesteśmy w takim wieku (ja 60 +), iż powinniśmy wspomagać już swoje organizmy. Zamówiłem roczny zapas …. i tak to się zaczęło. Dzisiaj jestem stałym klientem Natural Pharmaceuticals i korzystam nie tylko z Omegi ale i z Multiwitaminy ,Witaminy D3, Magnezu , Witaminy K2 –  roczne zapasy. Oczywiście mógłbym to wszystko kupić taniej w aptekach , ale uważam , że produkty Natural Pharmaceuticals są produktami wysokiej jakości.
Tydzień 47/2018 Gabriela Nowak z Siemianowic Śląskich Jestem przekonana, że te suplementy działają bardzo pozytywnie na zdrowie i posiadają wszystko, co jest potrzebne do dobrego samopoczucia. Od roku zażywam OMEGA MARINE FORTE PLUS  i od poł roku MULTIVITAMINĘ.

Będąc bardzo obiektywną zaufałam NATURAL PHARMACEUTICALS,  jako firmie uczciwej i chcącej zadbać o moje zdrowie. I muszę stwierdzić  bardzo szczerze i prawdziwie, że te suplementy oddziałują na mnie bardzo dobrze. Czuję się silniejsza i zdrowsza.

Tydzień 46/2018 Barbara Budacz z Limanowej Od kilku lat zażywam suplementy tylko tej firmy. Nie tylko ja, ale cała moja rodzina. Są skuteczne i sprawdzone.
Tydzień 45/2018 Jan Student z Sieradza Bo są polecane przez Pana Sikorę, czyli dają gwarancję bardzo wysokiej jakości.
Tydzień 44/2018 Tadeusz Karkoszka z Lipnicy Małej Od kilku lat kupuję u Państwa Wasze suplementy. A są to: Omega Marine Forte + i Witamina D3.  Pomagają mi w utrzymaniu  pełnej formy fizycznej i psychicznej. Utrzymuję też prawidłową sylwetkę i wydolność organizmu.
Tydzień 43/2018 Ewa Śpiewak z Łodzi Bo urzekły mnie swoja „urodą”.

Bo urzekły mnie swoim działaniem.

I urzekła mnie współpraca z rzetelną firmą… i niech tak trwa dalej!

Tydzień 42/2018 Maria Jezierska z Garwolina Suplementy Natural Pharmaceuticals stosuję od 4 lat. Zdecydowanie poprawił się stan mojego zdrowia. Jestem pełna energii, mogę robić wszystko, o czym tylko pomyślę. Pływam, jeżdżę na rowerze czuję się fantastycznie. Dziękuję, że jesteś ” Bergenie”.
Tydzień 41/2018 Karolina Bachoń-Hejnicka z Torunia Namówiła mnie do kupienia suplementów Natural Pharmaceuticals moja teściowa. Ona nigdy nie choruje. Ponadto mimo wieku, wygląda bardzo młodo, jest pogodna, uśmiechnięta i pełna wigoru. Przyznam, że nie od razu dałam się przekonać, często chorowałam i wypróbowałam już chyba wszystkie reklamowane leki na odporność, łącznie z zalecanymi przez lekarzy i nic mi nie nie pomogło. Byłam zniechęcona do tych „super specyfików” i do tego cena duża. Bałam się zaryzykować!  W ciąży musiałam brać antybiotyki dwukrotnie, teraz synek ma uczulenie na pewną grupę antybiotyków. Nie znałam wówczas jeszcze suplementów z NP i bardzo żałuję. Niestety czasu już nie wrócę. W drugiej ciąży, zaryzykowałam i kupiłam kwasy omega. Zaczęłam brać je już przed ciążą i byłam w szoku, mimo niesprzyjającej aury, przedszkolaka w domu (który ciągle przynosił jakąś straszną chorobę do domu) nie byłam chora ani razu!

Jak pytają mnie inne mamy, co na odporność, tylko kwasy omega z NP! Cała rodzina bierze kwasy omega i są zdrowi. Polecam je moim znajomym i innym ludziom, których spotykam na swojej życiowej drodze.

Przyznam, że czasami patrzą na mnie jak na agenta – pracownika NP, a przecież nim nie jestem.

Bo tak zachwalam ten produkt.

Myślę, że najlepszym sposobem przekonania kogoś do kupna, jest ofiarowanie mu tego w prezencie, tak na spróbowanie. W rodzinie widzą, że nie chorujemy i się też przekonują, że mimo sporej jednorazowej ceny, warto.

Bo może to i oklepany banał, ale zdrowie jest w życiu najważniejsze.

Tydzień 40/2018 Roman Koryzna z Prudnika Od paru lat zakupuję u Państwa Wasze suplementy. A są to; Omega Marine Forte + , Omega 3, Witamina D oraz Magnezium B6 + , które w moim wieku 70-cio latka pomagają mi w utrzymaniu  pełnej formy fizycznej i psychicznej. Utrzymuję też prawidłową sylwetkę i wydolność organizmu. Codziennie jeżdżę na rowerze i uprawiam warzywa na swojej działce.
Tydzień 39/2018 Ewa Okroj z Wejherowa Otrzymałam zachęcającą reklamę- a może skuszę się – szybka odpowiedz: estetyczne opakowanie, prezencik przydatny, a przede  wszystkim jak ważne: omega! Nie biegam po aptekach, bo Państwo pamiętacie, że kończy się zapas, no i opłaty w ratach – dziękuję!
Tydzień 38/2018 Janina Patyk z Żar Suplementy firmy Natural Pharmaceuticals zażywam od kilku lat. Jestem bowiem systematycznym nabywcą produktów polecanych przez firmę Szczególnie cenię sobie Kwasy Omega oraz witaminę D. Preparaty te przynoszą mi ulgę w moich dolegliwościach i pozwalają na pewien komfort życia. Poza tym jest możliwość zakupu w dogodnych comiesięcznych ratach co w przypadku Emerytów, do,których się zaliczam jest bardzo cenne. Polecam te produkty i współpracę z tą Firmą.
Tydzień 37/2018 Ewa Nowosiad z Marek Wybrałam Natural Pharmaceutitcals ponieważ z wielu innych firm z których już skorzystałam nie byłam w pełni zadowolona.
Dopiero, gdy otrzymałam suplementy Natural Pharmaceutitcals , to po miesięcznym stosowaniu okazały się one być tym, czego wcześniej szukałam. Zarówno mnie, jak i mojej rodzinie bardzo przypasowały i w ten sposób zostałam klientką Państwa firmy i obdarzyłam Was zaufaniem.
Mam nadzieję, że Natural Pharmaceutitcals będzie dokładać wszelkich starań jak do tej pory i pozostanie dla mnie marką nr 1.
Tydzień 36/2018 Alicja Sarnowska z Markus Ponieważ bardzo pomaga mi w życiu. Przestałam chorować, mogę się wybierac na piesze wycieczki. Choć mam prawie 80 lat, czuje się młodo.
Tydzień 35/2018 Tadeusz Peciwa z Krakowa Ponieważ jestem tuż przed wiekiem emerytalnych uznałem, że warto bardziej zadbać o swoje zdrowie.
Poczytałem w Internecie o różnych suplementach i wybrałem produkty Natural Pharmaceuticals:
OmegaMarine Forte+ i witaminę D3 (aby zwiększyć dawkę). Taki zestaw dla mnie sprawdza się najlepiej. Od 2 lat nie choruję a gdy złapie mnie katar trwa o połowę krócej niż u znajomych. Dzięki „NP” i naturalnym suplementom czuje się świetnie!
Tydzień 34/2018 Anna Dzikowska-Rogacka z Konina Ponieważ z natury jestem wierna temu, co jest dla mnie dobre. A Wasze produkty są dla mnie dobre. Dla mnie i dla mojej rodziny, której szczęście jest moim priorytetem. Jestem mamą, więc chcę i muszę być zdrowa. Jestem żoną, więc zależy mi na zdrowiu mojego Męża. To wszystko składa się na jedną odpowiedź: Natural Pharmaceuticals! Nie ma innej, bo też innej nie szukam wcale 🙂 Dziękuję za poprzednie lata i proszę o kolejne 🙂
Tydzień 33/2018 Teresa Zajcher z Łuszkowa Suplementy Natural Pharmaceuticals są najlepsze. Pomimo mojego wieku (84 lata) czuję się świetnie. Dzięki witaminom mam dużo energii na każdy dzień! Nie zamieniłabym ich na żadne inne witaminy.
Tydzień 32/2018 Jolanta Skowron z Puław Otrzymuję pięknie zapakowana przesyłkę. Rozpakowuję i mam to, co bardzo jest mi potrzebne i dobre dla mojego zdrowia – dla mnie i mojego męża – Bergen OMEGA -3.
Tydzień 31/2018 Eugeniusz Kolbe z Ostródy Od kilku lat opłacam moim rodzicom OmegaMarine  Forte+.  Widzę jaki dobroczynny wpływ na ich zdrowie ma ten suplement, a mają 86 i 90 lat. Postanowiłem wypróbować na sobie suplementy Natural Pharmaceuticals. Biorę ProstaXin Plus, a teraz jeszcze zamówiłem OmegaMarine Forte+. Gorąco polecam.
Tydzień 30/2018 Barbara Jungnikiel z Elbląga Jestem Waszą klientką od 5 lat i  zażywam, w miarę regularnie, OmegaMarine Forte+, po których czuję się znacznie lepiej.  Wasze suplementy są synonimem naturalności, świeżości, czystości i  jakości! Poza tym doceniacie swoich klientów, proponując im oferty specjalne i korzystne warunki opłaty ratalnej. Gorąco polecam Wasze suplementy rodzinie i moim znajomym.
Tydzień 29/2018 Dariusz Błachowicz z Przecławia Z wiekiem przychodzi świadomość, że należy uzupełniać niedobory mikroelementów i witamin. Najlepiej w postaci jednego optymalnie dobranego suplementu. No i trafiłem tutaj. To był doskonały wybór. Wybrałem Proman. Szczerze go polecam. W jednej pigułce jest wszystko, czego potrzebuje męski organizm po 40-ce. Od miesiąca go stosuję i czuję się doskonale. Tego mi brakowało. Drugi atut to to, że nie muszę pamiętać o kupnie, bo wiem że w Natural Pharmaceuticals o mnie ktoś pamięta. Dziękuję Wam za to.
Tydzień 28/2018 Franciszek Mazur z Tarnowskich Gór Za skuteczność tzn. zażywam od czterech lat skończyłem 77 lat życia w dobrym samopoczuciu, dzięki omega 3, między innymi. Ujęła mnie łatwość realizacji zamówienia, promocje, a także dogodne dla emeryta spłaty w ratach, a szczególnie dostawa do drzwi. Wszystko godne polecenia. Dziękuję, pozdrawiam i oczekuję kolejnej przesyłki!
Tydzień 27/2018 Henryk Rutkowski z Wolsztyna Chcesz zadbać  o siebie i Twoich bliskich? Profilaktycznie zażywaj kapsułki OMEGA  i inne suplementy diety – dla siebie i całej rodziny, dla poprawy zdrowia, kondycji fizycznej i samopoczucia. Ja korzystam z produktów Natural Pharmaceuticals i Tobie proponuję.

 

Gratulujemy!
Jeśli chcesz dołączyć do  grona laureatów i wygrać bon podarunkowy o wartości 150 zł na zakupy w Biedronce,  weź udział w konkursie.
Co tydzień wybieramy zwycięzcę!