Baza wiedzy
Co nowego
allergy-18656_1920 Czy kwasy omega-3 są bezpieczne dla alergików?

Odpowiedzi udziela mgr inż. Agnieszka Ślusarska – Staniszewska – dietetyk, specjalista ds. żywienia

CZYTAJ WIĘCEJ >
beach-2090091_1920 Wiadomości Natural: kwasy omega-3 w walce z procesami starzenia

Wraz z wiekiem nasz mózg się „kurczy” – tak naprawdę jest to proces obumierania tkanki mózgowej, co jest związane z naturalnymi procesami starzenia się. Naukowcy z South Dakota przeprowadzili badanie, które wykazało, że kwasy omega-3 mogą hamować powstawanie ubytków tkanki mózgowej oraz spowalniać procesy związane z pogarszaniem się pamięci i demencją u seniorów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ >
orivo OmegaVeritas zmienia nazwę na ORIVO

Chcąc precyzyjniej określić zakres swej działalności i wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom na rynku, OmegaVeritas zdecydowała się na zmianę nazwy. Firma kontynuuje dotychczasową działalność, wyznaczone cele oraz misję pod szyldem ORIVO.

CZYTAJ WIĘCEJ >
baby-174840_1920 Wiadomości Natural: Popraw jakość snu swojego dziecka dzięki kwasom omega-3

Zdrowy sen jest ważnym elementem wspierającym prawidłowy rozwój dziecka. Naukowcy z Uniwersytetu w Oksfordzie postanowili sprawdzić, czy spożywanie kwasów omega-3 wpływa na polepszenie jakości snu wśród dzieci

CZYTAJ WIĘCEJ >

Archiwum wiadomości

Filtruj wiadomości

Filtruj wiadomości

llość wyników na stronie
16. stycznia 2017

Innowacyjne badania, przeprowadzone dzięki wsparciu GOED (Global Organization of EPA and DHA), której od 2015 roku członkiem jest Natural Pharmaceuticals, wykazują pozytywny wpływ kwasów tłuszczowych omega-3 na działanie układu sercowo–naczyniowego, a także zmniejszenia ryzyka astmy u dzieci.

(więcej…)

20. maja 2016

Jak się okazuje, kolor warzyw ma znaczenie dla zdrowia. Zielone warzywa bogate w chlorofil, zwiększają odporność naszego organizmu, wpływają pozytywnie na samopoczucie, odtruwają organizm.

(więcej…)

20. maja 2016

Poznaj sześć argumentów za dobroczynnymi właściwościami kwasów omega-3.

(więcej…)