Co nowego
Czy kwasy omega-3 są bezpieczne dla alergików?

Odpowiedzi udziela mgr inż. Agnieszka Ślusarska – Staniszewska – dietetyk, specjalista ds. żywienia

CZYTAJ WIĘCEJ >
Wiadomości Natural: kwasy omega-3 w walce z procesami starzenia

Wraz z wiekiem nasz mózg się „kurczy” – tak naprawdę jest to proces obumierania tkanki mózgowej, co jest związane z naturalnymi procesami starzenia się. Naukowcy z South Dakota przeprowadzili badanie, które wykazało, że kwasy omega-3 mogą hamować powstawanie ubytków tkanki mózgowej oraz spowalniać procesy związane z pogarszaniem się pamięci i demencją u seniorów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ >
OmegaVeritas zmienia nazwę na ORIVO

Chcąc precyzyjniej określić zakres swej działalności i wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom na rynku, OmegaVeritas zdecydowała się na zmianę nazwy. Firma kontynuuje dotychczasową działalność, wyznaczone cele oraz misję pod szyldem ORIVO.

CZYTAJ WIĘCEJ >
Wiadomości Natural: Popraw jakość snu swojego dziecka dzięki kwasom omega-3

Zdrowy sen jest ważnym elementem wspierającym prawidłowy rozwój dziecka. Naukowcy z Uniwersytetu w Oksfordzie postanowili sprawdzić, czy spożywanie kwasów omega-3 wpływa na polepszenie jakości snu wśród dzieci

CZYTAJ WIĘCEJ >

Archiwum wiadomości

Filtruj wiadomości

Filtruj wiadomości

llość wyników na stronie
20. maja 2016

Jak się okazuje, kolor warzyw ma znaczenie dla zdrowia. Zielone warzywa bogate w chlorofil, zwiększają odporność naszego organizmu, wpływają pozytywnie na samopoczucie, odtruwają organizm.

(więcej…)