OmegaMarine FORTE+

Potrzebujesz suplementu, który będzie naprawdę skuteczny? Cenisz jakość, a nie przereklamowane, nieskuteczne produkty? Wystarczająco dbasz o siebie i swój organizm? Wiesz, czym możesz pomóc mu w lepszym, wydajniejszym funkcjonowaniu? Wystarczy sięgnąć po jeden sprawdzony produkt: OmegaMarine Forte+. Powodów jest przynajmniej kilka.

 

Najwyższa koncentracja kwasów omega-3

 

Preparat OmegaMarine Forte+ to suplement o najwyższym stopniu koncentracji kwasów tłuszczowych omega-3. A warto pamiętać, że to właśnie kwasy tłuszczowe omega-3 stanowią istotny element wspomagający dla naszego organizmu. By zagwarantować skuteczność naszego suplementu, przygotowujemy go tylko ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych łososi norweskich, które są naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

Wygoda zażywania

 

Jeśli nie lubisz często sięgać po zalecane codzienne dawki - OmegaMarine Forte+ jest produktem idealnym. Skład naszej kapsułki jest tak zoptymalizowany, aby wystarczyły ledwie dwie dziennie, zawierające łącznie 250 mg kwasów DHA i EPA. Jest to dzienna zalecana dawka do przyjęcia przez nasz organizm. W takiej dziennej dawce znajduje się 800,2 mg oleju - 65% rybiego 33/22 EE i 35% z łososia. Kapsułki są niewielkie i odpowiednio uformowane, tak by zapewnić komfort ich zażywania.

 

Pewność i bezpieczeństwo

 

Cenimy sobie jakość oferowanych klientom produktów, dlatego regularnie poddajemy je rygorystycznym testom jakości przeprowadzanym przez niezależne laboratorium. Gwarancją bezpieczeństwa jest też dla nas możliwość zażywania naszych specyfików przez kobiety w ciąży. Dlatego szczególnie im polecamy regulowane spożycie kwasów omega-3, najlepiej w postaci przygotowanych przez nas produktów. Dlaczego? Odpowiedni poziom kwasów DHA/EPA w organizmie (w tym mleku matki karmiącej) wpływa pozytywnie zarówno na kobiety, jak ich dzieci.

 

Kwas Omega 3 a kości

 

Kwasy omega 3 są niezbędnym elementem układu kostnego. zapobiegają powstawaniu procesów zapalnych stawów, łagodzą i zmniejszają bolesność oraz sztywnienie towarzyszące chorobom na podłożu reumatycznym. Ułatwiają resorpcje wapnia stając się niezastąpionym "sprzymierzeńcem" w profilaktyce i leczeniu osteoporozy.

 

Kwas Omega 3 a ciąża

 

Dobroczynny wpływ kwasu Omega 3 zaobserwowano także u kobiet w ciąży. Regularne przyjmowanie go, zapewnia prawidłowy stan zdrowia dziecka i jego rozwój płodowy.

 

Dla serca, dla mózgu

 

Między zdrowym sercem a kwasami omega-3 (DHA/EPA) istnieje znak równości. Przy regularnie przyjmowanej dziennej zalecanej dawce (250 mg) wyraźnie spada ryzyko związane z chorobami sercowo-naczyniowymi, które nasilają się wraz z naszym wiekiem.

 

I dla oka

 

Spośród wszystkich naszych narządów to oko zawiera największą ilość kwasów omega-3. Z wiekiem jego struktury, wskutek rozmaitych czynników i codziennych czynności (oglądanie, czytanie itp.), niszczeją i wymagają uzupełnienia i podreperowania. Niezastąpionym suplementem będzie tu także OmegaMarine Forte+.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

2 kapsułki dziennie. Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia. Nie podawać dzieciom do lat 3 ze względu na możliwość udławienia. Polecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.Dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
SkładnikiZawartość w 2 kapsułkach% Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe:
Omega-7 6 mg brak normy
Omega-9 130 mg brak normy
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe:
Omega-3, w tym: 346 mg brak normy
DHA 112 mg brak normy
DPA 4 mg brak normy
EPA 162 mg brak normy
Omega-6 42 mg brak normy
Witamina D (cholekalcyferol) 5 μg 100
Omega Marine FORTE+ dla Ciebie!

ZAPAS ROCZNY (720)

720 kapsułek żelowych, ilość netto: 417,6g

wypróbuj przez 30 dni zupełnie za darmo

Zobacz naszą ofertę