Magnezium B6+

Magneziun B6 + to wysokiej jakości suplement wyprodukowany w Norwegii. Zawiera on witaminę B6, magnez oraz inne pierwiastki w ilości zaspokajającej 100% zalecanego codziennego spożycia.Drżenie powiek, zmęczenie, nerwowość, kurcze mięśni - to tylko niektóre skutki niedoboru magnezu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że konsekwencje niedoboru magnezu mogą być dużo bardziej poważne. Brak magnezu przyczynia się do niedokrwienia mięśnia sercowego zaburzając tym samym rytm serca. Pojawić się moga problemy z depresją oraz pamięcią oraz brak koncentracji. Niedobór magnezu objawiać się może zawrotami i bólami głowy, nudnościami oraz łamliwością włosów i paznokci.Pamiętaj!Eksperci z Instytutu Żywności i Żywienia, wskazują, że dzienne zapotrzebowanie na kwas askorbinowy wynosi:
  • * dzieci - 40-50 mg,
  • * kobiety - 75 mg;
  • * mężczyźni - 90 mg.
Niektórzy specjaliści zalecają większe dawki - 200 mg na dobę.Magnez ma bardzo korzystne oddziaływanie na wiele funkcji w organizmie człowieka.Wspomaga układ nerwowyUczestnicząc w przemianie białek, węglowodanów i tłuszczów , dostarcza energię komórkom i tkankom w organizmie. Wpływa pozytywnie na pamięć i działa uspokajająco.Pomaga w pracy mięśniReguluje napięcie tkanki mięśniowej, pomaga leczyć urazy i kontuzje oraz fibromialgię i zmęczenie.Aby włosy skóra i paznokcie były piękneMagnez jest materiałem budulcowym w organizmie. Jego prawidłowy poziom zapewnia także nawilżenie komórek od wewnątrz co ma duży wpływ na jędrność i gładkość skóry.Dobroczynne działanie na kościNasz preparat Magnesium B6 wzbogacony jest o witaminę B6 i cynk. Badania naukowe wykazały, że takie połączenie zapobiega chorobie jaką jest osteoporoza i przyspiesza rekonwalescencję po urazach kostnych (złamania, zwichnięcia).Na odpornośćMagneziun B6 + zapewnia poprawną pracę grasicy czyli najważniejszego elementu w układzie immunologicznym.Sprawny układ naczyniowo – sercowyMagnez jest sprzymierzeńcem dla naszego serca. Zapobiega powstawaniu skrzepów, leczy arytmię a jego regularne przyjmowanie obniża ciśnienie krwi. Działa przeciwmiażdżycowo.Lepsze samopoczucieMagnez jest doskonałym suplementem kiedy narażeni jesteśmy na sytuacje stresowe i duży wysiłek fizyczny. Wspomaganie diety magnezem zmniejsza ryzyko nerwicy i depresji oraz niweluje uczucie zmęczenia.Gospodarka hormonalna w normiePreparat Magnesium B6 łagodzi bóle miesiączkowe i zespół napięcia przedmiesiączkowego.To jednak nie wszystkie zalety tegoż preparatu!
  • - wspomaga energetyczny metabolizm
  • - korzystnie działa na wzrok
  • - ma działanie przeciwnowotworowe
  • - posiada działanie przeciwzapalne
  • - ochrania organizm przed toksycznymi pierwiastkami i ułatwia ich wydalanie
  • - zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych oraz niedrożności jelit
Magnesium B6 wytwarzany jest w oparciu o najlepsze badania pod względem jego efektywności a jego produkcja odbywa się w Norwegii.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

2 tabletki dziennie.Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.Dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
SkładnikiZawartość w 1 tabletce% Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia
Magnez 150 mg 100
Cynk 5 mg 50
Witamina D 5 μg 100
Miedź 500 µg 50
Witamina B6 0,7 μg 50
Magnezium B6+ dla Ciebie!

Magnezium B6+ zapas roczny

720 tabletek na cały rok

Zobacz naszą ofertę